Nova G1 Gaming 980 Ti, artefakti

poruka: 10
|
čitano: 2.372
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Nova G1 Gaming 980 Ti, artefakti

Dakle, spojeno sve, uredno radilo sa posljednjim driverima barem 3 sata, u toku igre plavi artefakti i freeze. Nakon restarta na loadu windowsa driver "crasha" uz horizontalne plave artefakte i reverta na low resolution, i tu radi bez problema, naravno, bez drivera.

 

evga supernova 750W

i5 4690k

g1 gaming gtx 980 Ti

16 GB kingston savage 1600 Mhz

gigabyte z97P-D3 matična.

 

U čemu može biti problem? :/

EUW: Dorans Dildo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Nova G1 Gaming 980 Ti, artefakti

Reklamirati, 99% je crkla...

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova G1 Gaming 980 Ti, artefakti
Okej sto je ona crkla, poslao sam je danas nazad prodavacu za reklamaciju. Zanima me je li moguće da je uzrok napajanje ili nesto slično? Bilo je dosta flickeringa u igrama prije nego je riknula, veoma sličan onom što sam imao sa 560 ti koju sam ispekao jer je bila na vrhuncu, medjutim ova je nova bila, 3 sata korištenja. Danas sam ubacio zamjensku amd karticu i sve je regularno okej.

Ispecena 560 ti je bila u drugoj konfiguraciji, da nema zabune
EUW: Dorans Dildo
8 godina
protjeran
offline
Re: Nova G1 Gaming 980 Ti, artefakti

Pa jeli mozes traziti novu posto je 3 sata koristena

14 godina
protjeran
offline
Re: Nova G1 Gaming 980 Ti, artefakti
Kresimir4 kaže...

Pa jeli mozes traziti novu posto je 3 sata koristena

Pa nego sta ce nego novu dobit?!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova G1 Gaming 980 Ti, artefakti
Nije to problem, dobit ću novu, već me muci pitanje da nije do nečeg drugog, da ne spržim i novu bez razloga, ili je samo kartica bila kvarna
EUW: Dorans Dildo
9 godina
offline
Re: Nova G1 Gaming 980 Ti, artefakti
BannedOnThisForum kaže...
Nije to problem, dobit ću novu, već me muci pitanje da nije do nečeg drugog, da ne spržim i novu bez razloga, ili je samo kartica bila kvarna

 moguće da ti je taj i5 veliki bn na tu grafu pa je zato otišla u vječna lovišta...

 

vjerovatno je samo do kartice ali možeš ići sistemom eliminacije a pošto si već stavio drugu koja radi eliminirao si napajanje i matičnu tak da razloga za brigu nema 

SILA/ZGX@ZGamers
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova G1 Gaming 980 Ti, artefakti
ZGamer kaže...
BannedOnThisForum kaže...
Nije to problem, dobit ću novu, već me muci pitanje da nije do nečeg drugog, da ne spržim i novu bez razloga, ili je samo kartica bila kvarna

 moguće da ti je taj i5 veliki bn na tu grafu pa je zato otišla u vječna lovišta...

 

vjerovatno je samo do kartice ali možeš ići sistemom eliminacije a pošto si već stavio drugu koja radi eliminirao si napajanje i matičnu tak da razloga za brigu nema 

 4690k apsolutno ni u kojem aspektu ne bottlenecka gtx 980 Ti... osim ako je to bio sarkazam loše ga upratim umoran.

 

a da, nekako mi smrdi da je samo grafa.

EUW: Dorans Dildo
14 godina
offline
Re: Nova G1 Gaming 980 Ti, artefakti
BannedOnThisForum kaže...
ZGamer kaže...
BannedOnThisForum kaže...
Nije to problem, dobit ću novu, već me muci pitanje da nije do nečeg drugog, da ne spržim i novu bez razloga, ili je samo kartica bila kvarna

 moguće da ti je taj i5 veliki bn na tu grafu pa je zato otišla u vječna lovišta...

 

vjerovatno je samo do kartice ali možeš ići sistemom eliminacije a pošto si već stavio drugu koja radi eliminirao si napajanje i matičnu tak da razloga za brigu nema 

 4690k apsolutno ni u kojem aspektu ne bottlenecka gtx 980 Ti... osim ako je to bio sarkazam loše ga upratim umoran.

 

a da, nekako mi smrdi da je samo grafa.

 Ja je imam nekih 8 mjeseci. Pripremi se na bitku s driverima. Barem na W10. :)

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova G1 Gaming 980 Ti, artefakti
softwaremaniac kaže...

 Ja je imam nekih 8 mjeseci. Pripremi se na bitku s driverima. Barem na W10. :)

 Ostajem na 8.1 dok se ne srede svi updatei za win 10 koji su esencijalni da os radi stabilno u fullu

EUW: Dorans Dildo
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice