SCUM (Gamepires & Croteam)

poruka: 799
|
čitano: 252.790
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Jučer ubijem svinju blizu nekog manjeg sela. I sad taman kad sam krenuo chopat pogledam lijevo i vidim "debelog zombija" na nekih 100m, stoji ko kip između kuruze. I sad instiktivno podignem kalaš (ima sam optiku gore) da provjerim jel zombi (izgledao je ko zombi jel je imao neke dronjke i bio debeo. Kad tamo diže taj "zombi" pušku. Opalio i on i ja ali ja bio preciziniji i brži i riješio ga. Srce mi je lupalo ko ludo. U ovoj igri je fakat napeto kad naletiš na nekog pogotovo ako si gearan ko svinja. Uglavnom lik je imaokatanu i šuriken, neki fan japanske kulture .

 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Evo da se pohvalim i upišem svoj prvi kill  nakon 100h igranja . Jes da sam kalašom usmrtio nenaoružanog lika na ulazu u bunker, al jbg ... Kriv sam !

pregoRI@ Armored Warfare, CReatOr_75 @ wot
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

kad će gradnja baza i vozila? igra umire, sve manje ljudi svakog dana. ako to ne izbace brzo baš me strah da na kraju uopće ne bude ljudi na serverima

13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Skullscar1989 kaže...

kad će gradnja baza i vozila? igra umire, sve manje ljudi svakog dana. ako to ne izbace brzo baš me strah da na kraju uopće ne bude ljudi na serverima

Baš je to meni palo na pamet jučer. Ali desync/"teleport" je katastrofa u trenutnoj verziji, pogotovo kaj sam par puta zginuo zbog toga.

I još kad ekipa kao ovaj gore igraju to ko jebeni battle royale a zamišljeno je kao survival s elementom pvp....ovako ispadne isto kao PUBG ali moraš jest i srat, server based i dok nekog vidiš treba ti 3 sata igranja...I, i onda odmah KOS jebeš ostalo. Pa ako izvučeš deblji kraj opet lootanje pol sata i trčanj sat vremena do sljedećeg susreta....neznam kako su devsi zamislili da se igra ova igra...sad mi skoro krivo kaj nisam radje uzeo tarkov jel ovo je više manje poboljšani DayZ...

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2018 16:13 (gnomisa).
11 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

A usrecio bis se sa Tarkov-om...😁😁😁

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Endymon kaže...

A usrecio bis se sa Tarkov-om...😁😁😁

 haha čuo sam....

 

Nego fakat da riješe tak desync jer je ovo koma...lik mi skače teleportski amo tamo. Svinja mi pored šume trči i onda ju odjednom vidim 50m dalje....

10 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Najjače mi je kad tražite dlaku u jajetu u igri koja je u ranom stupnju razvoja. Recimo meni omiljeni Miscreated (isto tako igra u razvoju već tri-četiri godine) ima problem s mnogo bugova još uvijek, jedan od njih je što se u određenim situacijama znalo propasti ispod mape i umrijeti (čak sam jednom i uspio izići). Ljudi su taj problem dočekali na nož a činjenica iz mog iskustva je da sam u 2100 sati te igre upao ispod mape četiri-pet puta a nasuprot tome zadnjih nekoliko dana igram Ubisoftov Tom Clancy Ghost recon Wildlands i u tih desetak dana sam upao ispod mape jedno dvadeset puta (svaki put kad iz vozila iskačem u trenutku udara u prepreku).

Što sam htio ovim reći ??? 

Miscreated, 22 eura, EARLY ACCESS game, mali studio kao i ovaj što radi SCUM ako ne i manji 

Tom Clancy =60 eura= UBISOFT = milijunski buđet za razvoj = gomila bugova koje nitko niti ne spominje. ???.

 

Pa ljudi moji SCUM je ne u ranom nego u najranijem stupnju razvoja stoga strpite se popraviće oni to.

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2018 11:27 (nicky.sl).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
nicky.sl kaže...

Najjače mi je kad tražite dlaku u jajetu u igri koja je u ranom stupnju razvoja. Recimo meni omiljeni Miscreated (isto tako igra u razvoju već tri-četiri godine) ima problem s mnogo bugova još uvijek, jedan od njih je što se u određenim situacijama znalo propasti ispod mape i umrijeti (čak sam jednom i uspio izići). Ljudi su taj problem dočekali na nož a činjenica iz mog iskustva je da sam u 2100 sati te igre upao ispod mape četiri-pet puta a nasuprot tome zadnjih nekoliko dana igram Ubisoftov Tom Clancy Ghost recon Wildlands i u tih desetak dana sam upao ispod mape jedno dvadeset puta (svaki put kad iz vozila iskačem u trenutku udara u prepreku).

Što sam htio ovim reći ??? 

Miscreated, 22 eura, EARLY ACCESS game, mali studio kao i ovaj što radi SCUM ako ne i manji 

Tom Clancy =60 eura= UBISOFT = milijunski buđet za razvoj = gomila bugova koje nitko niti ne spominje. ???.

 

Pa ljudi moji SCUM je ne u ranom nego u najranijem stupnju razvoja stoga strpite se popraviće oni to.

 Pa nadam se. A upravo si dao primjer da to ne polazi svima za rukom. Evo u PUBg najgori desync ikad, cheatera ko muha...bumo vidjeli kako će bit sa SCUMom. Nadam se da će riješiti to. Samo da ne bude prekasno pa da ode ekipa.

12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Sa stajališta nekoga ko posjeduje dayz,pubg,scum i ko je igrao sve 3...Najveci problem ovih igara je truli netcode. TRULEŽ. Mislim opcenito to je problem danasnjih MP naslova,ali eto,od svih navedenih SCUM ima najbolji tj. najmanje problema s desyncom...

AL doslovce svaka koja izadje ima netcode ispod 60,pa i 60 je mizerno malo (battlefield serijal). Šta je tim developerima? ko ce znat.

11 godina
suspendiran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Rocinante2112 kaže...

Sa stajališta nekoga ko posjeduje dayz,pubg,scum i ko je igrao sve 3...Najveci problem ovih igara je truli netcode. TRULEŽ. Mislim opcenito to je problem danasnjih MP naslova,ali eto,od svih navedenih SCUM ima najbolji tj. najmanje problema s desyncom...

AL doslovce svaka koja izadje ima netcode ispod 60,pa i 60 je mizerno malo (battlefield serijal). Šta je tim developerima? ko ce znat.

 

Imam sve tri igre, i slažem se - ne mogu ti nabrojati koliko puta sam u DayZ-u pucao "kroz" lika, onak WTF momenti. 0.63 Exp je jos najgori do sada, nekad doslovno sprejaš lika automatom sa 10m i svaki metak prođe kroz njega.
Nije ni PUBG nista bolji po tom pitanju...

13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Sta se desilo pucacinama da su sve danas u banani kaj se tice hit detectiona?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

bitnija je grafika nego tehnički aspekt igara. grafika prodaje igre jer balavci kupuju i ne očekuju ništa drugo. sve me strah da vremena dobrih igara sa dobrom pričom idu u zaborav. ponegdje se još neka i pojavi ali sve manje i manje

13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Jasno, al dobra grafika ne bi trebala znacit da se tehnicka strana nemre dobro odradit..

Jedino ak novije engine ne razvijaju iskuljucivo za grafiku u prvom planu. Ak to rade onda nek se steraju jer danas imaju dovoljno racunalne snage za sve..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Skullscar1989 kaže...

bitnija je grafika nego tehnički aspekt igara. grafika prodaje igre jer balavci kupuju i ne očekuju ništa drugo. sve me strah da vremena dobrih igara sa dobrom pričom idu u zaborav. ponegdje se još neka i pojavi ali sve manje i manje

Ja se iskreno ni ne sjecam kad sam zadnji put uzeo neku igru i htio je preći, uopće ih nema... 

13 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

U nekoj bližoj budućnosti očekujem da će igranje preuzeti konzole a prosječni gamer neće imati više od 18g. Tak je to.

 
0 3 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Ako je tko zeljan dobrog napucavanja, pridruzite nam se na nasem serveru : ŠLJAM server HRVATSKA

 

U planu je da server bude low loot, i ukoliko kasnije bude moguće, sa hard AI vojnim bazama, kampovima i bunkerima - logicno da ce tamo biti i bolji loot.

Trenutno to nije moguce odraditi po sektorima.

 

Ima nas 8-9 koji smo zakupili server. Server je tek aktivan oko 24h. Imali smo odlicno napucavanje sa nekim njemcima, nadamo se da ce se i oni pridruziti.

 

IP naseg servera je : 175.57.140.82:28002

 

Imamo 3 aktivna Admina.

Ekipa je uglavnom od 22 do 33 godine.

 

Xiaomi fan... Od MI3 nadalje...
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

server od eroktica je trenutno broj 3 scum server. imaju admine koji su online itd ali ne mogu se riješiti cheatera. sumnjam da vi budete imali više sreće. dođu na server, pobiju sve za par minuta i tako malo-malo. dobe ban no to ih ne zaustavlja jer gamad više ne treba niti kupiti igru na steamu, sa piratskom verzijom mogu igrati i raditi što žele na svim serverima

13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Skullscar1989 kaže...

server od eroktica je trenutno broj 3 scum server. imaju admine koji su online itd ali ne mogu se riješiti cheatera. sumnjam da vi budete imali više sreće. dođu na server, pobiju sve za par minuta i tako malo-malo. dobe ban no to ih ne zaustavlja jer gamad više ne treba niti kupiti igru na steamu, sa piratskom verzijom mogu igrati i raditi što žele na svim serverima

 Nažalost tako je. Pa ako do finalne verzije "naši dečki" to ne poprave onda ide delete igre. Jebiga. Nisam ni puno dao pa neću ni oplakivati. Iako, bila bi šteta.

8 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

finalna će biti za par godina, možda. sa trenutnim stanjem playera do toga ne bude došlo. moraju pod hitno izbaciti patch sa bazama i vozilima jer ljudi odlaze i puno njih se nikada više ne bude vratilo

10 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Skullscar1989 kaže...

finalna će biti za par godina, možda. sa trenutnim stanjem playera do toga ne bude došlo. moraju pod hitno izbaciti patch sa bazama i vozilima jer ljudi odlaze i puno njih se nikada više ne bude vratilo

 Apsolutno se slažem.

 Ne treba nužno biti opcija građenja baza, dovoljno je i samo da možeš na postojeće objekte postaviti vrata, prozore, šipke i slično... Postaviti lokot...

 Vozila... Potrebna, ali apsolutno sam mišljenja da loot i vozila moraju biti na low low low postavkama...

 Na taj način će onaj koji ima vozilo imati nešto što je teško za naći i postat će meta drugih igrača... Isto vrijedi i za lokote - ili ključanje na nekakav kod/šifru kao u Rust-u...

 Da se može nekako po sektorima to srediti, ja bi postavio npr. u svaki sektor po jednu pušku (pri tome mislim npr. na jednu vrstu puške)... Tako da se npr. u sektoru A1 nalazi jedan kalaš, jedan SVD, 1 MP5... i tako u svakom sektoru...

 Vozila ne bi trebalo biti više od 6 npr ako je server sa 60 slotova...

 

 Al tko sam ja da se mene pita :D

Xiaomi fan... Od MI3 nadalje...
11 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Ti si covjek koji je platio tu igru i oni su DUZNI da slusaju te igrace.A ne sebe...

8 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

https://steamcommunity.com/games/513710#announcements/detail/3008860310265566886

 

ping veći od 225? kick sa servera. pa pa kinesko smeće od playera

cargo containers, scopes, napokon vidimo što rade svi ti armori u igri + par novih, nova puška. ali nema ništa od gradnje baza i mogućnosti barikada unutar kuća itd... a to više- manje svi i čekaju

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2018 15:44 (Skullscar1989).
13 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Ping limit je trebao biti niži.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2018 9:22 (gnomisa).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Slucajno danas naletio na ovaj video pa ako zna netko vise jel stavrno postoji mogucnost da napravis svoj server a da ga ne platis sto se tice scuma i u biti kad vec pravis server kome ga placas timu scuma ili nekom drugom 

AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

*ebo vas logika

kupite alpha igru onda bi igrali svaki dan i zalite se kako ne valja...

pa ajte ca i ne vracajte se

 

pa niste normalni majke mi mile.

 

radi takvih pi*duna kao sto ste vi i imamo igre koje stalno izlaze u nikakvom stanju. vi ih kupite, odigrate malo i deinstal. 

 

izbacit ce stvari kad budu mogli, ovo je alpha, nije namjenjena da se igra svaki dan.Neke stvari poslozite u glavi i razmislite malo.

 

 

svako bozje jutro moran citat ove gluposti, odma mi pokvrati jutarnju kavu.

 

Moj PC  
2 3 hvala 0
6 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Abomb kaže...

*ebo vas logika

kupite alpha igru onda bi igrali svaki dan i zalite se kako ne valja...

pa ajte ca i ne vracajte se

 

pa niste normalni majke mi mile.

 

radi takvih pi*duna kao sto ste vi i imamo igre koje stalno izlaze u nikakvom stanju. vi ih kupite, odigrate malo i deinstal. 

 

izbacit ce stvari kad budu mogli, ovo je alpha, nije namjenjena da se igra svaki dan.Neke stvari poslozite u glavi i razmislite malo.

 

 

svako bozje jutro moran citat ove gluposti, odma mi pokvrati jutarnju kavu.

 

 Prebaci se na caj.

6 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Cisto da se nadovezem brzinski na ovu raspravu o hitdetectionu. Igre koje imaju problema sa tim su generalno igre sa ogromnim mapama. BFV u beti nije imao problem s tim, BF4 danas nema, BF1 takitak ne znas gdje pucas pa nema smisla komentirati, OW ima debelo najbolji hitdetection i refresh rate od "modernih" FPSova. PUBG, Arma, DayZ, Scum svi imaju ogromne mape i sa time standardno žnj kvalitetu servera gdje je client strana uvijek u pravu (valjda da se smanji load na servere) i sa refresh rate-om koji je inspiriram bakom sto hekla.

Bacite oko na BattleNonSense youtube kanal, lik ima odlicna objasnjenja i testove refresha i latencya raznoraznih igrica.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

I tako, kill streak 4 (dvojicu sam pustio jel nisu imali oružje). Uđem u bunker. Čujem vani robot se glasa na nekoga. Čekam i upada lik unutra, meni na 10m. Fino ga naciljam i pucam rafalno iz kalaša, nema jebene šanse da ostane živ ali njemu ništa. U tom trenutku me ubije njegov kompa koji je bio odmah iza. Ovu igru stavljam malo na čeku jel ovo nema smisla.

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Stigao i novi update.

 

Ubacili su dota finih dodataka za ukrasavanje kampova... :D

Dodjite se napucavat s nama na 175.57.140.82:28002 (World of Scum).

 

Uglavnom nas ima 5-6-7 pa do 15 playera...

Imamo razlicite ideje za nase "specijalizirane" evente... :D

 

 

Xiaomi fan... Od MI3 nadalje...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

opet nema baza. pa jel žele da svi napuste igru ili koji k....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice