[Prodaja] Logitech G29 zaključana tema

poruka: 14
|
čitano: 3.420
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Logitech G29

Bez znakova koristenja, vozeno mozda par sati. Moguce isprobat, dostava na podrucju Zagreba!

Garancija do 10.mjeseca 2019. godine - kupljeno u Linksu, originalna kutija i racun!

 

evo i par slika: https://imgur.com/a/nf2yC9i

cijena 1000kn

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2019 15:45 (d1sturb3d).
6 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Logitech G29

bump

6 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Logitech G29

b u m p

16 godina
offline
[Prodaja] Logitech G29

Mislim da je problem u tome što je svako malo na akciji (pogotovo Amazon; trenutno je 1523kn novi sa shifterom). Ja bih na njuškalo stavio, otići će kad tad.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
6 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Logitech G29

bump

snizeno

12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Logitech G29
Bio nedavno u mallu za 1450kn.lp
Intel Core™ i7 Forever
6 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Logitech G29

bump

6 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Logitech G29

bump. zadnja cijena! vise nego postena, volan je doslovce novi bez znakova koristenja sa garancijom i pripadajucom kutijom!

 

1099kn

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 12:22 (d1sturb3d).
12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Logitech G29
Na njusci je trenutno najeftiniji 900kn, svaki sljedeci za 100kn vise, cijena je donekle fer i ja sam ti na pm dao svoju ponudu(nisi nista odgovorio), nazalost vrijednost polovnih volana drasticno opadne kao i kod sve periferije, nije to nesto popularna roba zato su takve i cijene i tesko ih je prodati, svoj sam logi volan od 650kn poklanjao nitko se nije javio.lp
Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2019 12:19 (Stjepanj).
10 godina
offline
Re: [Prodaja] Logitech G29

Ja sam mu prije 10-15 dana ponudio 1200 što sam smatrao realnom cijenom, kolega nije odgovorio. Sad nudim 1000, jbg 200 otišlo na pivu 

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Logitech G29
Stjepanj kaže...
Na njusci je trenutno najeftiniji 900kn, svaki sljedeci za 100kn vise, cijena je donekle fer i ja sam ti na pm dao svoju ponudu(nisi nista odgovorio), nazalost vrijednost polovnih volana drasticno opadne kao i kod sve periferije, nije to nesto popularna roba zato su takve i cijene i tesko ih je prodati, svoj sam logi volan od 650kn poklanjao nitko se nije javio.lp

 Je, sve je to lijepo i krasno samo kakvi su to ''prodavači''. Kontaktirao sam dvojicu ovih koji prodaju za 1000, jedan se ne javlja ni na mail ni na sms pa i na telefon makar piše da se javlja u bilo koje doba dana. S drugim se praktički dogovorim, da se nađemo sutra u toliko i toliko. Reče on super nema problema. Dođe taj drugi dan, napišem mu dolazim kako je dogovoreno tu i tu i lik mi izblokira pozive prema njemu i na Viberu komplet  Kakvih debila ima na toj Njuški katastrofa... Ajde bar da javi odustao sam, prodao nekom drugom, bilo kaj, ali ovako... Kontaktirao sam kolegu d1sturb3d i uzeo bih od njega sigurno ali nema želje slati poštom a nemam baš vremena da idem do Zg tako da je to otpalo. Srećom pa sam naišao na normalnog na Njuški odmah jučer, došao do njega, isprobao i uzeo na kraju za 1300 s još godinom garancije makar on mi je bio među zadnjim opcijama s obzirom na cijenu ali ne žalim na kraju jer sam kupio kaj sam tražio, makar i s malo višom cijenom od trenutno realne.  

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
6 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Logitech G29

Da si malo blize, dovezo bi ti ja do Vz  =) nema veze glavno da si se snaso. lp

6 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Logitech G29

bump

6 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Logitech G29

moze lock

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice