Watch Dogs

poruka: 1.438
|
čitano: 248.109
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs
thnx bro
9 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs

veliko hvala  bro za pomoc

14 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

Kako radi igra nakon svih tih update-a na Ultra textures, sa grafom koja ima 2GB VRAMa? Jesu li rijesili stuttering?

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Watch Dogs
Almin94 kaže...

Kako radi igra nakon svih tih update-a na Ultra textures, sa grafom koja ima 2GB VRAMa? Jesu li rijesili stuttering?

Nista nije popravljeno ni za 4GB, bar za R9 290.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.10.2014 20:36 (Raoul).
13 godina
offline
Watch Dogs

jel se isplati igra kupit za PS4?, nekih 240kn bi me ispala...

jel se moze free roam-at nakon sto se zavrsi igra?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Watch Dogs
Spike1983 kaže...

jel se isplati igra kupit za PS4?, nekih 240kn bi me ispala...

jel se moze free roam-at nakon sto se zavrsi igra?

 

Isplati se,nakon prve misije mislim da mozes free roam-at i još imaš neke mp miniigre

13 godina
offline
Re: Watch Dogs
The_K kaže...
Spike1983 kaže...

jel se isplati igra kupit za PS4?, nekih 240kn bi me ispala...

jel se moze free roam-at nakon sto se zavrsi igra?

 

Isplati se,nakon prve misije mislim da mozes free roam-at i još imaš neke mp miniigre

super, tnx ;)

12 godina
offline
Re: Watch Dogs

S druge strane ja čiste savjesti nemogu nikom savjetovat da potrosi 240 kn na watch dogs.

 

:D

10 godina
offline
Re: Watch Dogs
Rocinante2112 kaže...

S druge strane ja čiste savjesti nemogu nikom savjetovat da potrosi 240 kn na watch dogs.

 

:D

Za 240kn je odlična,što fali igri?

15 godina
offline
Watch Dogs

Pa sad gle... nekom je 240kn isto ko nekom drugom 24kn ili nekom trecem 2400kn - to je stvar situacije iz koje gledas.

Sam watchdogs je meni losa igra. ne toliko losa koliko dosadnjikava... premalo toga za radit, jako jako repetitivno ono sto se radi. Iz mog stanovista 240kn i nije neka lova, a opet ju ne bi dao za watch dogs.

Lijepi pozdrav.

Moj PC  
2 3 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

pozz ljudi kako  ostaviti  save file   od igrice watch dogs   npr kad napravim reinstall windowsa  da neidem opet na novo nego odatle de sam stao?  

 

 

 

zna  li neko da mi kaze 

 

 

hvala  puno 

 

 

Best Regards

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

Pozz ekipa

 

ako moze mala pomoc da ne istrazujem

 

Vidi moj PC

 

BF4 ( ultra)

WolfNewOrder ( high )

 

watch dogs ( low )jako  trza ekran zastajkuje...da li netko zna u cemu je kvaka

 

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

imam problem preso preko dvadeset misija i danas nest radio i obriso save i sad neznam kako da vratim save jer mi se neda ispocetka igrat jer zna neko kako vratit save il barem negdje da ga skinem

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

moze mi neko objasniti  kako da vratim sejvovane fileove  za watch dogs  

 

 

ustvari  tako da nebude ni jedan problem  

 

 

imali neko to  u steep by steep  

 

 

hvala

 

ostavljeni  save fileovi  sada neznam kako  da ih vratim da ne bi napravio neki problem pa da moram opet  da reinstaliram windows  na  novo  

 

slika

 

http://i.imgur.com/91ba762.png

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.12.2014 21:50 (godzila38).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Watch Dogs

Imam Watch Dogs na Uplayu i danas sam ga krenuo igrati. Međutim igra konstatno crasha nakon 3-5 min igranja.

 

Gledam po netu neka rješenja međutim nisam našao dobitnu kombinaciju. Pokušavao sam i sa postavkama različitim.

 

Da li negdje ima za naći postavke za igru koje su najpreporučljivije pa da isprobam?

Stvarno mrzim kada kupim igru i onda se par dana zaj.... s postavkama i pokušavam dovest u red.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs
KASA kaže...

Imam Watch Dogs na Uplayu i danas sam ga krenuo igrati. Međutim igra konstatno crasha nakon 3-5 min igranja.

 

Gledam po netu neka rješenja međutim nisam našao dobitnu kombinaciju. Pokušavao sam i sa postavkama različitim.

 

Da li negdje ima za naći postavke za igru koje su najpreporučljivije pa da isprobam?

Stvarno mrzim kada kupim igru i onda se par dana zaj.... s postavkama i pokušavam dovest u red.

Prati koliko RAM-a ti zauzima kad igraš.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs
Strašno je ovo govance od igre kad je optimizirano smeće.Nit na High postavkama nemogu igrat bez konstantnog FPS dropa.Znam da GTX 660(spada pod preporučenu karticu) radi problem sa 2gb VRAM al svejedno.Nit na Medium postavkama ne radi kak treba.Srećom pa nit ne vrijedi više od 5€ !
8 godina
offline
Watch Dogs

Pozdrav! Nedavno sam uzeo Watch Dogs za pc.. Mislio sam da cu sa svojom konf. moci bar na Low postavkama normalno igrati..Ali sam se prevario bloka svakih 10sec i to ono na 2-3sec.. Ovo su komponente: 

CPU Intel pentium G3258 

MBO Asrock h81 HDS

PSU Corsair cx 430w

RAM 2*4gb Crucial

GPU msi R7 260X

 

Sto da napravim,da se jednostavno pomirim sa tim,i igram druge igre,ili mozda da OC Procesor jer neznam koliko on bas utjece na samo igranje,sad je trenutno na 3.2ghz,mozda da ga oc na nekih 4-4.2ghz,ali samim tim moram onda i uzimat novo hladjenje sto mi je novi trosak..

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Watch Dogs

Fale ti jezgre na tom procesor. Za watch dogse trebaju četri dobre ili osam solidnih za glatko izvođenje.

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Watch Dogs

Dakle nema spasa... :( a neznam sad bas mjenjat proc koji je star tri-cetri mjeseca..hvala na brzom odg..

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2015 16:31 (Fly598).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Watch Dogs

koje graficke modove sad da stavim za watch dogs? koji je najbolji?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

Ljudi imam problem, kada udjem u Watch Dogs pojavi mi se error 0xc00007b. Istraživao sam po internetu da to može da bude do DirectX-a itd... ali nije jel mi sve druge igrice rade.

Također ista greška mi se pojavljuje na Assassin's Creed Rogue i Far Cry 4!!

Molim vas pomagajteee!!!

ghsdgh
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs

Uđeš u my documents nađeš datoteku od watch dogsa ,negdi je spremis i kad ponovo instaliras watch dogs samo vratis u my documents.

ghsdgh
12 godina
offline
Watch Dogs

Je li moguce igrati ovu igru normalno ? Igram sve na low, jer imam nenormalan fps drop dok vozim auto...

Darko
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Watch Dogs
DarkoKwon kaže...

Je li moguce igrati ovu igru normalno ? Igram sve na low, jer imam nenormalan fps drop dok vozim auto...

 

Meet Ubi

16 godina
offline
Watch Dogs Free - 7.11. na Ubisoft.com

7.11.2017 na Ubisoft stranici poklanjaju ovu igru - KLIK

Potrebno se samo Logirat (ako vec imate racun) ili se registrirat (ako nemate racun) i kada to obavite igra ce biti dodana u na vas racun.

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.11.2017 23:42 (djigibao).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Watch Dogs Free - 7.11. na Ubisoft.com

Igra je skinuta i instalirana ali je ne mogu jos pokrenuti, treba cekat 5PM (koliko je to sati kod nas?).

 Nisam neki igrac i ne kuzim kako ovo bas ide pa ako netko moze napisat neku pametnu da mi objasni kako ovo ide bilo bi super.

 

Tnx 

 

...evo proradilo je, sve OK 

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.11.2017 17:03 (djigibao).
9 godina
offline
Watch Dogs

Skinuo sam i instalirao igru, ali muči me što je preosjetljiv miš unutar nje. Kod kretanja i kod vožnje je užasno iritirajuće. Pokušao sam smanjiti osjetljivost u postavkama i našao sam na netu da se u jednom dokumentu isto malo smanji i pomoglo je, ali i dalje se osjeti. Dal je to do igre tako ili je samo kod mene taj problem? 

 

Inače, ovako na prvu mi je igra ok. Poslužit će za razbijanje dosade u dugim zimskim danima, obzirom da je bila besplatna. :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice