Snimanje PlayStation 2 igara na CD/DVD

poruka: 20
|
čitano: 25.734
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Snimanje PlayStation 2 igara na CD/DVD

Prijatelji BUG-a pomozite.Imam problem sa jednom igrom za PS2.Igra je Midnight Club 3 DUB Edition.Nisam je mogao presnimiti na novi medij niti u obliku neke slike(iso,img) na HDD(hard disk) jer je DVD ostecen,pa sam je skinuo onako fajl po fajl u jedan folder i uspjelo je(sa skidanjem).Kada sam igru snimio na novi medij konzola ju nece da ocita.U tome je problem pa bih vas zamolio da mi pomognete ako ste u mogucnosti.

Miki
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Snimanje PlayStation 2 igara na CD/DVD

Jesi li siguran da su svi fajlovi ispravni?

S obzirom na obzir da je moj obzir obzirniji od tvog obzira, tvoj obzir nije u obziru te je stoga moj obzir obzirniji od tvog obzira i zato tvoj obzir ne dolazi u obzir!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Snimanje PlayStation 2 igara na CD/DVD

ma znam i meni je tako bilo sve sam stavio na pc cak i ista igra i idem u ps2 stavit i nece... poslije sam nabavio od frenda 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Snimanje PlayStation 2 igara na CD/DVD

možda ova tema pomogne

Bubamara na steroidima. # # # http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Snimanje PlayStation 2 igara na CD/DVD

koji je dvd + ili - ......ako je + probaj - .....

bubamara.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Snimanje PlayStation 2 igara na CD/DVD

Prijatelji,ako ste jos tu,ova tema mi nije pomogla jer mi igra nije ni u kakvom image formatu-skinuo sam ju u folder na racunaru-ne znam zbog cega nece.....

 

Miki
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Snimanje PlayStation 2 igara na CD/DVD

Pa skini s neta i rijesen problem. Ionako si platio autorska prava - khm, valjda. Mada, ako nemas chip, tesko da ce ti pomoci i jedno i drugo.

Inace to snimanje preko file-ova ti 99% nece proci. Znam da meni cak nije prolazilo niti kada sam prebacivao izmedju odredjenih 'image formata'. Zasto nije, niti dan danas mi nije jasno.

BTW koristi alkohol za snimanje toga materijala, jer tamo imas 'opcije' kod snimanja za psx i psx2. I naravno, sto nizu brzinu za snimanje medija (max 4x za CD, a za DVD sto se niza nudi).

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2009 20:47 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Snimanje PlayStation 2 igara na CD/DVD

Najbolje ako imas image tog dvd-a/cd-a. Onda bi trebalo 100% raditi. No ukoliko su fileovi nećeš tako moći spržiti, pokušavao sam već :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Snimanje PlayStation 2 igara na CD/DVD

Hej prijatelji,evo mene opet.Poslusao sam onoga sto mi je rekao da skinem sa neta igru Midnight Club 3.Dosla mi je u RAR formatu.Opet ima jedan problem.Kada ekstrakcija slike zavrsi slika se izbrise i kaze mi da ima "corrupted files" i nekakav "CRC error".Da li je moguce rijesiti problem?Koristio sam neke programe koji pokusavaju popraviti "ostcene" RAR ili ZIP datoteke,ali nista opet ista stvar.Molim pomoc.Unaprijed hvala.Slika je u .iso formatu.

Miki
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.7.2009 10:53 (MikiP.).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Snimanje PlayStation 2 igara na CD/DVD

Što se tiče programa, po mojem mišljenju su za "prženje" PS2 igara najbolji MagicISO i DVD Decrypter.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Snimanje PlayStation 2 igara na CD/DVD

moze li iko rec detaljno kako stavit ps2 igru na cd ili dvdCool

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Snimanje PlayStation 2 igara na CD/DVD
Manci-BuNgA-LuNgA kaže...

moze li iko rec detaljno kako stavit ps2 igru na cd ili dvdCool

 

 

..i takvih i sličnih videa ima još na stotine.

16 godina
offline
Snimanje PlayStation 2 igara na CD/DVD

Pitanjce za gamere... Dal je dovoljno igru sa originalnog DVD-a samo prekopirat da bi sve radilo na chipiranom PS2 ?

 

Znam da je ovo piraterija, al mali necak me davi danima za te igre, a naravno - novac je problem za original.

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Snimanje PlayStation 2 igara na CD/DVD
Batista kaže...

Pitanjce za gamere... Dal je dovoljno igru sa originalnog DVD-a samo prekopirat da bi sve radilo na chipiranom PS2 ?

 

Znam da je ovo piraterija, al mali necak me davi danima za te igre, a naravno - novac je problem za original.

provjeri svoj pm.

I mogao si to malo preformulirati.

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
12 godina
neaktivan
offline
RE: Snimanje PlayStation 2 igara na CD/DVD

kad uđem u neru jeli trebam sve ono win rare prebacit na cd ?Molim odgovore !

A.V.
12 godina
neaktivan
offline
Snimanje PlayStation 2 igara na CD/DVD

mogu li odgovori zna li tko

A.V.
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Snimanje PlayStation 2 igara na CD/DVD

Po prvom paketiću se klikne desnim mišem i izabere opcija unrar. Materijal koji dobiješ tek tada i snimaš.  Ništa nisi dobio ako snimiš rarowe.

Lijep  pozdrav.

edit: ah,tek sada vidim...od 17-og si valjda shvatio :)

Dosadilo mi čitati forum 3 godine onako na OFF,pa sam se pridružio. :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.5.2011 17:39 (carduelis spinus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Snimanje PlayStation 2 igara na CD/DVD

pitanje kada sam otpakiro igru iz winrara dobio sam dva iso filea jedan je obićni iso od 2.65gb a drugi je mds i koji ja trebam snimit na dvd i na koji nacin  molim pomoć hvala

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Snimanje PlayStation 2 igara na CD/DVD

Koliko se ja sjećam, .mds datoteka je "opis" .iso datoteke - znači u pravilu bi trebalo u program za snimanje učitati (opcijom open, ne dodavanjem datoteke) .mds datoteku da bi se .iso ispravno snimio na DVD.

KaeR
11 godina
protjeran
offline
Snimanje PlayStation 2 igara na CD/DVD

želio bi da mi neko objasni točan postupak od otpakiranja do przenja.jer sam probo i s alcoholom i s dvd decripterom ali ništa i radio po postupcima s foruma i youtuba. pa sam pomislio da negdje griješim

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice