Bufferanje prilikom gledanja live streama

poruka: 6
|
čitano: 933
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Bufferanje prilikom gledanja live streama

Pozz evo ne znam jel uopce pitam na pravom dijelu forumu ali nadam se da mi netko moze pomoći.

 

Kupio sam novi Pc prije koji tjedan (rx 590, Ryzen 5 2600, Asrock a320m - HDV r3.0, monitor Acer Nitro RG240y) i jedna stvar me iznimno nervira. Znaci ne mogu duze od 30ak sekundi gledati live stream na twitchu ili youtubeu, nije bitno koji je browser u pitanju, chrome, firefox ili edge na svakom je isti problem. konstantno bufferanje  jedino rjesenje je refresh nakon kojeg opet mogu gledati tako 30ak sekundi dok ne krene opet bufferanje. Znam da internet nije problem posto na drugom pcu i laptopu mogu bez problema gledati Twitch i najvecoj kvaliteti. Gasi sam i onaj hardware acceleration u browseru i svejedno steka. Instalira sam i flash, onaj amd radeon settings kaze da su instalirani 18.12.2 driveri. Stvarno ne znam u cemu je problem. Mislio sam da je mozda ethernet kabel koji je malo stariji ali prije toga je bio spojen na PS4 koji je funkcionira normalno, a i vidim da na steamu download recimo ide bez problema u najvecoj brzini. Osim toga primjetio sam i da je download u browseru uzasno spor, nekada i prekine u pola download i tako stoji par minuta pa opet krene mic po mic. Firefox aplikaciju sam skida skoro 10 minuta xD dok battlnet desktop aplikaciju nisam ni moga skinit, ali recimo neke druge stvari kao sta su HWmonitor ili Asus GPu tweak je skinilo normlano. Jel ima netko slican problem? Jel moze biti u HDMI kabelu problem kod gledanja streama?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bufferanje prilikom gledanja live streama

Možda da probaš skinuti lan drivere?

https://www.asrock.com/MB/AMD/A320M/index.asp#Download

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Bufferanje prilikom gledanja live streama

Jel to ovaj Realtek Lan driver ver:10023?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bufferanje prilikom gledanja live streama
Ganinho kaže...

Jel to ovaj Realtek Lan driver ver:10023?

 Je

 

5 godina
neaktivan
offline
Bufferanje prilikom gledanja live streama

E hvala ti, bolje je iako imam osjecaj da to jos nije to, nisam nesto puno isprobava ali vidi se razlika, mogu gledati 720p60 stream na twitchu a buffer size u video statsu je konstantan, drzi se između 4 i 5.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bufferanje prilikom gledanja live streama
Ganinho kaže...

E hvala ti, bolje je iako imam osjecaj da to jos nije to, nisam nesto puno isprobava ali vidi se razlika, mogu gledati 720p60 stream na twitchu a buffer size u video statsu je konstantan, drzi se između 4 i 5.

A vidi malo kako će funkcionirat pa javi, probaj restartat komp i ruter ako već nisi.. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice