Optima (OptiTV)

poruka: 255
|
čitano: 143.569
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Optima (OptiTV)

Placas 262 kn plus razgovori....do kraja godine imas akciju placas 180 kn cca ali imas 1500 min unutar fixne mreze razgovora....pogledaj na www.optitv.hr

14 godina
neaktivan
offline
RE: Optima (OptiTV)

Evo naručia san i ja paket optisurf, jedva čekam TV. I jeli meni brzina od 5mb počima od 1.12 ili odma(sad mi je 2mb). TV mi dolazi u roku 7 dana??

CerIna:)
14 godina
neaktivan
offline
Optima (OptiTV)

Ja sam jedan od korisnika optitv. Prvo je bitno da kažem da živim u starijoj zgradi gdje su instalacije totalno u k***u, ali kao dvogodišnji korisnik optiminog interneta sam se odlučio i za iptv. Sa internetom nisam imao nikakvih problema, pa ni sa iptv-om u početku, ali kažem, starija zgrada, loše instalacije pa nisam ni očekivao nešto super extra ajnc a.

Dakle u početku slika ok, nema trzanja i sve 5 ali prije nekih dva tjedna je počelo bit nemoguće. Slika stalno trza, zovem SZK (ako ih uopće i dobijem), oni mi povećaju profil i to nešto kao malo se riješi ali mi nije još uvijek savršeno ( a bilo je na samom početku). Usput sa povećanjem tog profila mi se dodatno smanji ping na online igrama (a to mi je također bitno Namigiva). Problem je što to sve ne traje dugo i opet se slika pokvari i opet telefon u ruke... Znam da je iptv još uveliko u povojima i vjerujem da će kroz neko vrijeme to sve doći na svoje.U SZK mi jučer rekli da imaju puno reklamacija u vezi loše slike sa mog područja (Osijek, inače) ovih dana, pa pitam jel to nešto rade na mreži pa su zato smetnje i lik mi kaže da je moguće da jesu. Pa ako on ne zna tko bi trebao znati. Ali dobro, opet mi sredio profil i sad je slika ok.

 

Ne znam jeli netko od korisnika optitv-a već primjetio, ali EPG na nekim programima uopće nije točan. To mi dosta smeta jer često koristim Timeshift funkciju (koja je BTW pun pogodak). Naime događa se slijedeće; neki film, npr. počinje u 14 sati (na teletextu također piše 14 sati.. teletext uvijek točan), ali mi na EPG-u piše da počinje u, npr. 13:45 i ako ja kasnije Timeshiftom želim vratiti taj film EPG mi vraća program na 13:45 (jer je tako na njemu uvedeno, valjda) i onda imam 15 minuta nepotrebnih reklama i konačno film u 14 sati počinje. OK nije mi to neki problem, međutim na EPG-u je također uvedeno i trajanje tog filma pa ako on traje, npr. 2 sata (dakle realno od 14 do 16 sati) meni je Timeshiftom prikazan program od 13:45 do 15:45. Dakle fali mi zadnjih 15 minuta filma. To me dosta frustrira, a pogotovo jer je Timeshift funkcija odlična stvar a taj nedostatak sa EPG-om mi se ne čini kao neki veliki problem za riješiti, dakle smo malo truda od Optime i to bi se dalo riješiti. Događa se također da EPG pokazuje kasnije vrijeme početka emitiranja tog nekog filma tako da ostanem zakinut za početak filma. Ali ajmo vjerovat da će to sve s vremenom doći na svoje obzirom da je iptv još u pelenama.

Inače ne mogu reći da sam nezadovoljan njihovom uslugom, moguće i zato što nisam puno ni očekivao. Činilo mi se nemogućim da se kroz telefonske parice ( i to loše kod mene) od 0.75 kvadrata presjeka može pustiti relativno dobra internet brzina, telefon i još relativno kvalitetan tv signal, ali eto, moguće je.

Eto toliko... pišite i vi o svojim iskustvima sa optitv-om

Pozdrav

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Optima (OptiTV)

Evo dobia san jučer i TV. Sve je ok samo šta mi sad mora net bit bežićan. Modem od neta mora bit spojen s TV-om, tako da mi je sad dosta sporiji net. Treba mi bit 5mb a meni je oko 3mb. Mršti se

CerIna:)
14 godina
protjeran
offline
Optima (OptiTV)

I ja imam problema sa slikom. Raspada se svakih 30-60 sec. Parice su mi odlične i nije mi jasno zašto se to događa. Rekli su mi da si promjenim telefonsku utičnicu (imam staru "trofaznu") u nešto novije (mada su stare bolje jer imaju veću površinu itd). Planiram ponovno nazvati službu za korisnike nek netko dođe pogledati (ili promijeniti) uređaj i router (svakih par dana se disconnecta sam od sebe - nije toga prije bilo). Ako ne bude i dalje promijena planiram raskinuti ugovor jer ne želim plačati tv koji je praktički negledljiv.

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Optima (OptiTV)

Ima mi frend Opti ADSl ... i men se to uopče ne sviđa ... ruteri su neki šugavi ... veza mu puca iako ima nove instalacije po kući .. (t-com je skuplji ali meni šljaka kak spada- možda nekad zna max tv da zašteka al to poprave u roku od par minuta ... a ako je problem u uređajima drugi dan dođu tehničari i sve promjene> dok kod optime frendu neš ošo ruter nisu mu donjeli novi 2 tjedna i još je moro platit nešt... kod T-com promjenili men več 3 rutera i jednom STB sve đabe ... xd ...

I još mene zanima koji stb opitma daje s opti tv-om i koje rutere točno

14 godina
neaktivan
offline
Optima (OptiTV)

Ja vas ne kuzim... sta se uopce petljate sa tim iptv-ovima... em im je program sranje em malo malo nerade... pa zar nije jednostavnije potrosit 500 kuna i gledat barem digitv besplatno... kad nebude moglo vise, samo se prebacite na card sharing... i nikakve zajebancije nema sa t-comom, optimom, iskonon, bnetom i slicnom gamadi zeljne vase krvi i para...  evo sam jedan primjer... ja neznam koji ljubitelj nogometa moze pogledat ijednu utakmicu iz programa tih iptv-ova... ima par kanala koji se smiluju pa prenose ponesto... na digitv-u neznam koju bi prije pratio, posto pratis naravo kanale iz svih drzava u kojima digitv posluje.. svi bitniji kanali titlovani... gdje je problem ? ... eto samo savjet.... pozdrav ! :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Optima (OptiTV)

Mene zanima nesto drugo...tu se dobije 70 programa..super.

Po mom mišljenju onda nema više potreba za HRT-om.

E sad..dali i dalje moram plaćati pretplatu HRT-u ako imam opti TV?

I ako moram postoji li nekakvi način da se riješim njihove pretplate?

 

Nema mi baš smisla i dalje plaćati HRT kad ga iovako ne gledam 99% vremena.

16 godina
offline
Optima (OptiTV)

Nemoraš ti plaćat ništa, ja ništa ne plaćam.

Mamu im njihovu.

 

Ti bi se trebao odjaviti

Evo link

 

http://www.labin.com/web/vijest.asp?id=7559

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Optima (OptiTV)

ja bi uzea taj optiSurf paket al me je*e sta samo na jednom tv-u mogu gledat te sve programe...

KIša je padala cijeli dan tri dana
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Optima (OptiTV)

imaki neko iz Šibenika da korisi optima adsl,radili stabilno ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Optima (OptiTV)
josipOS kaže...

Ja vas ne kuzim... sta se uopce petljate sa tim iptv-ovima... em im je program sranje em malo malo nerade... pa zar nije jednostavnije potrosit 500 kuna i gledat barem digitv besplatno... kad nebude moglo vise, samo se prebacite na card sharing... i nikakve zajebancije nema sa t-comom, optimom, iskonon, bnetom i slicnom gamadi zeljne vase krvi i para...  evo sam jedan primjer... ja neznam koji ljubitelj nogometa moze pogledat ijednu utakmicu iz programa tih iptv-ova... ima par kanala koji se smiluju pa prenose ponesto... na digitv-u neznam koju bi prije pratio, posto pratis naravo kanale iz svih drzava u kojima digitv posluje.. svi bitniji kanali titlovani... gdje je problem ? ... eto samo savjet.... pozdrav ! :)

Uzeo sam MaxTV, ugovor 2 godine, 100 programa, problema nema, gratis FULL HD Toshiba kamera Cool(cijena oko 1K kuna), STB cu platit za 3 mjeseca 49 kuna (dobio sam Siemensov STB koji je brzi od onog Atlantisovog),

SZK vrlo dobra, za 1 kunu dobio novi Thompson wireless router (sami mi ga poslali jer nisam ni znao da imam pravo na toCool).

Uglavnom nemam prituzbi.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
16 godina
neaktivan
offline
Optima (OptiTV)

Ja sam uzeo optitv i mislim da mi je to jedna od boljih investicija...

 

hrvfilozof.bloger.hr - Zaboravio sam zgasit internet
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Optima (OptiTV)

i ja sam uzeo optitv i za sada sam jako zadovoljan..no ne vidim kanale u hd-u..naravno imam veliku lcd full hd tv i spojen sam preko hdmi-a...slikala bi trebala biti kao onaj hd promo je tako?...valjda imaju u planu stavit koji kanal u hdu..

15 godina
neaktivan
offline
RE: Optima (OptiTV)

Napravio sam svoju temu ali nisam primjetio da vec postoji tema za opti-tv ,pa imam par pitanja ,prvo pitanj je posto imam 2 televizora u stanu dali je moguce se spojiti na oba televizora kad uzmem opti-tv i kako bi to islo?Drugo pitanje sto sve dobijem kuzim da ide ruter ,dali dolazi od njih neki resiver za tv ili sto vec ?Trece je dali se kod njih placa mjesecna preplata za telefon npr.kao sto sam prije dvije tri godine placao kod t-coma onih 50-60 kn?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Optima (OptiTV)
cro_denis kaže...

Napravio sam svoju temu ali nisam primjetio da vec postoji tema za opti-tv ,pa imam par pitanja ,prvo pitanj je posto imam 2 televizora u stanu dali je moguce se spojiti na oba televizora kad uzmem opti-tv i kako bi to islo?Drugo pitanje sto sve dobijem kuzim da ide ruter ,dali dolazi od njih neki resiver za tv ili sto vec ?Trece je dali se kod njih placa mjesecna preplata za telefon npr.kao sto sam prije dvije tri godine placao kod t-coma onih 50-60 kn?

1. Neznam trebaš nazvati njih ;) Vjerovatno može

2. Dođe ti serviser i spoji ti TV, i da ti bežićni router jer ti TV mora s modemom bit spojena. AKo želiš žićno samo kupiš UTP kabel

3. npr. za paket OptiSurf plaćaš 260kn+ koliko potrošiš telefona p.s telefon im je jeftin - i tu ti spada flat 5mb, TV i pretplata telefona

ceRina:)
15 godina
offline
RE: Optima (OptiTV)
Cerina15 kaže...
cro_denis kaže...

Napravio sam svoju temu ali nisam primjetio da vec postoji tema za opti-tv ,pa imam par pitanja ,prvo pitanj je posto imam 2 televizora u stanu dali je moguce se spojiti na oba televizora kad uzmem opti-tv i kako bi to islo?Drugo pitanje sto sve dobijem kuzim da ide ruter ,dali dolazi od njih neki resiver za tv ili sto vec ?Trece je dali se kod njih placa mjesecna preplata za telefon npr.kao sto sam prije dvije tri godine placao kod t-coma onih 50-60 kn?

1. Neznam trebaš nazvati njih ;) Vjerovatno može

2. Dođe ti serviser i spoji ti TV, i da ti bežićni router jer ti TV mora s modemom bit spojena. AKo želiš žićno samo kupiš UTP kabel

3. npr. za paket OptiSurf plaćaš 260kn+ koliko potrošiš telefona p.s telefon im je jeftin - i tu ti spada flat 5mb, TV i pretplata telefona

Ne slažem se s navedenim. Korisnik sam OptiTV usluge oko mjesec dana, i moram reći da im je usluga veoma funkcionalno izvedena (s obzirom na to da koriste T-Comovu infrastrukturu), osim što sam nakon tjedan dana dobio novi router jer je 1. router koji sam dobio zbog uključenja navedene usluge "riknuo". Što se tiče spajanja TV-a i routera na mrežu, instalacija od strane Optime se naplaćuje 550 KN (što baš i nije iznos za bacit). UTP kabel se dobije i s routerom, i s STB-om (samo što dužina STB-ovog priloženog UTP kabla iznosi jadnih 1.5 m što će za većinu korisnika od routera - do STB-a biti prekratko). Osobno, 10 m UTP kabla za STB sam kupio za tridesetak kuna što i nije previše. Moram napomenuti da TV jako dobro radi (barem za sada). STB koji se dobije na korištenje (nije u vašem vlasništvu, u OT-ovom je) jest Motorola VIP1910. Daljinski upravljač koji se dobije u paketu s STB-om čisti je univerzalac, pa tako sada upravljam TV-om i STB-om jednim daljincem... A pošto ima i mogućnost učenja (što će reći da se daljinac može koristiti za sve uređaje) to dodatno poboljšava iskustvo. Daljinski je čvrst i veoma dobre izrade. TimeShift na prva 4 programa je vrlo dobro izveden. Kad god nešto propustim na poznatim nam nacionalnim programima (HRT 1, HRT 2, RTL, Nova TV), mogu nesmetano u sljedećih 24 h ponovno pogledati izabranu emisiju putem EPG-a (usluga je uključena u sve pakete).

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Optima (OptiTV)
felonterx kaže...
Cerina15 kaže...
cro_denis kaže...

Napravio sam svoju temu ali nisam primjetio da vec postoji tema za opti-tv ,pa imam par pitanja ,prvo pitanj je posto imam 2 televizora u stanu dali je moguce se spojiti na oba televizora kad uzmem opti-tv i kako bi to islo?Drugo pitanje sto sve dobijem kuzim da ide ruter ,dali dolazi od njih neki resiver za tv ili sto vec ?Trece je dali se kod njih placa mjesecna preplata za telefon npr.kao sto sam prije dvije tri godine placao kod t-coma onih 50-60 kn?

1. Neznam trebaš nazvati njih ;) Vjerovatno može

2. Dođe ti serviser i spoji ti TV, i da ti bežićni router jer ti TV mora s modemom bit spojena. AKo želiš žićno samo kupiš UTP kabel

3. npr. za paket OptiSurf plaćaš 260kn+ koliko potrošiš telefona p.s telefon im je jeftin - i tu ti spada flat 5mb, TV i pretplata telefona

Ne slažem se s navedenim. Korisnik sam OptiTV usluge oko mjesec dana, i moram reći da im je usluga veoma funkcionalno izvedena (s obzirom na to da koriste T-Comovu infrastrukturu), osim što sam nakon tjedan dana dobio novi router jer je 1. router koji sam dobio zbog uključenja navedene usluge "riknuo". Što se tiče spajanja TV-a i routera na mrežu, instalacija od strane Optime se naplaćuje 550 KN (što baš i nije iznos za bacit). UTP kabel se dobije i s routerom, i s STB-om (samo što dužina STB-ovog priloženog UTP kabla iznosi jadnih 1.5 m što će za većinu korisnika od routera - do STB-a biti prekratko). Osobno, 10 m UTP kabla za STB sam kupio za tridesetak kuna što i nije previše. Moram napomenuti da TV jako dobro radi (barem za sada). STB koji se dobije na korištenje (nije u vašem vlasništvu, u OT-ovom je) jest Motorola VIP1910. Daljinski upravljač koji se dobije u paketu s STB-om čisti je univerzalac, pa tako sada upravljam TV-om i STB-om jednim daljincem... A pošto ima i mogućnost učenja (što će reći da se daljinac može koristiti za sve uređaje) to dodatno poboljšava iskustvo. Daljinski je čvrst i veoma dobre izrade. TimeShift na prva 4 programa je vrlo dobro izveden. Kad god nešto propustim na poznatim nam nacionalnim programima (HRT 1, HRT 2, RTL, Nova TV), mogu nesmetano u sljedećih 24 h ponovno pogledati izabranu emisiju putem EPG-a (usluga je uključena u sve pakete).

Hvala na informaciji ,definitivno je pomogla .Eto podnio sam zahtjev prije tijedan dana ocekujem da ce doci sve sljedeci mjesec, odnosno da cu dobiti opremu koja mi treba za spajanje kod njih.Za sad na "prvi pogled"sam zadovoljan sa njima jako su usluzni cak je zena dosla kod mene sa ugovorom i sve smo sredili u par minuta.Eto nadam se da necu imati nikakvih komplikacija jer u zadnje vrijeme sa metronetom imam, sto me dovodi do ludila .

 

Samo me zanima dali se preko tog dodatnog rutera moze spojiti vise tv-a ,jer u stanu koristim dva televizora ?

15 godina
offline
Optima (OptiTV)

Zasad OT nema mogućnost paralelnog korištenja STB-ova jer sve ide preko T-Comove infrastrukture, pa je i ovo bio velik zahvat za njih...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Optima (OptiTV)

Zaboravio sam jos  pitati sto je sa tv kanalima dali su u hd-u i jos me zanima makar sam pitao optimu dali utijece glednje tv-a na brzinu pa cu jos za svaki slucaj tebe pitati jer si korisnik optitv usluge dali onih 5mb utjece tj krade li tv brzinu interneta ?

15 godina
offline
Optima (OptiTV)

Gle, ti ćeš zapravo imati 7.5 Mbit vezu, ali su 2.5 Mbita za TV, tako da ono što plaćaš (5 Mbita) ostaje tvoje. Programi trenutno još nisu u HD-u ali nadam se da se radi na tome.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Optima (OptiTV)

Evo da opet pokrenem temu,danas sam sve spojio danas je doslo sa postom sva oprema od optineta i sve sam spojio tv ,internet i ostalo .Posto sam saznao preko sluzbe za korisnike da je nemoguce spojiti vise tva na jedan resiver nego moram platiti 1500 kn da mogu zasebno gledati programe na drugom televizoru.

 

Sad me zanima dali netko zna ,dali postoji mogucnost da prođem jeftinije odnosno da nekako spojim taj drugi televizor u sobi jer trenutacno mogu samo gledati u dnevnom boravku ,a u sobi mi stoji tv i kupi prasinu ?

15 godina
offline
Optima (OptiTV)

Možeš jedino uzeti 10-20 m scart a kod STB-a ovo, tako da možeš 2 tv-a priključiti na jedan izvor. Jedini problem je taj da što se gleda u dnevnoj sobi, gleda se i u sobi jer je u pitanju taj isti uređaj.

 

Pozdrav!

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Optima (OptiTV)

Hvala ti na odgovoru ,to vec znam to mi nikako ne odgovara ,a dali postoji nacin da kupim drugi resiver pa da spojim sa onim pa da mogu u sobi mjenjati programe zasebno ?I zanima me jos nesto upalim tv i brzina mi se smanji za dvostruko i vise manje nije 5mb nego je 1 do 2mb dali je i tebi tako ?

15 godina
offline
RE: Optima (OptiTV)
cro_denis kaže...

Hvala ti na odgovoru ,to vec znam to mi nikako ne odgovara ,a dali postoji nacin da kupim drugi resiver pa da spojim sa onim pa da mogu u sobi mjenjati programe zasebno ?I zanima me jos nesto upalim tv i brzina mi se smanji za dvostruko i vise manje nije 5mb nego je 1 do 2mb dali je i tebi tako ?

Bilo mi je sve do ovoga. Samo nazoveš i kažeš. Moraš komp imati upaljen. Nemožeš kupit drugi receiver, jer nemaš vezu koja bi to mogla podnijeti. 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Optima (OptiTV)

Znaci ne postoji niti jedna solucija osim da platim 1500 kn pa da uzmem od optime ili da gledam u sobi ono sto se gleda u boravku ?E hvala ti za brzinu ,sada me jos zanima od kad sam se prebacio na njih na torrentu portovi nisu mi otvoreni dali mozda znas zasto ,prije je sve bilo uredu ?

15 godina
offline
RE: Optima (OptiTV)
cro_denis kaže...

Znaci ne postoji niti jedna solucija osim da platim 1500 kn pa da uzmem od optime ili da gledam u sobi ono sto se gleda u boravku ?E hvala ti za brzinu ,sada me jos zanima od kad sam se prebacio na njih na torrentu portovi nisu mi otvoreni dali mozda znas zasto ,prije je sve bilo uredu ?

Ovisi od routera do routera... Ovdje dolje odaberi router i prati upute. Znači, zvao si službu? Jel može SpeedTest rezultat u slici? Smijeh I još nešto. Ja sam zvao Optimu iz istog razloga (uvođenje 2 receivera) i dobio odgovor da se na razvijanju navedene usluge tek radi.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Optima (OptiTV)

Napravio sam sve ,instalirao program za portove i nece mi neznam zasto kao da mi username i pssword od rutera is blank neznam zas .Zvao sam sluzbu za korisnike sve je sad super ali ima opet prokleti problem ali do mene losa mi je wlan antena pa mi se dize signal pa pada.Sljedeci tijedan idem kupiti novu pa ti stavim sliku .

 

 

ps. Uspio sam srediti portove sad sve radi ko urica ,sutra ili prekosutra kad ulovim vremena idem kupiti kabel jer me jeftinije kosta kojih 20 mb 40 kn tako da mi je brzina stalna ,a ne varirajuca kao sada,pa ti stavim sliku brzine neta .Jos jednom veliko hvala na pomoci felonterx!!!

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2010 9:46 (cro_denis).
15 godina
offline
RE: Optima (OptiTV)
cro_denis kaže...

Napravio sam sve ,instalirao program za portove i nece mi neznam zasto kao da mi username i pssword od rutera is blank neznam zas .Zvao sam sluzbu za korisnike sve je sad super ali ima opet prokleti problem ali do mene losa mi je wlan antena pa mi se dize signal pa pada.Sljedeci tijedan idem kupiti novu pa ti stavim sliku .

 

 

ps. Uspio sam srediti portove sad sve radi ko urica ,sutra ili prekosutra kad ulovim vremena idem kupiti kabel jer me jeftinije kosta kojih 20 mb 40 kn tako da mi je brzina stalna ,a ne varirajuca kao sada,pa ti stavim sliku brzine neta .Jos jednom veliko hvala na pomoci felonterx!!!

Nemaš beda prijatelju. Zato smo i tu, ne? :)

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Optima (OptiTV)
felonterx kaže...
cro_denis kaže...

Napravio sam sve ,instalirao program za portove i nece mi neznam zasto kao da mi username i pssword od rutera is blank neznam zas .Zvao sam sluzbu za korisnike sve je sad super ali ima opet prokleti problem ali do mene losa mi je wlan antena pa mi se dize signal pa pada.Sljedeci tijedan idem kupiti novu pa ti stavim sliku .

 

 

ps. Uspio sam srediti portove sad sve radi ko urica ,sutra ili prekosutra kad ulovim vremena idem kupiti kabel jer me jeftinije kosta kojih 20 mb 40 kn tako da mi je brzina stalna ,a ne varirajuca kao sada,pa ti stavim sliku brzine neta .Jos jednom veliko hvala na pomoci felonterx!!!

Nemaš beda prijatelju. Zato smo i tu, ne? :)

Slazem se ,evo kao sto sam rekao danas sam kupio 20 m kabel kostao je 100 kn u ve-milu,sad sam provukao kroz stan i evo ti slika brzine interneta

 

 

1 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice