Bnet - iskustva općenito ? izdvojena tema

poruka: 4.148
|
čitano: 1.663.892
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

meni ne smeta sto su stavili to ogranicenje zato sto ja sad ne mogu skidat 1 tb mjesecno (ne potrosim ni 1/10 toga), ali me smeta mijenjanje stavki ugovora koje nemaju veze s onim sto sam ja potpisao. Sto se kvalitete usluge tice, ja sam prezadovoljan. Koristim b-net skoro pola godine, 3D paket, i sve funkcionira bas kako bi trebalo, ama bas nikakvih problema nisam imao. Nadam se da ce tako i ostati. 

This time next year we'll be milionaires
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Bnet - iskustva općenito ?

Svaki provider ima tu klauzulu, ali niti jedan je još nije iskoristio. BNet sigurno hoće. Mogao bi slijedeći mjesec skinuti 400GB pa vidjeti kako se to u praksi provodi.

 

Ja se bunim - i to jako - iako sam prošli mjesec imao ~40GB prometa. Reklamiraju jedno, daju drugo - očito je to postao način rada kod nas. Počelo je s uplitanjem ISPa u vrijeme kada iskorištavam (!) plačeno i penalima ako to radim kada njima ne odgovara, a završiti će filtriranjem, usporavanjem i/ili dodatnim naplačivanjem sadržaja kojeg žele.

 

Kuda to sve vodi, pročitajte ovdje:

http://www.monitor.hr/clanci/pravo-na-internet/47330/

 

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Srednji kaže...

 

 

Izgubio bi okladu, ja sam jedan od onih koji kupuje svoj software legalno ili koristi free proizvode a filmove radje idem gledati u kino zbog boljeg dozivljaja

Daleko sam od 250 GB mjesecno download-a koje uvjetuje B net ali je stvar principa...

 

 

Ajd molim one koji nemaju sto pametno za reci neka ne se ukljucuju u raspravu....hvala svima

 

 

Da, slažem se s tobom da je stvar principa. Ali shvati da oni to ograničenje ni nisu uveli radi tebe i takvih kao ti nego onakvih kakve sam opisao u mom prethodnom postu.

 

Evo, npr i Skype ima fair usage policy kod telefoniranja.

Ja koristim opciju "Unlimited Europe" za cca 6 €/mjesečno. No, naravno da ima ograničenja ("Calls to phones and mobiles and Skype To Go* calls are included in your subscription subject to a fair usage limit of 10,000 minutes per user per month, with a maximum of 6 hours per day. Also, no more than 50 different numbers in total can be called per day.") - nemoram ti prevoditi

 

Naravno, NORMALAN korisnik to nemože potrošiti, a ograničenje je tu da se opcijom nebi koristili call centri.

 

...Ja sam inaće na T-Comu i nemam baš lijepih komentara o njima, tako da - dok ne budemo imali optiku (čitaj Metronet) - jedino nam preostaje žaljenje jedni drugima!

Zdravac
15 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Ma naravno, poanta cijele price nije koliko se skida (ima i takvih da se razumijemo) poanta je do kad ce nas tretirat kao ovce i gulit gdje ko kad stigne a kao sve je to za nase dobro....umoran sam vise od toga da nemres prosetat parkom a da te neki konglomerat ne odere bez razloga samo zato jer moze...imam 39 godina i pojeo sam puno previse gov..a a nisam bio nimalo gladan {#}

 

 

@Knez:

 

ne smeta ni meni, velim, ne skidam ni 10 GB mjesecno a kamoli 250, al to nisam potpisao...samo to

Remember my friends, God is dead. Marx is also dead. But the market lives. The market must become your new God.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.3.2011 17:45 (Srednji).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Znači ja sam ABNORMALAN korisnik ako plačam 20 mb download  ne nativnih 8 iz 3D paketa jer imam 2 djece i ženu , em sam ja u penziji igram igre skidam demoe, filmove a opet SVAKI tjedan sam u kinu i gledam skoro pa sve što dođe, i leachamo internet non stop, klinci su non stop na vidio pozivima NON stop na glupom Youtube u gledaj all over again iste stvari, i nabijem promet, i JA sam kriv jer plačam 3 puta veći download od normalnog da bih ga i MOGAO koristiti i opet ponavljam ako platiš NAJAĆI download paket onda nemaju zamjerke prema tebi (znači plati i radi što hočeš?).

 

 Poanata je , ako im ovo prođe, tko kaže da sutra neće staviti ograničenje na 300 gb , ili 150 , ili 10 ? ponovno , koliko je po tebi fair "FLAT RATE"? 10 mb po danu, 10 gb, 100 bg ili neograničeno. U ugovoru NISU korištene strane riječi koje ne poznamo i tamo nije to navedeno.

 

 Uglavnom zaboli me, već sam danas zatražio pristupnicu za drugog ISP a cijeli 3D paket, a i samime time što dozvoljavaju da ih se napusti na njihovu štetu to jest bez kompenzacije znači jednu od dvije stvari.

 

  a) žele se riješiti ljudi koji im  rade promet i imati ljude koji plačaju flat a troše 1 gb mjesečno pa nemoraju upgrade infrastrukturu pošto su uveli i videoteku koja će cuclat abnormalno bandwith

  b) digla se prašina pa hoće ispast fer jer kao dodaju nešto u ugovor i kao fer su ako nam ne paše možemo ga raskinuti

2 mislim da je a)
1 mislim da je b)
7 niti jedno
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Knez_007 kaže...

No opet, mislim da takvo bezobrazno mijenjanje ugovora nema opravdanja, tim vise sto smo mi stariji korisnici pristali na neke drugacije uvjete kada smo potpisivali ugovor. Volio bih cuti nekog tko bi to mogao protumaciti s pravne strane. Nisam bas siguran da smiju tek tako vuci takve poteze

Opće uvjete poslovanja smiju mijenjati, ali ukoliko su izmjene nepovoljne za pretplatnika, pretplatnik ima pravo u roku 30 dana od objave novih uvjeta raskinuti pretplatnički odnos bez plaćanja ikakve naknade.

 

Zakon o elektroničkim komunikacijama
Članak 42
(7) Operatori javnih komunikacijskih usluga mogu primijeniti izmjene općih uvjeta poslovanja i cjenovnih sustava iz stavka 1. ovoga članka na postojeće pretplatnike najranije nakon 30 dana od dana njihove objave. Izmjene koje su isključivo u korist pretplatnika mogu se primijeniti bez odgode.
(9) U slučaju izmjene općih uvjeta poslovanja i cjenovnih sustava iz stavka 1. ovoga članka, koji su za pretplatnika nepovoljniji u odnosu na ugovorene opće uvjete i cijene, pretplatnik ima pravo raskinuti pretplatnički odnos bez naknade, u roku iz stavka 7. ovoga članka.


14 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Crotiger kaže...

Znači ja sam ABNORMALAN korisnik ako plačam 20 mb download  ne nativnih 8 iz 3D paketa jer imam 2 djece i ženu , em sam ja u penziji igram igre skidam demoe, filmove a opet SVAKI tjedan sam u kinu i gledam skoro pa sve što dođe, i leachamo internet non stop, klinci su non stop na vidio pozivima NON stop na glupom Youtube u gledaj all over again iste stvari, i nabijem promet, i JA sam kriv jer plačam 3 puta veći download od normalnog da bih ga i MOGAO koristiti i opet ponavljam ako platiš NAJAĆI download paket onda nemaju zamjerke prema tebi (znači plati i radi što hočeš?).

 

 

Naravno da se slažem s tobom, ali uz sve to što si nabrojio, sigurno nisi došao ni blizu 400 Gb mjesečno! Ajd baš napiši kolki si promet imao u veljači (ja sam na T-com u paket 10/512 i imam mjesečno u prosjeku cca 120 Gb prometa. (puuuno, ali ni blizu limita niti uopće razmišljam o limitu)

 

Samo hoću reći da se prevelika buka digla oko toga, umjesto da se svi žalimo da SU CIJENE PREVISOKE, a KVALITETA OČAJNA! - TO su pravi razlozi za pobunu!!!

Zdravac
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Jesi u pravu si apsolutno. Kvaliteta bi trebala biti prioritet u vajnanju nego kvantiteta. Slažem se 100%. Ali nažalost tu bitku smo izgubili kod "velikih" jer oni imaju kvantiteu na svojoj strani tj. turbo imba mashlus povečanje broja pretplatnika unazad par godina a od nasilne digitalizacije Tv signala (nismo to trebali napraviti po EU do 31.12.2012. ispravite me ako se varam, thx). Naše žalbe se svode na pokoji poziv godišnje našem ISP u kako nam je brzina i sve u banani, oni nas nazovu sutra prekosutra i kažu po nama je sada sve ok , ako ipak hočete da vam dođe naš tehničar to je 150 kuna ako sve bude ok. Naravno da je ok, prošlo je dan - 2 i neće doć kada je peak po potrošnji banwitha nego ujutro do ručka max, preko vikenda pogotovo.

 

koliko trošim? Pa sami rapidshare 150 gb mjesečno mislim, a tu je i FileServe unazad 3 mjeseca koji nema limit pa ni neznam kolko tamo. Zbroji klinčadiju + ženu vikendom, pogotovo kada je ružno vrijeme, you tube, video razgovori, pregledavanje interneta, 1-2 wow a koji se skoro non stop vrte, + obavezno barem 1-2 facebooka gdje se igraju igrice (klinci u pauzi od škole/učenja/treninga/izviđaća da nebi netko rekao da su mi djeca moroni 24/7 pred monitorom ali to je današnja stvarnost klinci pred monitorom)+ barem 1 shooter, CoD BO, BF BC 2, MoH 2010 ako nema djece doma koja mi pocuclaju internet.

 

300-400 gb? vjeruj mi , bez ikakvog problema mjesečno. Sa time da je se jedna od 3 mašine nikada ne gasi navečer dok uploadam ili downloadam.

14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

E da , i ovaj drugi ISP di sam zvao mi daju popust (boldano istaknuto) kao invalidu 30%. Nije bitan postotak invalidnosti (imam 70% ali znaći i sa 10% je np, i nemoraš biti nosioc linije samo da si na toj adresi), pa rekoh si ajde da probam 100 kuna je 100 kuna ili 1200 kuna godišnje. Čovjeka veseli .

15 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Bio u bnet poslovnici ljudi me blido gledaju ono doslovno o cemu ti??????

A dobro kada cemo tako.
A ostat cu misec dana jos vidit kako ce radit al daleko od   1MB/s download. A ako imam 400kB/s ono happy sam u ove bas vecernje zestoke ure,

A nisam primjetio to prije to je bas od 3 miseca sada a kroz jutro normalno brzine imam,

Najradije se ne bi skida jer sam sve provuka kabele od bneta i sve al skidam se definitivno ako nebudem ima ono sta placam.

Na drugi provider cu otic ako nista jer je stvarno zalosno sto   ne zele u infrastrukturu ulozit vise a nas oce prcat.

Prije sam okricao dosta prometa a sada se ne priblizim 100giga misecno niti blizu al necu jednostvano trpit tako.

Al koliko sam skuzio nece dirat brzinu tvoju sve dok ne prodes tih 256giga za normalni paket pa onda ti je skinu al samo u navedene sate i ako s tom brzinom prodes drugi limit cuttaju brzinu neta do kraja miseca

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.3.2011 21:00 (Duje00).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Knezija, Zg

20h 20h
22h 22h
This time next year we'll be milionaires
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.3.2011 22:50 (Knez_007).
15 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Evo moj speedtest u 22:00 Novi Zagreb

Inače da nebi ispalo kako samo serem protiv njih na TV dio nemam primjedbi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.3.2011 22:04 (Dlaka).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

  http://www.speedtest.net/result/1181708162.png

 

SVE ZA 5. Ovo je jos slabo kako je prije bilo a nemogu se tuzit u odnosu na vas.

Nama u Splitu koliko vidim je skoro najbolje

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.3.2011 22:07 (Duje00).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.3.2011 22:31 (simeparanoja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Jesam li ja to dobro procitao? Od kada Bnet ima limit od 250GB?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

evo donedavno

tj primjenjuje se za postojece korisnike za 30ak dana

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
WindEmperor kaže...

Jesam li ja to dobro procitao? Od kada Bnet ima limit od 250GB?

Nije riječ o limitu u smislu da će ti zblokirati net...ako to prijeđeš, usporit će ti vezu, ali i dalje nemaš ograničenje na promet

14 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

http://www.speedtest.net/result/1181818452.png

 

Split.

Inače, zadovoljan sam uslugom, iako brzina nekad zna biti relativno mala u odnosu na sad, ali inače, daleko najbolji ISP.

Nista nije sveto sve je bruto i neto, sve je zabava!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
eevek kaže...
WindEmperor kaže...

Jesam li ja to dobro procitao? Od kada Bnet ima limit od 250GB?

Nije riječ o limitu u smislu da će ti zblokirati net...ako to prijeđeš, usporit će ti vezu, ali i dalje nemaš ograničenje na promet

u mom ugovoru ( koji je na 2 godine ) i istječe za otprilike nekih 6 mjeseci se NE spominje ništa iti slično i na bilo kakvo limitiranje odoh drugom provajderu . Potpisao sam i uredno svaki mjesec plaćam "neograničeni internet promet" koji se spominje u 3D paketu i moja je stvar oču li ja potrošit 10 megabajta ili 10 terabajta - radi se dakako o principu i neću bit ničija ovca pa taman se vratio "ružičastima" od kojih sam pobjega ima godina ipo pa neka si B.net svoj "neograničeni internet promet" sa ograničenjem od 250 ili koliko god oni oče gb prodaju nekom drugom .

Rađe poradite na infrastrukturi a ne se bavit sa ograničavanjem neograničenog jer vas ni "olični" Olić nece spasit kad korisnici počmu bježat

 

15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Splićo kaže...
eevek kaže...
WindEmperor kaže...

Jesam li ja to dobro procitao? Od kada Bnet ima limit od 250GB?

Nije riječ o limitu u smislu da će ti zblokirati net...ako to prijeđeš, usporit će ti vezu, ali i dalje nemaš ograničenje na promet

u mom ugovoru ( koji je na 2 godine ) i istječe za otprilike nekih 6 mjeseci se NE spominje ništa iti slično i na bilo kakvo limitiranje odoh drugom provajderu . Potpisao sam i uredno svaki mjesec plaćam "neograničeni internet promet" koji se spominje u 3D paketu i moja je stvar oču li ja potrošit 10 megabajta ili 10 terabajta - radi se dakako o principu i neću bit ničija ovca pa taman se vratio "ružičastima" od kojih sam pobjega ima godina ipo pa neka si B.net svoj "neograničeni internet promet" sa ograničenjem od 250 ili koliko god oni oče gb prodaju nekom drugom .

Rađe poradite na infrastrukturi a ne se bavit sa ograničavanjem neograničenog jer vas ni "olični" Olić nece spasit kad korisnici počmu bježat

 

I dalje imas neograniceno, al ti nakon 320gb spustaju brzinu veze osim ak nemas 32mbit paket. Bez obzira na to kad potpisao ugovor, za 30 dana ovo pravilo pocinje vrijediti i za tebe. 

This time next year we'll be milionaires
13 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

jasna stvar , samo pokušavam izrazit svoje nezadovoljstvo a budem li dosta nezadovoljan nece imat kome spustit brzinu jer kako san vec napisa - odoh drugom provajderu .

Nije dugo trajalo , zar ne ?

http://www.bnet.hr/cro/b_net/novosti/najbrzi_flat_internet_u_hrvatskoj_do_32_mbps

Sa 4 na 8 mbps , za mjesec dana sa 8 na 2 mbps ! ( da ne spominjem Flet koji više i nije tako "ravan" )

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Ma da i kod mene je tako

Stalni prekidi veze, stalno kao nesta rade a download mi varira da to nije normalno

Jos sad sa ovim ogranicenjem, malo pretjeruju

 

S TV-om nisam imao nikakvih problema

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

A gle pa imaju koaksiajalac, bilo bi žalosno da imaju problema sa TV om nasuprot recimo bakrene parice stare 30+ godina koju imajo ostali ISP ovi sa 2-3 D paketima. Makar skoro svaki drugi dan unazad 2-3 mjeseca mi resciveri vele kada ih upalim "lista programa promijenjena " i dali želim daljnje akcije ja kliknem ne, jer tbh od tih zilion programa ako 10 prelistam u cijelom danu.

 

A kaj se linije tiće , da kenjaju več par mjeseci, petak navečer uđem u MoH 2010 i samo me izbacuje, gledam koji je vrag ono 3 mb linija a plačam 20 i samo odem živčan u krevet i pogledam neku od serija, probam ponovno za 30 min ista stvar ili gora i odem spavat. Da želim biti ironičan rekao bih Bnet u hvala jer unazad par mjeseci pogotovo vikendom provodim više vremena sa ženom navečer jer nemrem se igrat pristojno , neki shooter ili sl.

14 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Bio sam u Bnet u u Avenue Mallu oko pol 5-5. Rekao sam da sam došao radi njihovog novog internet pravilnika i dali zna o čemu pričam. Rekla je da znam i malo pocrvenjela odmah. Pitala me ime prezime i na koga glasi ugovor rekao sam da joj to netreba da bi mi odgovorila i da joj to netrebam reć. Nakon toga se zacrvenila do tamno crvenoga, i ja deb.l sam onda shvatio da ispred sebe imam neku jadnu studenticu koja je očito već imala neugodna iskustva zbog toga, pa sam se skulirao.

 

Poučen onime što sam pročitao ovdje i izvedenice iz zakona koje sam joj izrecetirao , rekla mi je da raskid ugovora nemogu tu obaviti nego samo u Brodarskom gdje im je centrala. I onda joj je NEHOTICE izletilo da neće biti problema ako NEMAM ugovornu obavezu , jer sam joj to pitanje postavio rekavši da sam poslao zahtjev za prijenos drugom ISP u. Onda sam joj ja ponovno ponovio da su oni mijenjali ugovor o štetu mene kao korisnika i po gore izlistanome iz zakona moraju mi dati raskid na njihovu štetu , što je ona nakon konzultacije sa kolegicom potvrdila, ali napomenuvši ponovno do pola 5 u Brodarskom Institutu u centrali.

 Tako to je update, sutra idem u Brodarski raskinuti . Inaće da znate kako to ide ako želite raskinuti ugovor a neželite gubiti internet. Predate zahtjev xyz operateru. oni ga šalju Bnetu koji im potvrđuje da nema dugovanja i onda se prebacuje što vi želite iz paketa ako ga koristite , na drugog operatera. internet priključak NE GUBITE do dana kada se seli linija sa Bneta na drugog operatera tj. do uključenja na drugog operatera. Možete možda biti bez telefona ali to je 1-2 dana kako su mi rekli AKO bude problema. Nakon što Vas uključi drugi ISP , MORATE provjeriti dali Vas još Bnet tereti za Tv i telefon u slučaju 3d paketa i to raskinuti jer je bilo slučajeva da su oni uredno dalje slali račune.

 

Nadam se da sam pomogao,

 

Crot

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.3.2011 20:14 (Crotiger).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Ja imam  kod B-neta samo  osnovni analogni paket TV-a,a internet i telefon mi je na Metronetu gdje imam flat-voice,flat rate,ne plaćam najam modema niti uspostavu poziva itd.....I tako već 4 godine.

Svime sam zadovoljan.Obzirom da mi istječe ugovor s metronetom za 7 mjeseci,a oni se nemaju namjeru niti se razvijaju u Splitu,razmišljam o uzimanju 3d paketa kod B-neta,ali nisam siguran jer se bojim da ne bi izgubio ovu jednostavnost i pristojnu kvalitetu svih usluga.

Nadam se da će do kraja godine biti donekle iskristalizirana ponuda  svih operatera.Ovim odvojenim načinom usluge imam fluidnost i kod jednog i kod drugog,pa se bojim to promijeniti.Možda za godinu dana,ali recimo sad bi bi neodlučan i skeptičan.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.3.2011 20:48 (steal).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Crotiger kaže...

Bio sam u Bnet u u Avenue Mallu oko pol 5-5. Rekao sam da sam došao radi njihovog novog internet pravilnika i dali zna o čemu pričam. Rekla je da znam i malo pocrvenjela odmah. Pitala me ime prezime i na koga glasi ugovor rekao sam da joj to netreba da bi mi odgovorila i da joj to netrebam reć. Nakon toga se zacrvenila do tamno crvenoga, i ja deb.l sam onda shvatio da ispred sebe imam neku jadnu studenticu koja je očito već imala neugodna iskustva zbog toga, pa sam se skulirao.

Jap... i ja se jednom išo izderati na njih radi problema na samome početku druženja s bnetom, pa se sažalio na nju. Zabilježila je moje primjedbe, ali bilo bi ljepše da sam mogao reći sve što sam htio nekom višem u hijerarhiji.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

od vas tu 100 galamđija možda 1% skida preko 320 GB mjesečno ako i toliko ... ko skida on ima veće brzine i veće limite ili bez ograničenja. Ovo sve drugo je pametovanje i inat iza kojeg nemate pokrića, tko hoće može razvrgnut ugovor njegovo pravo što vam je i bnet sam rekao. I šta ćete onda? Tražit nekog operater sa sličnom ponudom odgulit jedan ugovor i opet se vratit na bnet jer ćete shvatit da kome je dostupan je trenutno najbolja ponuda.

13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Memphis kaže...

od vas tu 100 galamđija možda 1% skida preko 320 GB mjesečno ako i toliko ... ko skida on ima veće brzine i veće limite ili bez ograničenja. Ovo sve drugo je pametovanje i inat iza kojeg nemate pokrića, tko hoće može razvrgnut ugovor njegovo pravo što vam je i bnet sam rekao. I šta ćete onda? Tražit nekog operater sa sličnom ponudom odgulit jedan ugovor i opet se vratit na bnet jer ćete shvatit da kome je dostupan je trenutno najbolja ponuda.

Ma nije bitno ocemo li mi skinuti 320 GB ili ne. Bitan je princip. Ako kazu da je neogranicen promet, onda moram biti neograničen. I moja je stvar ocu li skinuti mjesecno 40 GB ili 5 Terabajta.

14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
WindEmperor kaže...

Ma nije bitno ocemo li mi skinuti 320 GB ili ne. Bitan je princip. Ako kazu da je neogranicen promet, onda moram biti neograničen. I moja je stvar ocu li skinuti mjesecno 40 GB ili 5 Terabajta.

Promet i JEST NEOGRANIČEN.

Što ti princip kaže o logici i zdravom razumu? {#}

16 godina
online
Bnet - iskustva općenito ?

Promet je neograničen ako njegova količina ne utječe na parametre veze.

 

U ovom slučaju utjeće na brzinu (a time smanjuje i količinu podataka koju možeš prenjeti brzinom koju plaćaš) i ne može se ni u ludilu nazivati neograničenim prometom.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice