Help,imam problem sa svojim racunalom

poruka: 3
|
čitano: 907
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Help,imam problem sa svojim racunalom
pitanje

Do sada sam uspio rjesavat sve probleme koji su nastali,al sad sam doso do jednog gdje trebam pomoc,ako ima koga da mi pomogne.

kad upalim komp sve radi do kad mi dode da mi se windows treba pokrenut,i onda sve stane na nekoliko sekunda,i sam se resetira i tako uvjek sve ispocetlka i ispocetka.

pokuso sam nasnimat isponova windowse al mi nece pokrenut cd(imam orginal),dal mozda tko zna u cem je problem????????????????????

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2009 19:49 (strmi).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Help,imam problem sa svojim racunalom
strmi kaže...

Do sada sam uspio rjesavat sve probleme koji su nastali,al sad sam doso do jednog gdje trebam pomoc,ako ima koga da mi pomogne.

kad upalim komp sve radi do kad mi dode da mi se windows treba pokrenut,i onda sve stane na nekoliko sekunda,i sam se resetira i tako uvjek sve ispocetlka i ispocetka.

pokuso sam nasnimat isponova windowse al mi nece pokrenut cd(imam orginal),dal mozda tko zna u cem je problem????????????????????

 Ako staviš u biosu boot from cd/dvd onda ti treba pokrenuti cd, jedino ako je oštećen cd. Jesi probao ući u safe modu?
16 godina
offline
Help,imam problem sa svojim racunalom

prvo probaj resetirat bios na matičnoj ploči ili ako možeš ući u njega učitaj mu defoltne postavke............ako ni nakon toga ne ide onda pogledaj post iznad

e6300@3500Mhz, TT Sonic Tower, TT Soprano, GB 965p ds3, 2x2Gb OCZ @1000MHz, ATI HD 4850 VoltModed 800/2200, Corsair HX520W, HDD SP F1 640gb, HDD SG 320gb , Razer Deathadder, Saitec Eclipse keyboard, Asus "22 LCD Strpljivost nije vrlina, već samo gubljenje vremena!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice