Napajanje ne pali

poruka: 9
|
čitano: 1.955
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Napajanje ne pali

Imam neko atrix napajanje 520W odlicno sluzilo guralo HD7770 graficku normalno eh sad dosla mi je neka R7 250x graficka na popravku stavio sam je u racunar spojio 6 pin i bila je u kratkom spoju naravno u napajanju se cuje kao pistanje i ne daje struju napajanje samo tako pisti to je  valjda neka zastita onda sam vratio svoju hd7770 povezao sve startovo racunar normalno je prosao bios kreno da dize sistem i u pola se samo ugasio mislio sam da je maticna ili graficka ali ne nije probavao sam da spojim zelenu i crnu međutim isto samo pisti napojna da lj neko zna kako da ne popravim?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Napajanje ne pali

Kako pišti ...

 

Više ko da fućka/zviždi ???

 

Otišli su ti kondenzatori u napajanju,sad treba otvoriti napajanje pregledati kondenzatore i zamijeniti, ili kupiti novo napajanje ....

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Napajanje ne pali

Pa kao malo kao cuje se bzzz i malkice se mrdne ventilator j to je to otvarao sam ga nisam nasao nikakav kondenzator da se naduvao ili tako nesto sumnjivo 

 

8 godina
offline
Napajanje ne pali

Ak ti se da poslikaj,pa stavi slike ...

 

Probaj da se dobro vidi ...

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Napajanje ne pali
Adoxxxxxsdi kaže...

Pa kao malo kao cuje se bzzz i malkice se mrdne ventilator j to je to otvarao sam ga nisam nasao nikakav kondenzator da se naduvao ili tako nesto sumnjivo 

 

 Kupi novo napajanje i ne cackaj po napajanju da ne bude sranja.....

8 godina
neaktivan
offline
Napajanje ne pali

Evo slike jedino ovaj jedan kondenzator koji je slikan je malo cudan najvise se to zujanje cuje u ovom trafou sto je odvojen 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Napajanje ne pali

Multimetrom ispitaj komponente koje se dadu ispitati da vidis jeli koja od njih poremecena i onda zamjeni tu ,u slucaju da nema pomaka i nemozes otkriti ,nemoj trositi vrijeme i zamjeni napajanje ,pozz

5 godina
offline
Re: Napajanje ne pali
MethodMan kaže...

Multimetrom ispitaj komponente koje se dadu ispitati da vidis jeli koja od njih poremecena i onda zamjeni tu ,u slucaju da nema pomaka i nemozes otkriti ,nemoj trositi vrijeme i zamjeni napajanje ,pozz

 A inace to nije gubljenje vremena jer se radi o atrix napajanju ;)

 

De baci to i kupi novo da ne bude sutra udarila me struja....

8 godina
offline
Napajanje ne pali

Inače ja vidim 2 napuhana kondića ... :-)

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice