IT geek + "život" = nemoguće?

poruka: 347
|
čitano: 51.306
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Tomislav95 kaže...

BTW, recite mi, možete li se na feštama veseliti ako svira vama neka odvratna glazba i ktome se ista pjesma ponavlja svakih 10 min?

 Kad se napiješ tolko ti je svejedno {#}

Ispricati cu vam istinitu pricu. Dok su mi bile sve petice, nikad nisam dobio nista, a kad sam ispravio biologiju sa 1 na 5 dobio sam 200Kn. To je valjda neki poremecaj u mozgu. - Mentalist
15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Fićo_CoD 5 kaže...
Tomislav95 kaže...

BTW, recite mi, možete li se na feštama veseliti ako svira vama neka odvratna glazba i ktome se ista pjesma ponavlja svakih 10 min?

  Kad se napiješ tolko ti je svejedno {#}

Imaš pravo, al mi se nije pilo jučer{#}{#}

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
12 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Ajde da i ja napišem svoje...

 

Ovisan sam o računalu, bio bih na njemu od 0 do 24 da mogu, skoro sve što znam, vezano je uz računalo. Kada sam bio u školi (dom), poslije nastave sam odmah išao na laptop. Kada sam doma, podoručkujem, odem na komp, ručam, odem na komp, odradim ono šta moram vani, večeram, i onda opet komp. I nikad mi nije dosta. Prije je to vrijeme bilo utrošeno samo na igru. Igrao sam od jutra do mraka. Sada već 2 godine unazad ne sječam se da sam neku igru prešao od početka do kraja. Niti da sam se igrao dulje od 2 sata. Pad u kvaliteti igara? Sumnjam.

 

Ono što sada volim raditi jest učiti, jako se trudim zaraditi lovu na razno raznim stranicama (ne one fore sa klikanjem nego ozbiljan rad). Učim stalno, svaki dan saznajem nešto novo. U zadnje vrijeme to je područje web dizajna, uskoro i web programiranja.

Prijatelji? Hmm, mislim da mogu reći da nikada nisam imao pravog prijatelja. Je li to zbog mene ili zbog društva u kojem se nalazim, ne znam. Ali rekao bih da nije do mene. U društvu sam dosta popularan. Pa iako pokušavam izbječi svaki društveno-socijalni kontakt koji nije nužan (ne volim se niti sa rodbinom sastajat), opet se prilagodim u svakom društvu. Svi me poznaju kao 'Onoga koji stalno visi na računalu' ali to im očito ne smeta jer vidim da se u mojem društvu osječaju ugodno.

Ne volim zabave, partije itd. Nikada u životu nisam pio niti pušio (probao i ogavno mi je), niti me to privlači.

U školi prolazim sa odličnim, i pa iako sam neodgovoran prema okolini u kojoj živim, pa čak i u svojoj kući, znam da ako ne budem odličan ništa od lagodnog života. To mi je dovoljno za motivaciju. 

 

Planiram nastaviti sa ovakvim životom, ove godine odlazim na fakultet, biti ću u stanu ili domu, to još ne znam, no znam da ću opet visiti na računalu. Ali se isto tako nadam da ću na fakultetu pronači prijatelja, a možda i curu :). Da, bez cura se ne može, koliko god to neki drugi mislili (a mislio sam i ja), ipak dođe razdoblje kada shvatiš da ti je partner potreban.

 

Ne znam kako će se moj život razvijati dalje, očekujem dobar nastavak. Ja ću se potruditi, pa kud puklo da puklo.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Yagami kaže...

Ajde da i ja napišem svoje...

{#}

Zbilja odlična priča, meni je dosta slično samo što sam morao zbog drugih raditi neke stvari koje mi se nisu dale raditi, al ne žalim

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
14 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Jednostavno, provodim dosta vremena za računalom, al' mi je svaki poziv van na druženje ispred toga.

I don't believe in Heaven. I believe in Pain. I believe in Fear. I believe in Death.
13 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?

napravio sam račun na odesku i počeo raditi ugovore, stranica preko koje programeri mogu pronaći posao online, odradiš, plate ti na žiro račun, nemoram ni tražiti posao po ovoj hrvatskoj, a bome ni izlazit iz kuće {#}{#}

#winning 'Evo panj ti je dao 3 dana nagradnog pa se možeš ići igrat u pijesku.'
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.6.2011 12:20 (munjovoz).
12 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?

Tesko je ali izvedivo. Na kraju je stvar samo organizacije, cak i vise nego prioriteta.

 

Uvijek mi je gust bio cackat po kompu, iako sam privrzeniji prirodnim znanostima. Tako da nemam bas onoliko vremena koliko bi htio za to, ali ipak se stigne. Uci se redovito pa faks ne pati, malo je tlaka sta je bolja polovica u Zg a ja u Ri pa se cesto i putuje ali sta sad. Treniram koliko stignem, to mi najcesce pati radi rasporeda ali sta je tu je. Van se ide po zelji/volji/mogucnostima, vecina frendova je ili zaposlena ili isto na faksu do grla u poslu i diplomskima pa iovako ne izlazimo cesto.

 

Suma sumarum - onaj tko zeli i kojem je to gust ce uspjeti sve iskombinirati, onaj tko ne zeli pretpostavljam da mu je iovako veci gust biti doma tako da je i njemu dobro.

 

Samo mi je ovo zadnja godina da stignem odigrat jos ovako relativno redovito nesto - kad pocnu dezurstva i specijalizacija jao si ga mojem zivotu i rasporedu {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
PureEntity kaže...
AtomicBomb kaže...
Pa jesam li ja geek ako igram 7 sati La Noire, ili do 2 sata ujutro fm11?
A uz to sve odem vani od 19-24 u prosjeku.( kako kad, ovisi o prilikama).
Mislim da nisam.

Drljanje po igrama cijeli dan nema veze sa geekstvom, ne, nisi.

Pa kod nas si geek samo zato što se igraš,društvo će te automatski razapeti,da ne govorim o nekim drugim hobijima koji se trpaju pod geek,dovoljno se samo igrati i već si neozbiljan,djetinjast,mlakonja,itd.

13 godina
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Ja pronalazim kompromis između društva, RL-a, cure i PC-a.

Nekada bude trenutaka da me pojedina stavka privlači više, neka manje. No, uglavnom je uravnoteženo.

** Live 4 Music **
13 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?
Meni stari zabranjuje kompjuter,no kako god ima pravo.Visim za tom kantom cjele dane,on jadan ima 40 godina i ima fejs,več ga je deaktiviro i vratio se,kompjuter je ovisnost.Valja nekada otići za komp,ali nevalja baš skroz sjediti,prođe ti život.Ja sam prošlo ljeto skroz bio za njime,sad se kajem i neću više,od sad ću sve manje i manje sjedit...
Dino
15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Dinče kaže...
Ja sam prošlo ljeto skroz bio za njime,sad se kajem i neću više,od sad ću sve manje i manje sjedit...

haha i ja također, po ljetu sam cijelo vrijeme visio nad kompom, dok su mi frendovi išli na more (do kojeg imam pola sata) i zezali se. Rekoh sebi nikad više {#}

Ispricati cu vam istinitu pricu. Dok su mi bile sve petice, nikad nisam dobio nista, a kad sam ispravio biologiju sa 1 na 5 dobio sam 200Kn. To je valjda neki poremecaj u mozgu. - Mentalist
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.6.2011 15:41 (Fićo_CoD 5).
13 godina
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

ma sad ce lito..pit zene vatat...kupat se i uzivat i peglat na komp...sve se moze kad se hoce...samo rasporedis vrime...

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
15 godina
odjavljen
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

boli vas k****, šta je s nama koji ne možemo na more...? 

16 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Kordy kaže...

boli vas k****, šta je s nama koji ne možemo na more...? 

U kadu i ubacit malo soli :D

13 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Ja bi umra liti da ne vidim mora
I don't give a fu*k
13 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Kordy kaže...

boli vas k****, šta je s nama koji ne možemo na more...? 

a sta...vi imate nesto drugo sta mi nemamo...ako nista i u vas ima zena :D

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
14 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

evo me u zg-u sam 4 dana kod sestre , u zgradi preko puta velike zgrade od hg spota lol , nije vam uopce lose ovde sta ocete xd

14 godina
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Sve se moze kad se hoce. Biti "geek" ne znaci isto sto je znacilo i prije cca 20-30 god.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.6.2011 23:55 (win32).
14 godina
protjeran
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Zivot je jako tuzan, svaki dan. Mislim da nema osobe na forumu koja je tu vise od mene, ustvari, ako ne ucim ili nisam u skoli s vama sam.

 

Ni najmanje mi nije zao sto nemam prijatelja, imam jednog, sasvim dovoljno. S ljudima koje sretnem u gradu, a misle da smo prijatelji odradim posao druzenja i opet dodjem vama.

 

Nekad mi bude zao sto nemam curu, samo da mi familija i kolege iz razreda prestanu govoriti da sam peder (imam cudnu familiju), ali pretrpim i to. U skoli se salim, jer je uz mnogo znanja lako napraviti salu, pa svi misle da se volim i druziti. Pozdravljam ljude uvijek, pa govore roditeljima da sam divno dijete... Sve je to samo ono sto mislim da moram raditi ukoliko sam s nekim. I sto je uvrijezeno u moj uzorak ponasanja.

 

Nisam monstrum pa da se ne zaljubim, ali pretrpim. Nisam monstrum pa da, kada u autu prolazim pokraj 10 prijatelja,  ne pomislim kako bi bilo izaci s njima. To je valjda ugradjeno u nase umove toliko jako da se ne moze izbrisati, ali se da pretrpiti.

 

Znate, kad skacete s visoke skakaonice u bazen, zaklopite oci i napravite korak, sve ostalo napravi se samo... Tako je lako uciniti sve.

 

Ali, kada zaklopite oci i pretrpite par trenutaka, postanete dovoljno daleko da je prekasno.

Tako je lako ne uciniti sve.

 

I onda dodjem vama, uvijek.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2011 22:23 (Mentalist).
16 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Cista poezija{#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
13 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

O jbt, svaki put kad čitam tvoj post vidm koliko smo slični. Samo što ja umjesto foruma vrijeme provodim uz igre i knjige.

O tempora, o mores !
15 godina
odjavljen
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Ima nas dosta...

14 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
AA-d00d kaže...

Cista poezija{#}

 

Pretvoriti cu svoje prezime u neku rusku inacicu, npr. Mentalistov i napisati knjigu Rodjenje i kazna.

 

Keops kaže...

O jbt, svaki put kad čitam tvoj post vidm koliko smo slični. Samo što ja umjesto foruma vrijeme provodim uz igre i knjige.

 

  Tu si kratko, ja sam 2 godine...

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2011 22:40 (Mentalist).
14 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Mentalist kaže...

Zivot je jako tuzan, svaki dan. Mislim da nema osobe na forumu koja je tu vise od mene, ustvari, ako ne ucim ili nisam u skoli s vama sam.

 

Ni najmanje mi nije zao sto nemam prijatelja, imam jednog, sasvim dovoljno. S ljudima koje sretnem u gradu, a misle da smo prijatelji odradim posao druzenja i opet dodjem vama.

 

Nekad mi bude zao sto nemam curu, samo da mi familija i kolege iz razreda prestanu govoriti da sam peder (imam cudnu familiju), ali pretrpim i to. U skoli se salim, jer je uz mnogo znanja lako napraviti salu, pa svi misle da se volim i druziti. Pozdravljam ljude uvijek, pa govore roditeljima da sam divno dijete... Sve je to samo ono sto mislim da moram raditi ukoliko sam s nekim. I sto je uvrijezeno u moj uzorak ponasanja.

 

Nisam monstrum pa da se ne zaljubim, ali pretrpim. Nisam monstrum pa da, kada u autu prolazim pokraj 10 prijatelja,  ne pomislim kako bi bilo izaci s njima. To je valjda ugradjeno u nase umove toliko jako da se ne moze izbrisati, ali se da pretrpiti.

 

Znate, kad skacete s visoke skakaonice u bazen, zaklopite oci i napravite korak, sve ostalo napravi se samo... Tako je lako uciniti sve.

 

Ali, kada zaklopite oci i pretrpite par trenutaka, postanete dovoljno daleko da je prekasno.

Tako je lako ne uciniti sve.

 

I onda dodjem vama, uvijek.

 

Joj... Zašto jednostavno ne izađeš s prijateljima. Ako misle da ste prijatelji jednostavno izađi s njima i druži se. Ako ti se neka cura sviđa onda joj to pokaži. Pusti forum, izađi van, živi život... I koji je uopče razlog tomu?

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
14 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Mentalist kaže...

Zivot je jako tuzan, svaki dan. Mislim da nema osobe na forumu koja je tu vise od mene, ustvari, ako ne ucim ili nisam u skoli s vama sam.

 

Ni najmanje mi nije zao sto nemam prijatelja, imam jednog, sasvim dovoljno. S ljudima koje sretnem u gradu, a misle da smo prijatelji odradim posao druzenja i opet dodjem vama.

 

Nekad mi bude zao sto nemam curu, samo da mi familija i kolege iz razreda prestanu govoriti da sam peder (imam cudnu familiju), ali pretrpim i to. U skoli se salim, jer je uz mnogo znanja lako napraviti salu, pa svi misle da se volim i druziti. Pozdravljam ljude uvijek, pa govore roditeljima da sam divno dijete... Sve je to samo ono sto mislim da moram raditi ukoliko sam s nekim. I sto je uvrijezeno u moj uzorak ponasanja.

 

Nisam monstrum pa da se ne zaljubim, ali pretrpim. Nisam monstrum pa da, kada u autu prolazim pokraj 10 prijatelja,  ne pomislim kako bi bilo izaci s njima. To je valjda ugradjeno u nase umove toliko jako da se ne moze izbrisati, ali se da pretrpiti.

 

Znate, kad skacete s visoke skakaonice u bazen, zaklopite oci i napravite korak, sve ostalo napravi se samo... Tako je lako uciniti sve.

 

Ali, kada zaklopite oci i pretrpite par trenutaka, postanete dovoljno daleko da je prekasno.

Tako je lako ne uciniti sve.

 

I onda dodjem vama, uvijek.

E,mentalist, postao si covjek...Ali molim te odgovori mi,zasto se bojis drustva?

Jer kolko vidim, nisi "odbacen" zbog izgleda, nego svojom voljom..

WP
14 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
nj0fra kaže...

 

Joj... Zašto jednostavno ne izađeš s prijateljima. Ako misle da ste prijatelji jednostavno izađi s njima i druži se. Ako ti se neka cura sviđa onda joj to pokaži. Pusti forum, izađi van, živi život... I koji je uopče razlog tomu?

Zasto bi izlazio ako radi protiv svoje volje?

 

To je jednostavno tako, svašta se kuha u čovjekovom umu.

13 godina
protjeran
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Pravih prijatelja nema, to je jedna od težih lekcija u životu..

Dvije stvari su beskrajne: svemir i ljudska glupost. Albert Einstein
13 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Pwner M. kaže...

Pravih prijatelja nema, to je jedna od težih lekcija u životu..

ljudi dolaze i odlaze, ali par dragocjenih ostane

#winning 'Evo panj ti je dao 3 dana nagradnog pa se možeš ići igrat u pijesku.'
14 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
ATiGamer kaže...
nj0fra kaže...

 

Joj... Zašto jednostavno ne izađeš s prijateljima. Ako misle da ste prijatelji jednostavno izađi s njima i druži se. Ako ti se neka cura sviđa onda joj to pokaži. Pusti forum, izađi van, živi život... I koji je uopče razlog tomu?

Zasto bi izlazio ako radi protiv svoje volje?

 

To je jednostavno tako, svašta se kuha u čovjekovom umu.

Da, ali zašto?? Zašto si jednostavno to radi? Ako ima nagon da izađe, ako ima nagon za ženama, zašto jednostavno radi protiv svoje volje?

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
14 godina
protjeran
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Boji se...Samo je pitanje što je razlog tome strahu.

I sam je rekao da ima strogog starog (ako se dobro sjećam),može biti da je on za to kriv..

WP
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice