World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.324.066
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

To je jedan od najvecih razloga mog povratka wotu...sta se igra sad vrti kako je "oduvijek" trebala, i ljepse izgleda nego prije, naravno grafika nije bitna toliko u ovakvim igrama jer recimo wows izgleda puno losije od wota i na starijem engineu je. Nadam se da ce update engina i ostalog doc jednom i u wows di mislim da bi igra mogla i jos bolje se vrtit od wota jer wows ima najvise mora otvorenog, i otoci i otocici, tako da nema u wowsu toliko kuca i vegetacije za renderirat.

 

 

Imam pitanje za vas znalce planiram T10 ruski heavy...IS7 ili Obj 277, sta imate za rec za ta dva tenka?

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
World of Tanks

Da mi je netko rekao da ću nakon 2 godine pauze igrati novu liniju .... rekao bi mu da je lud 

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks

 

 

Da mi je netko rekao da ću nakon 2 godine pauze igrati novu liniju .... rekao bi mu da je lud 

 

 

Koja to lajna ..bijela ? :)

iks
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.11.2018 16:40 (Sectoid).
11 godina
offline
World of Tanks

Uzmem rhm scorpionG na rentu 7 dana i ne mogu vjerovati koliko to cudo zaradjuje!! Za 3 sata igranja 1200000 srebrnjaka!! Prva prilika kad zena ne vidi a on na orodaji ima da ga kupim. Igrao sam sa lor, elc, m4, wz i jos koji aal nijedan ko on. E sad, u prosjeku je od 2,8 do 3,2k dmg i opet sam tek na 38% za 1st moe. Izgleda da ljudi rasturaju s njim. Men je lego ko prase u slamu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
marionezi82 kaže...

Uzmem rhm scorpionG na rentu 7 dana i ne mogu vjerovati koliko to cudo zaradjuje!! Za 3 sata igranja 1200000 srebrnjaka!! Prva prilika kad zena ne vidi a on na orodaji ima da ga kupim. Igrao sam sa lor, elc, m4, wz i jos koji aal nijedan ko on. E sad, u prosjeku je od 2,8 do 3,2k dmg i opet sam tek na 38% za 1st moe. Izgleda da ljudi rasturaju s njim. Men je lego ko prase u slamu.

 Do kada se mogu iskoristiti ovi codovi za rentanje jer i ja ga dugo zelim isprobati?

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

T9 bitka, vozim STRV S1, gubimo 14:8,

vracam se u bazu, resetiram, rijesavam 6 vozila,

jedno po jedno, i na kraju me poklopi M55/53.

 

Skoro medalja, sta ces, bar sam se dobro nasmijao.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

T9 bitka, vozim STRV S1, gubimo 14:8,

vracam se u bazu, resetiram, rijesavam 6 vozila,

jedno po jedno, i na kraju me poklopi M55/53.

 

Skoro medalja, sta ces, bar sam se dobro nasmijao.

 Jesi dobio 30% popusta za iduću kupovinu sljedečih 7 dana?

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Jesam. Al sta mi vrijedi kad sam Defendera kupio par dana prije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...
marionezi82 kaže...

Uzmem rhm scorpionG na rentu 7 dana i ne mogu vjerovati koliko to cudo zaradjuje!! Za 3 sata igranja 1200000 srebrnjaka!! Prva prilika kad zena ne vidi a on na orodaji ima da ga kupim. Igrao sam sa lor, elc, m4, wz i jos koji aal nijedan ko on. E sad, u prosjeku je od 2,8 do 3,2k dmg i opet sam tek na 38% za 1st moe. Izgleda da ljudi rasturaju s njim. Men je lego ko prase u slamu.

 Do kada se mogu iskoristiti ovi codovi za rentanje jer i ja ga dugo zelim isprobati?

 Vrati se stranicu unazad, kolega je postavio kodove, mislim da je samo za novembar al nisam siguran, ispravite me ako grijesim.

15 godina
offline
Re: World of Tanks
TheDarkSide kaže...

To je jedan od najvecih razloga mog povratka wotu...sta se igra sad vrti kako je "oduvijek" trebala, i ljepse izgleda nego prije, naravno grafika nije bitna toliko u ovakvim igrama jer recimo wows izgleda puno losije od wota i na starijem engineu je. Nadam se da ce update engina i ostalog doc jednom i u wows di mislim da bi igra mogla i jos bolje se vrtit od wota jer wows ima najvise mora otvorenog, i otoci i otocici, tako da nema u wowsu toliko kuca i vegetacije za renderirat.

 

 

Imam pitanje za vas znalce planiram T10 ruski heavy...IS7 ili Obj 277, sta imate za rec za ta dva tenka?

 ja imam is7 a imat cu i objecta 277.

is7 bolji armor mislim da je sve ostalo na strani objecta 277.. no is7 je isto jaako brz tenk

12 godina
offline
World of Tanks

sa 277  ti netreba gold ,sa is7 malo moras ponekad ,265 vs 250 pen

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

sa 277  ti netreba gold ,sa is7 malo moras ponekad ,265 vs 250 pen

 Meni je fakat zao sto npr i ST-I i t10 i Object 705 tier 9 imaju bolji gun od is7 tier X

 

Iako na objectu 705 mozes birat i ovaj is7 130mm gun ali je 122mm dosta bolji

15 godina
offline
World of Tanks

Amx 50B. Tier X . Ace

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Hvala bogu da je gotov ovaj event, barem će manje biti gold spamanja nadam se 

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Nemogu vjerovat koji kreteni ovo igraju kako da ista napravis....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

5x XP a vikend još kada dodam 100% XP-a po satu zagarantiran mi je win rate od 24% i razbijen komp. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

Ekipa, može pomoć..

 

došao doma s posla, pokrenuo WOT kliknem na PLAY... i nakon što taj početni prozor nestane...ništa se ne događa

Safe mode isto ne radi, restart PCa ne daje efekta

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Ziga kaže...

Ekipa, može pomoć..

 

došao doma s posla, pokrenuo WOT kliknem na PLAY... i nakon što taj početni prozor nestane...ništa se ne događa

Safe mode isto ne radi, restart PCa ne daje efekta

 

 Probaj provjeriti integritet igre

 
 

Meni neda jer mi update radi u pozadini, ali može se stisnut tipka inaće, nije ovako zamračena...

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 18:43 (1BIT).
12 godina
online
Re: World of Tanks
Ziga kaže...

Ekipa, može pomoć..

 

došao doma s posla, pokrenuo WOT kliknem na PLAY... i nakon što taj početni prozor nestane...ništa se ne događa

Safe mode isto ne radi, restart PCa ne daje efekta

 

 Bio je danas neki update... Kod mene se sam odradi kad upalim komp... Da nije zbog toga...?

Nisam ja ništa prčko.
16 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

 

 Probaj provjeriti integritet igre

  

Meni neda jer mi update radi u pozadini, ali može se stisnut tipka inaće, nije ovako zamračena...

 Hvala ti puno na asistenciji 

 

odoh ubijati poljake..witam 

16 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

sa 277  ti netreba gold ,sa is7 malo moras ponekad ,265 vs 250 pen

 

Object 277  je teže izgrindati nego IS-7 s obzirom da nakon IS-3 se moraš odlučiti na koji tenk ideš :)

kad pratiš liniju otkljućavanja modula, pun kufer više expirencea ti treba...

 

Ja sam baš na IS-3 i imam još nešto sitno za otključati Obj 257 jer mi se neda grindati toliko druga linija

6 godina
offline
World of Tanks

WOTPOLSKA100

 

Za misije neke između 11. i 18. , food, rammer, repair kit, reserves.

 

111111

 

Unijeti kod i 11.11. otvoriti igru između 11:11 i 11:30 sati i jedan dan premiuma.

 
2 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Gdje se unose kodovi glupo je mozda pitanje ali kako sam imao pauzu od godine i po dana ne znam...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
protest431 kaže...

WOTPOLSKA100

 

Za misije neke između 11. i 18. , food, rammer, repair kit, reserves.

 

111111

 

Unijeti kod i 11.11. otvoriti igru između 11:11 i 11:30 sati i jedan dan premiuma.

 Eto ti te đavle...sad ću se opet morat vratit wot-u

 

15 godina
offline
World of Tanks

Prvi sat igranja s 5x + 100% xp ni jedna pobjeda so far

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks
Gajotres kaže...

Prvi sat igranja s 5x + 100% xp ni jedna pobjeda so far

Ja sam onda i dobro prošao. Ko lud grindam sa T10 onu drugu desetku (imam IS7). Prva borba pobjeda i dobio oko 6000 XP. Nakon toga 12 poraza za redom. Ludnica...

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
12 godina
online
World of Tanks

Istekao najam tenkova... Ono, TQxxxxx...  :/

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

ovo vikendom je milina igrati. jutros do negdje 10 sati je bilo super kasnije ajme majko. ne kuzim ove partije gdje vodis 3,4-0 i onda u minutu se okrene na 4-6 i izgubis. jednostavno nevjerovatno

jos kad grindas stock tenkove izludis

 

nego jel se isplati talijane dizati, trenutno sam na tier6 stock i em je spor em nema oklop. kkve su 8 ili 9?

i jel se isplati ici na leoparda trenutno sam na indenu isto stock i isto mi ga je muka igrti

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

Iznenadio me taj x5 vikend i nekvaliteta igrača... vidim da se nije ništa promijenilo..

rushaju kao muha bez glave misleći da će "cap" proći bez ispaljene granate

 

pao mi je rejting jer stalno nižemo poraze...i naravno krive tebe što je cijeli tim izginuo..

 

Prodao IS3, kupio Object 257, prebacio posadu i opremu

 

otključao KV4 (isplati li se prelaziti s KV3? vidim da i dalje s tiera 8 ostajem na tieru 8 i postajem vreća za napucavanje)

napomena, da mi posada na KV3 ima 4 skilla

 

 

danas malo igrao s Mausom nakon 3 godine koliko stoji u garaži... kako je to zabavan tenk milina...granate lete sa svih strana a ti dalje voziš i guraš liniju napada 

 

Poljska linija, došao do otključavanja Tiera 6..ima li smisla to nastavljati?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 21:24 (Ziga).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber2 kaže...

nego jel se isplati talijane dizati, trenutno sam na tier6 stock i em je spor em nema oklop. kkve su 8 ili 9?

 Meni su talijani vrh, tier X talijan mi je trenutno najdrazi tenk u igri. Trebat ce ti neko vrijeme da se naviknes na taj autoreloading sistem punjenja granata, al on ti se pojavljuje od osme razine pa imas vremena da se priviknes.

Opcenito gledajuci, talijani su support tenkovi, ako zelis dobro igrati s njima trebas izbjegavati direktne dvoboje protiv oklopljenijih tenkova (a to su gotovo svi)  i stajati na sigurnoj udaljenosti. U svojim najboljim bitkama sam nastojao prvu polovicu bitke odigrati bez izgubljenog hp (mrcvarenje protivnika sa sigurne udaljenosti), a onda uletiš u hrpu protivnika kad si svi vec dobro osteceni i prelomiš bitku. Ukratko, ako nemas strpljenja ne idi na tu granu.

 

Što se tiče razine V/VI/VII, nisu predobri i prezabavni, al imaju solidnu probojnost i dmg pa su podnosljivi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 8:13 (Majesty).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice