Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 214.745
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Pro Evolution Soccer 2019

Može mi netko objasnit kako ubacit modifikaciju na PS4, za licence liga ??

Ovo što je stavljeno na HCL forum sam probao, ali nikako ne uspijevam.

Uopće mi ne pokazuje usb, a probao sam s dva različita.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
merio kaže...

 Ako ti tako kazeš poslušat cu te i cekati. Do tada cu igrat PES 

 Pa ja isto, ali što ćemo kad ostane samo FIFA?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
zabranjeniples kaže...

Može mi netko objasnit kako ubacit modifikaciju na PS4, za licence liga ??

Ovo što je stavljeno na HCL forum sam probao, ali nikako ne uspijevam.

Uopće mi ne pokazuje usb, a probao sam s dva različita.

 Jesi formatirao stick u FAT32?

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Putn1k kaže...

 Dok god PES ima bolji gameplay od FIFA-e to se nebu dogodilo. Za sad drži prednost za koju svjetlosnu godinu.

Gameplay ne donosi profit. Profit donosi prodaja. Ako nema prodaje, nema profita pa je valjda logična da onda nema niti igre. Tko u normalnom svijetu radi nešto na čemu bi gubio osim uljanika? No on nije dio normalnog svijeta pa je iznimka razumljiva... valjda si shvatio da neki put bolje stvari nestanu jer iako su bolje nisu bile konkurentne. Primjer bete koja je bila svjetlosnu godinu ispred vhs a znamo kako je ta priča završila... Iskreno, ne bih voilio da tako završi i pes. Osim ea sportsa tom scenariju se nitko normalan ne veseli.

14 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2019
hummer0 kaže...

 Jesi formatirao stick u FAT32?

Da, formatirao sam i to dva komada.

Taman krenuo danas sa McClub, zasad se polako uhodavam.

 

 

14 godina
online
Pro Evolution Soccer 2019

Ima tko kakav savjet za mene, vezano za MyClub ?

Kad je PES u pitanju, stara sam garda, svaki nastavak uzmem.

Ali ovo mi je prvi kontakt s MyClub, pa ako ima koji savjet, dobro dodje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jel zna netko postoji li samo ova tjedna pes liga ili se moze igrati jos neka?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
PES1990 kaže...

Jel zna netko postoji li samo ova tjedna pes liga ili se moze igrati jos neka?

 Ima na PES Serbia neka liga s timovima druge i trece klase.

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ide mi na jetru koliko ova igra daje protivnicima s vise bodova momentum.

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Dakle pokusavam igrat my club ali vec mi 7. put zaredom izbacuje unable to connect with opponent, a imam super internet. I da, ponovno je igra odlucila spustit mi rating pa mi se igraci ponasaju ko kokosi bez glave vec 5 utakmica.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
PES1990 kaže...

Dakle pokusavam igrat my club ali vec mi 7. put zaredom izbacuje unable to connect with opponent, a imam super internet. I da, ponovno je igra odlucila spustit mi rating pa mi se igraci ponasaju ko kokosi bez glave vec 5 utakmica.

 Mislis team spirit ti je pao? Ne znam da matchmaking rating utice na ponasanje i igru ekipe..

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
PES1990 kaže...

Dakle pokusavam igrat my club ali vec mi 7. put zaredom izbacuje unable to connect with opponent, a imam super internet. I da, ponovno je igra odlucila spustit mi rating pa mi se igraci ponasaju ko kokosi bez glave vec 5 utakmica.

 Povećaj si team spirit prije rankeda inače su ti igrači ko muhe bez glave ponekad, a ako ti se često događa unable to connect nemoj odma iste sekunde restartati queue nego pričekaj pola minute pa onda restartaj queue.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Ma fora i je u tome da je team spirit 99, ali izgleda da jednostavno naiđe takav period da moram izgubit par tekmi, a onda se sve normalizira. 

14 godina
online
Pro Evolution Soccer 2019

Nije samo to problem, problem su i i grači koje drugi gameri imaju.

Ja sam recimo jučer tek iz pete dobio utakmicu, onu za crnu kartu.

Šta mi vrijedi dobra forma i sl., kad mi na drugoj strani stoji čovjek sa Salahom, Ronaldom, Modrićem....

Kad pri tome dodate da iole malo bolje igra, eto belaja.

 

Ali nema veze, polako, postepeno, gura se.

Ja sam prezadovoljan igrom i meni osobno je bolja od Fife.

Govorim o samom gameplayu i uživanciji u igranju s društvom.

Još d amalo brže nalazi online protivnike, bilo bi odlično.

 

Ne žalim lipe od ovih 219kn, koliko sam platio igru.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 15:15 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja sad one sa visokim ratingom i napadom neymar - ronaldo - messi, a nerijetko i mbappe - salah sve u prvih 11. natrpano, lagano na block list. Pola njih ne znaju igrati ali sa ovakvim napadom svako bi naso put do gola. Kad dovedem bar 2 takva igraca u tim onda cemo igrati i protiv tih, a doveo sam messija vec i ogromna je razlika u odnosu bez njega. Sto nije posteno nije jbg.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Pro Evolution Soccer 2019

Kad se odrađuju ona natjecanja, tipa za black ili gold i sl., dali se isto može odabrat da ti nađe protivnike sličnog ranga ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
zabranjeniples kaže...

Kad se odrađuju ona natjecanja, tipa za black ili gold i sl., dali se isto može odabrat da ti nađe protivnike sličnog ranga ?

 Ne moze, random je to.

14 godina
online
Pro Evolution Soccer 2019

Koji je najlaksi nacin za dobit igrace tipa Salah, Neymar, Mbappe, De Bruyne i sl ?

Pitam jer sam novi u MyClub natjecanju, a vidim da mnogi imaju vrhunske ekipe.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 20:51 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Ja sad one sa visokim ratingom i napadom neymar - ronaldo - messi, a nerijetko i mbappe - salah sve u prvih 11. natrpano, lagano na block list. Pola njih ne znaju igrati ali sa ovakvim napadom svako bi naso put do gola. Kad dovedem bar 2 takva igraca u tim onda cemo igrati i protiv tih, a doveo sam messija vec i ogromna je razlika u odnosu bez njega. Sto nije posteno nije jbg.

 imas pravo, totalno je glupo da barcelona ili real igraju protiv rayo vallecana.

10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
zabranjeniples kaže...

Koji je najlaksi nacin za dobit igrace tipa Salah, Neymar, Mbappe, De Bruyne i sl ?

Pitam jer sam novi u MyClub natjecanju, a vidim da mnogi imaju vrhunske ekipe.

 Imas agente koji se updejtuju sedmicno i preko kojih mozes dobiti bilo kojeg igraca, tako da je pitanje srece hoces li otvoriti nekog od najboljih igraca. U prvom agentu (collector box + legends) ima najvise vjerovatnoce da ces dobiti nekog superstara jer je ista vjerovatnoca za dobijanje black, gold i silver lopti. Ja sam tako sastavio vrlo dobar tim, imam oko 30 crnih lopti.

 

Dalje, imaju featured players sto se updejtuje isto svake sedmice, na samom pocetku myclub ove godine su bili neymar, mbappe i mnogi su ih tako dobili, opet je sreca u pitanju. Ali za ovaj nacin (special agent) ne mogu se koristiti GP nego samo myclub coins (100 coinsa - 1 igrac).

 

Treci nacin je dovodjenje preko skauta, i tako mozes dovesti bilo koga, ako imas pravu kombinaciju skauta. Za ovo treba dosta GP jer se skauti uzimaju preko aukcija. Znaci moras dosta igrati i farmati GP. Evo zakacio sam screenshot kako sam messija doveo preko skauta.

 

 

14 godina
online
Pro Evolution Soccer 2019

Jos pitanje vezano za onaj kod sto se dobije u kutiji uz igru, za Coutinha, Beckhama itd.

Dali se kod moze koristit vise puta ili se na accountu vazi samo jednom.

Pitam jer mogu rijesit jos dva koda od prijatelja, koji ne igraju MyClub, a kupili su igru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
zabranjeniples kaže...

Jos pitanje vezano za onaj kod sto se dobije u kutiji uz igru, za Coutinha, Beckhama itd.

Dali se kod moze koristit vise puta ili se na accountu vazi samo jednom.

Pitam jer mogu rijesit jos dva koda od prijatelja, koji ne igraju MyClub, a kupili su igru?

 Ne znam kako ide to sa kodovima, prije da nece moci i da je svaki kod vezan za taj account. Ja sam Cotuniha, Beckhama i Romaria dobio automatski.

14 godina
online
Pro Evolution Soccer 2019

Iskreno, ovo je jako lose izvedeno.

Kako da ja osvajam bodove i pokusam zavrsit zadatke za lopte, kad u odnosu na dosta ljudi imam krepaline od igraca.

Cim vidim u napadu Falcao, Salah, Ronaldo, Neymar, De Bruyne...., A dosta njih ima vise dobrih igraca, odmah mi mrak na oci padne.

 

Evo, danas dobio jednu-dvije partije, sve ostalo toliko gubio, da sam htio razbit i kontroler i konzolu.

 

Inace, sama igra mi je vrhunska, ali u MyClub sam pocetnik i imam osjecaj da je nemoguce tesko.

Tim vise, jer je igra sama po sebi teza, nego je to bio slucaj sa prijasnjim verzijama.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Pozdrav svima!

Imam problem oko spajanja drugog gamepada.Znaci ocu igrat s frendom 1v1 na pc-u pes19(steam) i gamepad s kojim sam sam igro normalno radi,drugi gamepad ne pronalazi u pesu..gamepad je pc pronaso i u funkciji je(probali smo i jos jedan gamepad i nece).E sad me zanima jel trebam kaj "aktivirat" da mi prepozna taj drugi gamepad jer kad idemo igrat samo je jedan tamo,a u postavkama na pesu nema nistavu vezi toga..hvala na odgovoru

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Buch0 kaže...

Pozdrav svima!

Imam problem oko spajanja drugog gamepada.Znaci ocu igrat s frendom 1v1 na pc-u pes19(steam) i gamepad s kojim sam sam igro normalno radi,drugi gamepad ne pronalazi u pesu..gamepad je pc pronaso i u funkciji je(probali smo i jos jedan gamepad i nece).E sad me zanima jel trebam kaj "aktivirat" da mi prepozna taj drugi gamepad jer kad idemo igrat samo je jedan tamo,a u postavkama na pesu nema nistavu vezi toga..hvala na odgovoru

 Sta ti je u settingsima oznaceno pod 'controller'. Probaj staviti 'controller 2' i onda ispod dole oznaciti gamepad (vidi screenshot). Trebalo bi onda da moze.

 

 

10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
zabranjeniples kaže...

Iskreno, ovo je jako lose izvedeno.

Kako da ja osvajam bodove i pokusam zavrsit zadatke za lopte, kad u odnosu na dosta ljudi imam krepaline od igraca.

Cim vidim u napadu Falcao, Salah, Ronaldo, Neymar, De Bruyne...., A dosta njih ima vise dobrih igraca, odmah mi mrak na oci padne.

 

Evo, danas dobio jednu-dvije partije, sve ostalo toliko gubio, da sam htio razbit i kontroler i konzolu.

 

Inace, sama igra mi je vrhunska, ali u MyClub sam pocetnik i imam osjecaj da je nemoguce tesko.

Tim vise, jer je igra sama po sebi teza, nego je to bio slucaj sa prijasnjim verzijama.

 

 Igraj challenge za lopte protiv kompa, bar je to lagano dobit. Igraj SIM meceve, nafarmaj dosta gp poena i onda vrti agente za crne lopte.

14 godina
online
Pro Evolution Soccer 2019

Trenutno nemam ni jednog agenta za crnu loptu, to dobijem kasnije ?

Ili mi se cini i ne vidim dobro ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

 

Treci nacin je dovodjenje preko skauta, i tako mozes dovesti bilo koga, ako imas pravu kombinaciju skauta. Za ovo treba dosta GP jer se skauti uzimaju preko aukcija. Znaci moras dosta igrati i farmati GP. Evo zakacio sam screenshot kako sam messija doveo preko skauta.

 

 

 

Jbt., nije valjda da kombinacijom 3 skauta sužavaš izbor za dovođenje željenog igrača?  Šta sam ih ja (glupson) bacio u vjetar... 

The Commissioner of Football
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

E taj folder trazim na kompu,ali ga nema nigdje..jer mi u program filesu nema nigdje te datoteke od konamija,a niti u steamu..Mozda znas di bi je mogo nac?jer mi u trazilici (win10) nista ne pronalazi..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice