World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.321.435
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
World of Tanks

sad 11 zaredom dobio sa t30:)

edit 13 zaredomzgubio 14-tu

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2019 15:45 (Žiga82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

sad 11 zaredom dobio sa t30:)

 Nema bolje igre od wota kada se dobija.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
15 godina
offline
World of Tanks

Poz, posto slabo, skoro nikako vise ne igrat WoT probao bi prodati acc ako je moguce, kako vise nisam vise u toku s igrom a zanimalo bi me kolko bi mogao dobiti tj. trazit za acc.

Na acc je sljedece: 36k golda, 600k free exp i ima preko 100 tenkova u garazi,oni bitniji su

26 X (Object 907, T95E6, Foch155, FV215b)

16 IX (T55 A)

26 VIII od toga 14 premium(Lowe, IS 5, SU-130PM, Centurion Mk,...)

 

 

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
cak_Norris kaže...

Poz, posto slabo, skoro nikako vise ne igrat WoT probao bi prodati acc ako je moguce, kako vise nisam vise u toku s igrom a zanimalo bi me kolko bi mogao dobiti tj. trazit za acc.

Na acc je sljedece: 36k golda, 600k free exp i ima preko 100 tenkova u garazi,oni bitniji su

26 X (Object 907, T95E6, Foch155, FV215b)

16 IX (T55 A)

26 VIII od toga 14 premium(Lowe, IS 5, SU-130PM, Centurion Mk,...)

 

 

 i nije ti zao prodati takav acc?

15 godina
offline
Re: World of Tanks

Zao mi je jer znam da necu dobit puno s obzirom koliko je ulozeno al isto tako mi je zao da stoji acc a da ne igram nit mi je vise gust igrat, evo iskreno probao sam u zadnje vrijeme bacit koju partiju al nema tu vise nikakvog gusta za igrom samo nervoza nakon odigrane partije...

I da zaboravio napomenut posto je nekima to bitno WN8 je 2,500+

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
12 godina
offline
World of Tanks

mozda ti za godinu dana dojde da opet igras,tak da bolje to nemoj prodavat,a i mozda uskoro srede mm,gold itd pa bu bolje

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

radije razmisli jos jednom, ja sam more od tvog scora i tenkova ali opet 2 god igranja, taman da sam full crn ne bih ga prodavao

mozda nades neku ekipu za klan pa samo to rokas, kampanje i sl, ili pricekaj malo pa mozda nesto srede po igri

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks

Tesko, radio sam i prije duze pauze,mjesec, dva cak i godinu od igre i kad bi se vratio imao bi kolko tolko gusta igrat, sad toga nema, probao sam odigrat koju partiju i to je bilo sve na silu iskreno.

Tako da definitivno sam za prodaju ako je moguce naravno i ako dobijem neku normalnu cijenu, zato sam postao tu da vidim kolko bi otprilike mogao trazit.

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Hvala Wargaming!!! Prelake su bile ove misije. Jos malo pa cu uzeti EBR 90 i dobiti "Black Widow" camo". Wargaming je bas siroke ruke ovih dana.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

prelake ?pa moras igrat ko manijak danima(samo to nije lako) a i tenk je najlosiji od svih koji su u zadnje vrijeme se dijelili po maratonima

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Evil Access kaže...

Hvala Wargaming!!! Prelake su bile ove misije. Jos malo pa cu uzeti EBR 90 i dobiti "Black Widow" camo". Wargaming je bas siroke ruke ovih dana.

 Daj šuti, vidiš da mi dobro ide

 

12 godina
offline
Re: World of Tanks
Ti si valjda prva osoba na internetu koja smatra da su misije lake. Istina, nisu nerješive, al zahtjevaju jako puno vremena.
Upravo zbog toga sam ti morao malo zaviriti u statistiku accounta. U posljednjih 7 dana si odigrao 484 bitke sto je 69 bitki prosječno dnevno. Ako bitka u prosjeku traje 10 min, znaci da si dnevno igrao 11.5 sati. Pa ne mozes bas reci da je to lako.

P.s. Oprosti zbog stalkanja, jednostavno sam morao.
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Pa dobro, ak lik igra WoT 10-12 sati svaki dan normalno da su mu misije lake. To i je prednost ovakvih grind misija što ih svatko može završiti ako ima dovoljno slobodnog vremena.

15 godina
offline
Re: World of Tanks
MoF0 kaže...

Pa dobro, ak lik igra WoT 10-12 sati svaki dan normalno da su mu misije lake. To i je prednost ovakvih grind misija što ih svatko može završiti ako ima dovoljno slobodnog vremena.

A baš to, tko ima vremena nije problem. Tko ima posao, obitelj, školu ne može. Osobno lakše mi je zaraditi tih 300kn nego grindat tenk, then again 56 ti premium tenk, da li mi je stvarno potreban?

 

Sječam se grinda za WZ-111, to mi je bio i zadnji grind. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2019 10:04 (Gajotres).
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Majesty kaže...
Ti si valjda prva osoba na internetu koja smatra da su misije lake. Istina, nisu nerješive, al zahtjevaju jako puno vremena.
Upravo zbog toga sam ti morao malo zaviriti u statistiku accounta. U posljednjih 7 dana si odigrao 484 bitke sto je 69 bitki prosječno dnevno. Ako bitka u prosjeku traje 10 min, znaci da si dnevno igrao 11.5 sati. Pa ne mozes bas reci da je to lako.

P.s. Oprosti zbog stalkanja, jednostavno sam morao.

 Meni bitke u prosijeku traju 4 minute.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Gajotres kaže...
MoF0 kaže...

Pa dobro, ak lik igra WoT 10-12 sati svaki dan normalno da su mu misije lake. To i je prednost ovakvih grind misija što ih svatko može završiti ako ima dovoljno slobodnog vremena.

A baš to, tko ima vremena nije problem. Tko ima posao, obitelj, školu ne može. Osobno lakše mi je zaraditi tih 300kn nego grindat tenk, then again 56 ti premium tenk, da li mi je stvarno potreban?

 

Sječam se grinda za WZ-111, to mi je bio i zadnji grind. 

Potpisujem. 

 

Da se razumijemo, dođe mi na dane da cijeli dan igram al jebiga... Kuća, poso, pas.... Uglavnom nema šanse.

 

Kad imam sat vremena za sebe i WOT nitko sretniji od mene. Samo što ga već tri dana ne stignem upalit a kamoli zaigrat.

 

 

 

jaska jaska jaskaja
13 godina
offline
Re: World of Tanks
cak_Norris kaže...

Tesko, radio sam i prije duze pauze,mjesec, dva cak i godinu od igre i kad bi se vratio imao bi kolko tolko gusta igrat, sad toga nema, probao sam odigrat koju partiju i to je bilo sve na silu iskreno.

Tako da definitivno sam za prodaju ako je moguce naravno i ako dobijem neku normalnu cijenu, zato sam postao tu da vidim kolko bi otprilike mogao trazit.

 Ja sam svoj prodao za 500kn i sad mi je žao jer je ponovno grindanje pain in the ass. 

 

Edit: dobio sam kupon za 30% popusta na nesto u premium shopu pa si mislim uzet nekakav t7/8...imate kakav savjet? TD ne želim, najrađe bih uzeo T34 al mi je skup...

 

 

9 FV4202
0 59-Patton
1 M46 KR
0 Pz Mutz
0 Panther 8.8
0 VK 45.03
0 KV-122
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.3.2019 17:04 (Ćoby).
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
cak_Norris kaže...

Poz, posto slabo, skoro nikako vise ne igrat WoT probao bi prodati acc ako je moguce, kako vise nisam vise u toku s igrom a zanimalo bi me kolko bi mogao dobiti tj. trazit za acc.

Na acc je sljedece: 36k golda, 600k free exp i ima preko 100 tenkova u garazi,oni bitniji su

26 X (Object 907, T95E6, Foch155, FV215b)

16 IX (T55 A)

26 VIII od toga 14 premium(Lowe, IS 5, SU-130PM, Centurion Mk,...)

 

 

 

 

 Ja sam za puno slabiji acc dobio 1600kn. Nisam sguran što je sve bilo na njemu, ali otprilike: 16 X, 3 IX, 6VIII/3premium/ 2k golda, 200k free exp...

10 godina
offline
World of Tanks
Testcode für den HWK30: HWKS-4U4HC-PF65Z
možda valja..
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
bivsi branitelj kaže...
Testcode für den HWK30: HWKS-4U4HC-PF65Z
možda valja..

Meni ne radi.

14 godina
offline
World of Tanks

posto moras imat premium da bi uopce kupio taj tenk  , cak i da bi ga samo otvorio za kupnju u premium shopu

vjerojatno moras imat premium da bi ga i isprobal prek koda

to je u skladu sa njihovim "STRONK PROGRAMINK" ™  nacinom razmisljanja i kulturom muznje para

znaci provjeri jel imas premium

il je neko vec aktiviral kod a ni imal pristojnosti napisat da ga je iskoristil

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

Meni se jučer i danas stalno pali crvena lampica. Igra stalno trza aaaaaaa još netko?

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2019 21:24 (hummer0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Wargaming je zakon. Imam ban 30 dana i uredno mi posalju mail da mogu da kupim tenka i da sam dobio dan premiuma za dan zena, kako su ludi hahaha.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
hummer0 kaže...

Meni se jučer i danas stalno pali crvena lampica. Igra stalno trza aaaaaaa još netko?

 Meni isto, 100 puta sam resetirao ruter (Optima)

 

Ljudovi hvala na preporukama, uzeo FV-a...nije loš, voli promašit, buše ga ko sir, dobro zarađuje 

 

 

10 godina
offline
World of Tanks

Koji je max prestige u ovoj sezoni 4 ili 5  ili koliko već  ? Ove njihove prevode ja ne kontam, al ako sam procito ok ona bi trebalo bit epizoda + 2 što je sad 4.

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
LordNIbbler kaže...

Koji je max prestige u ovoj sezoni 4 ili 5  ili koliko već  ? Ove njihove prevode ja ne kontam, al ako sam procito ok ona bi trebalo bit epizoda + 2 što je sad 4.

 Da.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
5 godina
offline
World of Tanks

poceo frontline u randomu samo debili, ali ozb samo debili. grindom mrtvu 6icu i to je zalosno igrati, veicnom u t8 padne. sto da radim sa stock 6icom? onda ekipa koja je top tier kempa, glupira se itd. i oni misle kako ce ljudi doci iograti igricu, pa vecina ce odustati u low tirevima koliko je to zalsno

da bogda propala igrica! bar se necu vise zivcirati toliko

 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Gledam si uzet neki premium tenk tier VIII pa me zanima kakva je Super Pershing nakon buff-a. Osim njega u užem izboru su mi dva TD-jca: WZ-120-1G FT i Strv S1.

 

Imam kupon sa 30% popusta pa reko da ga iskoristim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Za pare Scorpion (G) ili Strv.S1, WZ-120-1G FT je dobar tenk, ne zaradjuje kao prva dva,

ali je zabavan i snazan s prijeda.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Iskreno rađe ću si uzet premmiuma koji je zabavan za igrat nego neki koji nije zabavan a zarađuje malo više.

Imam u garaži Jagdtigera 8.8 i M4A1 Revalorisea i s oba mi je baš gušt igrat posebno s M4A1.

Scorpion (G) nema u premium shopu još ću si malo razmislit pa uzet nekaj.

 

Kakav je Panzer 58 Mutz baš gledam dosta ljudi kaže da je zabavan za igrat, a imam dva tier X mediuma njemčka pa mi dobro dođe za posadu halat s njim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice