H1 telekom izdvojena tema

poruka: 1.508
|
čitano: 457.418
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: H1 telekom?

Evo nekoliko tjedana koristim H1 trio bit paket i za sada sam zadovoljan

samo mi nije jasno ako sam prebačen na staru centralu od t com-a zar ne bi mi se brzina trebala povečati do 2 Mb gore kada je ugašen h1 prijemnik

kako mi je bilo na t comu

BF3:crna_bandera
12 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Ja prelazim na nekog alternativnog operatera, e sad h1 mi se čini povoljan, a iptv usluga pre dobra, spram ostalih.

Mene naviše zanima, kakav je h1 odnosno ima li problema, radi li sve normalno bez nekog štekanja i šta ti ja znam. Kakvi su u otklanjanju smetnji itd.

Preko t-com infrastrukture ide pa što se tiče parice mlora bit sve ok jer njena propusnost je nešto više od 20 megabita.

 

Koju upremu isporučuju za internet i iptv. Dali se isplati mi uzimat njih ili nekog drugog. Jer kod t-coma su računi pre visoi za ništa.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Pa sta je ovo nitko nema h1 trio bit??? Da mi kaze iskustva prije nos sto se zaletim u nest....
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
offline
H1 telekom?

Ja imam h1 trio bit i prezadovoljan sam. Za prelazak s t-shrota na H1 sam čako nešto manje od 2 mjeseca. I bilo je nekih manjih problema u početku, ali to su oni vrlo brzo riješili (pucala veza, čak su mi poslali i novi ruter iako problem nije bio u njemu). Sa brojem kanala sam također zadovoljan, jedina mana je što nemoš snimat na usb (traba prijenosni HDD) i što na nekim filmovima koje gledam prek usb-a neće učitat titlove (što mi još uvijek nije jasno zašto). Brzina mi je skroz konstantna. Daju mi isto što i t-šrot samo što su oni PUNO jeftiniji.

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
E pa puno hvala, jos me zanima jesi ti imo dsl kod t-lopova, jer ja na ovom broju nemam nist osim telefona pa mozda bude brže. Jesi isprobo s kompa slusat glazbu i to. Kako funkcionira ono s dvbtom, dali je videoteka u posebnom meniju ili je jos uvjek na broju kanala (nebitno al me zanima) radi li youtube dobro. Koji ruter si dobio i stb, dali je telefon voip ili klasika. Kakva je podrska ak nest ne stima itd.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
offline
Re: H1 telekom?

Da imao sam dsl kod t coma. Da slušam glazbu preko kompa (grooveshark ak na to misliš), igram online igre itd sve radi kak spada. Videoteka je na posebnom kanalu. Youtube radi odlično (primjer: skidam par stvari prek neta max brzinom, a youtube na tv-u radi ko podmazan, bez zastoja). Ruter ZXV10 W300. Domet isti kao i onaj od t-shrota. Podrška je odlična (vidim da se neki žale na SZK, ali meni su svaki puta pomogli u najbržem mogućem vremenu).

Netko radi što zna, a netko zna šta radi
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Ma ne mislim da na kompu slusas nego s kompa gledas filmove i slusas glazbu na tv u... E od kud si da se mogu ravnat, znas li koja ti je maximalna propusnost parice
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
offline
H1 telekom?

Ja planiram otic od t-coma, zanima me h1 trio bit. Kod t-coma sve je radilo super samo je cijena bila verliki minus. Koliko se zapravo placa (pustimo njihove "papirnate" cijene) 4Mbps, flat, prikaz broja? Po kvaliteti usluge ocekujem da nebi trebalo bit nikakvih problema jer nije bilo ni kod t-coma.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
H1 telekom?

Zna li netko zašto se "teško" spajam na wlan ruter od H1 preko mobitela? Ruter je ZXV10 W300B. Spoji se mobitel na ruter, ali nemam pristup internetu, tj ikona wlan-a je siva. Ponekad se trebam 10-15x spojit odspojit da proradi ili proradi tek nakon gašenja i paljenja rutera. Tako je i na mojem i na mobitelu mog oca, dok sam se prije na t-comov ruter normalno spajao. Trebam možda promjenit nekaj u postavkama rutera, kanal, wireless mod: b/g/n ili kaj drugo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
evo ima jos tko njih da posjeli iskustva treba bi sto vise korisnika da razmislim o uzimanju njih. Nezelim imat neki vecih problema.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Evo ja potpiso ugovor za h1 trio bit plus flat promet, sad cemo vidit kako ce to ic i kolko ce trebad da dobim uslugu. Jos sam treba poslat ugovor njima.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

trebam jednu informaciju ako tko zna..naime, prebacio sam se s T-schrota na H1 i zadovoljan sam..

zanima me sljedece..

 

posto H1 radi prek neta, (read: ne treba vanjsku antenu) da li se moze na neki nacin odjaviti pretplata od 80kn koju plaćamo svaki mjesec i ako da, kako?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Vesperian kaže...

trebam jednu informaciju ako tko zna..naime, prebacio sam se s T-schrota na H1 i zadovoljan sam..

zanima me sljedece..

 

posto H1 radi prek neta, (read: ne treba vanjsku antenu) da li se moze na neki nacin odjaviti pretplata od 80kn koju plaćamo svaki mjesec i ako da, kako?

Neovisno koristiš li antenu ili ne HRT-u moraš plačat, ak se to odnosti na to, jer posjeduješ tv prijemnik, radio prijemnik itd.

Može se odjaviti (ja ne plačam) ali dok ti baba u hrt-u pošalje papire koje trebaš kod javnog bilježnika ovjerit, treba se s njom natezat.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

a dal oni nakon odjave mogu s nalogon doc u moju kucu i potraziti dal imam tv ili radio ili ne?

12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

A sad, kod mene je bio neki lik prije 1 godinu i izjurio ga van i više nitko nije došao. Nemoraš nikog pustit bez policiske pratnje i naloga od suda :D

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
offline
H1 telekom?

Nekidan me zvali iz t-coma da im se vratim,imaju neku novu opciju telefon+flat za 250kn...naravno dobili odjeb,a kad sam im rekao da za tih 250kn u H1 imam i tv,čudili su se i pitali kako to

A eto,nisu svi mučka skupa đubrad

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2012 23:58 (Ćoby).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Svasta, evo ja sam preselio liniju jos u tcomu, sad cekam da se h1 realizira, ugovore sam poslo prosli tjedan, zvao kaze stigli jesu ali 14 dana imate pravo da otkazete bez obrazlozenja pa onda trenutno nista, to mi se i svida a ne kod tcoma, posalju sve i onda tek za 2 tjedna stignu papiri imate 7 dana od primitka opreme vratit a proslo 2. E sad se pitam oce sve bit dobro.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
16 godina
offline
Re: H1 telekom?

ja sam vec nekih mjesec dana na h1 telekomu  sto se tičetrio usluge zadovoljan sam televizija radi internet isto tako  sve u svemu je ok...

jedino zadnje vrijeme mi inrenet zeza točnije internet radio malo malo se prekida  veza dok kod surfanja internetom stranice se normalno otvaraju video se normalno očirava  jedino radio zeza..

12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Dali je preko t com infrastrukture i koliko si ceko na ukljucenja od potpisivanja ugovora, ja jos uvjek cekam
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
offline
H1 telekom?

Dajte mi recite kakvih se to 75 kn spominje, nešto kao najam T-Comu za liniju?

 

Planiram prijeći sa T-Coma (FLAT+MAX+tel) na ovaj H1 trio. 

 

T-Com bi plaćao 305 kn mjesečno, a H1 bi (ako ne trebam plaćati tih 75 kn) plaćao 199 kn mjesečno.

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Technophreak kaže...

Dajte mi recite kakvih se to 75 kn spominje, nešto kao najam T-Comu za liniju?

 

Planiram prijeći sa T-Coma (FLAT+MAX+tel) na ovaj H1 trio. 

 

T-Com bi plaćao 305 kn mjesečno, a H1 bi (ako ne trebam plaćati tih 75 kn) plaćao 199 kn mjesečno.

Ako nema h1 infrastrukture e onda ti ide ovako, 

199 kn + 49 za flat promet =248 kn za sve troje (trio bit)

75 kn se ne plaća već u tih 248 kn je uračunata neka naknada koju h1 plaća za najam tvoje linije.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
offline
H1 telekom?

Znači da mi se isplati prijeći na H1, ali je opet tu pitanje koliko će trajati prelazak.. Vidim da ima raznih iskustava po tom pitanju. Hvala na odgovoru.

 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Technophreak kaže...

Znači da mi se isplati prijeći na H1, ali je opet tu pitanje koliko će trajati prelazak.. Vidim da ima raznih iskustava po tom pitanju. Hvala na odgovoru.

Da isplati se, no evo ja čekam sad da me priključe niko nezna kad, al ja znam {#} nebude li bilo do 21.12. heheh i nazovu ili ja njih pitam kad će pa kažu strpite se još koji dan, da je uključenje 22.12. neznima me :D 

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Technophreak kaže...

Znači da mi se isplati prijeći na H1, ali je opet tu pitanje koliko će trajati prelazak.. Vidim da ima raznih iskustava po tom pitanju. Hvala na odgovoru.

Znam kako ti je bio sam u istoj dilemi sad kao i ti evo tako sam ja napravio ne moraš i ti.neko se neće možda složit sa ovim .istekao mi ugovor u t-comu što sad sve žive operatere nazvao posavjetovao da jeftinije prođem  i odabrao ovo moj internet brzina slika ispod.telefon pa svi manje više imamo dva do tri mobitela tako da me to ne zanima a tv kolega mi ima card sharing sve programe otključane  i šest satelita lovi (lnb) jedino je morao investirat u kopiju drinboksa resirvera ....mijesećno nekih 70 kn plaća

Internet mi nije u h1 ni u t-comu

"u životu nikad više t-com " barem ja :)sve drugo samo ne to 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2012 19:02 (max000).
13 godina
offline
Re: H1 telekom?

Koji je to operater? :/

13 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Technophreak kaže...

Koji je to operater? :/

u pm ti velim

 

14 godina
moderator
online
Re: H1 telekom?
max000 kaže...

u pm ti velim

napiši ovdje ili ne spamaj!

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
11 godina
offline
H1 telekom?

Ja sam se prebacio na H1 prije nekih 3 mjeseca i mogu reci,

da su dosta dobri.Ali bio je veliki problem pri prebacivanju sa T-coma,

na H1.Posto H1 radi sa t-com-om.mislim koristi njihove zice,T-com je

zezao oko pustanja veze i bez neta i telke sam bio mjesec dana.

Ne kazem da ce kod svakog biti tako,ali ja sam imao tu frku da sam se cak zalio

i HAKOM-u.Tek onda je nesto krenulo.Sretno buducim korisnicima H1 :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Potpisao ugovor sa H1 prije negdje dva i pol mjeseca, svaki put kad ih nazovem i pitam kada će više finalizirati

stvar, dobijem odgovor ¨slijedeći mjesec¨. Uskoro će početi teći i treći mjesec a od interneta i telefona nema

nisšta. izvlačili su se da ih T-com guši (naravno provjereno preko jako jerodostojnih kanala i ispostavilo se da

to nije ni imalo istina, već da ćekaju kritičnu masu kako bi uopće poćeli uvoditi u pojedini kvart ili ulicu a ti rajo

čekaj i slušaj njihove isprike).

Tako da moram reći da sam već i prije uvođenja jako razočaran.

Opinion is like an asshole, everybody has one.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
H1 telekom?

Momci, znate je li H1 dostupan u kaštelima, kraj splita? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice