The Saboteur

poruka: 330
|
čitano: 350.840
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
The saboteur

Evo da i ja otvorim svoju prvu temu :-) Trudicu se ubuduce da raspravljamo samo o kvalitetnim igrama za koje postoji potencijal da budu hit,pa cu i takve teme otvarati.

 

Evo za pocetak igra The Saboteur.Privukao mi je paznju demo sa E3 09 Press Conference i mislim da mozemo ocekivati dosta od igre.

 

Na igri su radili EA Games i Pandemic studio.Igra je smestena u Parizu za vreme okupacije nacista,a vi ste u ulozi Šona Devlina, čoveka koji sa snagama otpora kreće u osvetu jer je  izgubio sve što je vredelo u njegovom životu.Interesantna (kozmeticka) novina bice kolorit. Grad ce biti podeljen na sekcije i kako eliminisete neprijatelje iz njih, igra ce iz crno-belog tona postepeno dobijati boje, sve dok ne eliminisete i poslednjeg okupatora iz kraja, kada ce igra dobiti pun kolorit

 

Cini se obecavajuce,kao mix Hitmana,Assassin Creeda i Mafie.Izlazi 30.septembra(9 mesec ). Nadam se da nece razocarati.Kako vam se cini?

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: The saboteur
murasaki kaže...

Evo da i ja otvorim svoju prvu temu :-) Trudicu se ubuduce da raspravljamo samo o kvalitetnim igrama za koje postoji potencijal da budu hit,pa cu i takve teme otvarati.

 

Evo za pocetak igra The Saboteur.Privukao mi je paznju demo sa E3 09 Press Conference i mislim da mozemo ocekivati dosta od igre.

 

Na igri su radili EA Games i Pandemic studio.Igra je smestena u Parizu za vreme okupacije nacista,a vi ste u ulozi Šona Devlina, čoveka koji sa snagama otpora kreće u osvetu jer je  izgubio sve što je vredelo u njegovom životu.Interesantna (kozmeticka) novina bice kolorit. Grad ce biti podeljen na sekcije i kako eliminisete neprijatelje iz njih, igra ce iz crno-belog tona postepeno dobijati boje, sve dok ne eliminisete i poslednjeg okupatora iz kraja, kada ce igra dobiti pun kolorit

 

Cini se obecavajuce,kao mix Hitmana,Assassin Creeda i Mafie.Izlazi 30.septembra(9 mesec ). Nadam se da nece razocarati.Kako vam se cini?

 

 Mislim da ce ova igra biti pravi hit.evo ja mislim da ce ova godina 2009 biti zapamcena po najboljim igrama i kkoje ce se igrati jos dugo godina!
BTW:igra predivno izgleda.
14 godina
neaktivan
offline
The saboteur

izgleda odlicno.Svidja mi se mizika Nina Simone.

sobzirom ko je pravi   obecavajuce

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The saboteur

Kad otvaras temu onda bi bilo pozeljno stavit neki link ili sliku da vidimo o cemu se radi.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: The saboteur
F1-IVO kaže...

Kad otvaras temu onda bi bilo pozeljno stavit neki link ili sliku da vidimo o cemu se radi.

 Mogao sam staviti neki gameplay video ili trejler,ali mislim da svako moze otici do youtube-a ili slicnog sevisa i pogledati o igri.Ja se vise baziram na trazenju podataka o samoj igri,posto to ljude uglavnom mrze da cine,a za video je lako....Ali ok,hvala na sugestiji..pozz
14 godina
neaktivan
offline
The Saboteur

Evo GTA četvorci protivnika u sistematskim zahtjevima

 

Minimum

  • OS: Windows XP SP3, Windows Vista SP1, Windows 7
  • CPU: Core 2 Dual Core 2.4GHz or AMD equivalent
  • RAM: 2GB or more
  • DISC DRIVE: Dual Layer 1x or faster DVD Drive
  • Hard Drive: At least 7GB of free space
  • Video: Nvidia Geforce 7800 GTX with 256MB of VRAM or ATI Radeon HD 2600 Pro with 256MB of VRAM
  • Sound: Direct X 9.0c compatible sound card
Recommended
  • OS: Windows XP - SP3 or Windows Vista - SP1
  • Processor: Quad Core running at 2.8 GHz or equivalent
  • Memory : 2 GB RAM (Windows XP) or 3 GB RAM (Windows Vista/7)
  • GPU: nVidia 8800 GT graphics card
  • VRAM: 512 MB

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: The Saboteur

Na moment sam pomislio "Pa tko se jos sjeca Saboteura sa Spectruma?"

 

I onda me tuga opalila shvativsi koliko sam star :(

15 godina
protjeran
offline
The Saboteur

Jel izašlo ovo ili ne?

POZIVNICE ZA LOCKERZ!!Brzo i sigurno preko ovog formulara:http://fs17.formsite.com/sixmixtrix/form184260076/index.html
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
The Saboteur

Nije, izlazi 8.12. ove godine.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The Saboteur

Mislim da je igra izašla ako se ne varam ali ako se varam moj bed. Ugl vidim da pirati već uživaju njeno skidanje pa eto. Uglavnom gledam malo po youtubeu i tako i igra mi sa čini dosta dobrom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2009 13:50 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: The Saboteur
za mene definitivno najdraza igra na spectrumu...naravno zajedno sa saboteur II i njegovom uvodnom slikom pa onda i muzikom.
15 godina
offline
RE: The Saboteur
mv5002009 kaže...
za mene definitivno najdraza igra na spectrumu...naravno zajedno sa saboteur II i njegovom uvodnom slikom pa onda i muzikom.

 

Starkeljo! Namigiva

15 godina
neaktivan
offline
The Saboteur

Nabavljam je pa ćemo vidjeti, ako sve bude radilo večeras ili sutra očekujte screenshotove.

“Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.” - Bob Marley ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
The Saboteur

ja je igram ali nakon nekog vremena mi zašteka.

zna li netko u ćemu je problem

ma da
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The Saboteur

Ovu igru ću nabaviti samo zbog

!! haha

Premoćan trailer, a još kad ožežu gitara, harmonika i gajde!!

A ako se hoćete ufurati u igru evo vam i "

Vjerovatno je dobra igra...

 

Does the BUG come with potatoes?

Tko leti, vrijedi; tko ne leti ne vrijedi...
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2009 21:00 (AlienWare1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The Saboteur

Igra je super. Sviđa mi se ali mi nakon nekog vremena zašteka u meniu,karti,uvodnoj animaciji ...

 

ljudi sa ATI karticama imaju probleme

Kupujem afričkog tvora.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2009 17:31 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
The Saboteur

igra izlazi 8.12 tj slijedeći tjedan

obečavajuća igra

igra kombinira stilove poput GTA(sandbox roaming sa trkaćim jurilicama iz WW2)AC(svaka zgrada je interaktivna tj. lik se može pentrat na nju iako animacija mi izgleda ukočeno)

te ima neke RPG elemente poput upgradanja vašeg lika,nejgovih oružja zvanja u pomoc ljude iz francuskog pokreta otpora

te ono najvažnije poseban vizualan stil(sve crno bijelo di nacisti imaju najači utjecaj,žive boje tamo di nacista skoro ni nema)

sve u svemu ja ću svakako isprobati a preporučam isto i vama

UPS!

nisam vidio vec je na partisu pa javim dojmove za 2-3 sata(malo mi dosadio cod mw2 mp)

Najnovija fora u 2r. srednje:Gle kak si MOKER!
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2009 17:37 (TopForumaš).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: The Saboteur
TopForumaš kaže...

igra izlazi 8.12 tj slijedeći tjedan

obečavajuća igra

igra kombinira stilove poput GTA(sandbox roaming sa trkaćim jurilicama iz WW2)AC(svaka zgrada je interaktivna tj. lik se može pentrat na nju iako animacija mi izgleda ukočeno)

te ima neke RPG elemente poput upgradanja vašeg lika,nejgovih oružja zvanja u pomoc ljude iz francuskog pokreta otpora

te ono najvažnije poseban vizualan stil(sve crno bijelo di nacisti imaju najači utjecaj,žive boje tamo di nacista skoro ni nema)

sve u svemu ja ću svakako isprobati a preporučam isto i vama

UPS!

nisam vidio vec je na partisu pa javim dojmove za 2-3 sata(malo mi dosadio cod mw2 mp)

Da slažem se, samo bi uz gta i Assassina dodao i Wolfenstaina (po oružju, upgradeovima i nazijima).

Nabavit ću igru, jedino mi se nekako ne sviđa što je igra napola crno-bjela (dok ne osvojiš područje). 

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
14 godina
offline
The Saboteur

To što je crno bijela igra daje neki štih. Daje ugođaj tog vremena.(barem meni)

Za sada nema igranja što se tiče mene ali i ostalih ati korisnika.Igra bloka tj slika bloka zvuk nastavi. Ljudi koji imaju nvdiju kažu da nemaju problema a ati se svi žale :D

Kupujem afričkog tvora.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: The Saboteur
Kill Frenzy kaže...

To što je crno bijela igra daje neki štih. Daje ugođaj tog vremena.(barem meni)

Za sada nema igranja što se tiče mene ali i ostalih ati korisnika.Igra bloka tj slika bloka zvuk nastavi. Ljudi koji imaju nvdiju kažu da nemaju problema a ati se svi žale :D

pa kako to?

zasto uvijek ATI je zariban :(

ja isto imam atijevu grafu znaci nece mi raditi?

Najnovija fora u 2r. srednje:Gle kak si MOKER!
15 godina
offline
The Saboteur

Igra se pojavila na "onim" stranicama Nevinašce i reči ču dojmove kad je nabavim

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: The Saboteur
Ad4pt3r kaže...

Igra se pojavila na "onim" stranicama Nevinašce i reči ču dojmove kad je nabavim

tako i ja :D

Najnovija fora u 2r. srednje:Gle kak si MOKER!
15 godina
neaktivan
offline
The Saboteur

Jeli uspio tko riješiti problem sa smrzavanjem na ATi karticama?

“Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.” - Bob Marley ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2009 21:20 (thuglife).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: The Saboteur
thuglife kaže...

Jeli uspio tko riješiti problem sa smrzavanjem na ATi karticama?

Pročitao sam da se u 80-90% slučajeva kod ATI-jevaca pojavljuje spomenuti problem...

Jesi probao update drivera, rollback drivera(na stariju verziju), uninstall Physxa(ne znam da li treba za igru, a ako treba onda probaj novu verziju), reinstall DX-a, uključi u ATI CCC-u da sve processing opcije kontrolira aplikacija( AA, AAA, AF itd.; riješilo mi dosta problema)..

Ako ništa od toga ne upali, onda ništa, čekaj do Neuma, tj. do novog patcha Smijeh

Tko leti, vrijedi; tko ne leti ne vrijedi...
15 godina
neaktivan
offline
RE: The Saboteur
AlienWare1 kaže...
thuglife kaže...

Jeli uspio tko riješiti problem sa smrzavanjem na ATi karticama?

Pročitao sam da se u 80-90% slučajeva kod ATI-jevaca pojavljuje spomenuti problem...

Jesi probao update drivera, rollback drivera(na stariju verziju), uninstall Physxa(ne znam da li treba za igru, a ako treba onda probaj novu verziju), reinstall DX-a, uključi u ATI CCC-u da sve processing opcije kontrolira aplikacija( AA, AAA, AF itd.; riješilo mi dosta problema)..

Ako ništa od toga ne upali, onda ništa, čekaj do Neuma, tj. do novog patcha Smijeh

Vjerojatno ću čekati patch, čačkam po dosta foruma i skoro nitko nije 100% riješio problem.

“Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.” - Bob Marley ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2009 21:34 (thuglife).
15 godina
neaktivan
offline
RE: The Saboteur
thuglife kaže...

Vjerojatno ću čekati patch, čačkam po dosta foruma i skoro nitko nije 100% riješio problem.

Ja nemam igru još, pa ne znam, ali treba li joj Physx aplikacija?

Tko hoda, ne trči! ; Bolje biti cijeli život bogat nego 1 dan siromah.
14 godina
neaktivan
offline
The Saboteur

hmm cini se da problem imaju ljudi sa driverima(ati) 9.11 pa na dalje

sva sreća da imam 9.6 driver LOL!

Najnovija fora u 2r. srednje:Gle kak si MOKER!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The Saboteur

Ne treba.

“Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.” - Bob Marley ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: The Saboteur
TopForumaš kaže...

hmm cini se da problem imaju ljudi sa driverima(ati) 9.11 pa na dalje

sva sreća da imam 9.6 driver LOL!

Ma da? Oh crap, onda moram napravit rollback...a tek ih 4 dana imam Izlanuo se

Tko hoda, ne trči! ; Bolje biti cijeli život bogat nego 1 dan siromah.
15 godina
neaktivan
offline
The Saboteur

ne kuzim sta se zale svi na ovu igru. ja sa HD 4870x2 nemam apsolutno nikakvih problema, takoder sam skinuo jedino dostpupnu trenutno RELOADED verziju

VITIS NEMO SINE NASCITUR - Nitko nije rodjen da ne pogrjesi.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice