AMD Ryzen procesori (opća tema) izdvojena tema

poruka: 30.019
|
čitano: 5.153.264
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Jakovp kaže...
nicky.sl kaže...
Jakovp kaže...

9900k na gtx1070 - kandidat za najgoru kombinaciju na forumu?

 Muko matere šta je 1070-ka oslabila preko noći, jedva tetris pokreće.

Nije neki sweet spot al nije još ni za bacit. Neka u kućištu kucka i9 9900k i danas sutra ko zna koja grafa može osvanut

 Ok, a ako se smije znati zašto si onda išao na tako jak procesor, zbog nekih programa ili? Jer zbog gaminga sigurno nisi, tj. nisi trebao.

 Smije se znati. 

Išao sam na taj procesor jer me trenutna matična zeza a ne pada mi na pamet još jednu uzimat.

Za sada kupujem ploču i proc a danas sutra tko zna

***********
13 godina
online
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
nicky.sl kaže...

Išao sam na taj procesor jer me trenutna matična zeza a ne pada mi na pamet još jednu uzimat.

Zbog matične mogao si uzeti i neki i3, radio bi i on bez problema.

ps. čovjek pita zašto baš i9 9900k, a ne zašto mijenjaš procesor i ploču.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2019 21:46 (Valentin17).
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Valentin17 kaže...
nicky.sl kaže...

Išao sam na taj procesor jer me trenutna matična zeza a ne pada mi na pamet još jednu uzimat.

Zbog matične mogao si uzeti i neki i3, radio bi i on bez problema.

ps. čovjek pita zašto baš i9 9900k, a ne zašto mijenjaš procesor i ploču.

Vec je rekao zasto - zato sta mu se htjelo. Sam je rekao da mu nije potreban al ce ga uzet jer ga to veseli. To bi bar Jakovu trebalo biti jasno, jelda? ;)

10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
ansha kaže...
Valentin17 kaže...
nicky.sl kaže...

Išao sam na taj procesor jer me trenutna matična zeza a ne pada mi na pamet još jednu uzimat.

Zbog matične mogao si uzeti i neki i3, radio bi i on bez problema.

ps. čovjek pita zašto baš i9 9900k, a ne zašto mijenjaš procesor i ploču.

Vec je rekao zasto - zato sta mu se htjelo.Sam je rekao da mu nije potreban al ce ga uzet jer ga to veseli. To bi bar Jakovu trebalo biti jasno, jelda? ;)

 Upravo tako 

***********
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Valentin17 kaže...
nicky.sl kaže...

Išao sam na taj procesor jer me trenutna matična zeza a ne pada mi na pamet još jednu uzimat.

Zbog matične mogao si uzeti i neki i3, radio bi i on bez problema.

ps. čovjek pita zašto baš i9 9900k, a ne zašto mijenjaš procesor i ploču.

 Pa uzimam i9 9900k baš zato što mijenjam procesor i ploču.

Već sam nekoliko puta napisao zašto al evo opet ću:

 

"""ZATO ŠTO VOLIM IMATI"""

***********
13 godina
online
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
ansha kaže...

To bi bar Jakovu trebalo biti jasno, jelda? ;)

Ae. 

nicky.sl kaže...

 """ZATO ŠTO VOLIM IMATI"""

Bit ćeš dobar kandidat za jeftin procesor kad se cijene sruše i AMD baci Intel na koljena. 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2019 22:30 (Valentin17).
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Bez brige znam ja kupovat i jeftine stvari

***********
16 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Zašto na skoro 3 stranice čitamo o kupovini 9900k u AMD RYZEN PROCESORI temi?

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
8 1 hvala 1
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Koje 3 stranice, stranicu max. Zato kaj nije znao da li da ceka Zen2 ili kupi Intel. Kaj su svi tak osjetljivi na ovom forumu..

15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
boxer kaže...

Zašto na skoro 3 stranice čitamo o kupovini 9900k u AMD RYZEN PROCESORI temi?

 Jer u njihovoj temi nije zanimljivo. Ovde se narod druži uz neizmišljene hardveraške poteze da bi rizen mogao raditi bez trzavica. Tamo kod njih največi tuntle spoji upali i radi sve, a dosade teške. Riza je zanimljiva , riza+ je več malo dosadnjikava jer uglavnom radi, dok ova nadolazeča bi mogla bit ubi bože ko intel.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2019 23:54 (dery).
16 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
The_Fichek kaže...

Koje 3 stranice, stranicu max. Zato kaj nije znao da li da ceka Zen2 ili kupi Intel. Kaj su svi tak osjetljivi na ovom forumu..

 Nitko nije osjetljiv, posebno nakon 10 godina na forumu. No nema potrebe da se Nickyja propituje na 2 stranice što 9900k kako, ovo ono.

 

Puno offtopica...

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Zast ne, nema moderatora, nema teme za pricat (Zen2 same spekulacije, nist pametnog), ovo je najsvjezija debata na Ryzen temi u zadnjih 25 stranica..

 

Za svakog clana sa 5+ god staza treba pomno razmotrit opcije da se nebi slucajno zeznuo, iako ce na kraju uzet sta ga je volja jer ima 5+ god staza :)

 

Mozda bi trebalo opet pokrenut onu temu za ljubitelje hardvera ili kako se vec zvala..

7 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
triba otvorit chat temu za ljubitelje skupog hardvera da mi sta stvarno promislimo sta kupujemo ne moramo slusat ova preseravanja sa vjerovatno najskupljim procesorom u krivoj temi na 3 stranice jer ovaj "voli imat"

:bljuv:
Moj PC  
7 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
nicky.sl kaže...
Valentin17 kaže...
nicky.sl kaže...

Išao sam na taj procesor jer me trenutna matična zeza a ne pada mi na pamet još jednu uzimat.

Zbog matične mogao si uzeti i neki i3, radio bi i on bez problema.

ps. čovjek pita zašto baš i9 9900k, a ne zašto mijenjaš procesor i ploču.

 Pa uzimam i9 9900k baš zato što mijenjam procesor i ploču.

Već sam nekoliko puta napisao zašto al evo opet ću:

 

"""ZATO ŠTO VOLIM IMATI"""

 Može pitanje.

 

Zašto si uzeo 9900k ?

 

Zašto nisi uzeo Homelite trimer u Pevecu na akciji ?

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2019 9:28 (DarthMarkus).
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
DarthMarkus kaže...

 Može pitanje.

 

Zašto si uzeo 9900k ?

 

Zapto nisi uzeo Homelite trimer u Pevecu na akciji ?

 Zato što koristim isključivo STIHL a ne te jeftine isprdke sa rasprodaja.

 

i9 9900k sam uzeo zato što mi se uzimalo

 

Odjavljujem se iz ove toksične teme pune zavidne djece, pa majeke mu kao da vaš novac bacam

 

ZBOGOM

***********
12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
nicky.sl kaže...
DarthMarkus kaže...

 Može pitanje.

 

Zašto si uzeo 9900k ?

 

Zapto nisi uzeo Homelite trimer u Pevecu na akciji ?

 Zato što koristim isključivo STIHL a ne te jeftine isprdke sa rasprodaja.

 

i9 9900k sam uzeo zato što mi se uzimalo

 

Odjavljujem se iz ove toksične teme pune zavidne djece, pa majeke mu kao da vaš novac bacam

 

ZBOGOM

 Jbte zezam te čovik moj...

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
DarthMarkus kaže...
Jbte zezam te čovik moj...

 Preosjetljiv je i brije da smo zavidni...

15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
nicky.sl kaže...

Bez brige znam ja kupovat i jeftine stvari

Mislim da ti je Valentin sugerirao da ćeš za 2-3 mjeseca prodavat taj proc i matičnu u pola cijene da uzmeš jačeg AMD-a za isto para.

11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
XXX kaže...

Šteta kaj se svađate i kaj odlazite i kaj vas stalno kažnjavaju...na forumu je sve manje razloga za ostanak i nekakvu zabavnu kvalitetnju raspravu.

 već odavno je ovo otišlo u materinu, nekad si se mogao ovdje na forumu zajebavat, laprdat, saznat sve i svašta, izmijeniti mišljenja, pa čak se i dobro isprepucavati a da to prepucavanje opet ne bude 99% rasprave i da sutra možeš opet normalno raspravljati s tim istim likom s kojim si se jučer prejebavao do zadnje poruke kasno u noć

 

sad se većina rasprave svodi na prepucavanje, svađu, nadrkanost, vječno te netko zaskače s iscrpljujućim ponavljanjem jednih te istih pizdarija

nekad sam svakodnevno piskarao na desetke poruka, sad jedva da imam volje i jednu tjedno

žalosno

Moj PC  
16 0 hvala 3
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Rhodin kaže...
nicky.sl kaže...

Bez brige znam ja kupovat i jeftine stvari

Mislim da ti je Valentin sugerirao da ćeš za 2-3 mjeseca prodavat taj proc i matičnu u pola cijene da uzmeš jačeg AMD-a za isto para.

 

***********
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Rhodin

To si ga pomijesao sa augi80. Augi je samo jedan na forumu, neponovljiv, zivio augi80 :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2019 11:45 (The_Fichek).
16 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Rhodin kaže...
nicky.sl kaže...

Bez brige znam ja kupovat i jeftine stvari

Mislim da ti je Valentin sugerirao da ćeš za 2-3 mjeseca prodavat taj proc i matičnu u pola cijene da uzmeš jačeg AMD-a za isto para.

 Čisto sumnjam da će ga Ryzen 2 dostići performansama u IGRAMA, a ako bi i nekim čudom prestigao ne vjerujem da bi to bilo nešto značajno da bi itko razmišljao o prodaji tek kupljenog comba i9 za novi Ryzen. Živi bili pa vidili. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
16 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
boxer kaže...
Rhodin kaže...
nicky.sl kaže...

Bez brige znam ja kupovat i jeftine stvari

Mislim da ti je Valentin sugerirao da ćeš za 2-3 mjeseca prodavat taj proc i matičnu u pola cijene da uzmeš jačeg AMD-a za isto para.

 Čisto sumnjam da će ga Ryzen 2 dostići performansama u IGRAMA, a ako bi i nekim čudom prestigao ne vjerujem da bi to bilo nešto značajno da bi itko razmišljao o prodaji tek kupljenog comba i9 za novi Ryzen. Živi bili pa vidili. 

 Kako se usuđuješ tako pričati u ovom hramu!??? 

Welcome my son...
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Nebitno, ak bude i malo sporiji, a upola jeftiniji od npr. i7-8700K.

10 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

 

Po ovom, ak zen 2 bude imalo bolji sa vecim IPCom (i sve sta dolazi uz njega) i clockom bude u rangu sa 9900k ako ne i jaci... (Samo po puno manjoj cijeni  )

Moj PC  
1 1 hvala 1
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Naravno da ce imat bolji IPC. Ako je Zen+ imao bolji IPC, di nece Zen2. Ko hoce najbolje od najboljeg nema kaj ni cekat Zen, ali je gotovo sigurno da ce Zen2 biti isplativiji jer im najjeftiniji iz ponude 3300 obecava, di nece 3600/X.. Ne znam kad je zadnji puta AMD fulao cijenu u tom srednjem cijenovnom rangu.

 

Npr. neka 3xxx bude 10-15-20% slabiji, a ~1500kn jeftiniji od i7-8700K je ogroman win po meni. Ljudi ce ih vjerojatno usporedjivati sa i5-8600K, al onda cpu usage nece bit bitan heh, no hajde da npr. bude 10-15% slabiji od i5-8600K i ~500-1000kn jeftiniji opet win.

 

Po meni je i trenutna ponuda AMD maticnih bolja, npr. X370 i B450 vs Z370 istog ranga, samo da dobe odgovarajucu BIOS podrsku. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2019 12:46 (The_Fichek).
15 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Kako "nema kaj čekati"? ako zen 2 bude imalo bolji, Intel mora spustit cijene jer mu bude prodaja pala. bez obzira na fanboye. ova vrsta postoji ionako samo na balkanu... Ako nebude bolji onda je to druga prica.. 

Po meni najveca kočnica uzleta AMDa trenutno je u cijeni memorije.. 

(G)jokaCRO ingame
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2019 13:03 (red_bull).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Sumnjam da ce spustit cijene.. ansha je napisao prije vec da Intel tako ne posluje, ali nikad ne znas. Ustvari ovaj 3700X, ako je istina sto pise da ce turbo biti 5Ghz bi mogao biti ozbiljna prijetnja za i7-8700K, i9-9900K..

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2019 13:09 (The_Fichek).
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
The_Fichek kaže...

Sumnjam da ce spustit cijene.. ansha je napisao prije vec da Intel tako ne posluje, ali nikad ne znas. Ustvari ovaj 3700X, ako je istina sto pise da ce turbo biti 5Ghz bi mogao biti ozbiljna prijetnja za i7-8700K, i9-9900K..

 Prije bi rekao da ce 3600/x bit prijetnja 8700k/9900k

10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Ulozeno/dobiveno da, al velim za ove hardcore Intel entuzijaste bi 3700X mogao biti prava prijetnja.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice