Laptop do 3000 kn

poruka: 5
|
čitano: 3.064
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Laptop do 3000 kn

Trebam laptop do 800 KM ili 3000 kn za rodjaka koristio bi ga za surfanje(fejs i tako) i gta san andreas i counter.Marka nije bitna.Treba imati 2 gb rama ,250 gb hard(ili 320 gb vise ne treba),dual core procesor,pozeljno je da ima graficku (a da nije integrirana)ako nema ok i to je to otprilike.Hvala unaprijed.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.12.2010 17:53 (Intelovac123).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Laptop do 3000 kn

Ne razumijem se bas u laptope, al meni se cini da se u laptopu ne razlikuje intergrirana graficka.Nije ti to kao u stolnom pc-u... {#}

bas tako :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 18:15 (MatijaCH).
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Laptop do 3000 kn
Intelovac123 kaže...

Trebam laptop do 800 KM ili 3000 kn za rodjaka koristio bi ga za surfanje(fejs i tako) i gta san andreas i counter.Marka nije bitna.Treba imati 2 gb rama ,250 gb hard(ili 320 gb vise ne treba),dual core procesor,pozeljno je da ima graficku (a da nije integrirana)ako nema ok i to je to otprilike.Hvala unaprijed.

Ovako , svaka graficka na laptopu je integrirana .

Makar znam na sta ciljas ... Pod intergriranom podrazumijevas recimo tipa Intel HD GMA xxxx grafiku .

Evo strpi se nekih par minuta naći ču nešto .

Who`s your daddy now ? ;)
13 godina
protjeran
offline
RE: Laptop do 3000 kn

http://www.notebookshop.com.hr/Default.aspx?pid=268

 

Nakon 100 godina trazenja... Ovo je malo preslo 3 tisuce...Ali vjeruj mi...Za 3 tisuce i jos nesto sitno neces nac bolje od ovoga.

Who`s your daddy now ? ;)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Laptop do 3000 kn
Drift_king92 kaže...

http://www.notebookshop.com.hr/Default.aspx?pid=268

 

Nakon 100 godina trazenja... Ovo je malo preslo 3 tisuce...Ali vjeruj mi...Za 3 tisuce i jos nesto sitno neces nac bolje od ovoga.

To se trazi ovo je dosad najbolje .Hvala puno....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice