HTC One X

poruka: 2.501
|
čitano: 698.172
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC One X".
16 godina
offline
Re: HTC One X
sokre999 kaže...

Može par preporuka novijih romova - lollipop

Jel ima koji bez bugova? -svi imaju i nisu još ispeglani kako treba.

Ili da stavim viper?

 

 Najbolji ROM.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
14 godina
offline
HTC One X

Ljudi koji model kupiti a da nemam problema?

Vidim da se piše da 16GB model nema problema, a 64GB model?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
HTC One X

Baterija mi se užasno brzo prazni, pogotovo dok je zaključan uređaj.

 

U GSAM Battery Monitor piše da Android OS (Kernel) pojede bateriju preko 50% i Dialer ostatak. Ne razumijem.

 

Gore je Viper ROM i radilo je sve super, samo najednom je počela baterija curiti nenormalno.

 

Ima tko kakav savjet?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC One X
lepi91 kaže...
Gore je Viper ROM i radilo je sve super, samo najednom je počela baterija curiti nenormalno.

 Ima tko kakav savjet?

 Uradi clean flash, a ako to ne pomogne...baterija je odradila svoj radni vijek.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
11 godina
offline
HTC One X

A baterija je nova i to od One X+.. Radilo uredno sve i držala je odlično, stavio sam ju prije mjesec dana..

 

Clean flash misliš sve iz početka baš? Imam backup koji sam napravio dok sam dignuo novi ROM, da napravim restore?

 

Ako baš nemoram da ne radim sve ispočetka jer imam hrpu tog za postaviti...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC One X
lepi91 kaže...

A baterija je nova i to od One X+.. Radilo uredno sve i držala je odlično, stavio sam ju prije mjesec dana..

 

Clean flash misliš sve iz početka baš? Imam backup koji sam napravio dok sam dignuo novi ROM, da napravim restore?

 Uradi restore.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
11 godina
offline
HTC One X

Restore nije pomogao, i dalje je isto.

Skužio sam da mi bateriju vuče baseband_xmm_power što se nalazi pod kernel wakelock. Koliko sam skužio to je za traženje mreže i neznam zašto je to odjednom počelo zezati.

 

Čitao sam po forumima i nigdje rješenja. Možda da drugi kernel flasham? Koji, ima tko kakav prijedlog?

 

I flashanje kernela, nema veze koji je ROM gore ili ima?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One X

Pozdrav,ovako dobio sam neki dan htc one x 16 gb ali ima  par problema,znaci recimo dok zgasim mob i stavim ga na punjac on se pocne palit i udje u fastboot menu,to se uvijek dogadja,isto tako nemogu ni update napravit ni factory reset jer cim to napravim on se ide restartat kako i treba ali uvijek udje u fastboot i naravno nista ni od factorija ni updatea,znaci to je najveci recimo problem,vidim da je rootan mob u room manageru pokazuje da ima cwm recovery ali ni u njega nemogu uci jer dok u fastbootu stavim recovery on se restarta i opet udje u fastboot tako da ni to nemogu.....baterija je katastrofa ali sam danas uzeo novu i stavio je jos neznam jel ce biti sta bolje jel  se puni i zagrijavanje nije normalno przi doslovno,neki kazu ako stavis novu bateriju da se poboljsa ali kako kazem jos se puni...ima itko kakav savjet jer bi htio stavit novi room i factory reset napravit kojega sada nemogu....pomozite ako itko zna...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
HTC One X

Ja stavio novu bateriju iz Njemačke naručio. Napuhnula se i crkla u roku 2mj.

Vratio staru na kraju

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One X
lepi91 kaže...

Ja stavio novu bateriju iz Njemačke naručio. Napuhnula se i crkla u roku 2mj.

Vratio staru na kraju

 evo moja se napunila...nesto bolje radi,zagrijavanje ostalo....a vidjet cemo do kad ce izdrzat....

 

11 godina
offline
HTC One X

Radila je i moja bolje i manje se zagrijavao. Pa eto..

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice