Kojim se sportom bavite

poruka: 198
|
čitano: 35.760
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Kojim se sportom bavite

nogomet i bildanje pred padelom Smijeh

If You Ain't Outta Control, You Ain't In Control. My life DRIFT' S around cars
14 godina
offline
Kojim se sportom bavite

Ja se bavim triatlonom - jedem, spavam i blejim u komp

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kojim se sportom bavite
underdog kaže...

Ja se bavim triatlonom - jedem, spavam i blejim u komp

A srat (jest,spavat,srat i blejit u komp) ???

SmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijeh

 

 

14 godina
offline
Kojim se sportom bavite

ja vozim bicikl i nedavno sam poceo sa parkourom. :)

How yes no.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kojim se sportom bavite
4Bastard kaže...
 Na parkour.hr inače ghost of sparta. Sad namjeravam započeti sa kickboxingom.

Ja sam na parkour.hr Krešimir Zebec,a ja sam se prije bavio i borilačkim vještinama (ali sam,nisam imao trenera,to je trajalo nekih godinu,dvije,pa sam bio zagrijan za break dance) i eto sad vježbam parkour.NamigivaCool

Vječno sam u nekim aktivnostima,vještinama ili športu.Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2010 11:49 (DJED BOŽIĆNJAK).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kojim se sportom bavite
DJED BOŽIĆNJAK kaže...
4Bastard kaže...
Hehe, di si kolega? Vidim da širiš pravu riječ i značenje Parkoura, netko treba i to radit da svjetina nebi dobila drugačiju sliku parkoura. Keep up the good work.

 Hvala,Namigiva

Treba širiti duh i značenje PRAVOG PARKOUR-a po svijetu,da se više zapamti ŠTO JE PARKOUR,A ŠTO NIJE!!!Cool

Odnosno razlika između free running-a (koji ima svoje čari i lijep je na svoj način),tricking-a i parkour-a.

Poanta u parkour-u je da svi pokreti moraju biti efikasni i biti korisni,recimo u hitnim situacijama.Svaki pokret koji narušava efikasnost nije dio parkoura.U parkour-u se ne pojavljuju akrobacije ili neki trikovi (ili bilo kakvi okretaju u zraku i slično),tako da ako vidite neki video gdje se pojavljuju trikovi,akrobacije(ili bilo kakvi okretaju u zraku i slično),TO NIJE PARKOUR,i to se ne smije (tj.ne smijete) zvati PARKOUR.Namigiva Ako kažete da trenirate parkour,morate razmisliti (i misliti),dali vježbate "čisti parkour"-ovo (kao u ovom odličnom videu :

 ),ovo-free running (
),tricking,ili "mješano".

Hvala,pozdrav.NamigivaCool

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2010 11:51 (DJED BOŽIĆNJAK).
15 godina
neaktivan
offline
Kojim se sportom bavite

Judo i BJJ intenzivno, košarka i nogomet rekreacijski :)

Music is my life :)
15 godina
neaktivan
offline
Kojim se sportom bavite

Također judo Smijeh

The way of an artist: people spit on him, they insult him, they ignore him and laugh to him, and then, when he dies, then they realise his greatness.
14 godina
neaktivan
offline
Kojim se sportom bavite

Primarno borilackim vjestinama! Taekwondo (crni pojas) i Hapkido (crveni pojas). Pored toga, cesto trcim.

15 godina
neaktivan
offline
Kojim se sportom bavite

Skok s vodkom, kriglanje za gornje ekstremiteta, za doljnje ekstremitete kotletika, joint štafeta, kužiš ono, treba biti aktivan,,,

13 godina
neaktivan
offline
Kojim se sportom bavite

Trenirao sam prije nogomet, u blizoj proslosti stoni tenis, a sada trenutno nista.

Mozda upisem MMA, gledao sam par treninga i jos razmisljam.

Ti nisi samo broj Uključi um svoj !
15 godina
neaktivan
offline
Kojim se sportom bavite

Pa bavim se trčanjem(trenutno najviša udaljenost koju sam istrča je polumaraton,21km) i dizanjem.

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Colonel Miles Quaritch is my hero
15 godina
neaktivan
offline
Kojim se sportom bavite
Picigin, sve ostalo je sporedno... :D
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kojim se sportom bavite
ACEba kaže...

Trenirao sam prije nogomet, u blizoj proslosti stoni tenis, a sada trenutno nista.

Mozda upisem MMA, gledao sam par treninga i jos razmisljam.

Okusaj se prvo u nekoj drugoj tradicionalnoj vjestini da malo upoznas tehnike, lako se kasnije prebacis na MMA.

Music is my life :)
14 godina
neaktivan
offline
Kojim se sportom bavite

vozim bmx, street / park.

15 godina
neaktivan
offline
Kojim se sportom bavite

ja sam nažalost prestao sa sportom... ali dok smo bili mlađi znao sam igrati nogomet i po 5-6 sati u komadu. i tu i tamo basket bacit.

sad mi je jedina tjelovježba to što idem biciklom u školu. eh...

14 godina
neaktivan
offline
Kojim se sportom bavite

Ja igram kosarku, al to ono iz zajeban*ije u skoli, a namjeravam se upisat na krav magu...jako mi se sviđa...jel zna mozda netko..imam 14 godina jesam li premlad?

di se odrzavaju treninzi?

i kolka je mjesecna clanarina?

nothing is true, everything is permitted
14 godina
offline
Kojim se sportom bavite

Veslanje!, prije je bilo malo nogosa, sada znamo nabacit koju rundu, danas smo po kisurini sat i po samo nazalosz, prije isto kosarka i stolni tenis.

These wounds won't seem to heal This pain is just too real There's just too much that time cannot erase
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice