World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.323.865
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
World of Tanks

Ja više ništa ne kontam ??? Kako mi  može Maus doći doslovce na 10 metara ( ja sa STRVS1 u grmlju) i da ga ne vidim a on mene vidi i opali...Dalje još veća glupost (ali na moju stranu :-) ) Opalim ga sa strane i rikošet...opalim po sredini i napravim mu 1800 štete...Ubio ga ko zeca :-) Pa da sam ga opalio sa Grile 15 nema teorije. A u drugoj partiji sa onom malom engleskom haubicom na 6. tieru ubijem T 34-85 sa jednom granatom..NEMA TEORIJE !? 

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...

Ja više ništa ne kontam ??? Kako mi  može Maus doći doslovce na 10 metara ( ja sa STRVS1 u grmlju) i da ga ne vidim a on mene vidi i opali...Dalje još veća glupost (ali na moju stranu :-) ) Opalim ga sa strane i rikošet...opalim po sredini i napravim mu 1800 štete...Ubio ga ko zeca :-) Pa da sam ga opalio sa Grile 15 nema teorije. A u drugoj partiji sa onom malom engleskom haubicom na 6. tieru ubijem T 34-85 sa jednom granatom..NEMA TEORIJE !? 

 Meni uglavnom bude suprotno, strvinare spotam tek kad se zabijem u njih

14 godina
offline
World of Tanks

bome, ne sjećam se kad sam otkrio švedsku palačinka ja sam, ni kad jurcam s boka, a kamoli dok me u nekom teškašu ulove u ciljnik i deru ko' sansku kozu...

 

ali da, nema logike, Obj. 268 s 303 mm probojnosti njemačku 100 seriju samo s boka tuče do srednjih udaljenosti, a sve iznad 250 m ako mi je drugačije okrenuto, ne mogu probit (nema zlata u mene!) nego moram s HE tuč....

 

jučer  mi je ping porastao na 100ms i potpuno neigrivo, kao pred mjesec dva kad je narastao na preko 300 takvo je bilo stanje... sama igra mi radi bolje, HD na maks postavkama, ali kao da im je net code u banani odjednom...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

po meni su nekkao sve zbrcaki sto se tice otkrivanja tenkova. nekad spotam nekog koga realno ne bi trebao spotati a nekad se moram doslovno zabiti u nekog da bi ga spotao

na stranus sad sto igrica nije full realna ali neki stvari su smijesne

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Ja najčešće igram s stugom a on je slijepac ne vidi ni ono sto je na 2m od njega ali to konpenzira kao dobrom kamuflažom ali dzabe ti kad sam skuzio da te cesto okriju bez obzira na sve...
I jos sto sam otkrio sto mi je iritantno su putanje projektila nekad moj kv2 sa 152mm je precizniji od stuga ....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
marionezi82 kaže...

ima li goreg tenka od st. emilla u igri. Pa mamu mu koliko je to los tenk, tacno cu prekinuti grindanje i skupljati free samo da ga vise ne vidim u garazi.

 Moram se vratiti na ovu temu, ja sam imao isto misljenje o njemu dok nisam istrazio zadnji top. Istina je da je tenk prespor i nema armor, ali gun depression, penitracija i prosjecna šteta sve nadoknade. Pokušaj iskoristavati te tri stvari na nacin da se maksimalno udaljis od protivnika i da stanes iz nekog brijega gdje ces proviriti na par sekundi i nestati. 15 stupnjeva gun depresije je nesto sto ces rijetko kada vidjeti u igri.

11 godina
offline
Re: World of Tanks
Majesty kaže...
marionezi82 kaže...

ima li goreg tenka od st. emilla u igri. Pa mamu mu koliko je to los tenk, tacno cu prekinuti grindanje i skupljati free samo da ga vise ne vidim u garazi.

 Moram se vratiti na ovu temu, ja sam imao isto misljenje o njemu dok nisam istrazio zadnji top. Istina je da je tenk prespor i nema armor, ali gun depression, penitracija i prosjecna šteta sve nadoknade. Pokušaj iskoristavati te tri stvari na nacin da se maksimalno udaljis od protivnika i da stanes iz nekog brijega gdje ces proviriti na par sekundi i nestati. 15 stupnjeva gun depresije je nesto sto ces rijetko kada vidjeti u igri.

 Vjerovao ili ne sad kad sam i ja taj top istrazio ogromna razlika u igranju. Bukvalno ni jednu psrtiju nisam ispod 2k dmg. Min po granati oko 415 dmg a najvise bez rack-a na Oi je bilo 620 u bok. Hebe ga sto je neprecizan i sto je veoma malo granata za bitku, vise puta sam ostao bez municije i to po 4-5 min prije kraja. Imam jos 3k do rhm, pa ga prodam. Btw, kakav je rhm, je li slican emillu ili drugaciji? 

12 godina
offline
Re: World of Tanks
St Emil je po meni najlosiji tenk na toj grani. Rhm je bolji od St Emila, Wt je bolji od Rhma, a Grille i Wt su mi jednako dragi. Mozda je Wt malo bolji jer si češće top tier, ali to je normalno u svakoj grani kad uspoređuješ IX. i X. razinu.

https://tanks.gg/compare/st-emil?t=rhm-b-wt~wt-auf-pz-iv~grille-15
 
1 0 hvala 1
6 godina
offline
World of Tanks

Jaki momci  

 

 

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Majesty kaže...
St Emil je po meni najlosiji tenk na toj grani. Rhm je bolji od St Emila, Wt je bolji od Rhma, a Grille i Wt su mi jednako dragi. Mozda je Wt malo bolji jer si češće top tier, ali to je normalno u svakoj grani kad uspoređuješ IX. i X. razinu.

https://tanks.gg/compare/st-emil?t=rhm-b-wt~wt-auf-pz-iv~grille-15

 Ma vraga najlošiji.

 

Nema mi gore nego kad me u devetki klepi sedmica za 600-700 damage. A jedva da joj top viri iza brijega.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

bome, ne sjećam se kad sam otkrio švedsku palačinka ja sam, ni kad jurcam s boka, a kamoli dok me u nekom teškašu ulove u ciljnik i deru ko' sansku kozu...

 

ali da, nema logike, Obj. 268 s 303 mm probojnosti njemačku 100 seriju samo s boka tuče do srednjih udaljenosti, a sve iznad 250 m ako mi je drugačije okrenuto, ne mogu probit (nema zlata u mene!) nego moram s HE tuč....

 

jučer  mi je ping porastao na 100ms i potpuno neigrivo, kao pred mjesec dva kad je narastao na preko 300 takvo je bilo stanje... sama igra mi radi bolje, HD na maks postavkama, ali kao da im je net code u banani odjednom...

 valjda jedan od zbuganijih topova/vozila. ono bušim ajmo reći 2 mausa frontalno a onda idući šut odbije se bočno od francuza... a šuteva u ništa ono čudo.

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Vidim da je object 252u na prodaji. Isplati li se. Poceo sam WoT igrat aktivno mozda zadnjih par mj, bila je pauza sigurno od par godina, inace sam svakodnevno na World of Warshipsu al privukao me WoT opet radi novog enginea i grafike di mi sad radi kako spada dok na onoj staroj verziji mucio sam se sa FPS-om iako imam overkill PC za igru kalibra WoT, ugl. Sta kazete vi, isplati li se 252u, dal je toliki OP kakav govore da je, ili se sta promjenilo dosad?

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
World of Tanks

ne ,top mu je trubaal oke je za botove,duze ostanu zivi

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2018 13:55 (Žiga82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
TheDarkSide kaže...

Vidim da je object 252u na prodaji. Isplati li se. Poceo sam WoT igrat aktivno mozda zadnjih par mj, bila je pauza sigurno od par godina, inace sam svakodnevno na World of Warshipsu al privukao me WoT opet radi novog enginea i grafike di mi sad radi kako spada dok na onoj staroj verziji mucio sam se sa FPS-om iako imam overkill PC za igru kalibra WoT, ugl. Sta kazete vi, isplati li se 252u, dal je toliki OP kakav govore da je, ili se sta promjenilo dosad?

 Za njega se prica da je OP jer ima armor koji moze namucit t8, u svemu ostalom je tek prosjecan ili ispodprosjecan...i sretno sa time da ces bit OP u ovakvom MM gdje t8 igra u t9/t10 u 90% bitaka.

Ali i dalje je jedan od boljih premijuma i uvijek dobro dodje sovjetski HT trener jer su u igri 4 sovjetske HT linije (is6 je najlakse opisat kao losijeg defendera ali sa povlastenim MM, kv5 bio i ostao tenk sa silnim armorom kojeg svi buse, tzv. 'weakspot tenk", is3a ima 1 clana posade manje pa ti nece pomoci kao trener i ima sve mane kao i is3, kroz klanske kampanje su se jos mogli dobit is5 i kreslav, nemam ih ali predpostavljam da su ili osrednji ili losi jer se jako rijetko srecu kroz random i stronghold)

Ako si aktivan u klanskim aktivnostima defender je pozeljan u t8 strongholdu.

Najbolje da sam zakljucis treba li ti takav tenk...

 

10 godina
offline
Re: World of Tanks
TheDarkSide kaže...

Vidim da je object 252u na prodaji. Isplati li se. Poceo sam WoT igrat aktivno mozda zadnjih par mj, bila je pauza sigurno od par godina, inace sam svakodnevno na World of Warshipsu al privukao me WoT opet radi novog enginea i grafike di mi sad radi kako spada dok na onoj staroj verziji mucio sam se sa FPS-om iako imam overkill PC za igru kalibra WoT, ugl. Sta kazete vi, isplati li se 252u, dal je toliki OP kakav govore da je, ili se sta promjenilo dosad?

 Fx ili buldozer je bio meh uvijek za online igre A pogotovo koje su single core bile, di je buldozer dut...

252 ili defender, se isplati, jer je brain death tank, pogotovo u svom t ako je top dog, jedino što treba je malo mozga da se ne zajolat u masu tenkova, gun je ok, malo trola nekad, ali kad zarolas za 500+ što je trećina hp boli i ostavlja strah...

Osobno nebi kupio jer sam se toga gameplaya nauzivo s good old is6 koji je defender before it was cool, ako se da mozgat i razumije se mehanika scorpion je mnogo bolji tenk, jer ne pati toliko kad ga mm uhebe pa baci u t10, ali je razlika što ne može tenkat ko defender, al opet u t 10 s defenderom je meh, dok skorpion i dalje nema armora tako da se ne gubi nešto, a  i dalje gun za 500 rola

Al s obzirom da ce defender dignit cjenu acc i pitanje dali ce ga ponovo stavit, je ok kupnja za nekoga ko nema bas premium tenkova, ja 400 kn bum rađe potošio na pametnije stvari 

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
12 godina
offline
World of Tanks

rade si zemi t26e5,lowe ili 50tp ak os teskog

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Imam Lowa i IS6 od prije davno. Od nedavno AMX M4 49, i uzeo sam 252u iz razloga sta je rijedak i gameplay mi se svidja. IS6 ima armor al top je katastrofa. lowe je dobar, AMX isto nije los.

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
World of Tanks

A ima ih sada hrpa u igri ovih dana, ljudi valjda misle da su neuništivi pa igraju kao debili i tenk na kraju ispada jadan. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Danas mi se desilo komicno..bio sam top tier, al đabe kad ostatak tima je krepao u roku 5 minuta, i desila mi se situacija da me jedan cijelo vrijeme snajpao u tracks, dok drugi je spamao HE i to ono dok mu se ne potrefi, bilo je smjesno, zanci nisam se mogoa micat stojim tako na otvorenom, ovaj spama u tracks, ovaj spama HE, ostali pokusavaju sa AP, APCR al ding count se samo dize i dize doslo do nekih 5400, u tim trenucima prakticki ostao sam jedini ziv, i eto napokon uspiju me ubit, al kakva komedija, T7 i T6 tenkovi doslovno nista nemogu 252u. To nije uspjevalo ni sa IS6 haha.

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
World of Tanks

poboljsali su is6 okolp ni njemu sad bas tir 6 i 7 nemogu puno

+is6 ima bolji gun handling od defendera

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2018 19:38 (Žiga82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

je dan gun handling al probit nesto, e to tesko, pa i sa goldom...ima preff MM al ni to mu bas ne pomaze...đabe ti sav armor svijeta ako onog koji te puca nemozes ubit/probit

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
World of Tanks

Cijeli dan šiban s typom u nijednoj partiji nije bilo artije kada je bio taj tenk

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
400 ili 700 kuna dati za jedan tenk samo da bi se osjecao malo nadmocnike u odnosu na 6. i 7. razinu??

Ja stvarno ne razumijem igrace koji su u stanju to napraviti. Bude li vam žao bar malo?
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Gle, u mom slucaju, novac mi nije problem u zivotu, ako to tako mogu nazvat i rec, tako da dat 400 kn jednom u neznam ni ja koliko nije nista posebno, u svakom slucaju popio bi ih, tako da ovo bar ostaje duze od alkohola u krvi i zabavim se na duze staze, svakom na izbor, i ja ga prvenstveno nisam uzeo da bi bio "nadmocniji" nego da imam nesto sta nije bas toliko cesto + sta cu ga redovnije igrat

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Majesty kaže...
400 ili 700 kuna dati za jedan tenk samo da bi se osjecao malo nadmocnike u odnosu na 6. i 7. razinu??

Ja stvarno ne razumijem igrace koji su u stanju to napraviti. Bude li vam žao bar malo?

 Cuj ako je igra koju zaista igras a mi koji je igramo igramo je godinama ne vidim problem kada se izdvoji novac za igru.

Mozes postaviti i kontra pitanje jel vrijedi bilo koja igra koja izade 400-500 kn za tih desetak sati gameplaya?

 

Pa ako ce mu olaksat zivot daj defender ne vidim razlog zasto ga ne bi kupio... 

 

12 godina
offline
World of Tanks

Igram wot već godinama i uopće ne vidim problem u trošenju novca na igru. Kad potrošiš 2-3 tisuće kuna na PS4 ili neku drugu konzolu to je isto trošenje novca na igre. Ja kad trošim novce na nešto nastojim pogledati što dobivan za to što dajem. Pa idemo redom:

Defender će te učiniti boljim igračem? Neće, boljim igračem u wotu te može učiniti jedino iskustvo.
Defender će podignuti cijenu tvog accounta? Hoće, ali vrhunski accounti se mogu naći za manje od 700 kn (koliko košta jedan defender). Osim toga, veću cjenu postižu accounti s boljom statistikom, a to nema veze s defenderom.
S Defenderom ću zarađivati kredite? Hoćeš, ali za to postoje bolji (po zaradi) i zabavniji tenkovi. http://www.vbaddict.net/statistics.php?tier=0&tanktype=0&nation=0&premium=0&modeid=0&team=0&battles=1000&groupby=0&fieldname=creditsn&server=
Defender je unikatan tank? Ništa posebno, malo bolji od IS3
https://tanks.gg/compare/is-3?t=defender

Po meni se više isplati pljunuti 560 kuna za godinu dana premiuma, jer te ne ograničava na samo jednog tenka, a igranje će ti biti kud i kamo lakše.

Za kraj: to su vaši novci, radite što hoćete, ali razmislite prije svega.

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

Ja si otprilike svaki 2-3 mjesec uplatim premium, i to je sve sto ja dajem WG, vjerovatno bi dao vise ali se zena ne slaze s time. Istrazio sam t10 arty francuza, i iznenadjen sam koliko ta arty ima razlike u pobjedi i porazu. Pobjeda i zaradis preko 30k  bez rezervi, a isto tako ako izgubis u minusu si oko 20k srebrenjaka. Ubija dug rel.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
World of Tanks

Ako niste vidjeli ; rental tjedan dana, uzeo lowe dvaput i zbrojilo mi se s onima iz twitcha.

 

TQLORRAINE - Lorraine 40t
TQBULL - Bulldog
TQELCEVEN - ELC Even
TQT26E5 - T26E5
TQM4A1REV - M4A1 Revalorisé
TQSOMUASM - Somua SM
TQT92LIGHT - T92 LT
TQRHMSKORPIONG - Scorpio G
TQT34HEAVY - T34
TQAMXM4 - AMX M4 mle. 49
TQJAGDTIGER88 - JagdTiger 8.8
TQCANONDASSAUT - AMX Canon d'assaut 105
TQLOEWE - Löwe
TQWZ1201GFT - WZ-120-1G FT
TQTYPE64LT - Type 64
TQIS6HVY - IS-6

 
7 0 hvala 6
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Ja igram wows aktivno znaci gotovo dnevno, tamo imam oko 40tak brodova, od toga mozda 7-8 premiuum brodova. Koristim premium, tako da mi se djeli lijepo i na wot i na wows. WOT sam nekad igrao bio aktivno, jos na starom engineu i kad je bila dosla u open betu, al radila mi je tad uzasno s obzirom da sam imao vec tad konfuguraciju koja je trebala "jest" wot za dobro jutro pa opet igra je vrtila kako je vrtila. Izasao je wows i tu sam wot prestao igrat, da bi sad nedavno opet wot poceo igrat, odnosno nakon updatea 1.0 vratio se na wot, i mislim da cu igrat ga sad isto redovito uz wows, s obzirom da mi se sad igra vrti onako kako treba maxed out.

 

Sta se tice novca, tko ima koliko trosi na ono sta zeli. Tako da ne vidim problem oko toga baš. Nisam kupio prvensteno ja defendera jer mislim da cu sad bit nepobjediv, ili da mi je to bio glavni cilj, jednostavno volim ruske tenkove, pogotovo heay, i zasto ne :)

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
World of Tanks

Onako cisto da vidim da li je uopce moguce, a cekajuci novi komp da mi dodje, instaliram WoT na svoj surface pro (core m7, 4GB RAM-a) i zacudjujuce na low i standardnim klijenotm dobijem 70 fps 

 

Izgleda jadno ali radi 

 

 

 
4 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice