TP LINK MR6400 problem sa spajanjem

poruka: 8
|
čitano: 359
|
moderatori: Danny_HR, Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina

Pozdrav imam problem sa spajanjem na TP link mr6400

Naime uzeo sam taj router i imam tele 2 karticu te tarifu pokućni internet.

Problem je naime kada se pokušavam spojiti android ili playstation uređajem na taj router pokaziva na njima da nema uploada dok je download u redu.

PC radi bez problema, kada tu istu tele2 karticu stavim u neki drugi android uređaj i uključim hotspot radi normalno i Down i UP, kada stavim t-com karticu u router radi normalno i download i Upload.

Dakle jedino ne radi kad stavim tele2 karticu u taj router. Molim vas pomoć pokušao sam ga i vraćati na tvorničke postavke i mijenjao postavke unutar routera. Više stvarno neznam što da radim. :(

call of duty mw2
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Re: TP LINK MR6400 problem sa spajanjem

opis je besmislen.. ponovi 'normalno' što želiš, negdje si napravio grešku (jer ako modem radi tad je drugi sim sporedan za ovakvo ponašanje.. postavke pristupnog servera, vip-tcom-tele.. za dns itd..)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina

Dakle na PC-U sve normalno radi. kad se spojim sa mobitelom ili playstationom ne radi mi upload. (dok je tele2 kartica unutar modema)

ukoliko stavim karticu nekog drugog providera (t-com ili vip)  radi sve normalno i na mobitelu i na playstationu i na pcu.

call of duty mw2
9 godina

-i bez sim kartice se uređaji jednako spajaju wlan/lan-om na router (modem).. promjena sim-a je samo stvar linije-internet, ne postavke modema (jer radi.. s drugim simom), tad je jedino objašnjenje da negdje radiš grešku-previd.. ali ništa što bi se logikom/dodukcijom dalo zaključiti.

-ponovi, negdje je 'banalan' propust...

kako se spoji jedna uređaj, jednako mora moći i drugi

ako je razlika samo sim, tad je to besmisleno .. tj ako imaš neku ručnu-fixnu postavku kao ip/dhcp dns, gateway.. postavi na automatiku (default) .. ili ispravi. Ručne postavke moraš ručno prilagoditi-promijeniti, jer nisu automatika.. sve ostalo ''ne može biti'' (po opisu..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina

pozdrav

sve sam stavio na default, testirao i neće zatim vratio uređaj na tvorničke postavke ponovno testirao ponovno neće, stvarno ne vidim i ne razumijem u čemu bi mogao biti problem.

pogotovo zato jer na PC-u radi sasvim normalno.

Speed test na PC-u D-25 U-18 Ping 34

Speedtest na mobitelu D 22 U-0 Ping 33

Speedtest na playstationu D24 U-0

call of duty mw2
8 godina

Ima li netko možda ideju u čemu bi mogao biti problem?

call of duty mw2
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina

Dali ti radi net na mobitelu kad se spojiš na tplink?

0 0 hvala 0
8 godina

ne radi, ponavljam kad radim speedtest na mobitelu onda samo download ide normalno, upload uopce ne radi.

call of duty mw2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice