The Witcher

poruka: 207
|
čitano: 43.944
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
The Witcher

U chapter 1 Zoltan je rekao da traži prijatelja Hooga, pitao sam Harena i on je rekao da će se raspitati. Na nekom forumu sam pročitao da ga mogu naći u chapteru 3, ali ga nisam našao, a igru već prelazim 3. put. Znate li vi gdje ga mogu naći?

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
The Witcher

E ljudi zapeo sam odmah na pocetku gdje moram napraviti napitak za onu zensku

ali neznam kako da ga smiksam i gdje.Od itema imam:calcium equm,celadine,frightners claw i oko.

E sada sam procitao da bi trebao i neke gljive naci al ija nemam pojma di da to nadjem???Mršti se

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
brhgzugfewu kaže...

E ljudi zapeo sam odmah na pocetku gdje moram napraviti napitak za onu zensku

ali neznam kako da ga smiksam i gdje.Od itema imam:calcium equm,celadine,frightners claw i oko.

E sada sam procitao da bi trebao i neke gljive naci al ija nemam pojma di da to nadjem???Mršti se

KLIK

jura
14 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher

Za napitak ti treba calcium equm, celadine, frightners claw i bilo kakav alkohol. Kada sve to nabaviš popričaj sa Vesemirom, pored dijaloga se pojavi ikona, to je ikona za meditiranje, za pravljenje napitaka i za raspodjelu talenta. Kada stisneš na ikonu, u desnom gornjem kutu imaš alchemy, odabereš potion for Triss i stisneš mix.

13 godina
neaktivan
offline
The Witcher

poz

nisam citao ranije postove pa neznam da li se to spominjalo...

uglavnom, muci me pikselizirana grafika u cut-scenama. ima li neko rijesenje ili patch za to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
UKiY kaže...

poz

nisam citao ranije postove pa neznam da li se to spominjalo...

uglavnom, muci me pikselizirana grafika u cut-scenama. ima li neko rijesenje ili patch za to?

Možda su izgubili na kvaliteti zbog kompresije.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Vidim da je tema vec malo duze mrtva {#} ali nemam izbora: Igram sad po prvi put tu igru i na pocetku Chaptera II imam odmah bug, trebam razgovarati sa onim jailorom međutim on mi je predaleko (valjda je to) i ne mogu zapoceti razgovor snjim. Probao sam vise puta loadati taj autosave, cak i save pred kraj Chpatera I. Je li isto netko imao taj problem, i kako ga je rijesio?

 

Radi se o enhanced verziji igre i v1.5, ako to nesto pomaze...

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
AA-d00d kaže...

Vidim da je tema vec malo duze mrtva {#} ali nemam izbora: Igram sad po prvi put tu igru i na pocetku Chaptera II imam odmah bug, trebam razgovarati sa onim jailorom međutim on mi je predaleko (valjda je to) i ne mogu zapoceti razgovor snjim. Probao sam vise puta loadati taj autosave, cak i save pred kraj Chpatera I. Je li isto netko imao taj problem, i kako ga je rijesio?

 

Radi se o enhanced verziji igre i v1.5, ako to nesto pomaze...

U djiru je crackana verzija, pretpostavljam, jer meni Steam verzija radi sasvim fino, a nekoliko puta sam kretao ispocetka.

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
Deus ex machina kaže...

U djiru je crackana verzija, pretpostavljam, jer meni Steam verzija radi sasvim fino, a nekoliko puta sam kretao ispocetka.

Da, crackana je ali nije u tome bio problem. Trebao sam prvo razgovarati s jednim zarobljenikom (neki elf) koji je kockar, nakon razgovora mi je dosao taj jailor, u biti mislim da je bio vincent koji nudi slobodu ako ubijes neku bestiju u kanalizaciji.

 

A crackana verzija, jbg{#} moram isprobati prije nego kupim na bozicnom popustu, a do 5. mjeseca radim i pre-purchase dvojke.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
15 godina
odjavljen
offline
The Witcher

ma i ja sam odustao a dosao do sredine 3 chaptera... slican bug, quest di trazim lijek za vinceta maissa (vukodlak) i obavim skoro sve i trebam s njim popricat nesto tipa ljubav ce ga izlijeciti takve pi7darije ali njega nema nigdje tj nema ga na njegovim lokacijama ni u bilo koje doba dana...

orginal/steam enhanced edisn

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Naletio sam i ja na te slicne bugove ali me spasio reload i reinstal{#}

Inace questovi su malo nejasno slozeni, evo bas ovaj primjer gdje sam pitao kako razgovarati s tim jailorom, odkud sam ja znao da prvo treba razgovarati s nekom tamo gay rasom kad mi u journalu samo pise taj lik!?{#}

 

Imam jos jedno pitanje: Gdje si update-am listu cudovista? Imam side questove gdje trebam skupljati jezike, krzna i ostale stvari od cudovista, a to ne mogu skupiti ako ih nemam u beastiary-u!?

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2010 15:32 (AA-d00d).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
AA-d00d kaže...

Imam jos jedno pitanje: Gdje si update-am listu cudovista? Imam side questove gdje trebam skupljati jezike, krzna i ostale stvari od cudovista, a to ne mogu skupiti ako ih nemam u beastiary-u!?

Tako da kupuješ one scrollove i knjige koje ti dodaju informacije o čudovištima u Beastiary.

We are eternal. The pinnacle of evolution and existence. Before us, you are nothing. Your extinction is inevitable. We are the end of everything.
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Evo novi problem. Trebam staviti lightning rod u ruke onog golema, sve lijepo i krasno ali taj item mi jednostavno nestane, nema ga dok uđem u tu močvaru. U vizimi ga normalno mogu naci u inventory-u, kaj da radim? :D

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
AA-d00d kaže...

Evo novi problem. Trebam staviti lightning rod u ruke onog golema, sve lijepo i krasno ali taj item mi jednostavno nestane, nema ga dok uđem u tu močvaru. U vizimi ga normalno mogu naci u inventory-u, kaj da radim? :D

Probaj šaltati sa strelicama pored Quest Inventorya.

Vjerojatno imaš puno itema pa ti nemože sve stati i zato ne vidiš Rod.

Ili je ipak možda neki bug...

We are eternal. The pinnacle of evolution and existence. Before us, you are nothing. Your extinction is inevitable. We are the end of everything.
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Bug je bio, probao sam saltati međutim nisam mogao ni s lijevom ni s desnom strelicom šaltat, al dobro, proradilo je konačno{#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: The Witcher

Ja bih na tvom mjestu ipak odvojio tih 15$ i kupio igru jer na ovako bugovitu verziju jos nisam naisao.

Ili odustani...

Vjerojatno ce ti se dogoditi da ces prijeći 80% igre i onda nećeš moći dalje zbog nekog buga.

Anarchists of the world, unite!
15 godina
odjavljen
offline
RE: The Witcher
wyks kaže...

Ja bih na tvom mjestu ipak odvojio tih 15$ i kupio igru jer na ovako bugovitu verziju jos nisam naisao.

Ili odustani...

Vjerojatno ce ti se dogoditi da ces prijeći 80% igre i onda nećeš moći dalje zbog nekog buga.

mozda da mozda ne.. ja s originalom takodjer imam problema. i jos me s pocetka igre prati neki bug da mi sva svjetla izbijaju, npr. svjetlo je iza kuce a ja ga vidim kroz kucu ili kroz pod itd... 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
wyks kaže...

Ja bih na tvom mjestu ipak odvojio tih 15$ i kupio igru jer na ovako bugovitu verziju jos nisam naisao.

Ili odustani...

Vjerojatno ce ti se dogoditi da ces prijeći 80% igre i onda nećeš moći dalje zbog nekog buga.

Hocu, kupujem sigurno! Unatoc svim tim bugovima nemogu se odvojiti od igre{#} Trenutno igram na medium, a za bozic dok kupim cu probati na hard, samo onda moram nauciti bolje alkemiju{#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
15 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
AA-d00d kaže...
wyks kaže...

Ja bih na tvom mjestu ipak odvojio tih 15$ i kupio igru jer na ovako bugovitu verziju jos nisam naisao.

Ili odustani...

Vjerojatno ce ti se dogoditi da ces prijeći 80% igre i onda nećeš moći dalje zbog nekog buga.

Hocu, kupujem sigurno! Unatoc svim tim bugovima nemogu se odvojiti od igre{#} Trenutno igram na medium, a za bozic dok kupim cu probati na hard, samo onda moram nauciti bolje alkemiju{#}

Savjetujem ti da definitivno odhebes bilo koji difficulty setting osim hard i igras iskljucivo na tome. Igra dobije onaj pravi 'smisao' tek tada, jer tek tada se otvori taj dosta unikatni ciklus gdje ubijas da bi harvestao komponente, craftas napitke i ulja, te koristis napitke i ulja da bi ponovno ubijao i harvestao i tako dalje... mene je taj ciklus drzao uz igru mjesecima, iako je nisam zavrsio.

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Da, mogu zamisliti da ce mi trebat mjesec-2 da prodjem bar jedan chapter {#}

Kako tek na hardu, uff, ne mogu se nacekat{#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
AA-d00d kaže...

Da, mogu zamisliti da ce mi trebat mjesec-2 da prodjem bar jedan chapter {#}

Kako tek na hardu, uff, ne mogu se nacekat{#}

Ma nece, samo nemoj biti glup. Za svaki cavao postoji pravi cekic. Ljudi su otupili s igrama i zaboravljaju da se takodjer moze i pobjeci od mobova i vratiti se kasnije, ili napraviti taktiku.

U Witcheru je to gotovo pravilo, ako budes igrao kao barbarin neces daleko dospijeti. Mozak u glavu, planiranje, a ponekad i bjezanje (hrabri umiru kao heroji, ali kukavice duze zive ;-)) - to je pravi witcher.

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
14 godina
offline
RE: The Witcher
Deus ex machina kaže...
AA-d00d kaže...

Da, mogu zamisliti da ce mi trebat mjesec-2 da prodjem bar jedan chapter {#}

Kako tek na hardu, uff, ne mogu se nacekat{#}

Ma nece, samo nemoj biti glup. Za svaki cavao postoji pravi cekic. Ljudi su otupili s igrama i zaboravljaju da se takodjer moze i pobjeci od mobova i vratiti se kasnije, ili napraviti taktiku.

U Witcheru je to gotovo pravilo, ako budes igrao kao barbarin neces daleko dospijeti. Mozak u glavu, planiranje, a ponekad i bjezanje (hrabri umiru kao heroji, ali kukavice duze zive ;-)) - to je pravi witcher.

 

 

ma igra uopće nije teška, evo na kraju sam trećeg chaptera, i nisam nijednom zapeo. kombinacija magije i oružja, prije većeg figtha poboljšaš oružje,s onim premazom i uzmeš vitality

igram original EE verziju i nisam primjetio nikakve bugove

hardcore
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Na kojoj tezini?

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: The Witcher
AA-d00d kaže...

Na kojoj tezini?

 

na mediumu

hardcore
15 godina
odjavljen
offline
RE: The Witcher
EraserHead kaže...
AA-d00d kaže...

Na kojoj tezini?

 

na mediumu

ne citas bas postove, a?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
offline
RE: The Witcher
skank666 kaže...
EraserHead kaže...
AA-d00d kaže...

Na kojoj tezini?

 

na mediumu

ne citas bas postove, a?

 

ako je pizd.arija na mediumu ne vjerujem da je nemoguća na hard, kontaš?

hardcore
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
EraserHead kaže...

ako je pizd.arija na mediumu ne vjerujem da je nemoguća na hard, kontaš?

Pa ne moze se bas tako gledati. Ako nije tesko na hard, onda valjda nije tesko ni na super hard, ako nije tesko na super hard onda valjda nije tesko ni na insane...mozemo tako da sutra :)

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.11.2010 14:41 (AA-d00d).
14 godina
offline
RE: The Witcher
AA-d00d kaže...

Da, mogu zamisliti da ce mi trebat mjesec-2 da prodjem bar jedan chapter {#}

Kako tek na hardu, uff, ne mogu se nacekat{#}

 

 

 

Ako medium nije težak, dapače ugodan, hard ne bi trebo "trebat više od dva mjeseca za jedan chapter"..

 

"There are three different difficulty levels selectable before you begin a new game. Easy gives you easier enemies and more helpful cues during combat. Medium speeds up combat and experience is gained more slowly. Hard ramps up the difficulty on everything and requires the use of alchemy to get by..."

 

koji superhard,insane... u igri su 3 levela težina

 

hardcore
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Ako nisi skuzio da sam to opcenito govorio onda....{#}

 

Ja neznam za vas ali ja volim sve questove rjesavati, zato sam i rekao mjesec-2 za jedan chapter.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: The Witcher
AA-d00d kaže...

Ako nisi skuzio da sam to opcenito govorio onda....{#}

 

Ja neznam za vas ali ja volim sve questove rjesavati, zato sam i rekao mjesec-2 za jedan chapter.

 

pa i rješavam sve:-)...čak i one s pokerom...evo baš gledam na steamu 28 sati igre...a debelo sam u trećem chapteru,još mi je i 2,3 puta ostao upaljen,tako da je to i manje

 

Ne znam, meni je baš lagana, a nisam neki okorjeli rpg igrač

 

hardcore
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice