HP iPAQ h5450 i spajanje na wireles na kompu

poruka: 3
|
čitano: 2.199
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
HP iPAQ h5450 i spajanje na wireles na kompu

dakle imam dotican uređaj i u kompu bezicnu mreznu karticu Canyon 802.11g turbo Wireless PCI card. i sada htjeo bi napraviti bezicnu mrezu između kompa i iPAQ-a da mogu svrljati po netu preko doticnoga znaci da kada se spojim sa kompom na DSL (imam onaj najobicniji Kasd modem) da mogu preko bezicne mreze koristiti net na iPaq-u nasao sam jedan link  ---> http://www.pspcroatia.com/viewtopic.php?t=139    <---  i postimao ovdije kako pise ali mi neradi nece da mi otvara stranice na iPaq-u treperi mi da imam mrezu bezicnu spoji se na nju i sve ali mi nesera net pa ako tko zna kako to rijetiti bio bi jako zahvalan

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.4.2008 10:52 (VoodooRain).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HP iPAQ h5450 i spajanje na wireles na kompu

Mislim da tvoj problem nije u dijeljenju veze, vec (a moguce je da i grijesim, posto nemam ipaq) u nemogucnosti ipaq-a da se spoji ad-hoc na tvoje racunalo. Stoga, posto canyon (osobito ralink chipset) podrzava softverski access point, na svom racunalu trebas za canyona instalirat njegove drivere i softver, te ga podesit u softAP mod. Kada to obavis, onda ce ti se ipaq spajat na njega (infrastructure). Ako tad ne radi internet, tek onda ides na podesavanje dijeljene veze preko ICS-a ili softa od canyona/ralinka.

16 godina
neaktivan
offline
HP iPAQ h5450 i spajanje na wireles na kompu

napravio i opet mi nesljaka spoji se ali mi puca veza neznam zasto pukne skoro trenutacno

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice