Superstars V8 Next Challenge

poruka: 16
|
čitano: 3.865
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Superstars V8 Next Challenge

Evo ekipa izašao je nastavak meni jako drage igre Superstars V8... Pa krenimo od početka... Igrao sam SBK 09 i vidio da ista firma radi i Superstars V8 i odlučio se na probu... Igra je arkada(više)/simulacija(manje) talijanskog prvenstva touring carsa... Uz meni poprilično dobru igrivost i usklađenost nudi i sasvim solidno grafiku i zvučne efekte... Evo i par screenova i nadam se da ću vas natjerati da probate...

 

 

Glavni meni Glavni meni
Ovako to izgleda prije utrke Ovako to izgleda prije utrke
Mogućnost raznih podešavanja Mogućnost raznih podešavanja
Prije starta Prije starta
Cadillac CTS Cadillac CTS
Warm up lap Warm up lap
Mislim da je grafika i više nego dobra Mislim da je grafika i više nego dobra
3,2,1 kreni... 3,2,1 kreni...
Ovako izgleda u vožnji Ovako izgleda u vožnji
Replayevi prikazuju najzanimljivije trenutke u utrci Replayevi prikazuju najzanimljivije trenutke u utrci
Moj PC  
4 1 hvala 3
15 godina
offline
RE: Superstars V8 Next Challenge

pa niste se bas iskazali (barem ne sto se tice brzih krugova)...bas i moja malenkost (jazz) deremo skoro sve na svim stazama

14 godina
neaktivan
offline
Superstars V8 Next Challenge

Izgleda zanimljivoNeodlučan,a ima li singleplayer ??????????????????

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Superstars V8 Next Challenge
CANABIS kaže...

Izgleda zanimljivoNeodlučan,a ima li singleplayer ??????????????????

pa meni se čini da je i zamišljena kao single player igra ali ima i multiplayer... single player ti je tipičan carrier mode u kojem voziš utrke kroz sezonu za tim koji odabereš...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Superstars V8 Next Challenge
jazz_1802 kaže...

pa niste se bas iskazali (barem ne sto se tice brzih krugova)...bas i moja malenkost (jazz) deremo skoro sve na svim stazama

 

 

 

Jazz ajmo ponovo Varano da te skinem, nervira me ta tvoja prednost...

To je u biti jedina staza na kojoj si brzi od mene, a zapravo nisi jer ja nisam sklepo pravi krug. 

 

Sad sam konacno pronasao setup koji mi pase pa te mogu skinut :)

 

edit:

fine tuning setupa i rezultat je druga slikica :)

mislim da se to vrijeme moze poboljsat za jos 1 desetinku jer sam malkice fulo idealnu putanju na jednom zavoju ali to je to, brze od toga nebu islo

 

rukavica je bacena

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2010 17:01 (bas).
14 godina
neaktivan
offline
Superstars V8 Next Challenge

koji je po vama najbolji auto za voziti i dali je teško namjestiti pravilno postavke za svaku utrku?

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Superstars V8 Next Challenge
smrad06 kaže...

koji je po vama najbolji auto za voziti i dali je teško namjestiti pravilno postavke za svaku utrku?

definitivno mercedes...postavke nije tesko namjestit i uvijek imas mogucnost raznih pomagala, ali za odlican rezultat savijet je da sve iskljucis osim automatskog mjenjaca (koliko realno ili ne ali je brzi od manualnog)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Superstars V8 Next Challenge
jazz_1802 kaže...

definitivno mercedes...postavke nije tesko namjestit i uvijek imas mogucnost raznih pomagala, ali za odlican rezultat savijet je da sve iskljucis osim automatskog mjenjaca (koliko realno ili ne ali je brzi od manualnog)

meni nekako najviše leži novi bmw m5, a od pomagala sve isključujem osim automatika, ali mislio sam na setup prije trke... jeli teško za podesiti pravilno?

15 godina
offline
RE: Superstars V8 Next Challenge

ovisi o autu i tipu staze, mercedes ne podnosi najbolje kratke staze na kojima je ubrzanje glavna prednost (proklizava u skoro svakom zavoju, nije veliki problem jer se da korigirat ali se gubi vrijeme) a npr bmw je spor na brzim stazama i sa postavkama za to (navodno ima najvecu max brzinu ali jako dugo do nje dolazi)...naravno sve ovisi i o nacinu voznje, uglavnom nije tesko ali treba sve isprobat pa vidjet koje postavke ti najvise odgovaraju

16 godina
neaktivan
offline
Superstars V8 Next Challenge

Mrcinedes za sve staze, ali kao sto jazzolina kaze treba ga znat vozit na kratkim sporim zavojima.

 

Bmw nije los ali fakat je tesko odvest isto vrijeme sa bmwom i mrcinedesom. Ja inace bmwovac ali sta ces, moram priznat da je u ovoj igri mrcinedes bolji.

Ako se ide na bmw-a onda uzet m3 e90, a ne noviji m3 e93, ovaj potonji jednostavno previse snage baca na kotace i proklizava non stop (treba stalno pipkati po gasu)

jest da je m3 e90 nesto losijih performansi od e93 ali zato je laksi za vozit i manje vremena zgubis na pipkanje po gasu.

 

Recimo mozda za (po)cetnike nije los audi. Lagan za upravljanje i dobar po kisi ali relativno spor.

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Superstars V8 Next Challenge
bas kaže...

Mrcinedes za sve staze, ali kao sto jazzolina kaze treba ga znat vozit na kratkim sporim zavojima.

 

Bmw nije los ali fakat je tesko odvest isto vrijeme sa bmwom i mrcinedesom. Ja inace bmwovac ali sta ces, moram priznat da je u ovoj igri mrcinedes bolji.

Ako se ide na bmw-a onda uzet m3 e90, a ne noviji m3 e93, ovaj potonji jednostavno previse snage baca na kotace i proklizava non stop (treba stalno pipkati po gasu)

jest da je m3 e90 nesto losijih performansi od e93 ali zato je laksi za vozit i manje vremena zgubis na pipkanje po gasu.

 

Recimo mozda za (po)cetnike nije los audi. Lagan za upravljanje i dobar po kisi ali relativno spor.

ma mani je audi bio super u prvom nastavku ali u ovom nikako nemogu s njim voziti, baš ću probat malo s mercedesm vozit da se uvjerim u vaše tvrdnje...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Superstars V8 Next Challenge
smrad06 kaže...
... baš ću probat malo s mercedesm vozit da se uvjerim u vaše tvrdnje...

probaj, a ako se ne uvjeris ni tada pogledaj tko u multiplayeru drzi sve rekorde staza Nevinašce

14 godina
neaktivan
offline
RE: Superstars V8 Next Challenge
bas kaže...

probaj, a ako se ne uvjeris ni tada pogledaj tko u multiplayeru drzi sve rekorde staza Nevinašce

jel vi imate original ili falš verziju? pitam zbog multiplayera...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Superstars V8 Next Challenge
smrad06 kaže...
bas kaže...

probaj, a ako se ne uvjeris ni tada pogledaj tko u multiplayeru drzi sve rekorde staza Nevinašce

jel vi imate original ili falš verziju? pitam zbog multiplayera...

Kakav falš? Pa igra nema zastitu stoga ju ja smatram originalnom kopijom :)

 

Samo instaliras i imas mountan iso i igras, multy radi kako god okrenes...

Za multy trebas imat regan gamespy account koji je besplatan i to je to.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Superstars V8 Next Challenge
bas kaže...

Kakav falš? Pa igra nema zastitu stoga ju ja smatram originalnom kopijom :)

 

Samo instaliras i imas mountan iso i igras, multy radi kako god okrenes...

Za multy trebas imat regan gamespy account koji je besplatan i to je to.

evo jučer sam otkrio multiplayer i krenuo pomalo igrat, ali ima jako malo lobbya za igru, svega 1 ilii 2... kad vi otprilik +e igrate da se nađemo?

 

15 godina
offline
RE: Superstars V8 Next Challenge

vec neko vrijeme nismo igrali, doslo ljeto, pocela poljoprivreda a i radije provodimo vrijeme vani dok je sunca nego u zatvorenom

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice