Alcohol 120 Problem

poruka: 6
|
čitano: 3.483
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Alcohol 120% Problem

  Imam problem prilikom snimanja ISO slike sa Alcoholom 120%, ISO sliku nastojim spržit brzinom od 8x, DVD medij podržava max 16x,

problem nastaje prilikom pokretanja snimanja, jer mi se računalo ugasi istog trena, na DVD-u ne ostaje nikakav zapis poslije.

OS xp professional

 

Hvala, pozdrav

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.9.2010 15:13 (Wuk19).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Alcohol 120 Problem

Pokušaj za snimanje ISO-a koristiti ImgBurn, besplatan je i pouzdan tako da ne bi trebao imati problema s njim.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Alcohol 120 Problem

Koja verzija Alcohola? Ja koristim Alcohol na w7 i w XP i nikad problema.

13 godina
neaktivan
offline
Alcohol 120 Problem

Riješio sam problem instalacijom nove verzije, ipak hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Alcohol 120 Problem

Imam .iso file na kompu i pokušavam ga pokrenuti sa Alcoholom 120, no nigdje nema te opcije. Koliko shvaćam, prilikom instalacije Alcohola, trebao bi se u u My computer stvoriti novi, virtualni disk, no tome nema ni traga. Ima li tko ideju kako natjerati .iso da proradi pod Alcoholom?

Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Alcohol 120 Problem
Marko_244 kaže...

Imam .iso file na kompu i pokušavam ga pokrenuti sa Alcoholom 120, no nigdje nema te opcije. Koliko shvaćam, prilikom instalacije Alcohola, trebao bi se u u My computer stvoriti novi, virtualni disk, no tome nema ni traga. Ima li tko ideju kako natjerati .iso da proradi pod Alcoholom?

Kreiraj novi virtualni uređaj:

i dobit ćeš opciju da desnim klikom na image mountaš isti:

 

Asociraj iso datoteke sa Alcoholom:

 

World Championships: 7, GP started: 300, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,552
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.9.2012 0:48 (F1-IVO).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice