Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 214.719
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Ja uzeo s njuske od ovog lika, vidi jel ima jos koji primjerak

 

https://www.njuskalo.hr/ps4-igre/pes-2019-oglas-26362553

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Hvala na odgovoru! I to ekspresnom 😁 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Ne, iako sam i ja 800+. Ja igram s Gotham City. Napravio si i grb i dresove. Steta sto to samo ja mogu vidjet. Hvala Bogu pa je prosao taj period i sad igram normalno osim kad se javi lag.

14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Kupio bi si PES 19, ali me zanima kakvo je stanje s online igranjem?

Zadnji PES koji sam imao je bio 2017 i online igranje je bilo katastrofa od zatrzavanja tijekom igre do predugog traženja protivnika, pa me zanima dali su po tom pitanju što poboljštali u PES-u 2019?

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Online je kao i prije. U demo verziji je sve bilo super, a sad uglavnom lag, usporenost, tromost, kasne reakcije igraca. Bude nekad sve 5, ali onda se zareda 7-8 utakmica na rubu neigrivosti. A imam net 25/2 Mbps download i upload.

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Ako igraš prvenstveno online onda PS4 verzija. Tamo je u redu. Sa svim prenostim i nedostacima online igranja prisutnim u obje igre.

 

PC je bolji za offline (modovi) , online možeš odigrat koju tekmu al baza igrača je jako mala.

14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Nisu mi jasni... Da im to nije bitno i da u 2018 godini nemogu rješiti te lagove koje imaju od pamtivijeka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Naravno da im je nebitno kad je na PCu prodaja ionako mizerna, a i ti što kupuju su uglavnom offline igrači.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Rolac kaže...

Nisu mi jasni... Da im to nije bitno i da u 2018 godini nemogu rješiti te lagove koje imaju od pamtivijeka.

 Lag je siti na obje igre. Mislim to je priroda onlinea kad naletiš na nekog sa lošijom konekcijom. Ili je tebi jer eto win 10 odluči skidat update koji si prije 2 dana ugasio. Nije da ga ima više.

Npr. PS4 ima manje laga baš zbog gore navednih pi*arija sa neplaniram updateom i sl.

 

Igrao sam par ptijateljskih sa Rusima, Peruancima, Argenticima i večina je bila savršena konekcija.

8 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Do sad odigra 130 utakmica na my club... Od toga ih je bilo samo 5 sa lagom.... Po meni nikad bolje svih ovih godina, igram na ps4. 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Ante141988 kaže...

Do sad odigra 130 utakmica na my club... Od toga ih je bilo samo 5 sa lagom.... Po meni nikad bolje svih ovih godina, igram na ps4. 

 Slično iskustvo imam i ja, doduše imam manje odigranih utakmica, ali svega 3 ili 4 su bile čisti lag i muka, ostale su bile super po stabilnosti.

7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Sva čar i ljepota PES-a 2019 u 8 min.

 

 

 

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.9.2018 23:10 (TheMaverick).
 
5 0 hvala 1
13 godina
online
Pro Evolution Soccer 2019
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Pro Evolution Soccer 2019

Hahahah, dugo je trebalo. Blago onima koji su kupili po full cijeni.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

pa bas i nije neki popust s obzirom da je igra bila 50€ kad je izasla...

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Mortiis kaže...

pa bas i nije neki popust s obzirom da je igra bila 50€ kad je izasla...

 Evo imaš u Linksu fizičku za 220 kuna. Katastrofa.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Hexfire kaže...
Mortiis kaže...

pa bas i nije neki popust s obzirom da je igra bila 50€ kad je izasla...

 Evo imaš u Linksu fizičku za 220 kuna. Katastrofa.

 Ne valja kad je skupo, ne valja kad je jeftino..Katastrofa. Najgora stvar koju mogu zamislit je da kosta 100kn. Katastrofa

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

ja sam je platio 50€ na dan kad je izašla i nisam požalio niti jednog jedinog centa, pa makar sada bila i besplatna

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Kakva žal za kupljenim, pa PES 2019 je odlična igra, sigurno bolja od FIFA-e. Kupio sam ju po punoj cijeni kad je izašla i bok, imao sam malih problema sa spajanjem na server u početku, ali su to riješili i još me kompenzirali. Slažem si tim u myClub i uživam, za 20 minuta izlaze Featured players za ovaj tjedan i jedva čekam da vidim kaj se ovaj tjedan nudi.

 
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Tako je, i ja san ga uzea nakon dva dana sta je izasa, legend edition 600 kn.... I nije mi za, vec sad iman extra momcad...... Sta je od featured players ovi tjedan, koja je ponuda. 

13 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2019
merio kaže...

 Ne valja kad je skupo, ne valja kad je jeftino..Katastrofa. Najgora stvar koju mogu zamislit je da kosta 100kn. Katastrofa

  Fulao si loptu gore nego napadači u PES-u.

 

Pa poanta je da nitko igru ne kupuje. Znači igri je nakon mjesec dana cijena pala 60%. Ako to nije znak za uzbunu ne znam šta je. Osim ako ne odluče pauzirati jednu godinu i iz temelja promijeniti mnoštvo stvari u igri, ići će ključu bravu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Ovo je patka da je na akciji u linksu od 15og, 25og kada sam ja tražio u bila je puna cijena

15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Meni osobno je 18 bio puno puno bolji od 19...Nekako mi se ne svidja model travnjaka ove godine.Jest da je fifa 19 arkada ali po pitanju prezentacije,komentara,atmosfere se nema što prigovoriti pa se zabavljam malo s njome trenutno.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Kad vidim FIFU drago mi je da PES nejde u tom smjeru barem što se gameplaya tiće. Bolje Indie game nego igrica za djecu na terenu i ovisnike o kockanju van terena. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2019
plavi08 kaže...

Kad vidim FIFU drago mi je da PES nejde u tom smjeru barem što se gameplaya tiće. Bolje Indie game nego igrica za djecu na terenu i ovisnike o kockanju van terena. 

 Hehehe 

 

Ali za ozbiljno sad. Što se gameplaya tiče FIFA je sve gora i gora, ali se sve bolje i bolje prodaje. PES zadnje dvije tri godine napreduje, ali prodaja izgleda sve lošija. Očigledno je što ova današnja publika preferira. Dokad PES može opstati stvarno ne znam, ali dan kad će FIFA biti jedini izbor je sve bliže. A gore od toga ne može.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
online
Pro Evolution Soccer 2019
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Hexfire kaže...
merio kaže...

 Ne valja kad je skupo, ne valja kad je jeftino..Katastrofa. Najgora stvar koju mogu zamislit je da kosta 100kn. Katastrofa

  Fulao si loptu gore nego napadači u PES-u.

 

Pa poanta je da nitko igru ne kupuje. Znači igri je nakon mjesec dana cijena pala 60%. Ako to nije znak za uzbunu ne znam šta je. Osim ako ne odluče pauzirati jednu godinu i iz temelja promijeniti mnoštvo stvari u igri, ići će ključu bravu.

 Ako ti tako kazeš poslušat cu te i cekati. Do tada cu igrat PES 

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Hexfire kaže...
plavi08 kaže...

Kad vidim FIFU drago mi je da PES nejde u tom smjeru barem što se gameplaya tiće. Bolje Indie game nego igrica za djecu na terenu i ovisnike o kockanju van terena. 

 Hehehe 

 

Ali za ozbiljno sad. Što se gameplaya tiče FIFA je sve gora i gora, ali se sve bolje i bolje prodaje. PES zadnje dvije tri godine napreduje, ali prodaja izgleda sve lošija. Očigledno je što ova današnja publika preferira. Dokad PES može opstati stvarno ne znam, ali dan kad će FIFA biti jedini izbor je sve bliže. A gore od toga ne može.

 

koga briga sta se koliko prodaje?

šta današnja djeca vole i kupuju to me ni najmanje u zivotu ne zanima...

igram ono sto je meni dobro i sto ja vidim kao nogomet...

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Hexfire kaže...
dan kad će FIFA biti jedini izbor je sve bliže

 Dok god PES ima bolji gameplay od FIFA-e to se nebu dogodilo. Za sad drži prednost za koju svjetlosnu godinu.

7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Imam obje igre placene po 65 EUR- a i kada je u pitanju NOGOMET , sve sto mogu napisati je to da je FIFA obicna sprdacina od nogometa za razliku od PES-a, kojeg kad igram imam onaj feeling Champions league utorkom i srijedom uvecer.

The Commissioner of Football
 
5 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice