World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.321.603
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
World of Tanks

Nakon ove bitke sam odustao za danas. (7-8 poraza zaredom)

link bitke

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Del_Boy97 kaže...

Nakon ove bitke sam odustao za danas. (7-8 poraza zaredom)

link bitke

 

 

15 u nizu, možda srušim jučerašnji rekord {#}

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Polako se pretvaramo u kuknjava tema na forumu. Pa porazi su normalni dio svake borbe, stavio sam XVM i samo jednom je omanio od jucer. Ako pise 17% to win pregaze nas, ako pise 71% to win mi njih pregazimo, za nevjerovati. T49 fino ide zasada, lagano hvatam konce sto i kako s njime, ali mali T1 mi nece danas, stepo me s 65% na 53% u dva dana.

 

Uzivancija uglavnom.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.5.2014 13:38 (SlavkecD3).
Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

Evo prvi poraz danas, i nije toliko kriv tim koliko  sam ja što idem na amx 50 100, a ne čekam staljina 6  {#}

klik

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
SlavkecD3 kaže...

Polako se pretvaramo u kuknjava tema na forumu. Pa porazi su normalni dio svake borbe, stavio sam XVM i samo jednom je omanio od jucer. Ako pise 17% to win pregaze nas, ako pise 71% to win mi njih pregazimo, za nevjerovati. T49 fino ide zasada, lagano hvatam konce sto i kako s njime, ali mali T1 mi nece danas, stepo me s 65% na 53% u dva dana.

 

Uzivancija uglavnom.

 

lol znaci reroller koji je igrao prije te vjerojatno zna kako mehanika igre funkcionira, koji igra samo low tier tenkove, od kojih barem dva su medu naj OP tenkovima u igri i nemozes imati vise od 1300wn8??

ajde probaj igrati sa high tier tenkovima, lako se izivljavati sa newbima koji prvi puta igraju igru sa ovim OP masinama

 

 

WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Intel&ATI kaže...
SlavkecD3 kaže...

Polako se pretvaramo u kuknjava tema na forumu. Pa porazi su normalni dio svake borbe, stavio sam XVM i samo jednom je omanio od jucer. Ako pise 17% to win pregaze nas, ako pise 71% to win mi njih pregazimo, za nevjerovati. T49 fino ide zasada, lagano hvatam konce sto i kako s njime, ali mali T1 mi nece danas, stepo me s 65% na 53% u dva dana.

 

Uzivancija uglavnom.

 

lol znaci reroller koji je igrao prije te vjerojatno zna kako mehanika igre funkcionira, koji igra samo low tier tenkove, od kojih barem dva su medu naj OP tenkovima u igri i nemozes imati vise od 1300wn8??

ajde probaj igrati sa high tier tenkovima, lako se izivljavati sa newbima koji prvi puta igraju igru sa ovim OP masinama

 

 

Bar nema 8K borbi a jedini tenkovi koje ima su t18, t40, t49 i t29.... i onda se taj isti igrač poziva na WR kada smao ispušili partiju

16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
SlavkecD3 kaže...

Polako se pretvaramo u kuknjava tema na forumu. Pa porazi su normalni dio svake borbe, stavio sam XVM i samo jednom je omanio od jucer. Ako pise 17% to win pregaze nas, ako pise 71% to win mi njih pregazimo, za nevjerovati. T49 fino ide zasada, lagano hvatam konce sto i kako s njime, ali mali T1 mi nece danas, stepo me s 65% na 53% u dva dana.

 

Uzivancija uglavnom.

 

Meni osobno je to daleko od uzivancije...bez obzira da li mi pregazimo njih ili oni pregaze nas pun mi je k vise borbi koje zavrse 15:3 svejedno za koju stranu. Zato polako tjeram samo x2 i to ako i čekam war thunder. Jer nakon toliko dodanih tenkova i novih nacija gameplay i MM je zestoko sjeJosipJelačić

13 godina
offline
Re: World of Tanks
SlavkecD3 kaže...
quickr kaže...
Entry Point kaže...

Upalih igru da odigram malo, izgubio 8 zaredom i to 15:3(4),***

Frende, jučer 22 poraza u nizu. ***

 

Ma treba biti uporan, pa pogledajte siemke, iako imaju pojedinci 15k bitaka i eff oko 100 i dalje igraju. I nedaju se.

 

Ja eto kupio T49, napokon, prva bitka: video ,stock mali, zasada, a valjda ce i x2 dapade veceras, konacno uhvatio 60min da igram tenkice.

Stari moj, to su botovi.. pogotovo kad vidis da prema datumu prijave,ima u prosjeku 100+ rundi na dan..

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Intel&ATI kaže...

lol znaci reroller koji je igrao prije te vjerojatno zna kako mehanika igre funkcionira, koji igra samo low tier tenkove, od kojih barem dva su medu naj OP tenkovima u igri i nemozes imati vise od 1300wn8??

ajde probaj igrati sa high tier tenkovima, lako se izivljavati sa newbima koji prvi puta igraju igru sa ovim OP masinama

 

 

 

Pa igram lagano, kao prava siemka, kampam u bazi, ponekad pogodim svoje, mora se tako, inace ako nema zabave, cemu se igrati, a imati cu i ja jednom 1400wn8, eto ovo mi je prvi put otkako igram ovaj acc da sam odigrao vise od 40 bitaka u dva dana, jednostavno ne zurim nikuda (gustam dok igram), pa za T49 mi je trebalo skoro mjesec dana da ga istrazim/skupim kredita. A Hellcat taman oko 10. mjeseca ide u garazu ovim tempom.

 

Ali ne kuzim toliku kuknjavu na forumu, pa i meni se desi da izgubim 5 i vise u nizu (dobro dosada rijetko jer sam malo odigrao na ovom acc), ali sljedeci 3 dobijemo,pa poraz, pa opet 3 pobjedimo i tako u krug, a na amerikance se jos privikavam, i namjerno sam krenio samo njih igrati jer kao prvo nemam vremena (valja u zivotu i raditi, nema svako bogatog mamu i tatu) a kao drugo zelim kad se igram da se ne zivciram puno :) bas radi toga sto su OP u nekim situacijama igram amerikance low tier. video (jedna kamperska, pobjeda je pobjeda).

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.5.2014 14:46 (SlavkecD3).
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
CrnaBitanga kaže...

Radim si ja tako tost za doručak, kad gle - GRILLE {#}

Jesi taj kupio kod Todorića prije 2 tjedna za sto kunića? {#}

14 godina
offline
World of Tanks

a sreo sam ja igraca sa 15-16k borbi, sa 1.5 kilova po borbi-sigurno bi bio ljubicast

moja verzija xvm-a i effi-ja : prvo pogledam broj borbi, onda broj kilova po borbi, onda tenkove

kad tip od 15k borbi ima 10k u loltraktoru, to je stats whore

 

ili ima prek 10 prem tenkova i po 50 borbi u svakom tenku koji je grajndal, a hrpu desetki-pay to grind less

ili najvise borbi u lowetu, sa hrpom preskocenih tirova i desecima desetki - taj je free expal sve, potrosio da mi mozemo badava igrat

 

a vidio sam i igrace kaj su igrali samo loltraktor, lowe, t1, kv-1s, cat, uobicajene op tenkove, sa samo 5-6 igranih tenkova i totalno napuhanim statsima

 

wellcome to my ignore list, you get a seat in the front row {#}

 

@ tiger2 oprema i posada

ja imam vent, optiku i vertikal, i optika nije potrosen slot na heviju, jer vise nejdu lightovi spotat, nit mediumi idu na flenk-najcesce sve moras sam, a u coravom tenku si bespomocan, posebno ak si stock-tako da na vecini hevija imam taj setup, ili cak binos umjesto optike

eventualno na nekom uber brawleru imam ramer umjesto optike, jer na hevijima dugi reload ak je 10% manji ne znaci tolko kolko view range kad izvirujes iza coska ili prek brda, uvijek mozes ostat 2 sekunde duze u zaklonu da napunis, al kad proviris trebas vidjet bar ove blize protivnike

eventualno kad se posada razvije da ima i BiA i recon i situational awareness, moze se stavit optika ili cak i maknut, al je problem da na visim tirovima cesto nema radio operatera, nego to preuzima comander ili loader, pa treba puno dulje da se sve to izgrajnda na posadi, posebno jer je 6th sense primaran na comanderu-svakom

 

a za posadu i dropanje BiA je neko pital-da, dropaj za credse kad budu na 42% drugog skila, pasce i ostace ti cijeli prvi i nes malo drugog-tak da ti je odma aktivan prvi perk koji izaberes

comander 6th sense, i recon, guner snapshot i repair, driver preventive maintainance (svi tenkovi nazvani po mackama imaju napred motor i vole rostiljat) i repair, radio situational awareness i repair, loaderu mozes safe stowage i repair

 

@ kv-2 derp i oprema

po meni derp je samo za iskusne igrace koji vec poznaju tenk, najbolje se ucit na pzr4H derpat

top spoooooro puni, i onda jos sporije cilja, posebno ak se okretala kupola-i jos pola sekunde da se priceka server reticle koji kasni za client reticle...tj. nisan di ga vi vidite nije di ga server vidi, na serveru malo zaostaje, posebno nakon naglog okreta

i posto je to top-haubica kratke cijevi, granate putuju sporo u paraboli, i treba neki put 3-4 sekunde da dodju do mete, ak je jos tamo meta

znaci treba uracunati vrijeme potrebno za put granate, ak je jos i preticanje u igri jer se meta krece, vec je jednadzba slozenija

al to se dobija sve igranjem, stvara se osjecaj za to

 

i jos 1 detalj-kad se nanisani meta, server racuna putanju za tu udaljenost do mete, i ako slucajno meta vise nije spotana pa nestane prije nego se pukne, nestane udaljenost iz izracuna putanje i tad se racuna putanja do kraja mape za tu tocku nisanjenja, i ako je do mete npr. 400 m i meta nestane, a di kraja mape za tu tocku je 500-600 m ili vise, parabola za kraj mape je puno veca i strmija, granata leti vislje "u zrak" i meta koju ste ciljali na 400 m ce biti promasena ako je nisan ostao na istom mjestu jer ce granata preletit preko mete nastojeci pogoditi zamisljenu tocku na kraju mape, jer "tamo gdje ciljate tamo cete i pogoditi" je implementirano prilikom nisanjenja, a udaljenost tu igra veliku ulogu

naravno, to je puno manje bitno kod normalnih topova cije granate imaju puno polozeniju putanju, i putuju po manjoj paraboli-tj. ako nisanite u grm di je maloprije bio spotan tenk a sad ga nema, vjerojatno cete ga pogoditi, eventualno treba nisaniti mrvicu nize

 

al sam prosuo pamet{#} nakon 2 kave

 

P.S. @ GRILLE

joj decki kak niste prepoznali da to nije grile, nego toster, t5 TD onaj novi Pz.Sfl Nesto, ima otvorene bocne strane pa nije vidljivo na prvi pogled

WoT ign EdgeBoy, stronk plutons onli
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.5.2014 16:40 (ED63).
Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Imam paysafecard koji ne mogu iskoristit nigdje... 500kn... pa ako netko zeli, neka mi uplati 500kn na racun a ja mu kupim gold ili nesto vec za 500kn... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
SimeKZ kaže...

Imam paysafecard koji ne mogu iskoristit nigdje... 500kn... pa ako netko zeli, neka mi uplati 500kn na racun a ja mu kupim gold ili nesto vec za 500kn... 

Tako i mi možemo do prvog kioska kupiti paysafe za 500 kn. 

Samomrzeći hrvat
10 godina
offline
World of Tanks

Hellcat! Daaaa, to moram nabaviti :)

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Entry Point kaže...
SimeKZ kaže...

Imam paysafecard koji ne mogu iskoristit nigdje... 500kn... pa ako netko zeli, neka mi uplati 500kn na racun a ja mu kupim gold ili nesto vec za 500kn... 

Tako i mi možemo do prvog kioska kupiti paysafe za 500 kn. 

Rjesim te putovanja do kioska a sebi spasim glavu... :D

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Posada na isu152 ima 100% 1. skill (camo) mislio sam dropat i stavit nesto drugo, comander SS, ostali?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

Možda clucth breaking.

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

Čuj ovog Šimu hahah...eto ljudi čekaju u redu da kupe bezprofitni bon od neznanca na netu umjesto da se prošeću do najbližeg kioska...A taj paysafe...podsjetio si me na frenda,odnosno njegovu sestru koja je dobila virus od "mup-a" gdje piše da mora platiti 500kn paysafe bonom u roku 72 sata ili će u protivnom platiti 20k globe za kršenje autorskih prava blabla...jel,jesi nasjeo? {#}

 

btw. ponudi ga za manje,bit ćeš u gubitku al ćeš barem prodat(možda)

 

 

A što se tiče ovih gubitaka i nizova...baš jučer igram malinovku,ja u E100(siema),donja baza i zaputih se lagano desno prema brdu,reko da vidim kakav je pogled odozgora...i valjda na svakih mojih prijeđenih 100m jedan naš tenk je izginuo...ali doslovno,prošle su 3 minute mi smo imali 8 tenkova manje...na kraju stigao na pola puta gdje i završih svoj slavni pohod tako da su napravili "gangbang" na meni jadnom {#}

 

Bitka završila>repair>exit game...nije x2 vrijedan tih muka

 

Evo imam i ss {#}

Jesmo stronk u pm haha Jesmo stronk u pm haha
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Ja ne znam ko još vjeruje XVM-u...Pogotovo kad dosta njih imaju vještački nabudžene statse, onaj drugi dio se ponaša kao da su svijet izmislili...do sad sam samo jednom sreo lika u randomu bio je dobar igrač, tu partiju smo dobro odradili obojica i poslije partije prebacili koju riječ.

 

Juče kolega i ja igramo partiju i ja pošto nemam XVM kaže on: Ispušićemo ovu šanse su nam 35%, tim nam je u krcu, reko ne mora da znači...tu partiju smo dobili jer smo imali iako, iako crven tim, tim ljudi koji je bio spreman za saradnju i dogovaranje. Sledeca partija odmah poslije te kaže on: Imamo tim do jaja šanse 65%. Reko eto ureko si nas sad...i šta se desi 90% tima ode na jednu stranu, tamo ih zadrže FV183, E4 i E5 a nas trojica koji smo sami otišli na drugu stranu smo dobili po nosu jer je drugi dio njihovog tima nas pregazio...i dzaba je bilo pinganje pritiskanje f7...kad dobiješ tim zelenih stat morona džaba ti sve kad svako za sebe igra.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.5.2014 7:17 (malina22).
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
malina22 kaže...

Ja ne znam ko još vjeruje XVM-u...Pogotovo kad dosta njih imaju vještački nabudžene statse, onaj drugi dio se ponaša kao da su svijet izmislili...do sad sam samo jednom sreo lika u randomu bio je dobar igrač, tu partiju smo dobro odradili obojica i poslije partije prebacili koju riječ.

 

Juče kolega i ja igramo partiju i ja pošto nemam XVM kaže on: Ispušićemo ovu šanse su nam 35%, tim nam je u krcu, reko ne mora da znači...tu partiju smo dobili jer smo imali iako, iako crven tim, tim ljudi koji je bio spreman za saradnju i dogovaranje. Sledeca partija odmah poslije te kaže on: Imamo tim do jaja šanse 65%. Reko eto ureko si nas sad...i šta se desi 90% tima ode na jednu stranu, tamo ih zadrže FV183, E4 i E5 a nas trojica koji smo sami otišli na drugu stranu smo dobili po nosu jer je drugi dio njihovog tima nas pregazio...i dzaba je bilo pinganje pritiskanje f7...kad dobiješ tim zelenih stat morona džaba ti sve kad svako za sebe igra.

XVM chance to win se ne gleda jer nema smisla, XVM je dobar samo da uočiš dobre igrače oko kojih trebaš biti oprezniji. S jedne strane ima dosta stat paddera koji imaju napuhane statistike, ALI nisu loši igrači ni u kom slučaju, npr. ako je netko napumpao statse s Hellcatom i nalazi se na recimo 2000 WN8, nema šanse da je loš igrač i da ne igra barem kao 1400-1500 WN8 sa ostalim tenkovima, a to je još uvijek dobar igrač kojeg se treba paziti.

A ako ima recimo 1300-1500 WN8 i igra skoro samo Hellcata, opet je dobar s Hellcatom ako mu je to glavni tenk i takvog igrača sigurno ne bi zanemario u tier 6 il 7 rundi kao tamo neke tomato siemke. Uglavnom, kužite što želim reći, bez obzira da li je nekom napuhana statistika ili ne, sigurno je bolji nego prosječni igrači, a kamoli bolji nego ona crvena gamad... 

Što se tiče "Chance to win", nema smisla zamarati se s tim jer ishod ovisi o previše toga, a svatko tko se zamara s tim očito nije dovoljno inteligentan da shvati koliko je to beskorisno i uopće nepotrebno u XVM-u... 

10 godina
offline
World of Tanks

Možete mi reći kojim redoslijedom da otključavam module na IS-8 i kako da ga igram

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Staviš modul za veću nosivost i onda prvo izgrindaš top a zatim sve ostalo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

War thunder tenkovi su u open beti, pa tko nije nek isproba.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.5.2014 13:01 (Jack Sparrow).
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Jack Sparrow kaže...

War thunder tenkove su u open beti, pa tko nije nek isproba.

Ma jok.

15 godina
offline
World of Tanks

Evo igra skida patch od 472 MB, a prije njega je skinulo i instaliralo jedan mali patch od 4-5 MB. Zna li netko možda što donosi ovaj patch? Još ne piše ništa na njihovoj stranici...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Izzy kaže...

Evo igra skida patch od 472 MB, a prije njega je skinulo i instaliralo jedan mali patch od 4-5 MB. Zna li netko možda što donosi ovaj patch? Još ne piše ništa na njihovoj stranici...

Nema nikakvog patcha od 472mb, to si ti nesto s modovima micao iz glavnog foldera pa ti skida ponovno. Patch je ovaj od 4mb.

15 godina
offline
World of Tanks

Da, stavljao AIOMOD, ali sam bio ponovno vratio na staro. A onda sam instalirao JSGME i iz njega sam po želji uključivao i isključivao mod. S tim da sam u zadnje vrijeme većinom igrao bez moda.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.5.2014 15:28 (Izzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
malina22 kaže...

Ja ne znam ko još vjeruje XVM-u...

 

Ma nije da mu nevjerujem, ali kad vidim kakve suigrace imam, paltoon od 3 bota, milina, sve mi jasno, evo jedna od maloprije, hvatam jos sto i kako s T49, video , ali mi se mali svidja, a kao prvo HE smanjujem na 2 komada jer kad ostanes bez ammo a 3 protivnika jos zivi, nevalja.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.5.2014 15:31 (SlavkecD3).
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/332680-efe-recruiting-server´s-top-tankers-recruitment-is-open/page__st__100#topmost

Komedija žešća pročitajte počinje na 6. stranici (za one koji ne prate jel tako Zaja) moje je mišljenje da bi WG dobrano zaradio kad bi prodavo ulaznice za ovo{#}

btw evo onaj matt1 nakon što ga je ovaj tip TKao (nije ni to pošteno uradio)

Koji je crnogorski rekord na sto metara? 78 metara
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Večeras: 2on2 Tier X kup;
subota: 3on3 Tier VIII kup.

http://www.esl.eu/hr/wot/news/241702/

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice