[Prodaja] AOC Q3279VWFD8 QHD IPS LED monitor zaključana tema

poruka: 3
|
čitano: 969
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] AOC Q3279VWFD8 QHD IPS LED monitor

Prodajem AOC Q3279VWFD8 QHD IPS LED monitor.  Monitor ima 3god Garanciju, uz njega ide i racun, kupljen je u Extrem Digital. Monitor sam kupio samo zato da imam nesto dok cekam na novi Alienware. Monitor se ispostavio kao odlican, bez Backlight bleeda i mrtvi piksela a uz to ima fenomenalne boje. Ja s monitora nisam skinuo ni folije, znaci monitor je nak kako dode kad ga narucite u ducanu. Nista nije osteceno pa cak ni kutija. Prilika je za svakog tko zeli velik monitor s fenomenalnim bojama i uz to ga gotovo novog dobiti za manje para. Moze se kod mene isprobati. A naravno moze i slanje jer je u orginal ambalazi, tad kupac snosi troskove dostave.

 

Cijena je 1100kn

 

ProizvođačAOCGarancija3 GodišnjiVeličina zaslona31,5 "Tip panelaIPSMaksimalna rezolucija2560 x 1440 PixelOsvjetljenost250 cd/m2Kontrast20 000 000:1, 1200:01:00Kut vidljivosti (H/V)178º / 178ºVrijeme odziva (Gray to Gray)5 msBoje1,07 miljardiStandardiCE, FCC, RoHS, TUV, REACH, GOSTAžuriranje slika75 Hz
Zvučnikpriključak za slušaliceStalakmože se nagnuti
SučeljeHDMI, DisplayPort, D-SUB (VGA), 3,5 mm Jack, DVI-DLBojasrebrna-crnaVeličinaDodaciizlaz za slušalice, Alacsony kék fény kibocsátás, AMD Free Sync, HDMI visokobrzinska multimedijska površina
13 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] AOC Q3279VWFD8 QHD IPS LED monitor

Monitor je rezerviran do veceras! Ja se zagvaljujem na upitima. Ukoliko gospodin ne dode po njega biti ce dalje na raspolaganju!

13 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] AOC Q3279VWFD8 QHD IPS LED monitor

Monitor je prodan, ja zahvaljujem na velikom interesu. Za sve one koji ga namjeravaju uzeti, mogu slobodno! Monitor za te novce je fantastican.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice