Program za puštanje muzike koji ima brojač pesama

poruka: 7
|
čitano: 4.141
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Program za puštanje muzike koji ima brojač pesama

Pozdrav svima,

da objasnim ja šta me zanima. Ovako, meni treba program koji će da pušta muziku ali na jedan zanimljiv način :D 

pravim jukebox, i sada pošto će taj jukebox da stoji u kafani, on će da ima  čitač novčanica, tako da meni treba plejer koji će da mi očita koliko pesama je na raspolaganju, i kada odaberem jednu pesmu on taj broj smanji za jednu pesmu.

Da dočaram : u čitač se ubaci 100 €, pesma košta 5 € . I plejer mi pokaže da imam 25 pesama na raspolaganju. i ja kada odaberem jednu pesmu on broj 25 smanji za jednu, tako da mi ostane na raspolaganju još 24 pesme. 

Hvala unapred :D  

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Program za puštanje muzike koji ima brojač pes

Nadam se da sam objasnio kako treba i da me se razume, valjda će biti neko ko zna :D

12 godina
neaktivan
offline
Program za puštanje muzike koji ima brojač pesama

Drugim riječima, ti imaš ideju za nove Windowse/Igru/Super aplikaciju ali eto ne znaš to napraviti? Heh, kako poznato {#}

Kada lajavci laju onda završe ovako: http://i471.photobucket.com/albums/rr77/toropreto/2012-07-0813_30_07.gif
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Program za puštanje muzike koji ima brojač pes

pa nije igra, nego ti kažem za plejer mi treba, i to postoji, samo me zanim ada li neko zna kako se to pravi ili da li ima gde za skinuti free po mogućnosti. Znam da je teško i napraviti i nabaviti taj program, ali eto da pitam ovde možda neko zna.

Znači treba mi plejer koji mi na osnovu ubačenog novca pokazuje koliko je to pesama, i kada odaberem pesmu on smanji taj broj za tu jednu pesmu.

Hvala

 

15 godina
offline
Re: Program za puštanje muzike koji ima brojač pes

Trebas uredjaj za prepoznat/brojat novce.

Trebas imat napisane drivere za isti uredjaj na zeljenom OS-u ili neki nacin za saznat vrijednost novcanica.

Trebas napisat skriptu/program koja ce to sve uskladiti s playerom(vjerojatno najlaksi dio).

 

Trebas platiti nekoga tko ce ti to sve osmisliti.

Trebas platiti nekoga tko ce ti to sve izraditi.

Trebas platiti nekoga tko ce ti to sastavljat/odrzavat.

Trebas puna toga.

 

Naravno da je izvedivo, ali trebas puno toga, puno znanja i malo novca ili puno novca i malo znanja.

 

Probaj nesto s RaspberryPijem izvest.

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.4.2014 22:30 (Ante).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Program za puštanje muzike koji ima brojač pes

hvala na razumevanju, pokušaću nešto :D

 

10 godina
protjeran
offline
Program za puštanje muzike koji ima brojač pesama

Plus, matematika ti ne stoji, ako ubaciš 100€ i pjesma je 5€, imaš 20, a ne 25 pjesama na raspolaganju :)

 
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice