Domaci hosting?

poruka: 32
|
čitano: 13.508
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Domaci hosting?

kakve su sanse da pronadzem jeftin domaci hosting. Pod domaci mislim na to da imaju servere u Hrvatskoj.

Do sada sam imao naviku raditi s gemStudiom. Nisu skupi, korektni su kada dodze do problema i najvaznije imaju cpanel+fantastico sto mi treba.

Problem kod njih je sto su im serveri u Americi te stranica koju sam radio dosta pati pri uploadu i lose se ponasa kada ima veci broj zahtjeva... kao da im je latencija (ping) ogroman.

 

Jednom sam radio nesto s firmom CroAdria (mislim da su se tako zvali) i server su im bili tu negdje, a brzine i su bile neusporedivo bolje, no nisu imali apsolutno nikakvu podrsku ni cpanel.

Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Domaci hosting?

Pogledaj Posluh.hr, čine mi se dobri.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Domaci hosting?
Mayales kaže...

Pogledaj Posluh.hr, čine mi se dobri.

   IP Address
195.78.32.16
   Server Location
Croatia (local Name: Hrvatska)


Mogao bih, thx.
Imas li osobnih iskustava s njima? Koliko brzo se javljaju na telefon? Cool

Ako netko ima bolji prijedlog samo navalite.

edit: posluh nema cpanel, nesto sto mi stvarno JAKO treba zbog instalacija skripti itd itd... tj njegov dio fantastico mi treba.
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2008 12:30 (pixelatem).
15 godina
neaktivan
offline
Domaci hosting?

Ja osobno koristim ovaj http://www.infoit.hr/shop/aff.php?aff=141 . Moj paket dodje 300 kn/g 6000MB+ besplatna domena cpanel i stvarno fantasticna podrska.Imas vise paketa pa biraj.Nikad nisam imao problema s njima niti ikakav prigovor ni na upload ni download a imam forum na njima i upload mi doseze do 25 MB.

 

Lijep pozdrav

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2008 14:34 (Fidel).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Domaci hosting?

Meni se plus.hr pokazao daleko najbolji od svih drugih. Serveri su u hr.

"A developer is a machine that converts coffee into code"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Domaci hosting?
Fidel kaže...

Ja osobno koristim ovaj http://www.infoit.hr/shop/aff.php?aff=141 . Moj paket dodje 300 kn/g 6000MB+ besplatna domena cpanel i stvarno fantasticna podrska.Imas vise paketa pa biraj.Nikad nisam imao problema s njima niti ikakav prigovor ni na upload ni download a imam forum na njima i upload mi doseze do 25 MB.

 

Lijep pozdrav

  i ja sam se parkirao tamo. doduše za 200kn/g i sa 3 gige...
tek sam mj dana tamo i moram ih pohvalit... niti sam 1 problem imao do sada... za sad sve ide glatko... 
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
16 godina
neaktivan
offline
Domaci hosting?

a kakva je situacija sa amisomo/optimom i sl velikim igracima? oni imaju servere u hr, ali kakve su cijene?

CroAdria je kupljena od strane Iskona pored nekih 4 godine... a onda T-COM skupiio Iskon....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Domaci hosting?

Preporučujem Plus.hr ... kod njih hostam već godinama i odlični su i svaka im čast

MojPortal.com.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Domaci hosting?

Baci pogled na www.infoit.hr dosta su jeftiniji nasprema ostalima.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Domaci hosting?
24v kaže...
Fidel kaže...

Ja osobno koristim ovaj http://www.infoit.hr/shop/aff.php?aff=141 . Moj paket dodje 300 kn/g 6000MB+ besplatna domena cpanel i stvarno fantasticna podrska.Imas vise paketa pa biraj.Nikad nisam imao problema s njima niti ikakav prigovor ni na upload ni download a imam forum na njima i upload mi doseze do 25 MB.

 

Lijep pozdrav

  i ja sam se parkirao tamo. doduše za 200kn/g i sa 3 gige...
tek sam mj dana tamo i moram ih pohvalit... niti sam 1 problem imao do sada... za sad sve ide glatko... 
 
tamo pisu da ne mjere promet, tj da je neogranicen za sve pakete? Dali je to samo neki period ili ???
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
15 godina
neaktivan
offline
Domaci hosting?

Mi koristimo http://www.it-c.hr/ servere..... ono u susjedstvu nam je ima optički vod te brzina nije problem, serveri su uvik online,

IMA c-panel ito isti ka u Low-pingsa......pruža hostanje CoD2, CoD4, CoD5 i svi serveri se uvijek puni i nikad nisam ima problema sa lagom...e i ako ti treba neka druga igra sve se može sredit i postavit......Adressa  85.114.53.74 Server Location Croatia:Omiš

I ponavljam ima c-panel....

 

Tikviči vladaju svijetom!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Domaci hosting?
Tale kaže...

... i ako ti treba neka druga igra sve se može sredit i postavit......Adressa  85.114.53.74 Server Location Croatia:Omiš

 

 
treba mi za hosting, mislim da cu odabrat ove povise, najvise zbog cifre.
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Domaci hosting?

Ako misliš na ovo http://www.infoit.hr da promet ti je neograničen trajno i u ovom periodu što sam kod njih nikakav problem nisam imao a ljudi su susretljivi i čak broj mobitela imaš za 0-24 podršku čak ti pomognu ako zapne pri instalaciji. Ja sam uzeo na godinu za sad i nemislim ih mjenjati. Samo da ostanu takvi

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.1.2009 13:35 (Domagoj).
16 godina
offline
Domaci hosting?

Samo se pazi ovih jeftinih hostinga, jer u pravilu kod njih bude problema sa brzinom servera, strpaju stitine klijenata na jedan server. To se toliko ne primjeti na manjim sajtovima i statickim stranicama, ali ako dignes neki cms onda stvari pocnu umirat.

"A developer is a machine that converts coffee into code"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Domaci hosting?
Fidel kaže...

Ako misliš na ovo *** da promet ti je neograničen trajno i u ovom periodu što sam kod njih nikakav problem nisam imao a ljudi su susretljivi i čak broj mobitela imaš za 0-24 podršku čak ti pomognu ako zapne pri instalaciji. Ja sam uzeo na godinu za sad i nemislim ih mjenjati. Samo da ostanu takvi

 

snip

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2009 14:28 (Exdizajn).
16 godina
moderator
offline
RE: Domaci hosting?
Exdizajn kaže...
Fidel kaže...

Ako misliš na ovo *** da promet

Zanimljiv link, kako možeš affilate linkove po forumu trpat...  
Affiliate linkovi nisu dozvoljeni. Link je izbrisan, karton podjeljen, ova poruka je za upozorenje ostalima.
Ako primjetite drugdje po forumu takve linkove, molim da prijavljujete s "Prijavi poruku".
Domagoj
15 godina
neaktivan
offline
RE: Domaci hosting?
Exdizajn kaže...
Fidel kaže...

Ako misliš na ovo *** da promet ti je neograničen trajno i u ovom periodu što sam kod njih nikakav problem nisam imao a ljudi su susretljivi i čak broj mobitela imaš za 0-24 podršku čak ti pomognu ako zapne pri instalaciji. Ja sam uzeo na godinu za sad i nemislim ih mjenjati. Samo da ostanu takvi

 
Zanimljiv link, kako možeš affilate linkove po forumu trpat...   Ekipa puši foru o neograničenom prometu, a kad plati onda ih isključe zbog prevelikog optrerećenja servera...  Ako želite neograničeni promet odite na bluehost.com, zaboravaite ove điđe miđe od neograničenog prometa...

Već sam si rekao daj uzmi ovaj mali paket i složi neku skriptu koja će vuć ne normalan promet, čisto da testram tu neograničenost...
Ontopic: Interesantno kako mene još nisu isključili a prometa ima i to podosta.
Ja vjerujem da ti nisi "povezan" sa bluehost.com.Ja iza svojih riječi stojim i nakon 3 hosta Info IT je jedini s kojim nikakvog problema nisam imao.Ti navedi probleme koje si s njima imao da i mi znamo, ali čisto nevjerujem da si uopće s njima imao posla već lupetaš gluposti ili reklamiraš "u rukavicama".
Ja na primjer neznam za bluehost.com i neću ga komentirati,nemoj ni ti ono što neznaš. Čovjek je pitao za savjet i ljudi mu govore svoja iskustva.Moja su onakva kako gore piše.

Offtopic:Afilliate link je stavljen jer ih na dosta mjesta ovdje ima, pa nisam bio upoznat da nije dozvoljeno al to je samo moja greška.
Isprike još jednom upravi.

Lijep pozdrav
15 godina
neaktivan
offline
RE: Domaci hosting?

Stvarno se nemislim tebi opravdavati ni s nekim prepucavati, već te samo napomenuti na naslov teme "Domaći Hosting?" i pitanje člana

 

kakve su sanse da pronadzem jeftin domaci hosting. Pod domaci mislim na to da imaju servere u Hrvatskoj.

Do sada sam imao naviku raditi s gemStudiom. Nisu skupi, korektni su kada dodze do problema i najvaznije imaju cpanel+fantastico sto mi treba.

Problem kod njih je sto su im serveri u Americi te stranica koju sam radio dosta pati pri uploadu i lose se ponasa kada ima veci broj zahtjeva... kao da im je latencija (ping) ogroman.

 

Jednom sam radio nesto s firmom CroAdria (mislim da su se tako zvali) i server su im bili tu negdje, a brzine i su bile neusporedivo bolje, no nisu imali apsolutno nikakvu podrsku ni cpanel.

 

Navedeni host:

 

Domaći Hosting-da

Serveri u Hrvatskoj-da (na zahtjev)

cPanel+fantastico-da

upload-bez problema

 

Ja ću ovdje završiti...

 

Moderatori ovog foruma mogu na zahtjev putem pp dobiti moje privatne podatke da se uvjere da ne radim za nikakvog hosta

 

 

Lijep pozdrav

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Domaci hosting?

Možda netko uspije ušparat koju kunu, 7 domaćih hostera nudi kupone za popuste od cca 20% - http://whois.com.hr/kuponi-za-popuste/ (nije affiliate već kupni za popuste)

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.1.2009 1:26 (gordan55).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Domaci hosting?
Fidel kaže...

... a ljudi su susretljivi i čak broj mobitela imaš za 0-24 podršku čak ti pomognu ako zapne pri instalaciji.

 
Dugo me nije bilo na forumima no evo komentar koji me natjerao na smjeh.
Ne želim nikoga predlagati i na taj način prikloniti se nekom od domaćih providera no ovo je zbilja smiješno.

Znate kada se javlja problem?

Kada vam je potrebna promptna reakcija/podrška a vaš se 098 support (ili koji već broj) nalazi u tramvaju i jednostavno ne čuje poziv tada već iznerviranog klijenta. Nedaj Bože da proslavi noć prije neki od uspjeha hrvatskih sportaša i muku muči sa glavoboljom i žgaravicom.

Ako tražite ozbiljan hosting manite se ovih paketa po 29.99kn. Isti možete nabaviti i preko Neckermana.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Domaci hosting?
Seven kaže...
Fidel kaže...

... a ljudi su susretljivi i čak broj mobitela imaš za 0-24 podršku čak ti pomognu ako zapne pri instalaciji.

 
Dugo me nije bilo na forumima no evo komentar koji me natjerao na smjeh.
Ne želim nikoga predlagati i na taj način prikloniti se nekom od domaćih providera no ovo je zbilja smiješno.

Znate kada se javlja problem?

Kada vam je potrebna promptna reakcija/podrška a vaš se 098 support (ili koji već broj) nalazi u tramvaju i jednostavno ne čuje poziv tada već iznerviranog klijenta. Nedaj Bože da proslavi noć prije neki od uspjeha hrvatskih sportaša i muku muči sa glavoboljom i žgaravicom.

Ako tražite ozbiljan hosting manite se ovih paketa po 29.99kn. Isti možete nabaviti i preko Neckermana.
 Pricas gluposti, a da niti ne znas kako se tamo radi.
Imam host kod njih i sve sto je navedeno je tocno.
Brzi su, ljubazni i sto je najbitnije sve radi kako spada.
I ak nemas sta pametno reci nemoj pljuvati po drugima nego
daj svoj prijedlog za kojeg ti smatras da je bolji i gotovo.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Domaci hosting?
Kezo kaže...
 Pricas gluposti, a da niti ne znas kako se tamo radi.
Imam host kod njih i sve sto je navedeno je tocno.
Zbog čega si se zapalio? Gađa li te ova moja konstatacija osobno?
Ukoliko je tako, ispričavam se...
16 godina
neaktivan
offline
Domaci hosting?

Nisam se zapalio nego mi je glupo kad ljudi pljuju bezveze. Ne znam da li si ti bio kod tih hostera pa tebi nije valjalo, a ako jesi navedi primjer i reci kod kojih je to bilo pa da se usporede iskustva. A ne ovako da pljujes po svima zato jer su jeftini. Po tome bi npr. Amis vrijedio pisljiva boba, a T-Com bi trebala biti vrhunska firma, a svi znamo da nije tako.

ECS A780GM-A; AMD Athlon 64 X2 5000+; 4096 MB DDR2; NVIDIA GeForce 7600 GS (512 MB); Hitachi HDT725032VLA360 320 GB; WDC WD800BB-00JHC0 74 GB
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Domaci hosting?

Ja sam licno drzao server za counter strike source i counter strike 1.6 non steam oba kod Game Hosting Srbija

Svidja mi se ping na oba servera nude test,cene nisu lose a i daju besplatno team speak servere.
Drug je drzao tamo radio stream ali sto se tice web hostinga ne znam.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Domaci hosting?
pixelatem kaže...

kakve su sanse da pronadzem jeftin domaci hosting. Pod domaci mislim na to da imaju servere u Hrvatskoj.

Do sada sam imao naviku raditi s gemStudiom. Nisu skupi, korektni su kada dodze do problema i najvaznije imaju cpanel+fantastico sto mi treba.

Problem kod njih je sto su im serveri u Americi te stranica koju sam radio dosta pati pri uploadu i lose se ponasa kada ima veci broj zahtjeva... kao da im je latencija (ping) ogroman.

 

Jednom sam radio nesto s firmom CroAdria (mislim da su se tako zvali) i server su im bili tu negdje, a brzine i su bile neusporedivo bolje, no nisu imali apsolutno nikakvu podrsku ni cpanel.

 jshosts.com
Nije nas host,ali stvarno ga mogu iskreno preporucit
Zadnja 2 mjeseca nisam nikako imao downtime-a
Korektni su, nikad me nisu zakinuli
UK serveri brzina...nema dalje znaci najbolja u europi (datacentar im je rapidswitch)
Sve imas po najnovijem standardu
Cpanel komplet znaci u njemu ti je sve sto dolazi statistike fantastico i ima jos ponesto sitno...
Ako placas paypal-om/kreditnom sve ti ide automatiski znaci automatski ti se sve naplacuje...
Ako hoces da probas javi na PM pa ti dadnem demo account
"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
16 godina
offline
Domaci hosting?

Ja sam do sada imao iskustva samo s jednim hosting providerom i to prilično negativna. Riječ je o Valkira Hosting Centru i smatram da nisu korektni ni u kojem pogledu. Spori su, ne radi im live support, ne odgovaraju na mail poruke, prije dva mjeseca sam uplatio proširenje WEB prostora sa 150 MB na 300 MB i još nisu reagirali...

 

Uglavnom, ako postoji mogućnost da ih izbjegnete, učinite to.

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Domaci hosting?

Ja imam host kod Info-IT, i mogu reći da sam poprilično zadovoljan. Još prije dosta vremena sam počinjao sa pondi.hr, jer sam nasjeo na na vrlo pristupačnu cijenu, međutim kada sam se opekao, onda sam prešao kod Info-IT i zadovoljan sam. Dobro, ja nisam toliko kompetentan, jer ja imam jednu malo stranicu i koristim mali paket, ali sjećam se da čim sam uzeo hosting kod njih, da su mi dali svoj msn i dogovarao sam sa čovjekom sve preko msn-a. On mi je prebacio stranice sa pondija na svoje servere i kad god mi je nešto zapelo i kad mi je bila potrebna pomoć, obratio sam se njemu na msn-u i uvijek je čovjek pomogao! Jako su pristupačni!

 

A jel mi možete reć, jesu li njihovi serveri u HR ili isto imaju negdje a americi???

The power of dreams!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Domaci hosting?
M_PiR kaže...

Ja imam host kod Info-IT, i mogu reći da sam poprilično zadovoljan. Još prije dosta vremena sam počinjao sa pondi.hr, jer sam nasjeo na na vrlo pristupačnu cijenu, međutim kada sam se opekao, onda sam prešao kod Info-IT i zadovoljan sam. Dobro, ja nisam toliko kompetentan, jer ja imam jednu malo stranicu i koristim mali paket, ali sjećam se da čim sam uzeo hosting kod njih, da su mi dali svoj msn i dogovarao sam sa čovjekom sve preko msn-a. On mi je prebacio stranice sa pondija na svoje servere i kad god mi je nešto zapelo i kad mi je bila potrebna pomoć, obratio sam se njemu na msn-u i uvijek je čovjek pomogao! Jako su pristupačni!

 

A jel mi možete reć, jesu li njihovi serveri u HR ili isto imaju negdje a americi???

 Nemogu vjerovat ali njihovu serveri su stvarno u Hrvatskoj (zapravo u Zagrebu)
ja sam ipak zadovoljan sa Engleskom
u Zadnju godinu promjenio sam jedno 10 hostova i do sad sam najzadovoljniji sa jshosts.com i rapidswitch.com (ovdje VPS imam)
"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
15 godina
offline
Domaci hosting?

Kvalitetan host bi trebao imati probleme jedino ako stvarno nesto crkne (tipa disk ili nesto) ili se pobucaju sistemski servisi.

 

A to ako ces ga ti zivkat svakih 5 min jer nemozes instalirat joomlu (jer neznas) to se rijesi sa kvalitetnim i opsirnim FAQom.

 

Ili npr ako ti puca aplikacija jer nisi zatvarao konekcije na bazu ili terminirao objekte pa se to sve skupa zagusi i puca. 98% gresaka zbog kojih ljudi pile operatere u hosting firmama su greske koje su nastale iz neznanja samih developera/dizajnera. Sa kvalitetnim Cpanelom rijesi se i problem tipa "Moze li write permission na taj i taj folder".

 

Pametne hosting firme bi trebale pribjeci takvim rijesenjima jer se dosta vremena (i novca) izgubi cakulajuci sa idiotima klijentima kojima je svatko drugi kriv radi opravdavanja svog neznanja/nesposobnosti.

I'm going woo woo
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Domaci hosting?

preporučujem plus.hr . samo odlična iskustva s njima imam. odlična podrška, svaki problem riješen brzo.

ja sam se zaljubio ... http://crunchbanglinux.org/
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice