Problem sa igricom GTA San Andreas

poruka: 95
|
čitano: 46.091
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

imam jedan problem.naime instalirao sam gta san andreas mod installer i ubacio u igru neke modove.kad sam isao igrat usao sam sve normalno i kad sam igrao odjednom slika samo stane.onda sam izasao izbacio sve modove iz igre,izbrisao taj samp i ponovno usao.naime opet su mi ostala jos 2-3 moda,pa ne razumijem zasto to kad sam izbrisao program i sve modove.i opet isto mi slika samo stane i igra zabloka.MOLIM VAS HITNO POMOZITE!!!!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa igricom GTA San Andreas

jedino što ti tu pomaže je reinstalacije igre. neki modovi su ostali i ne mogu se izbisati jer su utjecali na same postavke igre.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa igricom GTA San Andreas
CroSA kaže...

imam jedan problem.naime instalirao sam gta san andreas mod installer i ubacio u igru neke modove.kad sam isao igrat usao sam sve normalno i kad sam igrao odjednom slika samo stane.onda sam izasao izbacio sve modove iz igre,izbrisao taj samp i ponovno usao.naime opet su mi ostala jos 2-3 moda,pa ne razumijem zasto to kad sam izbrisao program i sve modove.i opet isto mi slika samo stane i igra zabloka.MOLIM VAS HITNO POMOZITE!!!!!!

Kolega dobro kaže, prebaci negdje save gameove, i onda reinstaliraj, pa ih poslije vrati.

I'm gonna be Iron, like Lion, in Zion...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa igricom GTA San Andreas
robisierra92 kaže...

jedino što ti tu pomaže je reinstalacije igre. neki modovi su ostali i ne mogu se izbisati jer su utjecali na same postavke igre.

 tnx...ma nije to meni problem nego frendu jednom iz ulice...hvala..!!ï

14 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

modovi idu samo na v1.0 mozda ti prijatelj ima 2.0 (vjerojatno ako je retail) mora skinut downgrader

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

Ukoliko namjerava igrat samp, onda neka nemodira. Jer modovi su glupi :) Mislim dobri su, no nije baš to za samp.

Molio bih vas da odete na ovu str. tamo možete osvojiti nagrade, a i ukoliko dođete pomažete i meni :D hvala! http://www.e-castig.com/index.php?r=ujAg
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

Mršti se KAD UĐEM U IGRU I SJEDNEM U AUTO SVE NORMALNO PREBACUJEM RADIO ALI NAKON NEKOG DUŽEG VREMENA IZGUBI MI SE ZVUK

Viče NEKADA MI SE POJAVLJUJE TAKO DA MI NESTAJE SLIKA A JA IMAM VERZIJU: GTA San Andreas Real v2

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

sve na najjače detalje i žeži :)

Molio bih vas da odete na ovu str. tamo možete osvojiti nagrade, a i ukoliko dođete pomažete i meni :D hvala! http://www.e-castig.com/index.php?r=ujAg
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

imam jedno pitanje...nije vezano uz san adreas nego ima jedan igrica zove se TOCA RACE DRIVER 2 ULTIMATE RACING SIMULATOR.možete li mi reći kako se u toj igrici upisuju šifre...molim vas hitno mi je...!!!!bit ću zahvalan ako mi rečete...!!

 
0 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

daaaaaj ljudi recite vise plizz hitno mi jeeeeeeeeeee!!!!!Neodlučan

plsss 

 
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

Smijehnešto me zanima...može li se taj problem s modovima sto su pokvarili igricu san andreas nekako drukcije rjesiti bez reinstalla...??jer nemam CD kod sebe....ako netko zna molim vas da mi rečete...!

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa igricom GTA San Andreas
CroSA kaže...

Smijehnešto me zanima...može li se taj problem s modovima sto su pokvarili igricu san andreas nekako drukcije rjesiti bez reinstalla...??jer nemam CD kod sebe....ako netko zna molim vas da mi rečete...!

 

 

ne može drugačije, moraš reinstalirati igru.

 

i nemoj moljakati za neke stvari u ovoj temi. ako ti netko bude znao reći onda će ti reći.

13 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

ja imam jedan problem sa gta SA kad udjem u igru sve je usporeno.ali to mi sedesava samo kad igram izvan svoje kuce ali npr. kad udjem u svoju kucu brzina igre je normalna.sta da radim????

skmb
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

ja nemogu ni uc u igru :(

samo od sebe odjenom prestalo raditi...htio bi rokati SAMP ali nece mi ni uc :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa igricom GTA San Andreas
skemby0000 kaže...

ja imam jedan problem sa gta SA kad udjem u igru sve je usporeno.ali to mi sedesava samo kad igram izvan svoje kuce ali npr. kad udjem u svoju kucu brzina igre je normalna.sta da radim????

Savjet: ostani u kući.{#}

 

Updejtaj drivere (neznam ni koju konfu imaš), spremi sejvove i reinstaliraj igru...

World Championships: 7, GP started: 269, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

trebam pomoc oko ovog: Imam windows vistu i kada pokrenem GTA SA on pocne raditi, ali kada se pocne ucitavati izbaci me i pise GTA San Andreas has stopped working....Jel mozda netko zna kako to rijesiti?

Tko je to tamo
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas
pero1111 kaže...

trebam pomoc oko ovog: Imam windows vistu i kada pokrenem GTA SA on pocne raditi, ali kada se pocne ucitavati izbaci me i pise GTA San Andreas has stopped working....Jel mozda netko zna kako to rijesiti?

Koja ti je konfiguracija, igra je prije radila ili ne?

original ili {#}

13 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

ja sam instaliro gta i krekovo klikno sam na ikonu i nije htela onda sam uklono i ponovo instaliro

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas
cutura kaže...

ja sam instaliro gta i krekovo klikno sam na ikonu i nije htela onda sam uklono i ponovo instaliro

I sta onda?.. {#}

13 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

ma najvažnije je da prije deinstalacije spremite game play,galeriju i onu mapu gdje su vaše pjesme za Users Track Player

Dino
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

ovako imam originalan gta sa na steamu, i sada kada pokrenem igru onaj intro kako sa sprejom se nacrta logo od rockstar gamea i norta, meni nema slike, samo zvuka. Isto tako i onaj filmić napočetku nema slike.(to je intro zapravo)

A kada igram prvu kampanju tamo gdje se upoznaje Big smoka, kako se pokaže ona scena ko film, meni tamo zašteka. Dal netko zna u čemu je problem, vjerojatno mi fali neki software.

Unaprijed jedno veliko Hvala!!

imam win7 32 bit.

ne pomaže ni kompatibilan mod sa win xp 3 :(

A da ubacim svoj Hard Disk u tvoju Matičnu Ploću, te da se odmah bacimo na Plug and Play!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa igricom GTA San Andreas
robisierra92 kaže...

jedino što ti tu pomaže je reinstalacije igre. neki modovi su ostali i ne mogu se izbisati jer su utjecali na same postavke igre.

tu se slazem tesko da ces uspjet drugacije....al sretnoo....

Vedran Miletic
13 godina
protjeran
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

dal zna neko kako modove stavit u igricu sa San Andreas...(hvala)

legenda.nino@gmail.com
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas
Nani 555 kaže...

dal zna neko kako modove stavit u igricu sa San Andreas...(hvala)

treba ti program img tool : http://www.thegtaplace.com/downloads/f552-img-tool-2-0

kad skines to onda nadji neki mod na www.gtainside.com 

onda pogledaj tutoriale na youtubu kako se ubacuju modovi u gta san andreas

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.4.2011 0:34 (bobo-123).
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

zna li netko kako napraviti svoj grad, kuće, zgrade??....  ako znate, možete li mi pojasniti?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

A možda da sam potražiš ,ne budi lijen 

AMD Phenom II X4 B45 @ X3 3.75 GHz : http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2179126
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problem sa igricom GTA San Andreas
watreni killer kaže...
de mi recite gdje da downaldujem gta iv

na službenoj stranici jutarnjeg lista, pod rubrikom crna kronika

Najgora stvar kod cenzure je ***** ***** ********
Moj PC  
4 1 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

Imam problem sa GTA San Andreas. Kad udjem u igricu i kad hocu da udjem u neko auto covjek stalno hoce da se tuce, i kad stisnem tipku shift covjek se tad brani, a kad imam oruzje prikazuje mi onaj nišan i samo mogu pucati i kretati se a u auto ne mogu uci..    {#}  Pls pomoziteee !!!  Evo mucim se ne mogu da to napravim .... 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

Si si dobro namjestio kontrole?

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa igricom GTA San Andreas

sve namjesteno i reinstalirao sam ga 2-3 puta i opet mi se isto desava {#}

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice