Kako ukloniti virus

poruka: 6
|
čitano: 8.389
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kako ukloniti virus

Imam aviru i izbaci mi viruse a neznam kako da ih maknem moze pmooć?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako ukloniti virus
Ludak kaže...

Imam aviru i izbaci mi viruse a neznam kako da ih maknem moze pmooć?

 

evo slike

15 godina
neaktivan
offline
Kako ukloniti virus

pa stavi ih u karantenu,zar ne?
da se bar boje vidi šta je to našla

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako ukloniti virus

Pozz svima imam Symantec antivirus kad ga pokrenem nađe mi virus"Winlol exe-trijan horse" kad ga pokušam premjestit u Qarantenu piše mi "failed"nemogu ga ni obrisati neznam kako da se rješim tog sr..nja užasno me živcira  evo SS  pa ako netko zna TNX

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako ukloniti virus

Posle dugog liječenja moga kompa od virusa počevši sa kasperskim, avg, nod32 f secure .....

Zaključio sam slijedeće: ne postoji savršena zaštita ako se od same instalacije windowsa tj rušenja sistema ne ugradi bilo kakva zaštita pa tek onda daljna nadogradnja raznim softverima sa "sumnjivih" diskova ili uploada sa net_a

Lično me vodi parola  : bolje spriječiti nego  liječiti pa ko ima volje i želje i vremena .....   

wlad
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako ukloniti virus
CANABIS kaže...

Pozz svima imam Symantec antivirus kad ga pokrenem nađe mi virus"Winlol exe-trijan horse" kad ga pokušam premjestit u Qarantenu piše mi "failed"nemogu ga ni obrisati neznam kako da se rješim tog sr..nja užasno me živcira  evo SS  pa ako netko zna TNX

Da li si ga pokušao uklonit s Malwarebytes Anti-Malwareom? Također ti preporučam da staviš Aviru umjesto Symanteca jer Avira ima bolju detekciju.

Razer_Copperhead
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2009 16:00 (Razer_Copperhead).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice