Pomoć!!!

poruka: 6
|
čitano: 1.686
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
pozdrav

 

 

Molim vas možete li mi reći kakav je laptop DELL Inspiron 1525...Želim kupiti sebi laptop,a uopće se ne razumjem...samo mi se sviđa izgled:)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: pozdrav

Uh koji od njih :)

 

Imas 4 razlicite verzije.

 

Najslabija i najjeftinija sa celeron procesorom , 2gb rama i 160gb disk.

 

Dvije sa core2duo 2ghz, 2/3 gb rama, i 250/320gb diskom.

 

I zadnji najskuplji sa 2.1 c2d procesorom, 4gb rama i 320gb diskom :)

 

 

Svi imaju 15,4 incni monitor. Sta hoces da radis sa laptopom ? :) Ja bih uzeo ovu drugu opciju, trebala bi kostati do 6000kn, ne vishe.

Danas kada postajem pionir ...
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć!!!

 

 

 

hvala ti...ma treba m i za svakodnevnu upotrebu...ne želim ništa posebno a opet ne bih ni neki jadni pa da ne mogu ništa...imaš još neki prijedlog?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć!!!
tajana kaže...

 

 

 

hvala ti...ma treba m i za svakodnevnu upotrebu...ne želim ništa posebno a opet ne bih ni neki jadni pa da ne mogu ništa...imaš još neki prijedlog?

 Kvalitetan je laptop, dobar ekran, dobro kučište. Kao što je i prije mene napisano, ima više verzija... Najbolje je uzeti onaj s 2 gige rama, dvojezgrenim procesorom i 250 gigabajtnim diskom...
#smajli koji koluće očima#
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć!!!

Slazem se s kompotkom. Imam Dell (ali Studio 15 a ne Inspiron) s upravo tim karakteristikama i sve je besprijekorno svakako mogu pohvaliti ekran i kuciste ali mala mana je ne bas previse kvalitetni zvucnici. Dell je poznat kao jedan od najkvalitetnijih laptopa sto i pokazuje njegova malo visa ali opet vrlo prihvatljiva cijena.

15 godina
neaktivan
offline
Pomoć!!!

Ljudovi sa iskustvom pliz help.  Nalazim se u dilemi, dali da uzmem Acer Aspire 9830G-583G32Bn  18 incha ili Toshiba Satelite P300D-13J 17 incha razlika u cijeni nije neka strašna jer je Acer sada na akciji a obzirom da bi to bila zamjena za stolno računalo, dakle na njemu bi se i igralo zanima me što je isplativije za kupovinu ondnosno koji je stroj bolji

Hvala!!!

 


 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice