[GAME] Pocket Planes (alpha) [Android 2.3.4+, 3D]

poruka: 5
|
čitano: 3.759
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
[GAME] Pocket Planes (alpha) [Android 2.3.4+, 3D]
Pozdrav,

Ovo mi je prva tema. Dolazim iz Zagreba i u slobodno vrijeme radim na Android igrici koja će uskoro postati cross platform. Radi se o simulaciji s avionima u kojoj dolazi val za valom kamiona koji su opremljeni pratećim raketama. Kamioni se kreću u 3 smjera prema vašoj bazi i ako tri kamiona dođu do nje - igra je gotova!

Igricu sam testirao na Samsung Galaxy S II i mislim da barem dvojezgreni procesor treba pokretati uređaj da bi radila. Još je u Alpha fazi i nadam se da ću već u Beta verziji osposobiti multiplayer između stolnog računala, lapotpa, Android i Iphona.

Ovdje je link: http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hard2play.PocketPlanes

Besplatna je pa tko ima Android 2.3.4+ neka testira pa da mi kaže bugove, dojmove itd.

Hvala!

hard2play
 
14 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: [GAME] Pocket Planes (alpha) [Android 2.3.4+,
Igrica radi i na mom SE live-u, znaci da ne treba dvojezgreni, igru ok pokrene ali nazalost to je sve, zbog male rezolucije vidim samo 3 gumba, a medu njima nije onaj za pokretanje igre, tako da vec zapnem u meniu...hehe
11 godina
neaktivan
offline
Re: [GAME] Pocket Planes (alpha) [Android 2.3.4+,

Hvala ti na feedbacku, mnogo mi znači. Problem kod Androida je što ima jednostavno previše uređaja i ja bi trebao imati svaki da vidim kako to izgleda zapravo. Na iOS-u je mnogo lakše - ima tek nekoliko rezolucija na koje treba računati.

 

 

hard2play
12 godina
neaktivan
offline
Re: [GAME] Pocket Planes (alpha) [Android 2.3.4+,
Na mome Huawei U8650 Sonicu također ima problema s rezolucijom tj.vide se samo 3 gumba
12 godina
neaktivan
offline
[GAME] Pocket Planes (alpha) [Android 2.3.4+, 3D]
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice