Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 214.915
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

ima tko problem sa spajanjem, nece mi se nikako spojiti, dal odaberete zemlju hrvatsku ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Idi u online settings i stavi auto login na off. Nisam se mogao konektovati 24 sata i sad sam online.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

ako mislis na ovaj settings di je igra instalirana maknuo sam auto i pise udp port 5739

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

ovaj patch za logos,kits i ispravljanje imena klubova i igraca je izasao odmah...bundesliga se jos ceka (izaslo tek 4 kluba)

a jel ima kakav option file za najnovije transfere? jer ove sto sam skinio sve imaju stare transfere i sad mi se tako ne igra...onaj live update su tocni transferi cini mi se..ali kako ih sacuvat pa da onda mogu editirat???

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

ne spaja se i dalje, sve sam pokusal, a ovi option fajlovi prebacis recimo spanjolsku ligu i sve prođe dobro i onda hoces englesku i ne uspije, ceka se ipak pte ili galaxy

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

napravio sam sada sve...sve stima..

jedino jos pricekat bundesligu

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

meni nis ne stima, em ne rade online, em nece ovo sve prebaciti

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Joky007 kaže...

meni nis ne stima, em ne rade online, em nece ovo sve prebaciti

 Nema veze, glavno da je gameplay dobar. Bar tako većina kaže...

15 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Bolje pecivo sa poda nego govno iz celofana ma kako on bi privlačan 

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
plavi08 kaže...

Bolje pecivo sa poda nego govno iz celofana ma kako on bi privlačan 

Objasni to svima ovima koji igru ne mogu pokrenuti a pošteno su je platili. Nisam siguran da dijele tvoje oduševljenje.... I kada ima neki adut u rukama, konami je majstor koji puca sam sebi u nogu.

15 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Taj dio si u pravi. Tako je nažalost svake godine. Treba im tjedan dva da ispegleaju gluposti sa pokretanjem, glupavim greškama . Pucaju svake godine i to najčešće u obje kao ove. Popušiti će još korisnika takvom politikom.

 

No nažalost nemaju konkurencije u onome što ej bit igre. Iako čeka se sad DEMO tj nova FIFA možda bude bolja . Ne bi EA 5 godina kopirao isti kod sa random varijablama, nisu oni takvi

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2018 10:15 (plavi08).
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
plavi08 kaže...

Taj dio si u pravi. Tako je nažalost svake godine. Treba im tjedan dva da ispegleaju gluposti sa pokretanjem, glupavim greškama . Pucaju svake godine i to najčešće u obje kao ove. Popušiti će još korisnika takvom politikom.

 

No nažalost nemaju konkurencije u onome što ej bit igre. Iako čeka se sad DEMO tj nova FIFA možda bude bolja . Ne bi EA 5 godina kopirao isti kod sa random varijablama, nisu oni takvi

Jebi ga, svaki dan nova loša vijest...

 

https://www.hcl.hr/vijest/pes-prodaja-2019-126832/

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Dam se kladiti da bi više zaradili da je igra u startu free i onda od mikrotransakcija profit. Al MyClub bi trebalo redizajnirati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2019

To je bilo jasno još prije izlaska. Ono sa pucanjem u obje noge sa licencama (liga prvaka, europa) + izbacivanje 2. liga.

 

Jedino mi nije jasno zašto japanci ne uvedu neku aka pokemon foru da navuku klince kao što su nas dok smo bili osnovna škola. U tome su nekad bili dobri. Sad ih je EA pogazio njihovim metodama sa kojekavim sličicama za skupljanje.

 

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Hexfire kaže...
Dam se kladiti da bi više zaradili da je igra u startu free i onda od mikrotransakcija profit. Al MyClub bi trebalo redizajnirati.

 Da, ja to ne kužim? Kaj je problem iskopirati nešto što se pokazalo izuzetno profitabilnim? Promijeniti ime je ok, ali sadržaj ostaviš identičnim ako želiš privući igrače fife. Stalno pjevanje kako je to nogomet s dušom ili prava simulacija očito više ne pale. Ili nešto mijenjaš ili propadneš...

15 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Neće KONAMI propast. Niti Lamborghini i ostali hyper auti ne pokrivaju sami sebe i svoje firme niti PES pokriva KONAMI.

 

Inaće u Jpanu im prodaja dobro ide iako sasvim nebitno za europu. 

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
plavi08 kaže...

 

Inaće u Jpanu im prodaja dobro ide iako sasvim nebitno za europu. 

 Toliko im ide dobro da su u godinu dana skoro prodali 300k komada igre u Japanu? Pa to je smiješno.

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

42% ljudi ocito ne kuzi kako je gameplay mama u ovoj igri, trebaju vise pratit BOL pa ce to sjesti. Uvijek je selling point igre gameplay i bit ce, bez obzira na grafiku i ostalo. 

 

Gledajuci video razlike u gameplay ( bez petljanja po settingsu ) između dvije igre doslovno nema. Problem je kaj se Fifa gleda iz perspektive FUTa kao online moda koji 4-5x amplificira ocjene igraca i tu dobijes tu nerealnost. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

https://www.instant-gaming.com/en/2598-buy-key-steam-pro-evolution-soccer-2019/

El sigurno vamo uzeti key?

30€ se ne čini previše

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Da. Već 3. godinu uzimamam od njih. 

 

 

SimeKZ  trudim te se ignorirat. Jel ti fakat vjerujes u nebuloze koje pišeš? movie  imam osjećaj da nekad dođe u ovu temu samo da opravdat zašto se navuko na sličce u FIFI al barem kolko tolko piše činjenice. Al ti si poput ekipe iz tema o Realu i Barci . Pišeš nebuloze koje KONAMI ne bi mogao pod komentatore podvali, a podvaljuju  stvarno svašta.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2018 17:50 (plavi08).
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
SimeKZ kaže...

42% ljudi ocito ne kuzi kako je gameplay mama u ovoj igri, trebaju vise pratit BOL pa ce to sjesti. Uvijek je selling point igre gameplay i bit ce, bez obzira na grafiku i ostalo. 

 

Gledajuci video razlike u gameplay ( bez petljanja po settingsu ) između dvije igre doslovno nema. Problem je kaj se Fifa gleda iz perspektive FUTa kao online moda koji 4-5x amplificira ocjene igraca i tu dobijes tu nerealnost. 

 FUT gameplay ti nema apsolutno nikakve veze sa ocenama igraca na karticama, apsolutno nikakve. Jednostavno gameplay u tom modu je takav kakav je, uzmi fut i na samom pocetku sezone i online divisions i videces da je razlika nebo i zemlja.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
plavi08 kaže...

Neće KONAMI propast. Niti Lamborghini i ostali hyper auti ne pokrivaju sami sebe i svoje firme niti PES pokriva KONAMI.

 Usporedba bi imala smisla da imaju neku korist od PES-a osim financijske. Dok su imali LP možda su i mogli izvući neku marketinšku korist - prestiž od svega toga. Sad nemaju ni to.   

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

 FUT gameplay ti nema apsolutno nikakve veze sa ocenama igraca na karticama, apsolutno nikakve. Jednostavno gameplay u tom modu je takav kakav je, uzmi fut i na samom pocetku sezone i online divisions i videces da je razlika nebo i zemlja.

 Stari moj... već si nedavno lupio ono o manual kontrolama i ostao živ. Sad i ovo. Pa daj razmisli malo. Znači mod u kojem možeš karticom povećati brzinu igrača, snagu, preciznost, dodavanje... za taj mod ti veliš da kartice nikako ne utječu na gameplay. Pa kako pobogu bi to bilo istina.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
plavi08 kaže...

Da. Već 3. godinu uzimamam od njih. 

 

 

SimeKZ  trudim te se ignorirat. Jel ti fakat vjerujes u nebuloze koje pišeš? movie  imam osjećaj da nekad dođe u ovu temu samo da opravdat zašto se navuko na sličce u FIFI al barem kolko tolko piše činjenice. Al ti si poput ekipe iz tema o Realu i Barci . Pišeš nebuloze koje KONAMI ne bi mogao pod komentatore podvali, a podvaljuju  stvarno svašta.

 

 

 Zapravo jako grijesis, sta je jako tuzno. Jedini ko se ponasa ovdje kao fan necega si ti. 42% pad prodaje ti nalazis opravdanje... jel ti nije to malo tuzno ? Navukao se na slicice ? U PESu nema tih '' slicica '' ? Ili ? Potpuno si kontradiktoran sam sebi, jer ovdje nitko ne pokusava omalovazavat igru kao igru. Jer smo svi ( barem vecina ) odrasli na ISS i PESu. Ocito je da neke konstruktivne rasprave tu nema jer od tebe se to ne moze niti ocekivat. Jer sam ja iz ekipe '' barca, real '' a ti si iz potpuno objektivnog svijeta. Jasno ko dan.

 

Ja nemam kaj vjerovat ili ne vjerovat... jer ja ne pisem bez da ne odigram nesto. Ti mlatis po FIFAi a nemas sat vremena u toj igri, ali znas sve. 

 

@ruya - Razlika je u FUTu i Divisionu nebo i zemlja, a to ja pricam vec dobrih par godina... no koda i ne pricam. FUT kao FUT je fun mode, koji je prerastao u nesto sta ocito nikad nije trebao bit. Danas je to glavni selling point FIFAe i neka je. Zanimljiv je, progresivan i neda igri da umre kroz cijelu sezonu igranja. Ono sta opet kazem, u FUTu se ocjene igraca amplificiraju i zato je tu ta ogromna razlika u gameplayu. Samo pogledaj Salaha koji je ove godine dobio 16-17 kartica... ne znas koja je bolja od koje. Na kraju se dogodilo to da imamo Salaha sa 99 ocjenama na svemu i sa njim mozes sta hoces.

 

@hexfire - jasno da mlatara ponekad.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2018 19:38 (SimeKZ).
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Mislim da naslov teme nije Fifa vs PES 2019. Odavno ste zaglavili u   
 

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Hexfire kaže...
ruya kaže...

 FUT gameplay ti nema apsolutno nikakve veze sa ocenama igraca na karticama, apsolutno nikakve. Jednostavno gameplay u tom modu je takav kakav je, uzmi fut i na samom pocetku sezone i online divisions i videces da je razlika nebo i zemlja.

 Stari moj... već si nedavno lupio ono o manual kontrolama i ostao živ. Sad i ovo. Pa daj razmisli malo. Znači mod u kojem možeš karticom povećati brzinu igrača, snagu, preciznost, dodavanje... za taj mod ti veliš da kartice nikako ne utječu na gameplay. Pa kako pobogu bi to bilo istina.

 Druze moj ocito se mi ne razuemo :). Fut gameplay i online season su kao dve razlicite igre, jednostavno ceo gameplay je drugaciji i to za 100 %. Naravno da kasnije kartice kako im rastu statsi prave jos vecu razliku ali sam gameplay uzmi u svakoj fifi na samom pocetku u oba moda i videces da je nevrovatna razlika, gotovo da nema slicnosti (sem sto su kontrole iste). A sto se tice manual kontrola samo mi reci kako sam igrao fut sezonu protiv igraca koji igraju na manual kad sam i kod sebe podesio manual?

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
SimeKZ kaže...
plavi08 kaže...

Da. Već 3. godinu uzimamam od njih. 

 

 

SimeKZ  trudim te se ignorirat. Jel ti fakat vjerujes u nebuloze koje pišeš? movie  imam osjećaj da nekad dođe u ovu temu samo da opravdat zašto se navuko na sličce u FIFI al barem kolko tolko piše činjenice. Al ti si poput ekipe iz tema o Realu i Barci . Pišeš nebuloze koje KONAMI ne bi mogao pod komentatore podvali, a podvaljuju  stvarno svašta.

 

 

 Zapravo jako grijesis, sta je jako tuzno. Jedini ko se ponasa ovdje kao fan necega si ti. 42% pad prodaje ti nalazis opravdanje... jel ti nije to malo tuzno ? Navukao se na slicice ? U PESu nema tih '' slicica '' ? Ili ? Potpuno si kontradiktoran sam sebi, jer ovdje nitko ne pokusava omalovazavat igru kao igru. Jer smo svi ( barem vecina ) odrasli na ISS i PESu. Ocito je da neke konstruktivne rasprave tu nema jer od tebe se to ne moze niti ocekivat. Jer sam ja iz ekipe '' barca, real '' a ti si iz potpuno objektivnog svijeta. Jasno ko dan.

 

Ja nemam kaj vjerovat ili ne vjerovat... jer ja ne pisem bez da ne odigram nesto. Ti mlatis po FIFAi a nemas sat vremena u toj igri, ali znas sve. 

 

@ruya - Razlika je u FUTu i Divisionu nebo i zemlja, a to ja pricam vec dobrih par godina... no koda i ne pricam. FUT kao FUT je fun mode, koji je prerastao u nesto sta ocito nikad nije trebao bit. Danas je to glavni selling point FIFAe i neka je. Zanimljiv je, progresivan i neda igri da umre kroz cijelu sezonu igranja. Ono sta opet kazem, u FUTu se ocjene igraca amplificiraju i zato je tu ta ogromna razlika u gameplayu. Samo pogledaj Salaha koji je ove godine dobio 16-17 kartica... ne znas koja je bolja od koje. Na kraju se dogodilo to da imamo Salaha sa 99 ocjenama na svemu i sa njim mozes sta hoces.

 

@hexfire - jasno da mlatara ponekad.

 Pa ja za tu razliku izmedju ta dva moda pisem ovde jos od fife 16, moze Movie da to potvrdi. Slazem se ja u vezi ovog stobom ali opet podvlacim da nije sve u tim statsima jer kompletan GAMEPLAY fut moda je drugaciji MNOGO od ostalih modova, ne znam na kom ja to jeziku pisem pa se ne razumemo :)

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

ako ce te raspravljat o fifi, imate drugi topic i nemojte offtopičarit vamo non stop, jer da nas zanima fifa otišli bi na onaj drugi topic....

 
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...
SimeKZ kaže...
plavi08 kaže...

Da. Već 3. godinu uzimamam od njih. 

 

 

SimeKZ  trudim te se ignorirat. Jel ti fakat vjerujes u nebuloze koje pišeš? movie  imam osjećaj da nekad dođe u ovu temu samo da opravdat zašto se navuko na sličce u FIFI al barem kolko tolko piše činjenice. Al ti si poput ekipe iz tema o Realu i Barci . Pišeš nebuloze koje KONAMI ne bi mogao pod komentatore podvali, a podvaljuju  stvarno svašta.

 

 

 Zapravo jako grijesis, sta je jako tuzno. Jedini ko se ponasa ovdje kao fan necega si ti. 42% pad prodaje ti nalazis opravdanje... jel ti nije to malo tuzno ? Navukao se na slicice ? U PESu nema tih '' slicica '' ? Ili ? Potpuno si kontradiktoran sam sebi, jer ovdje nitko ne pokusava omalovazavat igru kao igru. Jer smo svi ( barem vecina ) odrasli na ISS i PESu. Ocito je da neke konstruktivne rasprave tu nema jer od tebe se to ne moze niti ocekivat. Jer sam ja iz ekipe '' barca, real '' a ti si iz potpuno objektivnog svijeta. Jasno ko dan.

 

Ja nemam kaj vjerovat ili ne vjerovat... jer ja ne pisem bez da ne odigram nesto. Ti mlatis po FIFAi a nemas sat vremena u toj igri, ali znas sve. 

 

@ruya - Razlika je u FUTu i Divisionu nebo i zemlja, a to ja pricam vec dobrih par godina... no koda i ne pricam. FUT kao FUT je fun mode, koji je prerastao u nesto sta ocito nikad nije trebao bit. Danas je to glavni selling point FIFAe i neka je. Zanimljiv je, progresivan i neda igri da umre kroz cijelu sezonu igranja. Ono sta opet kazem, u FUTu se ocjene igraca amplificiraju i zato je tu ta ogromna razlika u gameplayu. Samo pogledaj Salaha koji je ove godine dobio 16-17 kartica... ne znas koja je bolja od koje. Na kraju se dogodilo to da imamo Salaha sa 99 ocjenama na svemu i sa njim mozes sta hoces.

 

@hexfire - jasno da mlatara ponekad.

 Pa ja za tu razliku izmedju ta dva moda pisem ovde jos od fife 16, moze Movie da to potvrdi. Slazem se ja u vezi ovog stobom ali opet podvlacim da nije sve u tim statsima jer kompletan GAMEPLAY fut moda je drugaciji MNOGO od ostalih modova, ne znam na kom ja to jeziku pisem pa se ne razumemo :)

 Tehnicki pises istu stvari ko i ja. Samo sta ja to ne pricam pod gameplay. Jer kad bi uzeo bronze igrace dobio bi full usporeni gameplay sa igracima koji bi se ponasali onako kako mi ocekujem ( sa pogreskama, tromi, nikako gol zabit i tako ). E sad, uzmi gold igrace sa napucanim ocjenama ( obicni gold igrac takoder ima napucane ocjene za razliku od njegovog season igraca ) i dobit ces vecu vjerovatnost da taj igrac zabije gol, prode igraca itd, itd... samo zato jer su mu napucali ocjene. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

PES 2019 > PES 2018, ali su malo prenerfali dribljanje, headere i long shots. Možda sam ja mrvicu loš, ali ako neko npr. ovo napravi u novom PES-u onda svaka čast. Lakše je zabiti škarice nego tak nekaj napraviti. A headere fulavam s jednog metra udaljenosti kaj nije baš realno. To ako poprave i još ako poprave ovo šta su obećali za spajanje na servere ja ću biti jako zadovoljna mušterija 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice