Internet Explore 10.1.1 ili...!?

poruka: 2
|
čitano: 1.835
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Internet Explorer 10.1.1 ili...!?

Pokušavam pratiti video nadzor preko linka (statična IP adresa) preko IE 10.1.0. i ne uspjeva mi. Da naglasim da video nadzor radi na starijim verzijama IE. Na drugim browserima ne radi. 

 

Ovaj video se emituje sa DVR uređaja koji je preko ADSL routera spojen na Internet...

 

Kada se sa browserom (samo IE) konektujete na pomenutu IP adresu browser instalira add-on "DVR Web Control" i tek onda dobijete interface, logujete se i pratite kamere. To sam uradio i sa ovom najnovijom verzijom IE, ali dobijem samo ovakvu situaciju, kao na fotografiji koju sam poslao...

 

Postoji li neko rješenje? Ili, još bolje, ima li neka lagana free aplikacija koju bih mogao koristiti. Vidio sam na Netu, čak sam i skidao neke, ali me isu zadovoljile. Večina njih se zove, nešto kao :"Central Management System". 

 

Znači aplikacija bi prenosila signal, a dovoljno bi bilo da upišem samo IP adresu, ovaj port koji sam otvorio i naravno kredencijale....

Znam puno, ali ne i dovoljno...
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.1.2013 23:19 (dachoxl).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Internet Explorer 10.1.1 ili...!?

Samo da javim da nisam uspio otvoriti u IE 10 kamere, ali sam na Netu pronašao free aplikaciju koja radi ekstra. Evo link: http://www.aucom.com.au/page/Support/Software/Content-Management-Software.htm

 

Čak mogu da se povežem na DVR preko remote setup... A evo sada vidim da ima i za smart mobitele aplikacija. Kad je testiram javim kako radi

 

Znam puno, ali ne i dovoljno...
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.1.2013 17:10 (dachoxl).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice