Otvaranje bin file

poruka: 7
|
čitano: 6.214
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Otvaranje bin file

Jel bi mi netko mogao otvoriti ovaj file, mucim se stim vec neko vrijeme a stvarno mi treba to, nemogu naci nijedan drugi format. Znam da bi to trebao nekako prebacit u ISO file, ali neide, probao sam s daemon tools, power ISO i neznam scim sve ne. Pa ako mi netko moze pomoci bio bih veoma zahvalan jer mi stvarno treba to.

Ovdje mozete skinuti

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Otvaranje bin file

Jesi probao sa Magic ISO ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Otvaranje bin file

-vjerojatno neispravan/pogrešan format/virus ... (jer bi ga već otvorio neki od spomenutih alata).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Otvaranje bin file

Probao magicISO isto ne radi.

Mislim da nije virus jer su na toj stranici ti ostali programi exe i rade sasvim normalno, a ovaj koji meni treba je bin, inače radi se o programu za otključavanje radia u autu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Otvaranje bin file

Onda to nije nikakav program, to je binary file, datoteka sa firmwareom ("operacijskim sustavom") od tog radija. Trebalo bi ga nekako flashati - staviti na FAT32 USB, držati neku tipku i upaliti radio ili možda sa JTAGom ga "ručno" upisati u flash od radija. Ugl, trebaju ti upute.

My name is Legion... For we are many!
15 godina
offline
Re: Otvaranje bin file

-svi fileovi su 'bin' tj binary.. jer je to tako na PCju, 0-1. Extenzija, .bin je 'nevažna', tj u kontekstu kad spominješ ISO-CD alate odnosi se na image medija koji se tad može mountati/snimiti. Ako nije Image tad to ne možeš. Da ga renejmaš u npr (word).doc, file nebi postao .doc, extenzija je nevažna samo 'pomoć' oko toga što je sam file tj što bi trebao biti.

Kao što Sum kaže, u ovom slučaju je file za npr flashanje uređaja. Ne otvaraš ga (nema se što vidjeti, to je program+podaci za uređaj), nego ga odgovarajućim alatom/procedurom uploudaš/updateaš/flashaš.. na ciljani uređaj, npr kao flashanje BIOSa na PCju.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2015 14:20 (ihush).
15 godina
online
Otvaranje bin file

http://www.eserviceinfo.com/index.php?what=search2&searchstring=blaupunkt+opel+sc+202+dekode ti sadrži info o čemu se radi: to ti u servisu, uporabom računala, ubace u komp od auta (interfejs je pod haubom, jebga) koji svime upravlja u opelima. i sifgurno ga i sami imaju. ti nemaš što s time činiti.

 

ako negdje nađeš osama.bin, jav' deder. fala. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice