Strah za vrijeme igranja

poruka: 417
|
čitano: 63.688
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Re: Strah za vrijeme igranja
thuglife kaže...
Kora kaže...

Zbog takvih igara ja i igram videoigre lol, obožavam survival horror žanr. Adrenalin rush kako bi rekli, ma joj znaju oni koji isto vole o čem pričam. Raniji Resident Evili su znali bit nabijeni atmosferom da se usereš. Nedavo sam igrao Amnesiu The Dark Descent, to nije bilo loše. Naravno da ne zaboravim Dead Space, ako se hoćete malo naježiti, to je prava stvar. Svakako i Doom, pa Silent Hill, ima ih još sigurno sam koju zaboravio

Sve stoji, samo Dead Space ne ide među ostale nabrojane, to je više akcija nego horor, horor elemenata ima, ali su naivni i očekivani, igra jest atmosferična, no nema tu nekog straha.

Naravno da nema straha, niti u jednoj igri meni nema straha, ali ako ćemo govoriti o vrhunskom uzbuđenju i adrenalinu, oooo da

Dinamo živi vječno
15 godina
neaktivan
offline
Re: Strah za vrijeme igranja
Kora kaže...
thuglife kaže...
Kora kaže...

Zbog takvih igara ja i igram videoigre lol, obožavam survival horror žanr. Adrenalin rush kako bi rekli, ma joj znaju oni koji isto vole o čem pričam. Raniji Resident Evili su znali bit nabijeni atmosferom da se usereš. Nedavo sam igrao Amnesiu The Dark Descent, to nije bilo loše. Naravno da ne zaboravim Dead Space, ako se hoćete malo naježiti, to je prava stvar. Svakako i Doom, pa Silent Hill, ima ih još sigurno sam koju zaboravio

Sve stoji, samo Dead Space ne ide među ostale nabrojane, to je više akcija nego horor, horor elemenata ima, ali su naivni i očekivani, igra jest atmosferična, no nema tu nekog straha.

Naravno da nema straha, niti u jednoj igri meni nema straha, ali ako ćemo govoriti o vrhunskom uzbuđenju i adrenalinu, oooo da

Kladim se da si drhtao ko pi**a{#}

13 godina
protjeran
offline
Re: Strah za vrijeme igranja
acca kaže...
Kora kaže...
thuglife kaže...
Kora kaže...

Zbog takvih igara ja i igram videoigre lol, obožavam survival horror žanr. Adrenalin rush kako bi rekli, ma joj znaju oni koji isto vole o čem pričam. Raniji Resident Evili su znali bit nabijeni atmosferom da se usereš. Nedavo sam igrao Amnesiu The Dark Descent, to nije bilo loše. Naravno da ne zaboravim Dead Space, ako se hoćete malo naježiti, to je prava stvar. Svakako i Doom, pa Silent Hill, ima ih još sigurno sam koju zaboravio

Sve stoji, samo Dead Space ne ide među ostale nabrojane, to je više akcija nego horor, horor elemenata ima, ali su naivni i očekivani, igra jest atmosferična, no nema tu nekog straha.

Naravno da nema straha, niti u jednoj igri meni nema straha, ali ako ćemo govoriti o vrhunskom uzbuđenju i adrenalinu, oooo da

Kladim se da si drhtao ko pi**a{#}

hahaha ma kakvi.............{#}

Dinamo živi vječno
16 godina
offline
Re: Strah za vrijeme igranja
@kora ne u svim igrama kid... uostalom kakva je fora igrat igru kad mozes sejvat svoju poziciju svake sekunde? pre-ne zanimljivo....
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
13 godina
protjeran
offline
Re: Strah za vrijeme igranja
24v kaže...
@kora ne u svim igrama kid... uostalom kakva je fora igrat igru kad mozes sejvat svoju poziciju svake sekunde? pre-ne zanimljivo....

Tko priča o sejvanju?

Dinamo živi vječno
16 godina
offline
Re: Strah za vrijeme igranja
" Kora: A tijekom boss fighta nemaš
mogućnost snimanja ha? hahahhaha"
kid, kad vec lupetas u prazno, onda se bar potrudi pratit....
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
13 godina
protjeran
offline
Re: Strah za vrijeme igranja
24v kaže...
" Kora: A tijekom boss fighta nemaš
mogućnost snimanja ha? hahahhaha"
kid, kad vec lupetas u prazno, onda se bar potrudi pratit....

Isse kad sam to napisao........izvinjavam se pokorno što ne pamtim sve svoje postove koje sam ikada napisao na BUG forumu, pa ja malo malo negdje na nekom forumu nešto pišem.......isse ti zbilja živiš u svom specijalnnom malom svijetu

Dinamo živi vječno
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2012 3:42 (Kora).
16 godina
offline
Re: Strah za vrijeme igranja
manje droge kid, pa ce ti i pamcenje bit bolje...
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
13 godina
protjeran
offline
Re: Strah za vrijeme igranja
24v kaže...
manje droge kid, pa ce ti i pamcenje bit bolje...

Kid govori nekom drugom, ja sam za tebe tata dječače......vrati se u svoj mali svijetić gdje slonovi lete, ljubičaste zmije na roze tufne pričaju i ti kakaš u gaće zato što je Homer Simpson vrisnuo {#}

Dinamo živi vječno
12 godina
offline
Strah za vrijeme igranja

Jedna od strasnijih mi je bila Silent Hill, na plejki sam ju igro ko balonja sta je potpomoglo da se nisam na WC usudio ic. Btw, davno kad sam bio neki 2 osnovne, bila je na telki neka emsija (hrvatska) o video igrama i oni tamo recenzirali Medievil. Ja sam zaboravio ime igre, i zovem covjeka da ocu neku strasnu di se zombiji ubijaju, di se ima zagonetki i puno oruzja. I veli lik ok, to je Resident Evil. I tak ja odem po igricu, dodem doma, starci bili vani na nekoj veceri, i negdje oko 10 navecer ju odem igrat...psihicke posljedice su potrajale par godina...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Strah za vrijeme igranja

Sad sam se sjetio, kad sam bio mlađi, odjednom sam od šverce kupio Silent Hill 4, Resident Evil 4 i Barrow Hill, i nijednu nisam mogao igrati, najgore bačenih 60ak kuna :D ( kasnije sam ih doduše sve prešao, Resi 3-4 puta ), i nije mi bilo jasno čega sam se u njima bojao... Fale mi ta vremena.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Strah za vrijeme igranja
thuglife kaže...

Sad sam se sjetio, kad sam bio mlađi, odjednom sam od šverce kupio Silent Hill 4, Resident Evil 4 i Barrow Hill, i nijednu nisam mogao igrati, najgore bačenih 60ak kuna :D ( kasnije sam ih doduše sve prešao, Resi 3-4 puta ), i nije mi bilo jasno čega sam se u njima bojao... Fale mi ta vremena.

Uh,kad se sjetim Re4.. Stvarno šteta što je PC verzija doslovno upropaštena nespretnim kontrolama,nedostatkom podrške za miš,te čudnom kamerom. 

 

Blablabla
15 godina
neaktivan
offline
Re: Strah za vrijeme igranja

Uh,kad se sjetim Re4.. Stvarno šteta što je PC verzija doslovno upropaštena nespretnim kontrolama,nedostatkom podrške za miš,te čudnom kamerom. 

 

Ja sam sve to prožvakao, to što nema miša mi je kad sam navikao čak i pasalo, kontrole su mi bile izvrsne kad sam se navikao, grafika je bila očaj no to mi nije nimalo smetalo, a kamera je ok, isto, u početku smeta kasnije navikneš.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
12 godina
protjeran
offline
Re: Strah za vrijeme igranja
thuglife kaže...

Ja sam sve to prožvakao, to što nema miša mi je kad sam navikao čak i pasalo, kontrole su mi bile izvrsne kad sam se navikao, grafika je bila očaj no to mi nije nimalo smetalo, a kamera je ok, isto, u početku smeta kasnije navikneš.

 Ja sam igrao igru sa Texture Enchaned patchem koji poboljšava grafiku,pa čak i performanse ,tako da na tom polju nemam zamjerke ,ali se jednostavno nisam mogao priviknuti.

 Nedostatak podrške za miš je ,barem po meni,ogromna greška te pravi primjer nemarnosti pri portanju. Da su samo to stavili,ne bi bilo nikakvih problema.

 

 Doduše,imam PS2 pa mogu naći verziju za njega,ali ovo sam stvarno htio igrati na PC-u. 

 

 Da mi je znat kako si se navikao tako brzo{#}

 

Blablabla
12 godina
odjavljen
offline
Strah za vrijeme igranja

Pa imaš dodatak za RE4 da ti radi miš. Sa njim sam ja igrao, samo što mi je trebalo gotovo jedan sat da ga kalibriram.

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Strah za vrijeme igranja
formula1live kaže...

Pa imaš dodatak za RE4 da ti radi miš. Sa njim sam ja igrao, samo što mi je trebalo gotovo jedan sat da ga kalibriram.

Možeš li mi reći gdje si našao taj dodatak,ili bar kako se zove?Puno bi mi značilo{#}Hvala unaprijed.

Blablabla
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2012 21:34 (Roćka).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Strah za vrijeme igranja
Roćka kaže...
formula1live kaže...

Pa imaš dodatak za RE4 da ti radi miš. Sa njim sam ja igrao, samo što mi je trebalo gotovo jedan sat da ga kalibriram.

Možeš li mi reći gdje si našao taj dodatak,ili bar kako se zove?Puno bi mi značilo{#}Hvala unaprijed.

Evo ti link od torrenta (nije pirat)

 

http://thepiratebay.se/torrent/3618305/Biohazard___Resident_Evil_4_Mouse_Support

 

ili ako se ne varam tu odi na Resident Evil 4 igru i imaš verziju 2.0 za miš

 

http://www.gamecopyworld.com/

12 godina
protjeran
offline
Re: Strah za vrijeme igranja
formula1live kaže...

Hvala na linkovima{#} Isprobati ću što prije.

Blablabla
12 godina
neaktivan
offline
Strah za vrijeme igranja

ja inace ne igram toliko horor igre ali najvise me je istrzalo i isprepadalo doom 3 i dead space

u zivotu mi ti strahovi ne trebaju ali sta cu kad sam gamer pa je moram probat pa makar najstrasnija igra ne svjetu

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Strah za vrijeme igranja

Nista posebno 2-3 put dok sam bio mlađi...Splinter Cell,i cod-ovi...

XxElectroFuckerxX
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2012 13:03 (Electricman :)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Strah za vrijeme igranja

Čitam ovu temu i mobitel mi zazvoni ispred nosa, skoro sam ga u pod tresnuo.

 

lol nick - bounty94
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Strah za vrijeme igranja

Stalker - Shadow of Chernobyl

 

Usro sam se ziv dok sam bez NV išao kroz one močvare, a brat drmne na vrata...ž

 

BTW imate SS kolege Et Tu Brute u temi Vaši najbolji screenshotovi iz igara.

 

 

I na PSOne Resident Evil I.

 

 

Tupac Amaru Shakur Rest in Peace
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Strah za vrijeme igranja

Kad sam igrao skyrim, dosao sam do kao nekakvog mecha cave (nesjecam se kako se zove) i onako mi roboti iskoce iz nekih stupova i onako bum , meni se slusalice ocesu od majicu i pojaca se zvuk i odjednom onaj njihov screech. Skocio sam, moji me gledaju ko da sam neki ludjak xD

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Strah za vrijeme igranja

Dead Space 1 i 2 i Metro 2033.

Spoiler za Metro situaciju koja me uplašila:
Kada se odvojite od Bourbona u gradu(kad padnete s auta) i morate ići kroz onu zgradu. Nisam prije igrao Metro, ali sam čitao od Librariansima i zabrijao sam da su oni u toj zgradi, lol. Zvao sam sestru i dao joj slušalice i govorila mi je što čuje hahaa koja sam ja pi*da za horore

 

Recimo, ne volim čiste horor survivale jer me užasava trčat od tih spodoba (recimo raniji Residenti, Silent Hill, Penumbra recimo, Amnesia itd.), zato volim action horore, to me spašava. Recimo DS, Metro, Dead Island, Left 4 Dead, RE4 i 5. Valjda zato što bolje pucam, nego trčim hah :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Strah za vrijeme igranja

klasičan primjer..

doom3, ljeto, oko ponoći, meni oči crvene od cjelodevnog igranja i šokova, sve otvoreno jer je vruće i sestra mi se nečujno došulja za vrat i zadere se ko da nekog kolju. kaos

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2012 18:11 (nixass).
12 godina
protjeran
offline
Re: Strah za vrijeme igranja
nixass kaže...

klasičan primjer..

doom3, ljeto, oko ponoći, meni oči crvene od cjelodevnog igranja i šokova, sve otvoreno jer je vruće i sestra mi se nečujno došulja za vrat i zadere se ko da nekog kolju. kaos

  LOL,mene tako brat dok sam igro...Ja se okrenuo i sakom u glavu...Ispo mu zub koji je ionako trabao vaditi  {#} I umjesto da mi je bio zahvalan,vratio mi :D Btw obojica smo bili mlađi :D

 

EDIT:Moj frend se rasplace kad gleda neki horor il igra horor igre,nije da se boji,nego jednostavno se iz cistog mira,rasplace :D

XxElectroFuckerxX
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2012 13:09 (Electricman :)).
11 godina
offline
Strah za vrijeme igranja

Ja sam se znao stalno okretati iza sebe. jer tamo su mi vrata od sobe, dok sam igro sa sluskama ,

 

Finger Up
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice