Problem sa Soundom

poruka: 4
|
čitano: 2.338
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa Soundom

Ovako imam veliki problem sa soundom na Laptopu, nema mi nikakvog sounda, radi mi preko headseta, ali nema nista na built-in speakerima.

Kad pokusam uci u Control Panel > Sound > Playback Devices ( ili Recording Devices), prozor mi crasha i dode mi poruka "Windows Common Shell dll ist not responding".

iTunes mi uopce ne pokrece pjesme, WMC isto, a sta je cudno sve je ovo pocelo kad sam instalirao novi driver i catalyst za graficku, kojeg isto nemogu pokrenuti.

Inace mi zna nestat Sound nakon sto mi se laptop vrati iz hibernata/sleepa.

 

 

Specs mi je (Dell Studio 1555):

T4300 @ 2.1Ghz

4GB RAM-a

Win 7 Home Edition 64bit

ATI Mobility Radeon HD 4570 (iako mi nakon instalacije drivera pise ATI Mobility Radeon HD 4500/5100 Series)

Sound controller: ATI High Definition Audio Device

                            ATI High Definition Audio CODEC

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problem sa Soundom

kod instalacije drivera za ATI grafe dobiješ i neki Ati sound koji moraš vratit na deafault jer s tim atijem nema zvuka.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa Soundom

A evo system restora sam jer mi nista nije radilo, koji god program ima veze sa soundom bi mi crasha kad bi trebalo reproducirat nesto. Radilo mi je sve opet jedan dan i evo jutros sam pokusao VoIP na Steam, i Skypu (koji mi nikako neradi otkad imam Win7) i nista nije proradilo, evo upisa sam na TS.

 

14 godina
offline
RE: Problem sa Soundom

Na Windows XP sam to podesio u Control Panelu,a na sedmici nije bilo potrebe sve je automatski sama postavila.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice