H1 telekom izdvojena tema

poruka: 1.508
|
čitano: 457.434
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Wolf88 kaže...

Kakva su vaša iskustva sa ovim zte modemima koji daje h1 telekom?

Užas od wifi dometa,dok sam imao sx763 od t-coma imao sam dostupnost wlana skoro 40 metara od kuće

Cogito Ergo Sum
15 godina
online
H1 telekom?

Ja imam onaj ZX i domet je isti kao i T-com-ov ruter.

Sve identično samo što je ovaj manji.

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Da li H1 ima news servere?? 

That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

nisam čitao sve postove da vidim šta ostali pišu o H1 telekomu, ali taj telekom je najveće sranje, moj prijatelj je imao nemilih problema, poslali su mu opremu, potpisao je ugovor na 24 mj, i rekli mu da će telefonskim putem biti obavješten kad bude pušten signal, i čovjek je 6 mj čekao i čekao i svaki tjedan zvao službu za korisnike i ovi mu u H1 kažu nije do nas to je prosljeđeno do t-coma, oni su glavni da bi mu nakon 6 mj rekli da mu na liniji ne postoji tako velik kapacitet DSLa (on je uzeo paket od 8 Mb). na kraju je morao pisati pritužbu da bi uspio raskinuti ugovor, i na kraju je uzeo net od iskona koji su mu sredili za nekih 7 dana sve. sramotno je to što su činili čovjeku. 

Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Pošto namijeravam koristiti H1 internet vezu.E sada ima jedan problem pošto mi je isključen telefon prema HT zbog duga dali ču imati kakvih problema oko spajanja na tu centralu na kojoj sam i spojen?
16 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

ne samo to, nego prije T-Com neće H1 telekomu ni odobriti prelazak njima, tj. baš isključenje linije

da bi te mogao h1 preko sebe priključiti, imao sam isti slučaj, i nekoliko dana kako sam podmirio dug,

ovi iz T-Coma i isključili i Net/MaxTV, (tel su i prije, neovisno o dugu mislim..) a tada sam ih i konstantnije

zivkao kad sam znao da je moguči komplet prijelaz, pa evo nakon 10-15 dana isključenja T-Com-a, i H1

komplet s TV/ADSL-om prebačen, al' sad jedino čekam FLAT, jer se nisam za svaki slučaj htio vezati ugovorom,

jer nisam zaposlen, al' se nekako snalazim, al' da je ipak manja cifra vezana ugovorom {#}{#}

 

za to sve vrijeme imam na sreču od prvog susjeda WiFi posuđen, pa mi i nije neki problem..;),

uglavnom nekih 3 mj. mi je sveukupno trajalo da me prebace (iako od toga 50-ak dana sam imao dug, pa nisu

mogli da su i htjeli, a ja ni zvao za to vrijeme H1 {#}), pa tko zna bi li išlo, i koliko brže da nije bilo tog duga,

al' gledajuči mnoga iskustva po netu, teško, rijetki su unutar 60-ak dana i kompletno prebačeni u H1

11 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
koliko si platio bez ugovorne obveze?
"Vrhunac gluposti dostiže se bez ikakvog napora."
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Znači takva je situacija onda mi nepreostaje ništa drugo nego platiti dug i poslije spojiti se sa H1,a pošto mi je telefon doma isključen dali ču možda morati platiti i ponovno uključenje u centralu te ako da koliko to košta?
15 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Ja imam H1 trio od 25.11. prošle godine i do sada nemam ni jednu zamjerku, brzina standardna 8mbps, nema prekidanja veze, televizija funkcionira savršeno imao samo jedan problem sa brzinom interneta, nazvao službu za korisnike i riješili u 5 minuta.

 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

Ika, koliko ti je trebalo vremena da ti odgovore na zahtjev koji si im poslao i koji paket imaš?

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 12:16 (xVersacEx).
13 godina
offline
H1 telekom?

Zanima me gdje vidjeti da li mi je uključen flat internet ili ne? I gdje se može vidjeti koliko je potrošeno GB? Nebi bilo bas dobro da su ukljucili paket od samo 1GB

U zahtjevu kad smo dali za H1 je označeno H1 BIT4 + FLAT, ali kad idem na Moj H1 stranicu prikazuje mi da je paket H1 BIT4, ali nema i FLAT oznake.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: H1 telekom?
Osa kaže...

Zanima me gdje vidjeti da li mi je uključen flat internet ili ne? I gdje se može vidjeti koliko je potrošeno GB? Nebi bilo bas dobro da su ukljucili paket od samo 1GB

U zahtjevu kad smo dali za H1 je označeno H1 BIT4 + FLAT, ali kad idem na Moj H1 stranicu prikazuje mi da je paket H1 BIT4, ali nema i FLAT oznake.

Najbolje nazovi službu za korisnike. Onda si siguran.

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
13 godina
offline
Re: H1 telekom?
AmonZero kaže...

Najbolje nazovi službu za korisnike. Onda si siguran.

Pošto nigdje nisam mogao naći, zvao sam ih i veli da mi usluga još nije aktivirana, a ja imam net već cjeli mjesec. WTF? Rekla je da promet do aktivacije neće bit naplačen, a sad, baš joj i ne vjeujem nekako.

Kad sam pitao da li je inače moguće vidjeti stanje potrošenog prometa (kao kod MAX ADSL-a recimo) veli da nema te mogućnosti. Zar je to stvarno tako? Pa kako bi onda trebao vidjeti koliko je potrošeno i paziti da ne prestupim u sljedeći GB, ako recimo nemam FLAT ?

13 godina
offline
H1 telekom?

Bump

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Kakva su opcenito iskustva sa H1? Razmisljam da pređem sa T-Coma na njih. I da, moze mi netko objasnit zasto mi je dostupan H1 Trio Bit a nije H1 Trio na njihovim stranicama? Radije bi imao flat net nego flat telefon.

Shhhh!! My common sense is tingling!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

ja se prebacio s t-coma i za sad je sve u redu..nazovi njihovu sluzbu za korisnike i raspitaj se o paketima i cijenama..

15 godina
online
H1 telekom?

Također sam prešao s t-shrota na H1 i poprilično sam zadovoljan. Usluga ista samo što je PUNO jefinije !

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
H1 telekom?

Same here...Evo vec 6 mjeseci nikakvih problema,rusenja veze,sporog DL-a . Sve ok  {#}

Errando discimus...Disce parvo esse contentus....Qualis vita, finis ita
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
H1 telekom?

Podpisali ugovor 27.3. sa H1, imali problema jer nas T-com nije htio odspojit sa svoje linije (iz nepoznatih razloga, veza ugovorom je bila istekla), odspojili nas tek 1.8. bez predhodne obavjesti, i još uvjek nismo dobili aktiviranu uslugu interneta. Tj imamo internet, ali usluga nije aktivirana. Brzina kojom nešto rješavaju je ubi Bože.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: H1 telekom?
Osa kaže...

Podpisali ugovor 27.3. sa H1, imali problema jer nas T-com nije htio odspojit sa svoje linije (iz nepoznatih razloga, veza ugovorom je bila istekla), odspojili nas tek 1.8. bez predhodne obavjesti, i još uvjek nismo dobili aktiviranu uslugu interneta. Tj imamo internet, ali usluga nije aktivirana. Brzina kojom nešto rješavaju je ubi Bože.

Sve to ovisi kako te potrefi. Mene su npr spojili u mjesec dana i bilo je nekih problema na početku ,ali su oni to u nekoliko dana sve riješili.

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
15 godina
offline
H1 telekom?

Ja sam več zaboravio koliko čekam da me prebace iz optime na h1,valjda ima oko 4 ili 5 mjeseci.{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
H1 telekom?

Prebacujem se sa t-coma na H1,uzimam sve 3 znaci tv,tel,net.Zanima me kakav ce mi biti ping kad igram cod4 il bilo koju drugu MP igru.Hvala!

BARCELONA
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: H1 telekom?

Evo nakon 4.5 mjeseci natezanja sa t-šrotom napokon mi je jučer došla oprema od h1 telekoma.

Sad još čekam da mi h1 pusti signal,samo što mi je teta iz szk rekla da ču čekati par dana zbog veliko broja zahtjeva za uključenje {#}

BF3:crna_bandera
11 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

nemoj h1 ja ga imam nemoj samo to to je najlosiji net placat internet i telefon 200kn i ne valjda stalno zeza internet lagovi poviseni ping

13 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

Pouzdan operater.

15 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

ja sam se prije mjesec i pol prebacio na h1 sasvim sam zadovoljan..

veza mi ne puca kao kod t-scuma, multiplayer igre rade normalno..

 

uzeo sam tf, tv i adsl..

13 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

cujte ja vam imam jednu zamjerku naime prilikom sklapanja ugovora smo naveli da trazimo dodatni tv prijemnik ali ga od 31.07. nismo dobili

znam da sam dosadan ali j....a ko pita ne skita
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: H1 telekom?
Evo na drugoj adresi imam vec dvije godine H1 i super radi, samo sto je prosle godine ruter crko sam od sebe (skroz) iz jos neutvrdenih razloga
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
H1 telekom?

Pozz...Evo i ja napokon dobio H1 trio paket,iako sam ugovor potpisao 29.6 a dobio sam ga prije 10 dana(t-com se nešto priječio).Uglavnom,sve spojio,sve radi ko bombona.Imam samo par stvari za pitat:

 

1.Kako namjestiti zvuk kad ubacim film na usb-u u uređaj?Titlove normalno odaberem,ali zvuka nigdje 

 

2.Kad odem na Moj H1,piše mi da koristim H1 Trio Bit.U tom je paketu internet ograničenje 1GB,a u ugovoru mi je kvačicom označen flat.Greška do njih?

 

3.Sestra mi je rekla da su joj ti frajeri/ce iz H1 rekli da su svi filmovi iz videoteke koji su stariji od 1 god besplatni za gledanje.Je li to istina,jer su tamo cijene lijepo označene.

 

4.Nešto sam shebo.Slušao sam muziku s kompa na telki i pojačavao/smanjivao zvuk na onom prozorčiću,i sad odjednom više ne mogu pjačavati zvuk na h1tv s daljinskim...help :/

 

Ako netko nešto zna,pls neka odg...Možda mi je sigurnije nazvati njih,ali prvo da vidim vaše prijedloge/rješenja ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2012 17:39 (Ćoby).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
H1 telekom?

Hmm jel mozda tko kaj doznao (ili zvao) u vezi ove mobilne mreze koja "bi trebala biti" uspostavljena....? Bas me zanima kakva ce im ponuda biti...

Errando discimus...Disce parvo esse contentus....Qualis vita, finis ita
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice