Wordpress - komentari

poruka: 7
|
čitano: 4.805
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Wordpress - komentari

Nakon što u postavkama WordPress-a i teme isključim komentare, na svakom članku se pojavljuje obavijest "KOMENTARI SU ISKLJUČENI" (WP instalacija na našem jeziku).

 

Na koji način je najlakše isklučiti prikazivanje tog elementa, našao sam na par savjeta o brisanju dijelova koda iz index.php, ali nije dalo efekta.

 

 

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Wordpress - komentari

Ja imam instalaciju na engleskom i kad isključim tu opciju , ne pojavljuje mi se ništa na web stranici. Koju werziju koristiš? Da prebaciš instalaciju na engleski?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Wordpress - komentari

onda je možda do teme. koristim "JournalCrunch" (http://wordpress.site5.net/journalcrunch/),a wp instalacija je posljednja verzija.

13 godina
protjeran
offline
Wordpress - komentari

Izbrišeš iz post.php, page.php itd.

Drago mi je.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Wordpress - komentari

Jel možeš pojasniti malo detaljnije? Tražio sam u php file-ovima i WP i teme, ali tu rečenicu "Komentari su isključeni" ne mogu da pronađem?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Wordpress - komentari

pozdrav ,i ja sam imao problema sa tim ,a mozes da odes u index.php i izbrises <?php comments_template(); ?> ovo i to je to i nema vise komentara,lijep pozdrav,nadam se da sam pomogao

13 godina
neaktivan
offline
Wordpress - komentari

Imam jedno pitanje u vezi komentera na wordpressu.

Imam stranicu koja je u wordpressu i koristim "Add Meta Tags" plugin (za automatsko umetanje meta oznake). e sad me zanima da li kada ljudi ostavljaju komentare, da li to utjeće na izmjenu meta iznaka? Pošto sam primjetio da mi se stranice "čudno" ponaša, tj. par dana sam na dobroj poziciji u googlu (među prvih 10), a onda par dane me nema u google pretrazi. I tako stalno.

Za SEO od pluginova koristim: SEOPressor i Add Meta Tags.

 

Do sumlje da je problem u komentarima došao sam tako što imam još jednu wp stranicu sa istim pluginovima, ali na na njoj sam isključio komentare.

 

Šta vi mislite, dali je problem u komentarima ili je problem u nečem drugom?

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2012 1:23 (m17526).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice