Za sta sluze folije u LCD ekranima

poruka: 4
|
čitano: 673
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Za sta sluze folije u LCD ekranima

Pozdrav svima danas sam mijenjao osvjetljenje na nekom acer monitoru skopcao sve fino kad vidim pojavila mi se linija to je zapravo bila zica od osvjetljenje otvorim ja kompletan panel monitora pomjerim zicu i slucajno i folije pomjerim i nekako ih uspijem vratit sastavim sve upalim kad ono od prstiju ostali otisci na folijama i sve se vidi kada se monitor upali otvorim opet da prebrisem to sve obrisem fino providnu foliju koja je malo kao zagusena tj zamagljena i krenem da brisem drugu koja je providna ali ima neke kao refleksije ne vidi se kroz nju dobro ima neki kao sivkasti sjaj i tako krenem da obrisem kad vidim skidam farbu sa nje kontam to je samo od tecnosti ostalo osusit ce se kad kasnije nista ostalo tako sad me zanima za sta su te folije i smeta li pri radu ako ih nema ili ako su tako malo zeznute za sta uopste sluze jer ja ne vidim razliku to se ne primijeti kada se gleda direkt u monitor ali kada se sa strane zagleda vidi se to sto nema te "farbe" hvala na odgovorima unaprijed

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Za sta sluze folije u LCD ekranima

Ajd to prekucaj da je čitljivo ...

 

Ono malo točka, malo zarez, malo ...

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Za sta sluze folije u LCD ekranima
Covjek u jednom dahu tipkal... :)
7 godina
neaktivan
offline
Za sta sluze folije u LCD ekranima

Polarizacija svjetla ili raspršivanje pozadinskog osvjetljenja.

https://www.youtube.com/channel/UCgos5WloYoxCvCeUIi47ZxQ
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice