STALKER Call of Pripyat Stalno prvi

poruka: 15
|
čitano: 2.387
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
STALKER Call of Pripyat Stalno prvi

Zašto je Call of Pripyat stalno prvi na game master-ovoj top listi ? Nisam znao da ima toliko puno STALKER fan-ova na BUG Online-u....

"I don't know whether I was right or wrong, I guess I'll never know... But I made it. And I guess I should be thankful for that"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
STALKER Call of Pripyat Stalno prvi

Ima dosta fanova. Jednostavno stalker je klasnik i koliko god neke igre bile hit vrlo brzo nakon par mjeseci padnu u zaborav a sa stalkerom to nije slučaj.

 
6 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: STALKER Call of Pripyat Stalno prvi
Srki444 kaže...

Zašto je Call of Pripyat stalno prvi na game master-ovoj top listi ? Nisam znao da ima toliko puno STALKER fan-ova na BUG Online-u....

 zato sto nije poglupljeno konzolasko smece .. igra je zanimljiva, velika ,kompleksna i repleyabilna.. sve ono kakva bi prava pc igra trebala biti danas.. ali rijetki su slucajevi.. 

xfact
15 godina
offline
STALKER Call of Pripyat Stalno prvi

Ima nas stalkera po forumu  Meni igra i sada još uvijek instalirana čeka da ju prođem po neznam koji put više

 

Po meni igra ima ono da težina ne ovisi o samoj igri nego o tebi i načinu kako pristupaš borbama, a ne klasično masovno spamanje NPC-eva dok ne prođeš određenu točku, kako neki FPS-ovi funkcioniraju. 

 

A mislim da nema većeg gušta nego nekada se samo šetati zonom i gledati kako ona živi sama za sebe, stalkeri piju vodku, sviraju gitaru, pa ih napadne čopor mutanata, dolazi emisija vidiš kako svi bježe u skloništa i slično. Stalker da best

Stoja
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2016 22:56 (Stoja).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: STALKER Call of Pripyat Stalno prvi
E da.... To je igra koja se pamti i svaku godinu ju bar jednom opletem od pocetka do kraja. I svako put me iznenadi neka nova sitnica, dijalog ili razvoj,ovisno kako trgujem ili rokam .... 😁
 
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
STALKER Call of Pripyat Stalno prvi

Jedna od najboljih, ako ne i najbolja igra ikada.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
STALKER Call of Pripyat Stalno prvi

Pa jer je u biti najbolja survival igra, doduše SP only. Mnogi pokušavaju ali nikako ne uspijevaju napraviti dosljedan i toliko uvjerljiv svijet kao što je u stalkeru. Vjerovatno najkompleksniji svijet u igri ikad a tu ne pričam o lvl dizajnu (koji je btw izvanredan) i grafici već o AI sveg živog što hoda i gmiže zonom. Jednostavno je svijet WOW, beštije ganjaju jedne druge, hrane se lešinanama, migriraju po mapi svašta se nešto non stop dešava. Šteta što je 2. ugašena... Ne znam kako stoji Survarium i kakvi su planovi s njime.

Uglavnom, evo jedan  novi članak o stalkeru i zašto je on najbolja survival igra, čak i bez modova. A još i modovi... 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through th
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
STALKER Call of Pripyat Stalno prvi
stavio survarium i neugodno se iznenadio
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
STALKER Call of Pripyat Stalno prvi
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through th
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
STALKER Call of Pripyat Stalno prvi

Nedavno sam pogledao film "Stalker" iz 79. i zastvarno se moglo vidjet da je Igra pokupila atmosferu iz filma.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
STALKER Call of Pripyat Stalno prvi

Zašto je bug obrisao Stalker sa top liste. Nema ga više.

 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: STALKER Call of Pripyat Stalno prvi
zeroname kaže...

Zašto je bug obrisao Stalker sa top liste. Nema ga više.

 Što je?!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
15 godina
neaktivan
offline
Re: STALKER Call of Pripyat Stalno prvi
skank666 kaže...
zeroname kaže...

Zašto je bug obrisao Stalker sa top liste. Nema ga više.

 Što je?!

 Pa nema ga na listi.

15 godina
odjavljen
offline
Re: STALKER Call of Pripyat Stalno prvi

Ma to ti je ono kao, uzvik iznanađenja... Ne znam zašto su ga makli. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
14 godina
neaktivan
offline
STALKER Call of Pripyat Stalno prvi

Makli ga zbog dječijih radosti, ko varanje na glasanju kao da se isto ne radi za druge igre već samo ko glasa za ovu vara...

Kad već znaju račune koji se koriste za višestruko glasanje neka ih isključe sa liste za glasanje neko vrijeme.

Tek usput ko stara igra, predugo gore na listi, grafika zastarjela, nema ništa nova u njoj.

Nažalost meni niti jedna iga nije sjela ko "STALKER" serijal od ugođaja, radnje, AI zone i protivnika.

Velika većina igra igre samo da kaže kako igraju ili su prešli neku na SP modu, uživanje u igri nula bodova, a priča ili gameplay ko još to gleda.

MP igraju da bi se kurčili na kojiim postavkama mogu igrati ili pak ganjaju statistiku u svome selu, kvartu il igraonici.

 

RIP Call of Pripyat na BUGU i njegovoj listi, kod mene ostaje jedina igra od izlaska na kompu do sada i svako malo joj se vraćam u originalu ili modovima...

 

 

Noob na profilu... opasnost...
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice