Wildstar MMO

poruka: 1.317
|
čitano: 112.288
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Wildstar MMO
Tonči kaže...
Nos kaže...

Nakon pun k vremena igranja wow-a, gdje sam imao: golde, profesije, poznavanje mehanika itd. Sad nemam ništa od toga i još me quest mobovi mogu zatući ako njubarim. Ugodna promjena. {#}

?? U igri ne trebaš ništa znati? Nema craftanja, trgovine i mehanika? LOL?

Pa dobro Tonči, ne moraš baš uvijek sve doslovce čitati :)

Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn -III- Battle.net Profil - http://eu.battle.net/d3/en/profile/gaap-2615/hero/153335
11 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Hejters gona gejt uglavnom, javite se pa da ovaj vikend bacimo neki dungeon!

Steam: http://steamcommunity.com/id/nonidoto Battle.net: Noni#2563
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

kad tocno za vikend? da znam kolko jos imam vremena da napendalim lika na 20...  i sta je s TSom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Wildstar MMO

Nespretno sam se izrazio... Ugodno je, za promjenu , biti potpuna neznalica i još k tome nema informacija koje su često servirane prije nego što je igra izašla. Koliko sam čitao i slušao, attunment za prvi 20 man raid teži je nego SoO normal. 

 

I'm very large!
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Evo, jedan mi ostao.

 

6L7K252QMH38X2BN346H

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Wildstar MMO

Ja se vucem polako lv 18 Stalker.

Bas gustam igrajuci, sve zivo istrazujem (Explorer path), citam sve quest descriptione,lore log entry-e i slusam datachrone.

Iskreno mogu rec da odaaaaaavno nisam ovoliko gusta u jednom MMO-u (citaj od 2004).

 

Uopce mi nije prisa, polako do 50.

Ogromna greska koju sam radia u manje vise svim "novim" MMO-ima je osjecaj pritiska i utrke s prijateljima/guildom/etc. i rushanja na max level.

 

Ovako je puno bolje imho

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Wildstar MMO

CroPUnk me je doda... da sad ne trazim nickove od deckiju sa Zhura... Ako je netko tamo u nekom cool guilda... dodajte me TheCureMaker. Pa da i ja zveknem lika malo jace da mozemo dungeone radit.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

meni izbacuje da ne postojis!

Steam: http://steamcommunity.com/id/nonidoto Battle.net: Noni#2563
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Wildstar MMO
NoniCRO kaže...

meni izbacuje da ne postojis!

IMposibru !! :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Wildstar MMO

da i meni isto kad te hoce opet nac

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Ovak tko god me zeli dodati neka me doda na acc noni.juretic@gmail.com. 

 

tam kad me dodate imate ko i kad dodajte u wowu na battlenet, i to je to :D onda bu vas ja inv drugdje

 

Steam: http://steamcommunity.com/id/nonidoto Battle.net: Noni#2563
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Wildstar MMO
zeNNoN kaže...

Evo, jedan mi ostao.

 

6L7K252QMH38X2BN346H

Key uzet, hvala {#}

11 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Znaci ja sam danas bacio jedan adventure sa ovom ekipom iz guilda. Kako je to PREDOBRO, tak smo se nasmijali i tak je bilo hebeno! Dobio nekog sweet lewta. Ovaj vikend definitivno rokamo!

Steam: http://steamcommunity.com/id/nonidoto Battle.net: Noni#2563
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Wildstar MMO

i ja 15 pa isto nadam se sutra isprobavam...nego  se dobi kaj para iz dung i kolko ? treba se skupiti za mounta ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Neznam kolko ste vidjeli al ima jako dobrih addona za igru, http://www.curse.com/ws-addons/wildstar , skinete curse client i onda vam se odabrani addoni automatski skidaju i instaliraju. Meni je fora ovaj ayth_quest koji pokazuje put za obližnje questove te quest iteme/mobove.

 

I kaj fakat niko ne igra na ascendancy serveru? Dosadno mi samom :) , a ne uspijevam nit frendove nagovorit da igraju kad je igra podosta skupa.

lol [eu]east: cpt z0mbiePL
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Wildstar MMO
cropunk kaže...

i ja 15 pa isto nadam se sutra isprobavam...nego  se dobi kaj para iz dung i kolko ? treba se skupiti za mounta ;)

Ja sam od Questova i svega ostalog po malo skupio 4 golda za sada... LvL 12 sam ja mislim. 

Sutra je okupljanje na Zhuru ?  

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Wildstar MMO

Nemojte se zamarat goldom, postane nebitan. Lvl 29 bum za nekih 12% expa i imam 1p50g otprilike, sa barem jos 50g u materijalima i ampovima koje nisam stavio na comodity exchange. Skupi se to, jedini problem je sto neki ampovi koje trebam ljudi cijene po 3-4p na comodity exchange, tako da se uzdam u srecu frenda sa kojim igram. Od 20ak ampova koji su mi dropali do sada, nijedan nije bio za stalkera. 2 sam dobio od frenda, toliko je ukupno njemu dropalo za stalkera. Ampovi ce biti najveci problem za skupit, to sam sada polako uvjeren.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Jučer sam igrao onaj prvi dangeon jedno 6 puta za redom.... lvl 23 sam....   Tek sam kasnije primjetio da me igra spušta na lvl 20 kad sam unutra. Da li je to bug , ili igra jednostavno tako funkcionira da nebi high lvl igrači farmali dangeon ??  Healing je inače sa medicom poprilično težak, neznam jesam li kriv ja ( spammam heal ko majmun ) ili tankovi ...... Npr , imao sam jednog warriora koji više-manje cijeli gear ima  assault power ( bez grita ) i naravno gine za sekundu :)  Ali općenito , jako izazovno to djeluje.....

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2014 9:21 (weco75).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

I još jedno pitanje za forumaše ....  Oni costume slotovi , nisam skoro ništa pratio , kako to funkcionira ? Kada iskoristiš dye , može li se ona koristiti za cijeli gear ili samo costume gear ? Može li se dye koristiti jednom ili više puta ??  I na kraju samo da kažem mišljenje o housingu ( malo sam si uređivao kuću jučer ) ..  Predobra stvar , totalno opuštajuće da malo odmoriš mozak od questova ili dangeona.. Mislim već dugo , dugo na tržištu se nije pojavila igra slična ovoj...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Pozdav ljudi. imam par pitanja za one koji su se odlucili kupit igru. 

1. Kakav je movement tokom combata(igrao sam gw2 i neverwinter), u ovim igrama nije mi se svidio pretjerano(osobno misljenje). Strah me da ono sto vidim po streamovima i youtubeu u stvarnosti nije tako glatko iako vecina govori da je wildstar sinonim za fluidnost kretanja. 

2.Ako iz igre izostavimo pvp(nikad mi nije bio previse drag) kakav je pve ako ima netko ko je recimo igro wow u malo jacoj pve guildi pa da nabaci usporedbu iako se radi o potpuno drugacijim stilovima fightova 

 

Tesko mi se odlucit sam jeli igra vrijedna 30-ak eur plus bonovi jer me strah da ne bude kao sa vecinom. kupis prvih 2 mjeseca vlada totalni hype i pomotnja oko igre nakon toga svi bjeze na nesto drugo ili se vracaju na staro. Kad smo kod toga ima li negdje za kupit recimo kakav beta key za par dana jer doo sad nisam bio te srece da uspijem dobit invite...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Beta key ?  Pa igra je oficijelno izašla, nema više bete . Ima guest pass keyeva koje ostavljamo na forumu kako ih dobijemo na mail , pa prati forum , možda ćeš imati sreće. Što se tiče pve komponente u igri. Ako si igao GW2 kao što sam i ja, iz prve ruke ti kažem da se ne može mjeriti sa Wildstarom niti malo...  Jedino ako si igrao stariji wow , tu ima dosta sličnosti . Pazi , ovo ja kažem na osnovu prvog dangeona koji sam igrao, mislim da će sljedeći biti još bolji , a tu su kasnije i raidovi od 20 i 40 ljudi.  Fluidnost kretanja je odlična, bez ijedne zamjerke... Možda jedino questanje ponekad postane zamorno, ali zato imaš malo pvp-a koji ja do sada nisam ni probao, imaš crafting , housing , baš brdo contenta kojim te igra doslovce bombardira od samog početka...

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2014 9:54 (weco75).
 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Wildstar MMO
weco75 kaže...

I još jedno pitanje za forumaše ....  Oni costume slotovi , nisam skoro ništa pratio , kako to funkcionira ? Kada iskoristiš dye , može li se ona koristiti za cijeli gear ili samo costume gear ? Može li se dye koristiti jednom ili više puta ??  I na kraju samo da kažem mišljenje o housingu ( malo sam si uređivao kuću jučer ) ..  Predobra stvar , totalno opuštajuće da malo odmoriš mozak od questova ili dangeona.. Mislim već dugo , dugo na tržištu se nije pojavila igra slična ovoj...

Znaci costume je JAKO dobra fora:

imas u gradu i pojedinim manjim quest hubovima ili outpustima ili kako ih hoces zvat, striceka (kao vendor je) sa oblacekom iznad glave na kojem je kapljica (ne znam koji je tip vendora tj. kako se zove, ni kako bolje to objasnit). Odes do njega (otkljucava se na lvl 7) i tamo imas "no costume" gdje ti je izgled defaultni, odnosno onaj koji ti daju equipani itemi, i od kojih primas statove, i jos 1 - 2 - 3 ... dodatna costume prozora. U te costume prozore dodajes costume predmete za pojedini slot, isto ko za armor, dakle bootse, hlace,... oruzje, i ovisno o itemu imas 1-3 slota za boju.

Tako si biras kako ce ti lik izgledat. S time da ako kostim #2 recimo ima samo shouldere, weapon i helm, uzet ce ti igra defaultni armor za ostale slotove, i costume za shoulder, helm i weapon slot.

Kad si to tak poslozis, odes u igru i stisnes "P" po defaultu - otvori ti character screen, i desno dole, najdonja ikona od prikaza tvog lika pise "costumes" i onda tu biras koji kostim zelis trenutno koristit.

Imaj na umu da dodavanje itema u kostim i micanje itema iz kostima ne kosta nista, ali bojenje kostima kosta svaki put kad bojas, a izbor boja ogranicen je samo na "otkljucane" boje.

 

Zasto kazem da je ovo fora... Ja koristim kostim za ganjanje, a onda prebacim na drugi kad sam "pristojan" i skuzio sam da ljudi koje sam gankao me napadaju kad sam u ganking kostimu, ali kad prebacim na ovaj drugi, dodjem do tih istih ljudi i zajedno ubijamo quest mobove bez ikakvog problema - ljudi ne pamte imena vec otprilike izgled :D

15 godina
offline
Wildstar MMO

dobra fora ovo za gank/qs

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Evo ako netko hoće probat:

 

KUQK6Z6J93MPLDR3HQPT
KUQKHF0STJCFYID07WFQ
KUR2KFB2JEQXP1R68513

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Wildstar MMO

Svi koji sumnjaju u kvalitetu wildstara mogu iskoristit ove uest keyeve i u 7 dana isprobat igru. Nisam siguran postoje li limitacije na guest account, ali u 2 dana su ljudi bili lvl 50, netko tko ne zna nista o igri u 7 dana moze sigurno odradit prvi adventure i prvi dungeon.

Koji MMO daje guest key od prvog dana!?

 

P.S. ako isprobavate... molim vas, neidite na Hazak :D , dovoljne su guzve povremene i bez guestova, a i vama ce bit lakse na praznijem serveru trial obavit - imate puno manji prioritet pri spajanju :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Znaci, ako ste veci lvl od levela dungeona, spusta vas na taj level dungeona, ali imate gear jedino sto vam statse spusti, takoder spellove isto ne dira. 

 

Sto se tice igrivosti, ja bi svakome preporucio da proba igru jer je jako tesko opisati rijecima koliko je dobra igrica, kako je combat fludian itd.

 

 

Dalje:

 

Postoji takozvani cross server gameplay, znaci, ako vas imamo na frend listi, i to account friend listi, tada mozete zvati u party i questat, dungeone i pvpati zajedno iako ste na 2 razlicita realma ( citaj servera ).

 

Ako imate kakva dodatna pitanja pitajte. Mozda nadem vremena pa napravim ovaj vikend jedan dobar revju pa cak i na youtube stavim video, staviti cu svoje misljenje, misljenje drugih igraca, trenutno stanje igre itd. 

 

Posto jako dugo pratim Wildstar, cak od same najave prije 2 godine mogao bi vam pomoci :) 

 

Takoder ja imam 2 invitea pa ako netko zeli rade neka me PM nego da stavljamo ovdje :) 

Steam: http://steamcommunity.com/id/nonidoto Battle.net: Noni#2563
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2014 11:49 (NoniCRO).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Wildstar MMO

Imam veliki problem... udem u igru i trazi me CREED. Zasto to ? 

 

Nisam niti skuzio da sam dobio 2 key.a od G2A.

 

Evo i guest pass keya

 

VWVG8B263AFYV9J33F33

5FZFQYZOR1MI8W2V7EPS

G594LBJ9I36ZH5GMECII

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2014 13:09 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Wildstar MMO
SimeKZ kaže...

Imam veliki problem... udem u igru i trazi me CREED. Zasto to ? 

 

Nisam niti skuzio da sam dobio 2 key.a od G2A.

 

Evo i guest pass keya

 

VWVG8B263AFYV9J33F33

5FZFQYZOR1MI8W2V7EPS

G594LBJ9I36ZH5GMECII

G594LBJ9I36ZH5GMECII...iskorišteno

 

Hvala!

10 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Forum first ?! 50 lvl stalker :))

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

E tako fino, kad si vec lijepo pozurio, sad nam fino napisi cemu se trebamo nadati na 50 :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice