Agonija se nastavlja u Linksa

poruka: 56
|
čitano: 10.402
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Re: Agonija se nastavlja u Linksa

Treba uzeti u obzir da NITKO iz servisa NIKAD neće poslati uređaj koji je NEISPRAVAN.

 

Dakle mora da je sve štimalo dok nije prošao dostavu.

 

Ako im je dostava za Split "Trans Europa", nije ni čudo,

nama je došlo više puta kutija sa praznim kutijama za CD/DVD medije

polu razbijena, razbijena kućišta, razbijeni mediji itd itd.

 

Inače, ako se to desi, odmah zovemo partnera i TRANS EUROPA plaća

svu štetu, te mi dobivamo od uvoznika novu robu o trošku prevozničke kuće.

 

Dok City Express i Overseas radi savršeno, sa naglaskom na Overseas - najbolji su.

 

Također postoji nekakva dostava, A4 ili tako nešto, dva puta dostavljali, dva puta razbili kućišta.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
16 godina
offline
Re: Agonija se nastavlja u Linksa
Vegeta kaže...

Vrijedi i ako je proizvod kupljen na videno u Linksu, ne vrijedi jedino ako je kupljen dok je bio na akciji, u tom slucaju tih 7 dana povrata ne postoji.

10. Proizvod ste kupili na sniženju ili akcijskoj prodaji, trgovac tvrdi da nemate pravo na reklamaciju.

 

Ovo je pogrešno. Pravo na reklamaciju imate za svaki proizvod, bez obzira je li kupljen na sniženju, akcijskoj prodaji ili rasprodaji. Nemate pravo reklamirati samo onaj nedostatak na koji ste bili upozoreni i zbog kojega je proizvod bio snižen.

 

Izvor.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
12 godina
offline
Re: Agonija se nastavlja u Linksa
191x7 kaže...

Trebao si prije vraćanja kompa na reklamaciju isprobati grafičku u neko drugo računalo.

Ako ona pravi problem, neće ti Links dati drugu matičnu.

U tom slučaju trebaš grafičku poslati na reklamaciju tamo gdje si ju kupio ili servisu uvoznika.

Grafika uredno radi u drugom slotu matične ploče!!{#}

[url=http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2349188][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/2349188.png[/img][/url]
12 godina
offline
Re: Agonija se nastavlja u Linksa
Don Kihoty kaže...

Treba uzeti u obzir da NITKO iz servisa NIKAD neće poslati uređaj koji je NEISPRAVAN.

 

Dakle mora da je sve štimalo dok nije prošao dostavu.

 

Ako im je dostava za Split "Trans Europa", nije ni čudo,

nama je došlo više puta kutija sa praznim kutijama za CD/DVD medije

polu razbijena, razbijena kućišta, razbijeni mediji itd itd.

 

Inače, ako se to desi, odmah zovemo partnera i TRANS EUROPA plaća

svu štetu, te mi dobivamo od uvoznika novu robu o trošku prevozničke kuće.

 

Dok City Express i Overseas radi savršeno, sa naglaskom na Overseas - najbolji su.

 

Također postoji nekakva dostava, A4 ili tako nešto, dva puta dostavljali, dva puta razbili kućišta.

Ne sumnjam da je bilo sve ispravno kad je krenulo iz servisa,kvar je nastao prilikom transporta!

[url=http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2349188][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/2349188.png[/img][/url]
14 godina
protjeran
offline
Re: Agonija se nastavlja u Linksa

Morat ćeš se malo strpiti jer ploča ide nazad u MSAN odnosno MR servis, 3 tjedna ili više ti ne ginu.

 

Uživaj u plaži.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
12 godina
offline
Agonija se nastavlja u Linksa

Evo javio se danas serviser iz Linksa,ipak se grafika skrivila!Stavio je u 3 ploče i ne radi,osim ako je malo podigneš!Ploča testirana s drugim grafikama 3 dana i rade bez problema!Rekli su mi da pošaljem mailom kopiju računa od grafike i da če oni  riješit reklamaciju s ADM-om,možda se sljedeći tjedan ova trakavica riješi!!

Živi bili pa vidili!!{#}

[url=http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2349188][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/2349188.png[/img][/url]
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Agonija se nastavlja u Linksa

Fino, grafika će ti vjerojatno ići u MOL.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
12 godina
offline
Agonija se nastavlja u Linksa

Evo zvali me iz ADM i pitaju moželi u zamjenu MSI N660ti PE,cijena je ista kao i koliko je plačena 570-ka!

Gledam malo i jača kartica po svakom aspektu!!

n660ti PE n660ti PE
AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.8.2012 11:43 (volegradele).
Moj PC  
10 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Agonija se nastavlja u Linksa

Uzmi i prst u nos od sreće.

Faith divides us. Death unites us.
Moj PC  
12 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Agonija se nastavlja u Linksa
volegradele kaže...

Evo zvali me iz ADM i pitaju moželi u zamjenu MSI N660ti PE,cijena je ista kao i koliko je plačena 570-ka!

Gledam malo i jača kartica po svakom aspektu!!

Jaca kartica od GTX580 a kamoli ne 570, lupi se nogom u tur kolega {#}

clock2much
12 godina
offline
Re: Agonija se nastavlja u Linksa
Vegeta kaže...
volegradele kaže...

Evo zvali me iz ADM i pitaju moželi u zamjenu MSI N660ti PE,cijena je ista kao i koliko je plačena 570-ka!

Gledam malo i jača kartica po svakom aspektu!!

Jaca kartica od GTX580 a kamoli ne 570, lupi se nogom u tur kolega {#}

Taman sam te mislio poklopit.kad ono stvarno je jača od 580-ke,{#},mislio sam si nadoplatit 670,ali trenutno je nemaju na stanju i tko zna kad dođe!{#}

Uglavnom.valjda če ekipa iz Linksa pokupit katicu u ponediljak,testirat s matičnom za svaki slučaj i trebala bi bit do petka u mene!!Uff,nikako dočekat,najdulja apstinencija ikad,smršavio sam 2 kG{#}

AUDIOFIL
12 godina
offline
Agonija se nastavlja u Linksa

I napokon dočekao sam dan dolaska kompjutora iz ZG!Znači zamjenili su mi GTX 570 TF3 PE s GTX 660ti TF4 PE,dobio 3 godine garancije!Imam jednu opasku, izgrebali su mi plexiglas od kučišta i oštetili Cooler Masterov V6 cooler,koji je izgleda nekako strugao od kučište i ostavio crne tragove po pleksiju,i na sebi tragove struganja!

E sad još me nešto muči,što prije nije bio problem!Naime kad palim komp ventilatori od grafike su na full,i onda se postepeno smanji,isto tako vent od procesora non-stop se pojačava i smanjiva usporedo s zauzečem procesora,ali ono iritantno,kao da ga gasiraš!Tek ulaskom u bios i promjenom fan profila sa standard na silent sam uspio primirit ventilator!

Prije bi se postepeno svi ventilatori ubrzavali prilikom igranja zahtjevnijih igara,uključujuči i od grafike,ali nikad preko 50%,sasvim ugodno ,bez prevlike buke!Kad manualno restartam prvo nekih 10-ak sekundi imam samo crni ekran i tek onda se pojavi post massage i kreče bootanje!?

Budem posli opalio par slika da se vidi pleksi!

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.8.2012 15:47 (volegradele).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Agonija se nastavlja u Linksa

Vent ti ima onu novi MSI tehnologiju pa nekoliko trenutaka kada pališ komp prvo vrti na full bezini u obrnutom smjeru da izbaci prašinu i onda krene polako u pravom smjeru.

Povoljni CD-keyevi: http://www.cjs-cdkeys.com/affiliate/idevaffiliate.php?id=250
Moj PC  
3 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Agonija se nastavlja u Linksa

Pratim tvoju agoniju od pocetka i cini mi se nikad joj kraja

Ja bi izludio,poprave jedno,drugo sjebu....

Kako se sad boriti protiv toga,pazis na svoje skupo placene komponente,brises ih,mazis i sad dobijes izgrebano,sad to vise nije to i jako bi me zivciralo,pogotovo sto nisi sam kriv za ostecenja...

marroncevic
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Agonija se nastavlja u Linksa
Brkovi kaže...

Nikaka. Oni imaju pravo tolko dugo popravljat. Reklamirao sam u adm-u corsaira 600t, umro potenciometar... cekao sam oko 3-4 tjedna. Reklamirao h100 prvi put ceka tjedan i pol, a drugi sam cekao SAMO tri dana. Sta ak pokvare? Dobit ces bolje i to je to. Inace volengradele dobro si prosao {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Agonija se nastavlja u LINKSA
Don Kihoty kaže...

Rezime sveg gore ukratko, onome kome se neda čitati:

"Uštedio sam 100kn na grafici kupnjom u ADM-u, a sad imam zajebancije sa servisom jer mi nije sve iz Linksa"

 

 

 

 

 

 

 

Rezime sveg gore ukratko, onome kome se neda čitati:

 

"Bolje da istu grafičku platim 100 kn skuplje jer je onda kvalitetnija."

12 godina
offline
Agonija se nastavlja u Linksa

Evo mene opet,znači nakon svih zavrzlam koje su se desile proteklih par mjeseci mislio sam da je mojim mukama došao kraj,ali izgleda da sam se prevario!Prije 15-ak dan mi se pokvarila Asus Xonar D2X zvučna kartica i pošto Links trenutno nije imao adekvatnu zamjenu uzeo sam SSD Intel 520 ,120GB i rekao da mi jave kad će zvučna bit dobavljiva!(ipak se može neko vrime živit s on-board zvučnom).I tako ja sretan idem doma s brand new SSD diskom,instalacija je prošla relativno bezbolna,povečala se brzina bootanja(premda sam očekivo puno brži boot,ali nema veze,radi) intalacija programa je tekla vrlo brzo(dosta brže od HDD) i nakon para dana prvo sam primjetio da mi nestaju dvi particije starog HDD(koji je uredno formatiran),uz čudan zvuk koji je dolazio iz HDD-a!Restartanjem bih obično riješio problem,ali jučer kad sam se vratio s puta zatekao sam upaljen kompjuter s crnim ekrano i porukom bootmgr missing,WTF!Ulaskom u bios u par navrata nisu prepoznati SSD i HDD,neka ih vidim oba a nekad samo jednog,da na kraju dana više ne vidim nijedan disk,znači isti simtomi kao i prvi put kad su mi zamjenili matičnu ploču s novom,zar je moguče da se isti problem desi dva puta ili je nešto treče u pitanju!Ubacivanjem instalacijskog CD s WIN7 nije pomoglo,ko što rekoh nema diska na koji da izvršim novu instalaciju ili popravim postoječu!

Zvao sam Links i rekao ima da mi ponude neku drugu matičnu u tom iznosu ili bolju(uz moju nadoplatu),ne znam koju da uzmem,preporuke?

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Agonija se nastavlja u Linksa

otvori kuciste i vidi da ti se nije koji kabel odsteko od hdd -a ili probaj zamjenit postojeci

Samobor je lepa varoš :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Agonija se nastavlja u Linksa

meni se čini da se tu radi o silama nečistim, skrolaj malo niže u postu dok ne dođeš do podnaslova ''SILE NEČISTE'', tu ti je sve objašnjeno.

a može biti da si jednostavno pegula (pehist), imam je jednog takvog frenda,

prodao mu komp koji je kod mene radio ko švicarki sat, kod njega za 2 dana sve otišlo u bananu.

 

''how yes no''
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Agonija se nastavlja u Linksa
geek_boy1 kaže...

otvori kuciste i vidi da ti se nije koji kabel odsteko od hdd -a ili probaj zamjenit postojeci

kolika je vjerovatnost da otkažu dva sata kabela i da identični problem se ponovi dva puta na istoj ploči!?

Isti redosljed događaja je bio i prvi put,jedina novina je što je OS instaliran na novi Intelov SSd!

 

Najsumljivije od svega mi je od samo početka bio kod startupa,pojavljivanje posta(slike) dva do tri puta,jedan put na početku,pa blic,pa opet u trajanju od para sekundi(gdje mogu birat ,ulazak u bios),i tek onda se Win diže,isto je tako bilo s prvom pločom!

 

Jučer sam isključio stari hard disk i ostavio samo SSd,i uspio sam dignut Windowse,i baš kad sam pisao poruku u ovoj temi u pola teksta je sve zablokiralo,morao sam restart,i u biosu nema više diska,samo pržilica!

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2012 18:58 (volegradele).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Agonija se nastavlja u Linksa

Zna li itko vise ista o tom ako kupujes na neviđeno jer sam uzeo tako laptop u Linksa u četvrtak i dosao mi slomljen u petak,ja im ga vratio isti dan?

12 godina
offline
Agonija se nastavlja u Linksa

Evo došla nova matična.ovaj put Asus Sabertooth Z77,da ne duljim u kompu ima jedan SSD i HDD disk od 1 TB,na SSD-u je OS, a hard služio kao storage.Hard je razbije na dvije particije ali trenutno vidim samo jednu,u device manegeru se vide sve i za tu koju nemogu vidjet piše system active primary partition,kako da je aktiviram?

119GB je problem 119GB je problem
AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2012 21:41 (volegradele).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Agonija se nastavlja u Linksa

Probaj dodijeliti drive letter.

Bit će!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Agonija se nastavlja u Linksa
volegradele kaže...

Evo došla nova matična.ovaj put Asus Sabertooth Z77,da ne duljim u kompu ima jedan SSD i HDD disk od 1 TB,na SSD-u je OS, a hard služio kao storage.Hard je razbije na dvije particije ali trenutno vidim samo jednu,u device manegeru se vide sve i za tu koju nemogu vidjet piše system active primary partition,kako da je aktiviram?

try this      

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Agonija se nastavlja u Linksa
volegradele kaže...

Evo došla nova matična.ovaj put Asus Sabertooth Z77,da ne duljim u kompu ima jedan SSD i HDD disk od 1 TB,na SSD-u je OS, a hard služio kao storage.Hard je razbije na dvije particije ali trenutno vidim samo jednu,u device manegeru se vide sve i za tu koju nemogu vidjet piše system active primary partition,kako da je aktiviram?

Pretpostavljam da si u pitanju "kako da je aktiviram?" htio pitati kako particiji veličine 120GB (na disku od 1TB) dodjeliti slovnu oznaku (u disk management-u desni klik na tu particiju i dodaj slovnu oznaku). Aktivna particija je nešto drugo, aktivna particija je ona s koje podižeš OS i ako na njoj nije neki drugi (alternativni) OS nema potrebe da bude aktivna? Koliko vidim tebi je i stick aktivna particija (O.K. ako i s njega nešto boot-aš).

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2012 22:56 (Hardwhelper!!!).
12 godina
offline
Re: Agonija se nastavlja u Linksa
unique83 kaže...

Probaj dodijeliti drive letter.

Hvala kolega,riješen problem,:)!!

AUDIOFIL
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice