Otkljucavanje jezgri

poruka: 104
|
čitano: 24.757
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
RE: Otkljucavanje jezgri

nažalost ne.

 

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
16 godina
offline
RE: Otkljucavanje jezgri
jukiii kaže...

eh.. da vas pitam nešto ( možda je glupo pitanje ), jel moguće amd athlonu x2 240 2.8 ghz otkljucat jezgru?

Otkljucat nemres ali ga moras klokat obavezno, jer ide bez frke gore vidi pod moj PC kak to izgleda na toj svojoj maticnoj bus dobil sigurno 3.4 ghz cas posla.Cool

 

http://www.overclockers.com/amd-core-unlocking-msi-easier/

14 godina
neaktivan
offline
Otkljucavanje jezgri

jeli moguce otkljucavat athlona 240 x2 na 3 ili 4 jezgre ?

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.7.2010 21:22 (athlon64).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Otkljucavanje jezgri
athlon64 kaže...

jeli moguce otkljucavat atlona 240 x2 na 3 ili 4 jezgre ?

  Ne

rambox je isto gore napisao

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.7.2010 21:22 (Weky).
15 godina
offline
Otkljucavanje jezgri

Ne, on nema ni L3 keša ni zaključan jezgre, takav je kakav je.

Jednojezgrenog semprona 140 možeš unlockat u dvojezgrenog athlona 2

I do what I must because I can
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Otkljucavanje jezgri

ma da i pretpostavio sam, pitam zato sto cu uzet novu konfu nakon ljeta pa cu tog athlona stavit privremeno unutra dok ne izadu bulldozeri , dakle jedno 3 mjeseca , ali ok ako se nemoze otkljucat .

14 godina
offline
RE: Otkljucavanje jezgri

cek da bi ga klokao.. oce mu se povecat temperatura? oce li mi trebat hladnjak ili tako nesto...?

14 godina
neaktivan
offline
Otkljucavanje jezgri

Hladnjak ti naravno treba, već ga imaš na procesoru, samo je pitanje koliko je dobar.

Temperatura će malo povećati, pogotovo ako budeš dizao napon.

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Otkljucavanje jezgri

pozdrav. imam jedno pitanje.. dali postoji ikakav nacin da se poveca šansa za kupovinu zaključanih procesaora? zanima me neki x2 koji se moze otkljucati na x4.. unaprijed hvala :)

R@$h0@YeaH
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Otkljucavanje jezgri
Rasho kaže...

pozdrav. imam jedno pitanje.. dali postoji ikakav nacin da se poveca šansa za kupovinu zaključanih procesaora? zanima me neki x2 koji se moze otkljucati na x4.. unaprijed hvala :)

555BE je najsretnije riješenje, ima najveći postotak unlocka...

 

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
11 godina
offline
Otkljucavanje jezgri

Pozz,upravo sam odkljucao ovaj moj proc i provjerio sam u task manager i ima sada 3 kucice od CPU-a.E sada me zanima,koji program je dobar za testiranje stabilnosti jezgri?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Otkljucavanje jezgri
Endymon kaže...

Pozz,upravo sam odkljucao ovaj moj proc i provjerio sam u task manager i ima sada 3 kucice od CPU-a.E sada me zanima,koji program je dobar za testiranje stabilnosti jezgri?

Prime 95 ili Linx

11 godina
offline
Otkljucavanje jezgri

Hvala,bas cu probati sa Prime95.Nego zanima me,koliko vremenski da pustim da mi testira i kako cu znati da je sve uredu za cpu-om?

Ok,izgleda da je sve u redu.Ali ima jedan problem.Neznam zasto,ali meni su samo 3 jezgre odkljucane.Znam da sam na prosloj maticnoj,kada bi ga otkljucao,bile 4 jezgre.Neznam zasto sada na ovoj MBO mi je samo jednu otvorio?Dali mozda ova maticna nece otvoriti cetvrtu jezgru jer je defektna?

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.3.2014 10:54 (Endymon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Otkljucavanje jezgri

Pozz,imam problem.Znaci prije par dana tkljucao sam si jos jednu jezgru na mom procu.I kada sam otisao u task manager,vidio sam 2 kucice pod performance.OK to znaci da su mi otkljucane jezgre.Vidio sam veliko poboljsanje igranja PlanetSide 2 i bio sam zadovoljan.Ali evo,danas ja upalim komp,kada ono odem u Task manager i onda mi opet se vratilo na staro.2 jezgre.Znam da se on vraca na default,ako mi steka nesto,kao plavi ekran.Ali ja ga nisam dobivao uopce.Komp je sasvim normalno radio.Zna mozda netko u cemu je problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice