World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.272
|
čitano: 8.330.754
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
World of Tanks

Kad ti je puna kapa loših partija i siemki... dobro dođe malo odmora

 

 

 
4 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ja se bas odlicno zabavljam u WoTu ovih dana. Igram platone s par frendova, natjerao sam jednog da konacno pocne igrati arty i uzme Objecta 260, trebalo mu je 25 partija sa stock ruskim S-51 arty da uradi sve misje za Stuga, falio mu je taj jedan order da uzme tenka. Onda smo odigrali par partija sa 260 glumeci medium tenkove i vrlo je zabavan tenk, mislim, tenk vozi kao medium, puca kao medium, zasto ga ne igrati tako. Uzeli smo po O-Nija igramo platoon x2 O-Ni, 70% wr, koje je zlo taj platoon to je cudo, s derpom nikada nikome neces ostati duzan. Usput pomalo farmamo silver sa premium osmicama, ide lova sa 50% povecanim prihodima.

 

Dalo bi se tu stotsa napisati o igri, igram od 24.3.2013. 30774 bitke i mislim da je igra mogla biti u boljem stanju, dosta stvari su sredili, tickrate servera recimo, ali isto tako dosta toga je klimavo u igri, bondsi im nisu trebali, neki premium tenkovi su postali bolji od obicnih tenkova i tako, ali kada se WoT igra u platoonu onda je zabava zajamcena, igra stvori dosta ludih situacija koje mogu ici pod ono vjerovali ili ne. Mislim da svatko tko igra igru duze vrijeme ima neki love-hate odnos prema WoTu, volio da poslusaju community glede nekih stvari u igri i da igra pozivi, tako da mogu tu i tamo odigrati koju partiju sa par frendova.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

ja se odlicno zabavljo danas 10 pobijeda od 30 partija,mos se j.... kad samo retarde  u timu dobivas

nastavio ja pucat popravio % malo na 19/42,ljecio zivce sa su100y i SU-122-44

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.12.2018 14:53 (Žiga82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

DA maknu statistiku od svakog igraca mislim da bi se ljudi manje nervirali....

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

ja se odlicno zabavljo danas 10 pobijeda od 30 partija,mos se j.... kad samo retarde  u timu dobivas

 Pa to je jebeno dobar score, trenutno sam na 34 borbe i dvije pobjede. Ništa od 5x za mene igra uninstalirana.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.12.2018 11:47 (Gajotres).
12 godina
offline
World of Tanks

Evo i ja danas od 23 bitke 5 podjeda, win rate pal s 50,17 na 50,12. Igram još od bete (oko osam godina) i sad opet isti scenarij po ko zna koji koji put; igraš dva-tri mjeseca i onda te botovi s 40k bitka i 42 % winrateom tolko raživciraju da moraš pauzirat pol godine da opet dobiš volju za igranje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Da jedino igrat u sto vecem broju tako da sto manje siemki ....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

Pa ja ću nekog u WOTu ubit...

 

kupio za golde boostanje posade i free expa...

 

igra se ruši non stop cijeli prokleti dan... sve protekle dane, tjedne od kad sam se vratio nazad radilo bez ikakve greške i baš danas kad je x5 ja ne mogu igrati

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

Niste svjesni koliko bi vam igra bila bolja i manje stresna da ne koristite xvm.

Neznanje je nekada cisti blagoslov, igras, zajebe te neki teski retard i noob, pogines, izadjes dalje i igras sa sljedecim tenkom. A ovako vidis da je noob, da je retard i onda ti bude jos gore i teze i iznerviras se.

 

Ja si natocim veliku kriglu piva, i lagano opletem pa i ako ne ide bacis na zajebanciju, nadjem nekog protivnika kojeg mogu malo istrolati ili zgorcati mu zivot i opet izvucem malo zabave u porazu.

 

 

Neki dan iskoristio popust na IS4, kupio ga mozda jedno godinu nakon sto sam ga istrazio, nije los tenk za sada a prvu. Najjace sto sam prvu partiju krenuo sa stock topom, zaboravio mountat onaj tier X top, uspio opet napraviti oko 1,5k stete bez golda 

 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks

Probaj maknuti XMV ,ako ga nemaš onda probati igrati u windowed,a ne full screen.

15 godina
offline
World of Tanks

Ne korsitim xvm, samo vanila WoT. Bio sam ga probao na prad dana samo. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...

Niste svjesni koliko bi vam igra bila bolja i manje stresna da ne koristite xvm.

Neznanje je nekada cisti blagoslov, igras, zajebe te neki teski retard i noob, pogines, izadjes dalje i igras sa sljedecim tenkom. A ovako vidis da je noob, da je retard i onda ti bude jos gore i teze i iznerviras se.

 

Ja si natocim veliku kriglu piva, i lagano opletem pa i ako ne ide bacis na zajebanciju, nadjem nekog protivnika kojeg mogu malo istrolati ili zgorcati mu zivot i opet izvucem malo zabave u porazu.

 

 

Neki dan iskoristio popust na IS4, kupio ga mozda jedno godinu nakon sto sam ga istrazio, nije los tenk za sada a prvu. Najjace sto sam prvu partiju krenuo sa stock topom, zaboravio mountat onaj tier X top, uspio opet napraviti oko 1,5k stete bez golda 

 Tocno to,igram od 2013 nikad modove nisam koristio.Kad vidim neke retarde kad na pocetku bitke imaju xvm pa vide sanse za pobjedu 0 % i odma pocnu kukat kako je izgubljeno i normalno ide se ubit odma.Takve retarde odma na black listu stavljam i zna se sta slijedi kad ga sretnes u svom timu.Koliko sam samo takvih partija preokreno kad je tim poceo da pametuje kako nemamo nikakve sanse za pobjedu.

6 godina
offline
World of Tanks

Koja sam tek ja neznalica...odigrao 43000 bitaka...nikada koristio modove, a još uvijek nemam pojma koji je to klinac taj XVM. Ja bih samo volio da se ukinu gold granate i lajtovi koji jure 250 km/h. Idu mi lagano na živce.Volim kada se sve odigrava polako...i jaaaaako glasno .....

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...

Koja sam tek ja neznalica...odigrao 43000 bitaka...nikada koristio modove, a još uvijek nemam pojma koji je to klinac taj XVM. Ja bih samo volio da se ukinu gold granate i lajtovi koji jure 250 km/h. Idu mi lagano na živce.Volim kada se sve odigrava polako...i jaaaaako glasno .....

 Volio bih i ja da sam opet u brucoskim danima i da hodam pos studentskim domovima ali ne ide to tako u zivotu 

 

Upali, igraj i rokaj dok je zabavno, cim krene nizbrdo  i bjegaj na neku drugu zanimaciju.

12 godina
offline
World of Tanks

neznam sta je  al sa ovim t30 svako malo nekom dignem kupolu

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Obj 130pm scorpion g su tako napravljeni da svi ostali td mogu se spremit u misju rupu...
Nema sto s drugim td igrat ovi su tier 11
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Horatio_Hornblower kaže...
Obj 130pm scorpion g su tako napravljeni da svi ostali td mogu se spremit u misju rupu...
Nema sto s drugim td igrat ovi su tier 11

Imam oba i ne igram nijednog :).

 

Draži mi je SU-152, nema slađe nego kad ga sprašiš u guzu za 900 dmg.

 

No homo.

 

Not that is anything wrong with that.

 

 

jaska jaska jaskaja
16 godina
offline
World of Tanks

Nemoguće.... ni jedan x5 nisam skupio u ova dva dana... koji god tenku garaži izabrao gubimo:

 

0:15, 2:15, 1:15, 4:15 5:15

 

gdje je prokleti problem?

 

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks
Ziga kaže...

Nemoguće.... ni jedan x5 nisam skupio u ova dva dana... koji god tenku garaži izabrao gubimo:

 

0:15, 2:15, 1:15, 4:15 5:15

 

gdje je prokleti problem?

 

 

 Osnovni problem jeu tome što ti je ovaj desni broj puno veči od onog lijevog... Ja sam odigrao u dva dana 70 borbi. Prvi dan 9 pobjeda...drugi dan 6 !!!! Nema frke, to je tako, svi igraju jer nema škole,dijele se bodovi, kutije, kuglice... i svi igraju pa je ekipa jako šarolika. Međutim, mene najviše živcira kada grindam i baš mi treba taj x5 i onda odigram 3 borbe i u svakoj uništim 5 tenkova...napravim po 3000 dmg i izgubim. I onda u idućoj borbi pobjedimo, ali ja niti jedan pogodak i sa tim x5 dobijem 1250..... Kada bi ovo blagdansko tenkovsko ludilo potrajalo barem još mjesec dana...meni je baš OK ! Nekako mi sve izgleda živo i veselo...

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2018 19:23 (dawor).
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Ziga kaže...

Nemoguće.... ni jedan x5 nisam skupio u ova dva dana... koji god tenku garaži izabrao gubimo:

 

0:15, 2:15, 1:15, 4:15 5:15

 

gdje je prokleti problem?

 

 

 Ja bi rek'o u WG.....

15 godina
offline
Re: World of Tanks
Ziga kaže...

Nemoguće.... ni jedan x5 nisam skupio u ova dva dana... koji god tenku garaži izabrao gubimo:

 

0:15, 2:15, 1:15, 4:15 5:15

 

gdje je prokleti problem?

 

 

 Nakon epske količine lostova prekjucer poceo sam slati max broj ticketa na wg gdje ih vrijeđam i tražim da fixaju MM i tražim kompenzaciju. Poslao sam u dva dana nekih 20 ticketa. Svski put sam dobio copy paste odgovor.

Jucer imam 67.57% win rate. Ne vjerujem bas da sam ja u jedan dan postao bolji igrać.

10 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...
Ziga kaže...

Nemoguće.... ni jedan x5 nisam skupio u ova dva dana... koji god tenku garaži izabrao gubimo:

 

0:15, 2:15, 1:15, 4:15 5:15

 

gdje je prokleti problem?

 

 

 Osnovni problem jeu tome što ti je ovaj desni broj puno veči od onog lijevog... Ja sam odigrao u dva dana 70 borbi. Prvi dan 9 pobjeda...drugi dan 6 !!!! Nema frke, to je tako, svi igraju jer nema škole,dijele se bodovi, kutije, kuglice... i svi igraju pa je ekipa jako šarolika. Međutim, mene najviše živcira kada grindam i baš mi treba taj x5 i onda odigram 3 borbe i u svakoj uništim 5 tenkova...napravim po 3000 dmg i izgubim. I onda u idućoj borbi pobjedimo, ali ja niti jedan pogodak i sa tim x5 dobijem 1250..... Kada bi ovo blagdansko tenkovsko ludilo potrajalo barem još mjesec dana...meni je baš OK ! Nekako mi sve izgleda živo i veselo...

 Vidim nisam jedini koji kad izgubi napravi pun k dmg a kad bude pobjeda za x5 odjednom pobjeda u 2 minute ni jedan sut ne stignes napravit 

6 godina
offline
World of Tanks

KUKNJAVA SE NASTAVLJA ! Stvarno se nešto poremetilo. Igram sa Object 140...probojnost osonovne granate 265...sa 10 m  sa strane ..čisti pogodak 3 puta za redom na T10....sva tri rikošet ?? 7 borbi...7 poraza...hahahaa. Yebomepas...trenutno mi najbolji tenk Cearnavon...   osnovna granata probojnost 220....probija sve živo....Odakle god da grunem sve probija...Nemam partije da nemam barem 1200 blokade....hahaaa...A yebeni SConquer ---X tier...NEMA TEORIJE DA NEŠTO PROBUŠIM !!!!!! Odigrao sa njime oko 150 borbi..jedva 23 % pobjeda. Jučer i danas 12 borbi sa Francuskom haubicom X tier....JEDNA JEDINA POBJEDA.... i na kraju dobijem markera na cijevi...hahahahahhahah...pa kakvi su tek onda ostali ako sam ja za to dobio oznaku ?! Blagdansko raspoloženje se nastavlja.....

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Znači bolesno, napravio sitni upgrade grafe, nema više frame dropova pri spotanju i eksplozijama.

WR skočio na 77% od upgradea grafe. Sa standardnih 52 :D

I to sa standard tenkićima, Pattoni I Centurioni t9/10 t49 I T-25
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2018 2:48 (saintmarcus9).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Prije dva dana sam imao 8 pobjeda u nizu sa M7 Priestom... Inače, tu su negdje win:lost, 50:50 otprilike...

Pitanje: Kako pokrenuti misiju za Stug IV? Izgrindao sam M37, prvi tier 4 arty koji imam (prije toga sam malo grindao Prišta i tier 2). Ne snalazim se u šarenilu misija...

 

Fala, đenja...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
World of Tanks

Ovaj thread bio i ostao jedna velika tema za kukanje 😂😂

 

Ako vi gubite toliko to znaci da netko drugi dobiva gejmove. Zakon brojeva. Ne vrijedi se zivcirat oko ovoga. Nije vam wg kriv sto gubite.

 

Kad se zaredaju par losih partija prebaci server odmori pola sata upali drugu igru bilo sto. Krivit xvm i wg zato sto vam se lose zaredalo je stvarno vec pateticno...

 

Nisam igrao skoro godinu dana i vratim se i sve je ostalo isto. Mm je meni ovih dana bio skroz ok. Bilo dobrih partija i losih. Od kad pamtim za tenkove je uvijek bilo tako kao i ovo ludilo za blagdane...

 

Sve najbolje decki 🐼

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Istina, samo treba igrat, pobjede će doći. Uspio sam dići SU-130PM sa prvih 80 bitaka i 36% pobjeda na 153 bitke 2155,97 DPG i 56,86% WR. Možda mi je i bolji od skorpiona sad kad sam već na četvrtom skilu. Još samo da stavim recon na comandera pa mogu maknuti binocse i staviti optiku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

decki zelim vam sve ono naj i suludo u novoj

da vam zena kupi novi tenk

da se svi skupa nadjemo negdje u birtiji na konferenciji

i dalje kak to vec ide

 

nemrem dugo laprdat, moram u ducan

po konzumablese

za nosit na poso

za +10% na radni elan dok radimo i +25% camo dok sjedimo

 

da da, kad edo pije na poslu, onda i sjedi... znaci nema gejmanja danas

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
8 0 hvala 1
11 godina
offline
World of Tanks

Evo samo jedna usporedba ja lovac i idiot poljak spoter. Citavih 13 min se krio iza mene i kad je konacno odlucio da krene sastavi ga jedan od njihovih i ammo rackuje ga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Ekipo ako netko želi u casual hrvatski klan javite mi se u PP. Par frendova skupa samnom smo osnovali klan za grupnu zezanciju,igranje u vodu,te tu i tamo klanske bitke. Ništa kompetetivno,bar za sada,više je cilj zabava i uigravanje. Nick na WOT-u mi je isti ko i ovdje pa me slobodno dodajte. 

 

Svima sretna nova! :D

Moj PC  
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice