My Network Place

poruka: 4
|
čitano: 1.769
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
My Network Place i sablasni sherovi

 

Na XP win se dešava sljedeće

 

neznam kako da nestanu ikone od djeljenih foldera u My Network Place.

Tamo inače stoje sherani folderi od drugih računala koja su trenutno spojena na mrežu, i moji sherani folderi

 

sad mi nije jasno zašto kad odspojim ostala računala sa mreže ti isti folderi i dalje sablasno stoje :) grrrrrr

kad kliknem na neki od tih foldera računalo se jednostavno smrzne (da baš mi bloka) jer se pokušava spojiti na nešto što ne postoji.

 

 

dok na Visti, kad se odspoje računala lijepo nestanu i sherani folderi, kako to napraviti i sa XP, da to bude u recimo realnom vremenu

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
My Network Place

znam da smo i mi na informatici napravili hrpu foldera tako, pa smo onda na kraju sata prije gašenja računala, morali to pobrisati. Koliko znam u tom dijelu(nije baš puno) morat ćeš ručno brisat

Bok
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: My Network Place

ko da sam ja spremačica... sad još trebam i čistiti i brisati :)... eh... pa dobro onda

16 godina
offline
RE: My Network Place i sablasni sherovi
soner kaže...

 

Na XP win se dešava sljedeće

 

neznam kako da nestanu ikone od djeljenih foldera u My Network Place.

Tamo inače stoje sherani folderi od drugih računala koja su trenutno spojena na mrežu, i moji sherani folderi

 

sad mi nije jasno zašto kad odspojim ostala računala sa mreže ti isti folderi i dalje sablasno stoje :) grrrrrr

kad kliknem na neki od tih foldera računalo se jednostavno smrzne (da baš mi bloka) jer se pokušava spojiti na nešto što ne postoji.

 

 

dok na Visti, kad se odspoje računala lijepo nestanu i sherani folderi, kako to napraviti i sa XP, da to bude u recimo realnom vremenu

 

 
1. Open "My Computer". Click on tools and go to Folder Options to open the Folder Options dialog box. 
2. Click the View tab. 
3. In the Advanced Settings list, click to clear the Automatically Search for Network Folders and Printers check box. 
4. Click OK

Ubuduce koristi direktno browsanje racunala u mrezi i rijeseno.
... ...sine spe
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice