Watch Dogs

poruka: 1.438
|
čitano: 249.585
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
protjeran
offline
Re: Watch Dogs

pa ne znam,ovaj mi rece na forumu da ima isti procesor i da mu igra ide savrseno ...imam 6 gb rama tek onako da ne bude do tog je,a sta fali grafickoj?ddr 5 je ima 1 gb a ukupna memorija je veca do 3gb ..ako je ovo sve slabo za low i restart nakon dve min.onda ne znam nisambistar .jos vise me izludi kad na you tube vidim i slabiju konf a pokrece bez prob..ne mogu se jos uvjek pomiriti pa to ti je..

a doce kolega danas strucnjak za glupe kompjutere pa ce vidjeti kako sta.ako ne bude moglo evo moje ponude:mjenjam ovaj komp sa svim ovim konfiguracijama uz moju doplatu od 200 eu za soni 3  ne 4 vec 3,sa tri dozivotno instalirane igre...

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.8.2014 13:07 (buda 1234).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs

Ajde svejedno provjeri temperature pa postaj ovdje.

9 godina
protjeran
offline
Re: Watch Dogs

da li znas da li je moguce da graficka amd radeon hd 6670 1 gb ddr 5 ne podrzava aovu igricu i jel ima neki sajt da skinem za tu graficku najnovije drivere ne bili mi pokrenula igru,jer zbog nje nece da radi igra ostalo je ok..

 

 

Skinuo drivere,izbrisao stare,ali dodatni problemi,nestao zvuck i adapter za net,a i to sam nekako popravio,udjem u igru i igram najduze pola sata ne stopa sve fino i onda izbaci.ajd uspio sam pola sata,sad brisem igru i odo sutra vani medju zive..

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.8.2014 23:32 (buda 1234).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs

Svašta je moguće, evo ti link za drivere.

 

Skini MSI afterburner pa pokreni igru i prati temperature pa nam kasnije javi rezultate.

12 godina
offline
Re: Watch Dogs

OMg ma mora trollat.

 

sajt za drivere -.-

 

ak imas ati ides na amd.com

 

svako ko barata kompom mora znat di se driveri za graficku nadju -.-

 

9 godina
protjeran
offline
Re: Watch Dogs

procesor nije pregazilo vrijeme,net freamwork nije bio dobro instaliran,pa sam ga resio i igram igru bez problema..kakva glupost ovi kompjuteri...

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2014 19:30 (buda 1234).
15 godina
offline
Re: Watch Dogs
buda 1234 kaže...

procesor nije pregazilo vrijeme,net freamwork nije bio dobro instaliran,pa sam ga resio i igram igru bez problema..kakva glupost ovi kompjuteri...

 

Da, znam kako ti je. Hoće taj .net framework krivo nasjest pa ga treba par puta učvrstiti da ne ispadne...

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
9 godina
protjeran
offline
Re: Watch Dogs

vi hakeri ne zajebavajte nas obicne korisnike kompa,bio mi je net fino intsalira al eto ,kad je kompjuter u globalu jedno veliko smece koje samo nesto trazi a nist ne daje..

 
0 7 hvala 0
14 godina
offline
Watch Dogs

to je jogurt verzija,krek i sve to i jednostavno nece raditi kak se spada,ja sam svoju kupio i nemam tog problema osim optimizacije koji imaju svi. Lijepo kupi igru i rijesi se muka s fiksevima i ostalim problemima. Jos k tome podrzis ljude koji su radili mjesecima da bi ti mogao igrati igru.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2014 15:58 (izvone).
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Watch Dogs
izvone kaže...

Jos k tome podrzis ljude koji su radili mjesecima da bi ti mogao igrati igru.

Bilo bi sve 5 da se ne radi o watch dogs. Toliko lažnog marketinga i hypa da ne zaslužuju novce uopće. Naravno ovo govorim kao ogorčeni vlasnik igre koju sam platio {#}

http://www.youtube.com/user/SarcasticTwist
14 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs
izvone kaže...

to je jogurt verzija,krek i sve to i jednostavno nece raditi kak se spada,ja sam svoju kupio i nemam tog problema osim optimizacije koji imaju svi. Lijepo kupi igru i rijesi se muka s fiksevima i ostalim problemima. Jos k tome podrzis ljude koji su radili mjesecima da bi ti mogao igrati igru.

Ima koga i podržat...

15 godina
offline
Re: Watch Dogs

Baš me čudi što je Budica protjeran {#}

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
11 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

Izgleda da ljudi koji imaju GTA IV netrebaju kupiti Watch Dogs {#}

 

 

Pažnja na detalje je fantastična.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.8.2014 13:00 (Firefox72).
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

Imam jedno pitanje.Imamdobar kompjuter(r7 260x,phenom 945,4 Gb DDR3),a kako je za WD minimum sys req 6 GB rama,postoji li ijedan nacin za moci igrati WD na 4 GB,ijedan patch ili slicno?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs
pr0fesoR kaže...

Imam jedno pitanje.Imamdobar kompjuter(r7 260x,phenom 945,4 Gb DDR3),a kako je za WD minimum sys req 6 GB rama,postoji li ijedan nacin za moci igrati WD na 4 GB,ijedan patch ili slicno?

Mozes igrati s 4GB rama svakako.  

9 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

Pozz   ljudi pomogajte  ton je bio   kad sam uradio reinstall windowsa tona nema igrica radi ok  kako da imam tona na igrici  a sve je ok intalirano  driveri svi ok instalirani  

 

ko vidi  neka pise na mail sabljic@net.hr

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.9.2014 20:50 (mac_freak33).
 
1 6 hvala 0
15 godina
offline
Re: Watch Dogs
mac_freak33 kaže...

Pozz   ljudi pomogajte  ton je bio   kad sam uradio reinstall windowsa tona nema igrica radi ok  kako da imam tona na igrici  a sve je ok intalirano  driveri svi ok instalirani  

 

ko vidi  neka pise na mail sabljic@net.hr

 

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
10 godina
offline
Re: Watch Dogs
thechosenfreak kaže...
izvone kaže...

Jos k tome podrzis ljude koji su radili mjesecima da bi ti mogao igrati igru.

Bilo bi sve 5 da se ne radi o watch dogs. Toliko lažnog marketinga i hypa da ne zaslužuju novce uopće. Naravno ovo govorim kao ogorčeni vlasnik igre koju sam platio {#}

Nerazumijem vas,igricu sam završio prije tjedan dana,grafika i gameplay su super.Zbog čega ste razočarani igricom?Igram na high i eto jedino fizika auta nije baš dobro odrađena.Razlog zašto se Ubisoft proslavlja je zato što radi unikatne igre...

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.9.2014 13:22 (The_K).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs

Isplati li se uzimat za x360? Kakvi su vam dojmovi i sta se tice endgamea i toga?

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
11 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

Pozdrav. Imam ovu konfu( amd x4 740 3.2 ghz, sapphire hd 7770 1gb gddr5,4 gb ddr3 1600 mhz RAM-a) jel mogu igrat na low ili medium?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Watch Dogs
Karlo.barcelona kaže...

Pozdrav. Imam ovu konfu( amd x4 740 3.2 ghz, sapphire hd 7770 1gb gddr5,4 gb ddr3 1600 mhz RAM-a) jel mogu igrat na low ili medium?

 

Ovo nebi trebalo biti teško, jelda? KLIK

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
16 godina
offline
Re: Watch Dogs
mrxa1 kaže...
Karlo.barcelona kaže...

Pozdrav. Imam ovu konfu( amd x4 740 3.2 ghz, sapphire hd 7770 1gb gddr5,4 gb ddr3 1600 mhz RAM-a) jel mogu igrat na low ili medium?

 

Ovo nebi trebalo biti teško, jelda? KLIK

I linkaš ga na najveće smeće od stranice!! {#}

15 godina
offline
Re: Watch Dogs
doktor1 kaže..

I linkaš ga na najveće smeće od stranice!! {#}

 

Sorry kolega, ali smeće radi...i puno je bolje od pitanja "hoće li mi pokrenuti"...

Pošto game-o-meter ne radi više, ovo je dobra zamjena. Ima i ovo.

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
15 godina
offline
Watch Dogs

DLC Bad Blood je vani za sve koji imaju Season Pass, a za ostale tek 30.09.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Watch Dogs

..update-DLC je oko 3.4 GB...

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2014 19:46 (lion002).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Watch Dogs
Rupy kaže...

DLC Bad Blood je vani za sve koji imaju Season Pass, a za ostale tek 30.09.

 

A jel kakav "game improvement" patch vani?

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
14 godina
offline
Watch Dogs

Watch Dogs - Bad Blood Launch Trailer 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

pozz  ljudi  dosao sam do misije  kad  izginem  pise mislija falicna  --------) DOWNTOWN   ( -----------   kako resiti  te aute  da  uhvatim tog  sto bezi  sa autom i da ove pobijem a da me ne ubiju zna li neko  

 

moze mi neko malo objasnit sta da radim da  mi mislija bude kompletna ako moze 

 

 

 

hvala

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.10.2014 15:43 (mac_freak33).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

Bok ljudi  kako resiti ovu misiju da li je neo dosao do ovde  ?  

 

 

Mozete pogledati mali klip sta dalje da radim ako oce neko da pogleda 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice